Преміум-ліга: «КАЗ» виграє Кубок Ліги, «Rexsoft» вперше програє. Огляд туру у дивізіоні 4

0
401

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 14-ого туру у дивізіоні 4

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Головною сенсацією туру у дивізіоні 4 стала перша поразка «Rexsofta», безпрограшну ходу якого перервав «Zooветпром-Ivet». Хоча перший тайм і залишився за «червоними» (Голець ідеально зіграв «на стовпа»), все найцікавіше розпочалося у кінцівці. Початок феєрії поклав Харчук, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті, а ще через декілька секунд Корольков, вишукано обігравшись із Драпаком та точно пробивши з розвороту, вивів вперед вже «ветеринарів». Проте відразу Кореганов, якого вивів на порожні ворота Киданов знову відновив паритет, а дві заключні хвилини «чистого» часу видалися справжнім божевіллям (звичайно, в хорошому сенсі цього слова). Драпак головою переправляє сферу після довгого вводу від Харчука, і «Zooветпром-Ivet» знову виводить вперед, а згодом в схожому стилі забив і Секліцький – 2:4. Точний удар Гольця зі штрафного на останніх секундах подарував надію «Rexsofty», але часу на те, аби відігратися у Петрук-тім вже не було – 4:3 на користь «Zooветпром-Ivet», який виграє з двома вилученнями (раніше за власних партнерів матч завершили Ноль та Харчук, отримавши по два попередження), і здобуває достроково путівку у плей-офф. А ось «Rexsoft» перша поразка у сезоні опустила з другого місця на третє. Його випередив «Тепловик», який на класі завдяки дублям Антонюка та Ахмедова розібрався із «Легіоном» – 5:1. Не відчув і належного опору і «КАЗ», який розгромивши «Громаду-Міць» достроково здобув перше місце за підсумками «регулярки» та Кубок Ліги, який і отримує переможець регулярного чемпіонату. «Зелених» вистало на більш-менш достойний перший тайм, впродовж якого вони пропустили лише двічі, а ось після перерви «КАЗ» за рахунок шаленого темпу та високої реалізації довів рахунок на табло до двозначного, а нестримні Константін та Грохольський оформили хет-трики – переконливі 10:0 на користь команди з Красилова.

На четвертій позиції закріпився «МобіФренд», який впевнено розібрався із «Фортуною», позбавивши останніх бодай теоретичних шансів на вихід у плей-офф. «Чорні» провели дуже сильний матч, вирішивши усі питання щодо переможця ще у першому таймі, в якому відвантажили чотири «сухі» голи у ворота Балабанова, а справжнім злим генієм «щасливих» став Дмитро Вакух, оформивши дубль. «Фортуна» ж спромоглася відповісти лише голом престижу Флерко з дабл-пенальті на останніх секундах – 5:1 на користь «МобіФренда». Нарешті перервала серію невдач і «ДЮСШ №1-Україна-Chado», яка всуху переграла «ФК «ЛП-Інкогніто». Вельц-тім аби уникнути прямого вильоту потрібно було лише вигравати, але довгий час у «невідомих» в атаці не виходило зовсім нічого. Чого не скажеш про «бордових»: Фасуляк після блискавичного розіграшу ауту забивав у порожні ворота, а далі Сорока виявився безсилилим після ударів Мізюка та Підкамінського. Щось виходити у «ЛП-Інкогніто» стало лише за рахунку 0:3, але спочатку чудово зіграв Котелба, витягнувши з «дев’ятки» сферу після удару Рудя, а згодом «бордовим» допомогла стійка, прийнявши на себе постріл Сергія Янчука – 3:0 на користь «ДЮСШ №1-України-Chado», які відправляють Вельца та компанію у дивізіон 5 на наступний сезон.

Також оформили вихід у плей-офф і «Товтри» та «Lifecell». «Прикордонник-2» зумів достойно протистояти «Товтрам» лише у першому таймі, а далі клас та досвід Забродський-тім таки взяли своє. А головним героєм став Клапченко, оформивши покер та ставши новим лідером гонки бомбардирів – впевнені 6:2 на користь «Товтр». «Lifecell» розтрощив «Думку», колективними зусиллями вісім разів вразивши ворота Величка, а найбільше проблем «Думці» створив Мещеряков, оформивши хет-трик. Дубль Шевчука ж дозволив «червоним» лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «Lifecella». В ще одному матчі дуже важливі три очки здобув «ЮАН», залишивши за бортом плей-офф «Золотий Грифон». У динамічному початку «грифони» створили моментів й навіть більше, але реалізація в цей день була не найвищому рівні у «малиново-чорних», а ось команда з Городка до свої нагод в атаці підійшла куди відповідальніше. А у другому таймі «ЮАН» чудово діючи на контратаках довів справу до розгрому, а найбільш активним у переможців став Буравець, відзначившись дублем – переконливі 6:2 на користь Столяра та компанії.

Технічні дані матчів 14-ого туру у дивізіоні 4

«Фортуна» – «МобіФренд» – 1:5 (0:4)

Голи: Флерко (44) – Ладунець (8), Д. Вакух (19, 21), Герасимчук (21), О. Вакух (26)

«Фортуна»: Балабанов, Флерко, Бевза, Осадчук, Молодих, Лойченко, Кордонець, Куцак, Анікін, Романов

«МобіФренд»: Д. Вакух, О. Вакух, Вельський, Ковбасюк, Ладунець, Герасимчук, Рукавець, Шаварський, Єременко, Хаврусь

Попередження: Куцак (32) – Д. Вакух (42)

«Прикордонник-2» – «Товтри» – 2:6 (2:2)

Голи: Горохов (12), Сторожук (22) – Клапченко (14, 20, 29, 44), Крулік (43), Вільчинський (44)

«Прикордонник-2»: Коваленко, Гуніник, Кучерявий, Кіт, Михалко, Сержант, Лялька, Горохов, Плінський, Сторожук, Сопілко, Ісаєв, Ващук

«Товтри»: Рудюк, Забродський, Червоняк, Крулік, Голов, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак

Попередження: Михалко (16), Кіт (19) – Голов (21), Клапченко (32)

Вилучення: Кіт (35, друге попередження)

«ДЮСШ №1-Україна-Chado» – ФК «ЛП-Інкогніто» – 3:0 (2:0)

Голи: Фасуляк (13), Мізюк (22), Підкамінський (36)

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Котелба, Вендера, Підкамінський, Заєць, Підручний, Нігловський, Тріфонов, Кравчук, Фасуляк, Мізюк

ФК «ЛП-Інкогніто»: Сорока, Вельц, Бойчук, Рудь, С. Янчук, О. Янчук, Тарахтій, Зеленський, Волков

«Rexsoft» – «Zooветпром-Ivet» – 3:4 (1:0)

Голи: Голець (15, 44), Кореганов (42) – Харчук (42), Драпак (43), Корольков (43), Секліцький (43)

«Rexsoft»: Ласлов, Голець, Будченко, Петрук, Легун, Кореганов, Киданов, Косевич, Колесников, Паращук

«Zooветпром-Ivet»: Харчук, Драпак, Корольков, Басараба, Босак, Ноль, Кордіяка, Шумський, Секліцький, Прудников

Попередження: Петрук (33) – Харчук (32), Ноль (34)

Вилучення: Ноль (36, друге попередження), Харчук (44, друге попередження)

«Золотий Грифон» – ФК «ЮАН» – 2:6 (1:3)

Голи: Шаткун (18, 44) – Бевз (5), Вовнянко (11), Нетеча (15), Буравець (27, 43), Коваленко (33)

«Золотий Грифон»: Рудий, Ягринець, Савіцький, Шаткун, Ваколюк, Зозуля, Стародуб, Сокирко, Земок, Бондар, Дрижа, Куляк, Басістий, Приступа

ФК «ЮАН»: Столяр, Вишневський, Нетеча, Небесний, Коваленко, Янишин, Бедриківський, Буравець, Чорний, Вовнянко, Бевз, Романюк

«КАЗ» – ФК «Громада-Міць» – 10:0 (2:0)

Голи: Константін (8, 34, 44), Когут (18), Борщ (29, 36), Грохольський (32, 34, 42), Кльоц (37)

«КАЗ»: М. Бондарчук, Когут, Б. Бондарчук, Ковтонюк, Борщ, Константін, Грохольський, Фещук, Кльоц

ФК «Громада-Міць»: Гіджеліцький, Пасічник, С. Лянскорунський, Я. Лянскорунський, Глухий, Верещагін, Зубрицький, Дрозда

Попередження: Грохольський (22) – Я. Лянскорунський (5), Гіджеліцький (37)

«Lifecell» – «Думка» – 8:2 (3:1)

Голи: Богданович (8, 35), Лабець (9), Мещеряков (16, 34, 42), Іщук (25), Шевчук (27, аг.) – Шевчук (22, 28)

«Lifecell»: Янчук, Андрущенко, Богданович, Бондарук, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Кондратюк, Лабець, Мещеряков, Приймак, Папаш, Лошатецький

«Думка»: Величко, Побережний, Шевчук, Левковицький, Квасниця, Д. Максименко, Щербаков

«Легіон» – «Тепловик» – 1:5 (1:3)

Голи: Журавель (4) – Антонюк (2, 29), Вєтров (5), Ахмедов (20, 34)

«Легіон»: Мілаш, Драпчук, Савенко, Журавель, Міцак, Демянишин, Пилявець, Маляренко

«Тепловик»: Мишко, Антонюк, Бриндак, Поліщук, Кравчук, Терлецький, Вітрук, Ахмедов, Вєтров, Степко

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області