Преміум-ліга: коментарі гравців про матчі 6-ого туру

0
1073

30 листопада та 1 грудня відбулися  матчі 6-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поспілкувалася із гравцями  команд.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Едуард Щепанський, тренер команди «Феміда»

«Новатор» – «Феміда» 1:6

Розкажіть про перебіг матчу.

– Почали ми погано, одразу на 11 секунді пропустили контратаку, але відігралися майже одразу. І потім контролювали хід гри.  На жаль, не використали багато своїх моментів і закінчили матч з результатом 6:1.

Як команда готується до ігор?

– У нас триденний щотижневий цикл тренувань: вівторок, четвер і п’ятниця. У вівторок працюємо більше на швидкість та витривалість, в четвер більше комбінації награємо, а в п’ятницю працюємо над стандартними положеннями.

Чи будете підсилювати команду новими гравцями?

– Плануємо підсилення в період дозаявки, зараз ведемо перемовини з деякими хлопцями. В цьому сезоні команда у нас оновлена, ми проходимо зараз період адаптації. З кожним роком чемпіонат стає все більш складніший,  і початок тепер виявився важким і не таким як ми планували, але нічого, ми сподіваємося на краще, будемо старатися.

Володимир Стрілець, гравець команди «Ракета»

«Ракета» – «Червона Зірка» 6:3

 Які емоції після гри?

– Емоції позитивні, бо ми вже 5 ігор йдемо без поразок, тільки перемоги. Все що задумали на 90% реалізували. Ми планували перемогти, а також здійснити декілька комбінацій, що нам і вдалося.

За рахунок чого вдалося перемогти?

– Я думаю, за рахунок бійцівського духу команди , це нам завжди допомагає перемагати.  Нікого б  не відзначав особисто, бо усі гравці показали хороший результат. Ми також тренуємося кожного четверга, обговорюємо з хлопцями плани на ігри. Тренер команди це і наш гравець, Саша Дикий, допомагає нам під час ігор, дає досить багато підказок.

Сергій Сяньков, гравець команди «Мясний маркет»

«ККФА – Технолюкс» – «Мясний маркет» 3:3

Як проходила гра?

– Є така поговірка, що у футболі дрібниць не буває. Це класично спрацювало у даному моменті. Деякі наші гравці прийшли вже під час матчу, не встигли налаштуватися, розім’ятися, отримати тактичні настанови. І це наклало відбиток на початок гри, і ми вже  на початку гри програвали 2:0.

В кінці ви зрівняли рахунок, чого не вистачило для перемоги?

– Були відсутні деякі наші гравці, зокрема наш бомбардир Олександр. І не вистачило агресивності, особливо у відборі, не вистачило високого пресингу,  робили дуже прості помилки – через усе поле йде передача і нам залітає гол, у футзалі не повинні залітати такі м’ячі.

Ваша команда тренується?

– Так, раз в тиждень ми тренуємося.

Вадим Рефель, тренер команди «Прикордонник – 2»

«Прикордонник -2» – «Мобіфренд» 1:7

Що не вдалося команді для отримання позитивного результату?

– Ми були більш не готові до гри, давали супернику багато свободи, дали їм можливість реалізувати свій план. У нас юні хлопці, можливо не справились з хвилюванням.

А у вас був план на гру?

– Так, ми обговорювали з хлопцями як будемо діяти під час гри. На жаль, не вдалося реалізувати наш план на гру. Ми вчимося, готуємося до ігор.

– З кого складається команда?

– З курсантів Національної Академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького в місті Хмельницький, з першого навчального курсу.

Дмитро Бухер, гравець команди  «Меблі-Лідер»

«Меблі-Лідер» – «Будівельник» 10:4

Розкажіть про емоції після гри?

– Емоції були доволі яскраві, бо ми виграли цю гру. Ми старалися і нам хотілося виграти.

Чи був певний план на гру?

– Плану у нас не було, все було під час гри вже. Грали награними четвірками, все робили по налаштованій лінії.

Чого не вистачило вашим суперникам для перемоги?

– На мій погляд це досвіду, майстерності. Якщо я не помиляюся вони грають у чемпіонаті вперше, можливо це їм завадило виграти.

З кого складається команда?

Команда складається з друзів. Тренера у нас немає. Ми все робимо власними силами, обговорюємо наперед хід гри з хлопцями. Як таких частих тренувань у нас поки що не має, бо немає вільного залу для тренувань. Але ми все одно перед грою налаштовуємося, і це нам допомагає перемогти. Відзначив б зі своєї команди Артема Кравця, він найбільше забив голів у останній грі.

Оксана Середюк, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here