Преміум-ліга: коментарі гравців про враження від ігор 11-ого туру та матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку

0
888

11-12 січня відбулися чергові матчі ігор 11-ого туру, матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку та ігор 1/2 фіналу Кубку ТМ «МобіФренд» Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поспілкувалася із гравцями  команд.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Дмитро Мартинюк, «Хмельницькі делікатеси»

«Хмельницькі делікатеси» – «Феміда» 2:2 пен. 3:2

– Розкажіть про хід гри?

– Почали гру не дуже добре, програвали 2:0. Команда суперників забила два швидких м‘ячі, але дуже вдячний своїм хлопцям, проявили бажання, характер, волю до перемоги й у підсумку вийшли у півфінал Кубку.

– На цих вихідних у вас було дві гри, чи задоволені результатом?

– У нас були важкі два матчі. У суботу була важка гра, й емоційно, й скільки хлопці віддали сил, але хлопці проявили волю до перемоги, й у підсумку ми отримали хороший результат.

– Для хорошого результату необхідний тренувальний процес?

– Так, у нас розписаний повністю тренувальний процес. Відпрацьовуємо тактичні моменти, підтримуємо фізичні кондиції, команда, на мою думку, рухається в правильному напрямку. Дякую хлопцям за це, і вболівальникам за їх шалену підтримку.

На чому намагаєтеся робити акценти під час ігор?

– В основному це наші стандарти, які є нашою великою «фішкою», на тактичних моментах, на різних аспектах, всі карти звісно я розкривати не буду, але хлопці молодці, прислухаються до моїх порад , виконують той малюнок гри, який я їм хочу поставити.

Олег Біляк, «Олімп»

«Олімп» – «Дантист» 6:4

– За рахунок чого перемогли?

– За рахунок досвіду, вже не вперше граємо у чемпіонаті, трішки омолодилися.

– Що ставите у пріоритет на іграх?

– Більше на зіграності, на тренуваннях намагаємось відпрацьовувати цей елемент.

– Розкажіть про команду?

– Наша команда з Деражні. У нас функціонує деражнянська спортивна школа, і за рахунок вихованців цієї школи сформована наша команда, хмельницьких гравців у нас немає, вже всі гравці зіграні між собою.

– Чи не плануєте повернутися назад у перший дивізіон?

– Ми були в першому дивізіоні, вилетіли звідти, зараз у планах закріпитися у 8-ці кращих. І звісно хочемо вернутися у перший дивізіон.

– Що у планах на подальші ігри?

У нас залишилися ігри з командами, які знаходяться нижче за нас у турнірній таблиці, тому розраховуємо перемагати у наступних іграх. З усіма лідерами ми зіграли, тому плануємо закріпитися у 8-ці кращих. Ми були в першому дивізіоні, вилетіли звідти, але хочемо повернутися.

Максим Гарбар «Інтерпродсервіс»

«Інтерпродсервіс» – «ККФА-Технолюкс» 6:2

– Як складалася гра?

– Ми програвали 2:0, але змогли зібратися і виграти. Вважаю, що це сталося за рахунок наших командних дій, проявленого характеру та підтримки один одного.

– На чому робите акцент під час ігор?

– Ми намагаємося використовувати стандарти,швидкі контратаки. Ми така команда, яка багато забиває голів, проте і пропускає немало.

– А чому пропускаєте?

– Певно через те, що після забитих голів ми розслабляємося і протягом гри не дограємо до кінця.

– Зрозуміло, що ви увійдете у плей-офф, що плануєте там показати?

– Ми розуміємо, що найважливіші ігри ще попереду, тому у них будемо максимально викладатися. Очікуємо від себе хорошої гри і хочемо менше пропускати.

Михайло Мілаш, «Легіон»

«Rexsoft» – «Легіон» 3:2

– Розкажіть про гру?

– 3:2 програли, не вистачило нам дисципліни на ігровому майданчику. Щодо суперників, то вони непогано грали, добре оборонялися вели себе дисципліновано. Не вистачило нам згуртованості і також впливає відсутність тренувань. Ми хлопці всі військові, з різних частин, щоб зібратися на тренування не вистачає часу, тому під час ігор приходиться імпровізувати. Хлопці дуже хороші, тому і колектив хороший.Так складається, що ми багато ігор виграємо у першому таймі, але кінцевий результат не в нашу користь. В наші ігри хочеться внести трішки спокою, щоб не було азарту та великої кількості помилок у другому таймі. Якщо переглянути ігри, в яких ми грали зі «Золотим Грифоном», «Інкогніто», «Rexsoft»,  ми ведемо в рахунку, а на останніх хвилинах пропускаємо голи і програємо. Не вистачає футбольного холоднокров’я, хлопці ще молоді, гарячі (посміхається).

– На чому робите акцент під час гри?

– Так як в нас немає тренувань, то граємо так як дозволяє грати суперник. Намагаємося організувати хорошу гру в обороні, хочеться налагодити контратаки. Дуже багато хлопців з команди під час ігор зайняті по роботі, тому відсутні, у більшості випадків не можемо зібратися в повному складі.

– Як оцінюєте свої сили, увійдете у 8-ку?

– Будемо намагатися, думаємо, що можемо увійти. Минулого року ми вилетіли з 4-го дивізіону, зайняли 15 місце, але деякі команди знялися з участі у чемпіонаті, тому нас залишили за рейтингом у тому ж дивізіоні. Цього року ми набагато краще граємо, ніж минулого року.

Юрій Муляр, ХФК «Давид»

«ХФК Давид» – «Ковчег-2» 8:2

– Як складалася гра, за рахунок чого вдалося виграти?

– Ми команда християнська, католицька, перед кожною грою ми молитвою налаштовуємося на гру. Минулу гру ми програли «Ветерану», і ця гра була для нас вирішальною для виходу в плей-офф, тому ми з хлопцями емоційно налаштувалися на гру, на суперника, йшли до кінця, тому й виграли. Ми футбольна команда, тому дуже важко переключатися на футзал.

– Ви зараз займаєте непогане місце у турнірній таблиці, за рахунок чого досягаєте таких результатів?

– За рахунок характеру і духу. Бо не раз доводилося «включатися» в іграх, які складалися не в нашу користь.

– Чи є у вас тренування, тренер?

– Ми збираємося періодично, тренера немає як такого. Є у нас хлопці, які раніше десь грали, тренувалися, і всі зі свого власного досвіду вносять корективи, так і граємо.

– Які надалі ставите цілі?

– На початку у нас була мета, увійти в плей-офф, це ми досягли, дуже хотіли б вийти у 4-ий Дивізіон, але будемо бачити як далі буде. Нашою грою ми прагнемо славити нашого Бога.

Оксана Середюк, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here