Преміум-ліга: календар та результати 2-ого туру

0
928

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

2 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 27.10 ГУНП 18.00 1:1
2 Сокіл-2 – Тетра-Конфермат 27.10 ГУНП 19.15 1:5
2 Динамо-ГУНП – Кардіфф 27.10 ГУНП 20.30 4:4
2 Helpix – Епіцентр K-Forex Club 28.10 ГУНП 10.45  
2 Олімп – Прикордонник-Frisor 28.10 ГУНП 12.00  
2 Новатор – Феміда-Старлайф 28.10 ГУНП 13.15  
2 Евеліна – Ротор-2 28.10 ГУНП 14.30  
2 Ротор – Лада 28.10 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1 Дантист – Олімпік 27.10 ГУНП 12.00 1:2
1 Менс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 27.10 ГУНП 13.05 3:4
1 Сокіл-3-VETERAN’S – Virop-Agora 27.10 ГУНП 14.10 0:5
1 Карат-Velmet – Десятка-Ковчег 27.10 ГУНП 15.15 2:6
1 Атлетик-Ceresit PRO – Ракета 27.10 ГУНП 16.20 1:4
2 Олімпік – Атлетик Сeresit PRO 28.10 ХНУ 11.00
2 Virop-Agora – Фахівець 28.10 ХНУ 12.00
2 Десятка-Ковчег – Дантист 28.10 ХНУ 13.00
2 Crispus – Конфермат-Ауді 28.10 ХНУ 14.00
2 Сокіл-3-VETERAN’S – Карат-Velmet 28.10 ХНУ 15.00
2 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Червона Зірка 28.10 ХНУ 16.00
2 Ракета – Менс 28.10 ХНУ 17.00
2 Філтекс – Максимум 28.10 ХНУ 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

2 ФК «Нова Ушиця» – Раково-сіті 28.10 Конфермат 12.00  
2 ФК «Громада-Міць» – Лунтік 28.10 Конфермат 13.00  
2 ФК «Литвина» – ЕкоАльт 28.10 Конфермат 14.00  
2 ФК «Бігуча Лань» – Brilliant 28.10 Конфермат 15.00  
2 Аваль – ЖЖУК-ZALIV 28.10 Конфермат 16.00  
2 ДБК – ФК «ЛП» 28.10 Конфермат 17.00  
2 Ауді-Алмаз – Адвокат 28.10 Конфермат 18.00  
2 ККФА-GERCHIK & CO – Інтерпродсервіс 28.10 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

2 М’ясник – КАЗ 28.10 НАДПСУ 12.00
2 ЗА-ЗУЛ – Lifecell 28.10 НАДПСУ 13.00
2 Rexsoft – ДЮСШ №1-Україна 28.10 НАДПСУ 14.00
2 Думка – Престиж-Авто 28.10 НАДПСУ 15.00
2 МобіФренд – Тепловик 28.10 НАДПСУ 16.00
2 Моноліт – Фортуна 28.10 НАДПСУ 17.00
2 FURY-Aванті – Zooветпром-Ivet 28.10 НАДПСУ 18.00
2 Сокіл – Легіон 28.10 НАДПСУ 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here