Преміум-ліга: календар та результати 9-ого туру і перших матчів 1/4 фіналу Кубку

0
684

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
9 Ротор-2-Динамо-ГУНП 13.01 ГУНП 11.00 1:7
9 Феміда-Старлайф – Кардіфф-Прикордонник 13.01 ГУНП 12.15 9:1
9 Евеліна-Олімп 13.01 ГУНП 13.30 7:2
9 Тетра-Нelpix 13.01 ГУНП 14.45 0:2
9 Хмельницькі делікатеси- Лада 13.01 ГУНП 18.15 1:2
9 Сокіл-3 – Епіцентр-К Forex Club 13.01 ГУНП 19.30 2:2
9 Beerloga- Ротор 13.01 ГУНП 20.45 8:2
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
9 Філтекс – Новатор 14.01 ХНУ 12.00
9 Паріот-Viгор – Фахівець 14.01 ХНУ 13.00
9 Максимум-Атлетик-Ферозіт 14.01 ХНУ 14.00
9 Менс-Олімпік 14.01 ХНУ 15.00
9 Товтри-Сокіл-2 14.01 ХНУ 16.00
9 Червона Зірка-Прикордонник 14.01 ХНУ 17.00
9 Карат-Velmet-Десятка 14.01 ХНУ 18.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
9 ККФА-Vivasan – Конфермат 13.01 Конфермат 14.00 6:3
9 ЕкоАльт-ФК «Нова Ушиця» 14.01 Конфермат 14.00  
9 ФК «Зеніт-Юрія Фарм»-Інтерпродсервіс 14.01 Конфермат 15.00  
9 Ракета-ФК «Литвина» 14.01 Конфермат 16.00  
9 Crispus-Starlife 14.01 Конфермат 17.00  
9 Лунтік – ФК «ЛП» 14.01 Конфермат 18.00  
9 Brilliant-Дантист 14.01 Конфермат 19.00  
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
9 FC «FNB»-ФК «Громада-Міць» 14.01 НАДПСУ 13.00
9 Сокіл-Раково-сіті 14.01 НАДПСУ 14.00
9 Носорог – Мясник 14.01 НАДПСУ 15.00
9 Ауді-ЖЖУК-ZALIV 14.01 НАДПСУ 16.00
9 ДБК -Тепловик 14.01 НАДПСУ 17.00
9 МобіФренд-Аваль 14.01 НАДПСУ 18.00
9 Думка-Престиж-Авто 14.01 НАДПСУ 19.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА А)
7 Торнадо-Booster 13.01 Конфермат 18.00 4:5
7 Ковчег-Легіон 13.01 Конфермат 19.00 5:5
7 Зооветпром-Поділля – Алмаз 13.01 Конфермат 20.00 4:3
7 Новатор-2- FС «Diamant» 14.01 ДЮСШ 15.00
7 Регбі-Evolution-Електротранс 14.01 ДЮСШ 16.00
7 Аванті-ХЕМТ 14.01 ДЮСШ 17.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА В)
7 ЗА-ЗУЛ-Амадока 14.01 Конфермат 13.00
7 Меблі-Лідер-Стимул 13.01 НАДПСУ 15.00 7:2
7 СК «Новатор Арті-Спорт»-КАЗ 13.01 НАДПСУ 16.00 1:5
7 ДЮСШ№-1-Україна-Енергетик 13.01 НАДПСУ 17.00 6:2
7 Smile-ДЮСШ№-1-Фенікс 13.01 НАДПСУ 18.00 6:4
7 Моноліт-БРАЗЕР 13.01 НАДПСУ 19.00 5:0 (тех. перемога)
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА С)
7 Інкогніто-ФК «Крупа» 13.01 Конфермат 11.00 19:0
7 ДБК-2-Lifecell 13.01 Конфермат 12.00 5:1
7 ФК «ЮАН»-Rexsoft 13.01 Конфермат 13.00 2:2
7 Інтер-Перша Приватна Броварня 13.01 Конфермат 15.00 4:1
7 Стріла-ХГПА-ФК «Розсоша» 13.01 Конфермат 16.00 0:7
7 Вуд Молл-FURY 13.01 Конфермат 17.00 7:8
КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ (ОСНОВНА СІТКА) 1 МАТЧІ
1\4 Феміда-Старлайф-Сокіл-3 14.01 ГУНП 13.15
1\4 Хмельницькі делікатеси-Конфермат 14.01 ГУНП 14.30
1\4 Helpix-Епіцентр К- Forex Club 14.01 ГУНП 15.45
1\4 Тетра-Динамо-ГУНП 15.01 ГУНП 17.45

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here