Преміум-ліга: календар та результати матчів 5-9 вересня

0
1323

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

Фінал 3 матч СК Проскурів – ДЮСШ №1-Україна- Chado 05.09 НВК №10-1 15.00 2:1
За 3 місце 3 матч Ветеран (Нова Ушиця) – ZALIV 10 05.09 НВК №10-1 12.00 1:1 пен. 5:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ПЕРЕХІДНІ МАТЧІ

ПМ 1 матч ЕкоАльт – Ауді 05.09 НВК №10-1 13.00 2:1
ПМ 1 матч Дантист – МобіФренд 05.09 НВК №10-1 14.00 1:5
ПМ 1 матч Ротор – Аванті 05.09 НВК №10-1 16.00 2:3
ПМ 1 матч Лунтік – Vігор 05.09 НВК №10-1 17.00 0:3
ПМ 1 матч Адвокат – Тепловик 05.09 НВК №10-1 18.00 4:1
ПМ 1 матч Атлетик-Ceresit PRO – Ковчег 05.09 НВК №10-1 19.00 2:3
ПМ 1 матч Фахівець – WOODMALL 05.09 НВК №10-2 14.00 2:4
ПМ 1 матч Фенікс-ДЮСШ №1 – Ветеран 06.09 НВК №10-1 12.00 4:5 
ПМ 1 матч Foletti-Vavilon –  ZALIV 10 06.09 НВК №10-1 13.00 6:8

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ КУБОК 2 ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД

К Феміда – Аталанта 05.09 НВК №10-2 15.00 +:-
К Менc – Lifecell 05.09 НВК №10-2 16.00 11:2
К Foletti-Vavilon – УПП Хмельницький 05.09 НВК №10-2 17.00 3:3 пен. 0:2
К Меблі-Лідер – Олімп 05.09 НВК №10-2 18.00 +:-
К Золотий Грифон – Облавтодор 05.09 НВК №10-2 19.00 2:7
К Vігор – Фенікс-ДЮСШ №1 06.09 НВК №10-2 11.00 7:5 
К Інкогніто – FC Friends 06.09 НВК №10-2 12.00 5:4
К Dark Horse – Нева 06.09 НВК №10-2 13.00 5:3 
К Astrum – Адвокат 06.09 НВК №10-2 14.00 1:2
К Сокіл-2 – Ехо-Ветеран 06.09 НВК №10-2 15.00 8:3
К ДЮСШ №1-Спарта – Філтекс-Аваль 06.09 НВК №10-2 16.00 1:1 пен. 2:1 
К Прогрес-В – ККФА-ММ 06.09 НВК №10-2 17.00 1:8 
К Ауді – FC Diamant 06.09 НВК №10-2 18.00 1:2 
К Booster – Ковчег 06.09 НВК №10-2 19.00 5:3 
К WOODMALL – Zooветпром-Ivet 06.09 НВК №10-1 14.00 +:- 
К ЕкоАльт – Дантист 06.09 НВК №10-1 15.00 7:3 
К Атлетик-Ceresit PRO – Тепловик 06.09 НВК №10-1 16.00 1:0 
К Карат-mebli remtion – Brilliant 06.09 НВК №10-1 17.00 6:4 
К Легіон – МобіФренд 06.09 НВК №10-1 18.00 2:3 
К Аванті – ZALIV 10 09.09 НВК №10-2 18.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here