Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів

0
2360

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
1\4 Феміда-Старлайф – Сокіл-3 24.02 ГУНП 12.00 7:1
1\4 Динамо-ГУНП – Лада 24.02 ГУНП 14.15 4:3
1\4 Helpix – Кардіфф-Прикордонник 24.02 ГУНП 19.00 4:3
1\4 Хмельницькі делікатеси-Епіцентр К Forex Club 24.02 ГУНП 20.15 1:4
КВ Ротор-2 – Ротор 24.02 ГУНП 15.30 6:4
КВ Евеліна – Олімп 24.02 ГУНП 16.45 5:1
1\4 Helpix – Кардіфф-Прикордонник 25.02 ГУНП 13.15  
1\4 Динамо-ГУНП – Лада 25.02 ГУНП 14.30  
КВ Тетра – Beerloga 25.02 ГУНП 15.45  
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
1\4 Олімпік – Фахівець 24.02 ГУНП 11.00 4:4 пен. 3:2
1\4 Атлетик-Ферозіт – Філтекс 24.02 ГУНП 13.15 1:1 пен. 5:4
1\4 Новатор – Менс 24.02 ГУНП 18.00 5:2
1\4 Патріот-Vігор – Прикордонник 24.02 ГУНП 21.30 2:5
1\4 Атлетик-Ферозіт – Філтекс 25.02 ГУНП 11.00
1\2 Олімпік – Новатор 25.02 ГУНП 12.05
1\4 Патріот-Vігор – Прикордонник 25.02 ХНУ 18.00
КВ  Сокіл-2 – Десятка 25.02 ХНУ 15.00
КВ Карат-Velmet – Червона Зірка 25.02 ХНУ 16.00
КВ Товтри – Максимум 25.02 ХНУ 17.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
1\4 ФК «Нова Ушиця»-ФК «Зеніт Юрія-Фарм» 24.02 Конфермат 14.00  4:7
1\4 Crispus – Дантист 24.02 Конфермат 16.00  6:3
1\4 Інтерпродсервіс- Ракета 24.02 Конфермат 17.00  3:4
1\4 Конфермат –ККФА-Vivasan 24.02 Конфермат 18.00  6:5
1\2 Crispus – Конфермат 25.02 Конфермат 14.00  
1\2 ФК «Зеніт Юрія-Фарм» – Ракета 25.02 Конфермат 15.00  
КВ ФК «Литвина»- Starlife 25.02 Конфермат 16.00  
КВ ФК «ЛП» – Лунтік 25.02 Конфермат 17.00  
КВ ЕкоАльт -Brilliant 25.02 Конфермат 18.00  
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
1\4 Раково-сіті- ЖЖУК-ZALIV 24.02 НАДПСУ 15.00 4:4 пен. 1:3
1\4 Ауді – М’ясник 24.02 НАДПСУ 16.00 5:3
1\4 FC FNB – Аваль 24.02 НАДПСУ 17.00 5:1
1\4 ДБК – ФК «Громада-Міць» 24.02 НАДПСУ 18.00 6:1
1\2 ДБК – Ауді 25.02 НАДПСУ 13.00
1\4 Раково-сіті- ЖЖУК-ZALIV 25.02 НАДПСУ 14.00
КВ Думка – Сокіл 25.02 НАДПСУ 15.00
КВ Престиж-Авто – Носорог 25.02 НАДПСУ 16.00
КВ МобіФренд – Тепловик 25.02 НАДПСУ 17.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
1\4 ДЮСШ№1-Україна – Інтер 24.02 Конфермат 11.00 4:2
1\4 Зооветпром-Поділля- Rexsoft 24.02 Конфермат 12.00 2:8
1\4 ДБК-2 – КАЗ 24.02 Конфермат 13.00 0:2
1\4 FURY – Моноліт 24.02 Конфермат 15.00 3:3 пен. 5:6
1\4 ДБК-2 – КАЗ 25.02 Конфермат 12.00
1\4 FURY – Моноліт 25.02 Конфермат 13.00
 Втішний Кубок ХЕМТ-Перша Приватна Броварня 24.02 Конфермат 19.00 8:7
Кубок Виклику FC Diamant – Вуд-Молл 24.02 Конфермат 20.00 4:3
Кубок Надії Інкогніто- Меблі-Лідер 24.02 Конфермат 21.00 7:1
Кубок Перспективи Стимул-Торнадо 24.02 НАДПСУ 19.00 4:6
Кубок Виклику СК «Новатор Арті-Спорт»-Ковчег 25.02 НАДПСУ 18.00
Кубок Престижу Алмаз – Легіон 25.02 НАДПСУ 19.00
Кубок Зимовий Booster – Smile 25.02 Конфермат 19.00
Кубок Зимовий Електротранс – Аванті 25.02 Конфермат 20.00
Кубок Пріоритету ФК «Крупа»-ФК «Розсоша» 25.02 ДЮСШ 13.00
Кубок Престижу ЗА-ЗУЛ – Lifectll 25.02 ДЮСШ 14.00
Кубок Перспективи Енергетик – Стріла- ХГПА 25.02 ДЮСШ 15.00
Кубок Надії Регбі-Evolution – ФК «ЮАН» 25.02 ДЮСШ 16.00
Кубок Пріоритету Новатор-2- ДЮСШ №1-Фенікс 25.02 ДЮСШ 17.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here