Преміум-ліга: календар та результати матчів 8-9 лютого

0
5492

Надаємо вашій увазі календар та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

 

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

15 Евеліна – Beerloga 08.02 ГУНП 11.15 1:5
15 Агробізнес – Сокіл-2 08.02 ГУНП 12.30 4:0
15 Новатор – Динамо-ГУНП 08.02 ГУНП 13.45 0:5 (тех. результат)
15 Сокіл-3-VETERAN’S – Agora 08.02 ГУНП 15.00 4:4
15 Лада – Helpix 08.02 ГУНП 16.30 3:11
15 Прикордонник-Frisor – Епіцентр К-ForexClub 08.02 ГУНП 17.45 0:5
15 Феміда – Хмельницькі делікатеси 08.02 ГУНП 19.00 2:3
15 Ротор – Конфермат 08.02 ГУНП 20.15 1:1
1\4 (1 матч) Beerloga – Agora 09.02 ГУНП 12.00  
1\4 (1 матч) Хмельницькі делікатеси – Сокіл-3-VETERAN’S 09.02 ГУНП 13.15  
1\4 (1 матч) Феміда – Епіцентр К-Forex Club 09.02 ГУНП 14.30  
1\4 (1 матч) Helpix – Динамо-ГУНП 09.02 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

15 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – ФК «Бігуча Лань» 08.02 ГУНП 10.10 4:3
15 Ракета – Дантист 08.02 ХНУ 12.25 3:1
15 Фахівець – Спарта 08.02 ХНУ 13.30 7:6
15 Філтекс – Ковчег 08.02 ХНУ 14.35 2:3
15 Олімпік – Атлетик-Ceresit PRO 08.02 ХНУ 15.40 4:3
15 Олімп – Карат-Олешин 08.02 ХНУ 16.45 2:2
15 Максимум – Crispus 08.02 ХНУ 17.50 9:2
15 Червона Зірка – ДБК 08.02 ХНУ 18.55 1:6
1\4 (1 матч) ДБК – Філтекс 09.02 ГУНП 10.45  
1\4 (1 матч) ФК «Городок-Юрія-Фарм» – ФК «Бігуча Лань» 09.02 ХНУ 16.45  
1\4 (1 матч) Ракета – Максимум 09.02 ХНУ 17.50  
1\4 (1 матч) Олімпік – Олімп 09.02 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

15 Інтерпродсервіс – Алмаз-Diamant 08.02 Конфермат 12.00 3:5
15 Аванті – Лунтік 08.02 Конфермат 13.00 4:4
15 ЖЖУК-ZALIV – ЕкоАльт 08.02 Конфермат 16.00 6:4
15 Моноліт-Облавтодор – M’ясний маркет 08.02 Конфермат 17.00 4:4
15 Менс – Сокіл 08.02 Конфермат 20.00 3:9
15 Brilliant – Адвокат 08.02 Конфермат 21.00 6:4 
15 ККФА-Технолюкс – Ветеран(Нова Ушиця) 09.02 Конфермат 10.00  
1\4 (1 матч) Сокіл – ЕкоАльт 09.02 Конфермат 15.00  
1\4 (1 матч) Інтерпродсервіс – ЗА-ЗУЛ 09.02 Конфермат 16.00  
1\4 (1 матч) Аванті – М’ясний маркет 09.02 Конфермат 17.00  
1\4 (1 матч) ЖЖУК-ZALIV – Менс 09.02 Конфермат 18.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

15 ФК «ЮАН» – Товтри 08.02 Конфермат 10.00 2:8
15 Прикордонник-2 – Lifecell 08.02 Конфермат 11.00 3:5
15 Думка – КАЗ 08.02 Конфермат 14.00 3:8
15 Тепловик – Фортуна 08.02 Конфермат 15.00 6:5
15 МобіФренд – Rexsoft 08.02 Конфермат 18.00 4:1
15 Zooветпром–Ivet – ДЮСШ №1-Україна-Chado 08.02 Конфермат 19.00 3:5
15 ФК «Громада-Міць» – Легіон 09.02 ХНУ 12.45  
15 ФК «ЛП-Інкогніто» – Золотий Грифон 09.02 ХНУ 13.45  
1\4 (1 матч) КАЗ – Lifecell 09.02 Конфермат 11.00  
1\4 (1 матч) Тепловик – Товтри 09.02 Конфермат 12.00  
1\4 (1 матч) МобіФренд – Zooветпром-Ivet 09.02 Конфермат 13.00  
1\4 (1 матч) Rexsoft – ДЮСШ №1-Україна-Chado 09.02 Конфермат 14.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 (1 матч) Ветеран – Vavilon 09.02 Конфермат 19.00  
1\4 (1 матч) Майстер M’яча – ХФК «Давид» 09.02 Конфермат 20.00  
1\4 (1 матч) ФК «Бронівка» – АВТО STREET 09.02 ХНУ 11.45  
1\4 (1 матч) ФК «Жищинці» – Локомотив 09.02 ХНУ 15.45  
КубокПоділля Зоря – ПЛАТІК 08.02 ХНУ 10.30 3:4
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Престиж-Авто – Фенікс-ДЮСШ №1 08.02 ХНУ 11.30 3:5
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Поділля-АТО – Гладіатор 08.02 Конфермат 09.00 5:2
Кубок ГРК «Південна брама» Booster – Округ 09.02 Конфермат 09.00  
Кубок ТМ «Arty Sport» ФК «Гвардійськ» – Прогрес-В 09.02 ХНУ 09.45  
Кубок ТМ «Arty Sport» АТ Хмельницькобленерго – Modesto 09.02 ХНУ 10.45  
Кубок ГРК «Південна брама» СК «Проскурів» – Наркевицька ОТГ 09.02 ХНУ 14.45  
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Карат-Олешин-2 – Авіатор 09.02 ДЮСШ №1 17.00  
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Меблі Лідер – Нева 09.02 ДЮСШ №1 18.00  
Кубок Поділля Ковчег-2 – СТВ 09.02 ДЮСШ №1 19.00  
Кубок пабу Beerloga WOODMALL – Dark Horse 09.02 ДЮСШ №1 20.00  
Кубок пабу Beerloga Електротранс – Victory 09.02 ДЮСШ №1 21.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here