Преміум-ліга: календар та результати матчів 7-8 березня

0
1768

Надаємо вашій увазі календар та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

За 3 місце (1 матч) Феміда – Beerloga 07.03 ГУНП 14.15 15:4
Фінал (1 матч) Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 07.03 ГУНП 19.45 0:2
КВ 4 тур Евеліна – Сокіл-2 08.03 ГУНП 10.45  
КВ 4 тур Прикордонник-Frisor – Конфермат 08.03 ГУНП 12.00  
КВ 4 тур Ротор – Агробізнес 08.03 ГУНП 13.15  
КП 3 тур Helpix – Сокіл-3-VETERAN’S 08.03 ГУНП 14.30  
КП 3 тур Agora – Епіцентр-К-Forex Club 08.03 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

КП 3 тур Олімпік – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 07.03 ГУНП 11.00 5:1
КП 3 тур Філтекс- Максимум 07.03 ГУНП 12.05 0:2
За 3 місце (1 матч) Олімп – ФК «Бігуча Лань» 07.03 ГУНП 13.10 4:2
Фінал (1 матч) ДБК – Ракета 07.03 ГУНП 18.40 1:1 пен. 3:4
КВ 4 тур Ковчег – Атлетик-Ceresit PRO 07.03 ГУНП 21.00 3:3
КВ 4 тур Дантист – Карат-Олешин 08.03 ХНУ 13.00  
КВ 4 тур Crispus – Фахівець 08.03 ХНУ 14.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

За 3 місце (1 матч) Сокіл – М’ясний маркет 07.03 Конфермат 13.00 6:6 пен. 1:3
Фінал (1 матч) ЗА-ЗУЛ – ЖЖУК-ZALIV 07.03 ГУНП 17.40 4:2
КВ 4 тур ККФА-Технолюкс – Алмаз-Diamant 07.03 Конфермат 19.00 1:7
КВ 4 тур Brilliant – Лунтік 07.03 Конфермат 20.00 2:5
КВ 4 тур Моноліт-Облавтодор – Адвокат 08.03 Конфермат 12.00  
КП 3 тур ЕкоАльт – Аванті 08.03 Конфермат 13.00  
КП 3 тур Менс – Інтерпродсервіс 08.03 Конфермат 14.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

За 3 місце (1 матч) КАЗ – Тепловик 07.03 Конфермат 15.00 8:5
Фінал (1 матч) МобіФренд – ДЮСШ №1-Україна-Chado 07.03 ГУНП 16.40 1:2
КВ 4 тур ФК «ЮАН» – ФК «Громада-Міць» 07.03 Конфермат 11.00 8:4
КВ 4 тур Думка – Золотий Грифон 07.03 Конфермат 12.00 3:8
КП 3 тур Lifecell – Zoоветпром-Ivet 08.03 Конфермат 15.00  
КП 3 тур Rexsoft – Товтри 08.03 Конфермат 16.00  
КВ 4 тур Легіон – Фортуна 08.03 Конфермат 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

За 3 місце (1 матч) ХФК «Давид» – ФК «Жищинці» 07.03 Конфермат 17.00 4:4 пен. 2:3
Фінал (1 матч) АВТО STREET – Ветеран 07.03 ГУНП 15.30 5:1
3 тур Vavilon – Майстер M’яча 08.03 Конфермат 09.00  
3 тур Локомотив – ФК «Бронівка» 08.03 Конфермат 10.00  
Кубок 5Д Vavilon – Наркевицька ОТГ 07.03 Конфермат 14.00 7:5
Кубок 5Д Карат-Олешин-2 – ФК «Бронівка» 07.03 Конфермат 16.00 3:5
Кубок 5Д ФК «Ружичанка» – Грузевиця-Агро 07.03 Конфермат 18.00 3:4
Кубок 5Д Гладіатор – Modesto 07.03 Конфермат 09.00 4:4
Кубок 5Д Майстер М’яча – Округ 07.03 Конфермат 10.00 4:4
Кубок 5Д Astrum – Престиж-Авто 08.03 Конфермат 11.00  
Кубок 5Д REDMION -Тайфун 08.03 Конфермат 18.00  
Кубок 5Д Електротранс – Поділля-АТО 08.03 Конфермат 19.00  
Кубок 5Д СК «Проскурів» – Dark Horse 08.03 Конфермат 20.00  
Кубок 5Д Авіатор – Ge.KAM 07.03 ХНУ 15.30 12:2
Кубок 5Д ПЛАТІК – ФК «Жищенці» 08.03 ХНУ 11.00  
Кубок 5Д СТВ – Ехо Ветеран 08.03 ХНУ 12.00  
Кубок 5Д Транс-Авто – Будівельник 08.03 ХНУ 15.00  
Кубок 5Д Нева – АТ «Хмельницькобленерго» 08.03 ХНУ 16.00  
Кубок 5Д Victory – ФК «Студениця» 08.03 ХНУ 17.00  
Кубок 5Д ФК «Антонівці» – Ковчег-2 08.03 ХНУ 18.00  
Кубок 5Д FC Friend’s – ФК «Стуфченці» 08.03 ХНУ 19.00  
FC PUSHKINO – Кремінь 08.03 ДЮСШ 15.00  
Кубок 5Д Перша Приватна Броварня – ФК «Гвардійськ» 08.03 ДЮСШ 16.00  
Кубок 5Д Фенікс-ДЮСШ №1 – Booster 08.03 ДЮСШ 17.00  
Кубок 5Д Меблі-Лідер – Прогрес-В 08.03 ДЮСШ 18.00  
Кубок 5Д Зоря – WOODMALL 08.03 ДЮСШ 19.00  

КУБОК ПРЕСТИЖУ (15-16 місця)

4 тур Ветеран – Спарта 07.03 ХНУ 16.35 2:1
4 тур Червона Зірка – Лада 07.03 ХНУ 17.40 2:7
4 тур Прикордонник-2 – ФК «ЛП-Інкогніто» 07.03 ХНУ 18.45 0:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here