Преміум-ліга: календар та результати матчів 9-ого туру

0
1050

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

9 Конфермат – Beerloga 22.12 ГУНП 14.00 4:2
9 Феміда-Старлайф – Прикордонник-Frisor 22.12 ГУНП 15.15 9:1
9 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 22.12 ГУНП 16.30 2:3
9 Новатор – Евеліна 23.12 ГУНП 10.45  
9 Епіцентр К-Forex Club – Ротор-2 23.12 ГУНП 12.00  
9 Лада – Кардіфф 23.12 ГУНП 13.15  
9 Helpix – Сокіл-2 23.12 ГУНП 14.30  
9 Ротор – Олімп 23.12 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

9 ФК «Юрія Фарм» – Ракета 22.12 ГУНП 18.00 3:2
9 Менс – Agora 22.12 ГУНП 19.05 4:6
9 Червона Зірка – Атлетик-Ceresit PRO 22.12 ГУНП 20.10 1:3
9 Фахівець – Сокіл-3-VETERAN’S 22.12 ГУНП 21.15 2:3
9 Філтекс – Олімпік 23.12 ХНУ 15.00
9 Crispus – Ковчег 23.12 ХНУ 16.00
9 Максимум – Дантист 23.12 ХНУ 17.00
9 Ауді – Карат-Velmet 23.12 ХНУ 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

9 ФК «Литвина» – ФК «Бігуча Лань» 23.12 Конфермат 12.00  
9 ДБК – ФК «Громада-Міць» 23.12 Конфермат 13.00  
9 ЕкоАльт – ЖЖУК-ZALIV 23.12 Конфермат 14.00  
9 ККФА-GERCHIK & CO – Аваль 23.12 Конфермат 15.00  
9 Адвокат – ФК «Нова Ушиця» 23.12 Конфермат 16.00  
9 Інтерпродсервіс – Лунтік 23.12 Конфермат 17.00  
9 ФК «ЛП» – Раково-сіті 23.12 Конфермат 18.00  
9 Brilliant – Алмаз 23.12 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

9 Думка – ЗА-ЗУЛ 23.12 НАДПСУ 12.00
9 Престиж-Авто – КАЗ 23.12 НАДПСУ 13.00
9 Lifecell – МобіФренд 23.12 НАДПСУ 14.00
9 Сокіл – Rexsoft 23.12 НАДПСУ 15.00
9 Моноліт – М’ясник 23.12 НАДПСУ 16.00
9 Легіон – Zooветпром-Ivet 23.12 НАДПСУ 17.00
9 Фортуна – ДЮСШ №1-Україна 23.12 НАДПСУ 18.00
9 Тепловик – Аванті 23.12 НАДПСУ 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

6 ФК «ЮАН» – Товтри 22.12 Конфермат 13.00 2:5
6 Нева – Dark Horse 22.12 Конфермат 14.00 6:3
6 Інкогніто – Золотий Грифон 22.12 Конфермат 15.00 0:2
6 FC «Friends» – Електротранс 22.12 Конфермат 16.00 1:3
6 Карат-Олешин – СК «Новатор» 22.12 Конфермат 17.00 11:3
6 Сапсан – Хмель 22.12 Конфермат 18.00 4:5
6 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Патріот 22.12 Конфермат 19.00 3:3
6 Прикордонник-2 – Vavilon 22.12 НАДПСУ 15.00 6:1
6 Буревісник – Меблі-Лідер 22.12 НАДПСУ 16.00 1:7
6 Дельта – WOODMALL 22.12 НАДПСУ 17.00 2:7
6 FC Diamant – Revenge 22.12 НАДПСУ 18.00 8:4
6 Перша Приватна Броварня – Booster 22.12 НАДПСУ 19.00 2:7
6 АТ «Хмельницькобленерго» – Поділля-АТО 23.12 ДЮСШ 15.00
6 Авіатор – Foletti 23.12 ДЮСШ 16.00
6 Фенікс-ДЮСШ №1 – Прогрес-В 23.12 ДЮСШ 17.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here