Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів + список дискваліфікованих

0
1036

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

КВ Ротор-2 – Патріот-Vігор 11.08 НВК №10(2) 14.00 7:11
1\4 Прикордонник – Хмельницькі делікатеси 11.08 НВК №10(2) 16.00 2:6
1\4 Ротор – Динамо-ГУНП (2 гра) 11.08 НВК №10(2) 13.00 2:3
1\4 Forex Club – Вентс   11.08 НВК №10(2) 15.00 5:4
1\4 Beerloga – Сокіл-3 11.08 НВК №10(2) 17.00 4:2
КВ Менс – ККФА-GERCHIK & CO 11.08 НВК №10(2) 18.00 3:11
1\4 Динамо-ГУНП – Ротор (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 15.00  
1\4 Вентс – Forex Club (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 13.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 Атлетик-Ферозіт – МобіФренд (2 гра) 11.08 НВК №10(1) 12.00 5:4
КВ Тетра-ДЮСШ №1 – Lifecell 11.08 НВК №10(1) 13.00 0:3 (матч завершено на 4 хв.)
КВ Червона Зірка – Brilliant 11.08 НВК №10(1) 14.00 5:5
1\4 Інтерпродсервіс – ЕкоАльт (2 гра) 11.08 НВК№10(1) 15.00 7:1
1\4 Ауді – Філтекс-Аваль (2 гра) 11.08 НВК №10(1) 16.00 2:3
1\4 Лунтік – Фахівець (2 гра) 11.08 НВК №10(1) 17.00 4:3
1\4 Філтекс-Аваль – Ауді (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 14.00
1\4 Фахівець – Лунтік (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 16.00
1\4 МобіФренд – Атлетик-Ферозіт (3 гра) 12.08 НВК №10(2) 17.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 Моноліт – Алмаз (1 гра) 11.08 НВК №10(2) 12.00

2:3

1\4 Алмаз – Моноліт 12.08 Парк Франка 14.00  
1\4 Інкогніто – Agora 12.08 Парк Франка 15.00  
1\4 Дантист -TEAM Lawyer’s 12.08 Парк Франка 16.00  
1\4 Максимум – Тепловик 12.08 Парк Франка 17.00  
КЛ Легіон – Вуд-Молл 11.08 НВК №10(1) 18.00 9:0
КВ Меблі-Лідер – ФК « ЛП» 11.08 Парк Франка 15.00 8:4
1\4 TEAM Lawyer’s- Дантист (1 гра) 11.08 Парк Франка 16.00 3:2
1\4 Agora – Інкогніто (1 гра) 11.08 Парк Франка 17.00 8:0
1\4 Тепловик – Максимум (1 гра) 11.08 Парк Франка 19.00 4:4 пен. 2:3
KB Booster – Zooветпром-Ivet 12.08 ДЮСШ №1 14.00  
КЛ Аванті – Rexsoft 12.08 ДЮСШ №1 15.00  
КВ Dark Horse – ДЮСШ №1-Фенікс 12.08 ДЮСШ №1 16.00  
КЛ FC Diamant – FURY 12.08 ДЮСШ №1 17.00  
КЛ Адвокат – Раково-сіті 11.08 Парк Франка 18.00 2:5

Також надаємо Вашій увазі список гравців, які пропускатимуть матчі 12 серпня у Преміум-лізі з міні-футболу через дискваліфікації.

ДИВІЗІОН 1

  1. Яровий Сергій (“Forex Club”)
  2. Моночков Ігор (“Forex Club”)

ДИВІЗІОН 2

  1. Яюс Євген (“Атлетик-Ферозіт”)

ДИВІЗІОН 3

  1. Кравчук Андрій (“Максимум”)
  2. Клімішен Дмитро (“Максимум”)
  3. Тарахтій Костянтин (“Інкогніто”)
  4. Габатель Сергій (“Дантист”)
  5. Рибчинський Юрій (“Дантист”)
  6. Степанюк Євген (“Аванті”)
  7. Онісьєв Євген (FC “Diamant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here