Преміум-ліга: календар та результати матчів 15-16 лютого

0
2560

Надаємо вашій увазі календар та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

1 тур Конфермат – Евеліна 15.02 ГУНП 13.45 1:4
1\4 (2 матч) Agora – Beerloga 15.02 ГУНП 15.15 1:2
1\4 (2 матч) Сокіл-3-VETERAN’S – Хмельницькі делікатеси 15.02 ГУНП 16.30 0:5
1\4 (2 матч) Епіцентр К-Forex Club – Феміда 15.02 ГУНП 17.45 7:2
1\4 (2 матч) Динамо-ГУНП – Helpix 15.02 ГУНП 19.00 1:2
1 тур Агробізнес – Сокіл-2 15.02 ГУНП 20.15 4:3
1 тур Ротор – Прикордонник-Frisor 16.02 ГУНП 10.45  
1\4 (3 матч) Beerloga – Agora 16.02 ГУНП 13.15  
1\4 (3 матч) Феміда – Епіцентр К-Forex Club 16.02 ГУНП 14.30  
1\4 (3 матч) Helpix – Динамо-ГУНП 16.02 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 (2 матч) Філтекс – ДБК 15.02 ГУНП 11.35 0:0 пен. 5:6
1\4 (2 матч) ФК «Бігуча Лань» – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 15.02 ГУНП 12.40 6:0
1\4 (2 матч) Максимум – Ракета 15.02 ХНУ 16.45 2:4
1\4 (2 матч) Олімп – Олімпік 15.02 ХНУ 17.50 7:0
1 тур

 

Дантист – Crispus 15.02 ХНУ 18.55 1:3
1\4 (3 матч) Ракета – Максимум 16.02 ГУНП 12.00  
1 тур Карат-Олешин – Атлетик-Ceresit PRO 16.02 ХНУ 17.50  
1 тур Фахівець – Ковчег 16.02 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 (2 матч) ЕкоАльт – Сокіл 15.02 Конфермат 13.00 2:6
1\4 (2 матч) ЗА-ЗУЛ – Інтерпродсервіс 15.02 Конфермат 14.00 8:3
1\4 (2 матч) M’ясний маркет – Аванті 15.02 Конфермат 17.00 3:2
1\4 (2 матч) Менс – ЖЖУК-ZALIV 15.02 Конфермат 18.00 7:5
1 тур Brilliant – Моноліт-Облавтодор 16.02 Конфермат 12.00  
1 тур ККФА-Технолюкс – Лунтік 16.02 Конфермат 19.00  
1 тур Алмаз-Diamant – Адвокат 16.02 Конфермат 20.00  
1\4 (3 матч) ЖЖУК-ZALIV – Менс 16.02 Конфермат 18.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 (2 матч) Lifecell – КАЗ 15.02 Конфермат 11.00 1:16
1\4 (2 матч) Товтри – Тепловик 15.02 Конфермат 12.00 3:7
1\4 (2 матч) Zooветпром-Ivet – МобіФренд 15.02 Конфермат 15.00 4:5
1\4 (2 матч) ДЮСШ №1-Україна-Chado – Rexsoft 15.02 Конфермат 16.00 3:1
1 тур Золотий Грифон – ФК «Громада-Міць» 16.02 ХНУ 14.40  
1 тур Фортуна – ФК «ЮАН» 16.02 ХНУ 15.45  
1 тур Думка – Легіон 16.02 ХНУ 16.50  
1\4 (3 матч) МобіФренд – Zooветпром-Ivet 16.02 Конфермат 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 (2 матч) Vavilon – Ветеран 15.02 Конфермат 19.00 3:8
1\4 (2 матч) Локомотив – ФК «Жищинці» 15.02 Конфермат 20.00 2:6
1\4 (2 матч) ХФК «Давид» – Майстер м’яча 15.02 ХНУ 12.45 4:1
1\4 (2 матч) АВТО STREET – ФК «Бронівка» 15.02 ХНУ 13.45 2:1
1\4 (2 матч) Майстер М’яча – ХФК «Давид» 16.02 Конфермат 16.00  
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Карат-Олешин-2 –Фенікс-ДЮСШ №1 15.02 Конфермат 09.00 2:2 пен. 3:2
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Поділля-АТО – Меблі-Лідер 15.02 Конфермат 10.00 4:6
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Фенікс-ДЮСШ №1 – Поділля-АТО 16.02 Конфермат 14.00  
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Карат-Олешин-2 – Меблі-Лідер 16.02 Конфермат 15.00  
Кубок ТМ HELPIX Гладіатор – Нева 15.02 ХНУ 14.45 2:4
Кубок ТМ HELPIX Авіатор – Престиж-Авто 15.02 ХНУ 15.45 0:1
Кубок ТМ HELPIX Гладіатор – Авіатор 16.02 Конфермат 13.00  
Кубок ТМ HELPIX Нева – Престиж-Авто 16.02 ХНУ 11.30  
Кубок Престижу ФОСК «Спортлідер» – Astrum 16.02 ДЮСШ №1 18.00  
Кубок Престижу FC Friend’s – ФК «Студениця» 16.02 ДЮСШ №1 19.00  
Кубок Виклику ФК «Ружичанка» – ФК «Антонівці» 16.02 ДЮСШ №1 20.00  
Кубок Виклику Будівельник – Тайфун 16.02 ДЮСШ №1 21.00  

КУБОК ПРЕСТИЖУ (15-16 місця)

1 тур Спарта – Прикордонник-2 15.02 ХНУ 11.45 5:4
1 тур Лада – ФК «ЛП-Інкогніто 16.02 ХНУ 12.35
1 тур Червона Зірка – Ветеран(Нова Ушиця) 16.02 ХНУ 13.40

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here