Преміум-ліга: кубковий трофей отримає свого нового власника. Підсумки 1/16 фіналу Кубку + ФОТО

0
881

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 1/16 фіналу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Розпочинається найцікавіше у розіграші Преміум-ліги відкритому Кубку Хмельницького з футзалу, де минулого вік-енду були зіграні матчі 1/16 фіналу. Саме з цієї стадії у боротьбу вступали представники найсильнішого дивізіону, і без сенсацій не обійшлося. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Головним підсумком даної стадії стало те, що кубковий трофей в черговий раз отримає нового власника. Минулорічний володар Кубку, «Феміда-Старлайф», завершила захист свого титулу вже у першому раунді, правда поступившись не аби кому, а «Хмельницьким делікатесам», які напередодні гри підсилили свій склад Морочківським та Тимощуком. Як ми і передбачали у анонсі, даний матч цілком був достойним фіналу, і так воно і вийшло. З перших хвилин було помітно, що суперники неймовірно налаштувалися один на одного, а перші хвилини завершилися за «юристами». Саме вони декілька разів небезпечно пробивали з середніх та дальніх дистанцій, але досвідчений Тимощук (який нещодавно розірвав контракт з екстраліговим «Титаном» – прим. автора) зіграв переконливо, додавши впевненості власним партнерам. У таких матчах зазвичай перший гол вирішує якщо не все, то багато чого, і забити його пощастило «Хмельницьким делікатесам». Після серії помилок захисту «Феміди-Старлайф» Ситнік тричі (!) поспіль розстрілював Купчанко. Два з цих ударів кіпер «юристів» парирував, а у третьому випадку на шляху м’яча стала рука Баландюка. Вилучення та пенальті, який кількома секундами пізніше холоднокровно реалізував Наконечний – 0:1. Щоправда, «Феміда-Старлайф» досить швидко могла «повернутися» у гру, але супермомент змарнував Рибак, при повному потуранні з боку захисту суперника пробивши у штангу з кількох метрів. «Не забиваєш ти, забивають тобі». Ця відома футзальна аксіома спрацювала всередині другого тайму, коли «делікатесні», двічі вразивши ворота Купчанка, довели рахунок на табло до розгромного. Спочатку Рябоконь вдало «спіймав» відскок від захисника, без шансів пробивши під поперечину метрів з 9-ти, а згодом Наконечний оформив дубль, блискуче виконавши штрафний – 0:3. Становище «Феміди-Старлайф» зробив вкрай незручним Токарчук, виявившись на 42-ій хвилині найспритнішим після розіграшу кутового, після чого «юристи» в надії врятуватися від поразки перейшли на гру з 5-им польовим. Влучні удари Люблінського та Бакалярика відродили інтригу, але більшого своїм опонентам підопічні Дмитра Мартинюка не дозволили – 4:2 на користь «Хмельницьких делікатесів», які виходять у 1/8 фіналу, а «Феміда-Старлайф» вслід за поразкою у Суперкубку та вильотом з Кубку тепер сконцентрується на захисті свого чемпіонського титулу у дивізіоні 1. «Не так важко піднятися на вершину, як на ній втриматися» – саме це доводить своїм виступом у цьому сезоні «Феміда-Старлайф».

За вихід до чвертьфіналу Кубку «Хмельницькі делікатеси» зіграють із «Кардіффом», який в 1/16 фіналу був сильнішим за «Zooветпром-Ivet» по рахунку, але точно не по грі. «Помаранчевим», які діяли лише з однією заміною пощастило забити першими (як же класно пробив вдотик під поперечину Миронюк після розіграшу ауту!), а далі більш вкомплектовані «ветеринари» мали не одну нагоду все виправити, але Козак у «рамці» діяв неймовірно впевнено. «Кардіфф» ж подібною марнотратністю у атаці не страждав, і забивши майже все що створив, чого вистачило ще для 4-ох «сухих» голів у ворота представника дивізіону 4, впевнено вийшов у наступний раунд Кубку – 5:0 на користь «помаранчевих». Також ще одну сенсацію підніс і «Новатор», який обіграв одного з лідерів дивізіону 1 – «Конфермат». Саме останні й першими відкрили рахунок у грі (Сендель влучно пробив в кут після прострілу з флангу), але міцні «новаторці» й не думали здаватися. «Заспокоївши» атакувальний порив свого суперника, вони зуміли вже досить швидко відновити статус-кво завдяки голу Мельника, який незважаючи на серйозну протидію з боку захисника таки зумів завдати разючого удару метрів з 12-ти, а все вирішив гол Лисого за 2 хвилини до фінальної сирени. «Конфермат» відчайдушно кинувся відіграватися, і мав усі шанси як мінімум перевести гру у серію пенальті, але не склалося. Найбільш стовідсотковий шанс на останніх секундах змарнував Сергеєв, який після силового прострілу з флангу не зумів влучити у порожній кут з кількох метрів. В підсумку – 2:1 на користь «Новатора», суперником якого у 1/8 фіналу стане «ДЮСШ №1-Україна». Представник дивізіону 4 вибив у грі за вихід у цю стадію вищий за рангом «Ковчег», продемонструвавши неймовірний характер. Не стали вироком для підопічних Володимира Сенделя і «-2» за підсумками першого тайму. Влучний удар Мейка та результативний простріл Кравчука на останніх секундах дозволили «ДЮСШ №1-Україні» перевести гру у серію післяматчевих пенальті, де емоції вирували не на жарт. У «основній» програмі кращими були воротарі, які взяли удари з «точки» від Фасуляка та Куречка, а далі у битві «до першого незабитого» нерви виявилися міцнішими у номінальних господарів. Все вирішили сьомі удари серії: Олійник свою спробу реалізував, а Бороусов, кількома секундами пізніше поціливши у поперечину, залишив «Ковчег» за бортом подальшої боротьби.

Не менш емоційним видалося протистояння «Сокола-2» та «Евеліни», долю якого також вирішили післяматчеві «точки». Початок залишився за «зеленими»: Борис, влучно пробивши під поперечку після розіграшу штрафного, наблизив до успіху команду з Ярмолинець, але вже досить швидко все у матчі перевернулося з ніг на голову. Відновив паритет класним ударом з розвороту впритирку із стійкою Рудюк, а в дебюті другого тайму Оліферчук, вдотик поціливши акурат у праву «дев’ятку» після скидки з флангу, схилив шальки терезів вже на користь «Сокола-2». Помилка на виході Гриня, яку результативно використав Штокало, дозволила «зеленим» перевести подальшу боротьбу у серію пенальті, де міцнішими виявилися нерви у більш досвідченої «Евеліни». Гравці команди з Ярмолинець впевнено реалізували усі свої спроби, а вирішальним став промах Рудюка, який з «точки» поцілив у штангу. У 1/8 фіналу «Евеліна» зіграє із «Прикордонником-Frisor», який розпочав свою боротьбу у Кубку з досить непростої перемоги над FC «Diamant». Як мінімум у першому таймі представник дивізіону 5, грамотно застосовуючи «стандарти» був близьким до сенсації, але після перерви підопічні Вадима Рефеля, увімкнувши максимальні швидкості, в яскравому стилі переламали хід подій на свою користь – 7:3 на користь «Прикордонника-Frisor», в складі якого кращим став Собко, записавши на свій рахунок дубль. Також у 1/8 фіналу ми побачимо ще одне очне протистояння представників дивізіону 1, в якому зіграють «Beerloga» та «Епіцентр К-Forex Club». Для «Максимума» у грі з «пивними» фатальним став провалений стартовий відрізок, впродовж якого Ткачук пропустив усе, що летіло у ствір його воріт. За рахунку 0:5 «максимальні» перейшли на гру з 5-им польовим, і колективними зусиллями зуміли відродити інтригу, але не надовго. «Повернувшись» у гру в потрібний момент «Beerloga» у яскравому стилі довела справу до результативної перемоги 9:4, а кращим у її складі став Гулевський, який у звітній грі записав на свій рахунок три забиті м’ячі. А ось «Епіцентру К-Forex Club» перемога над «Ротором-2» у 1/16 фіналу далася значно важче. «Молодші роторці», які суттєво оновилися у дозаявковий період, довгий час нічим не гірше виглядали за одного з головних фаворитів турніру, і навіть першими вийшли вперед у рахунку після влучного удару Мартинюка з-за меж воротарського. Переламати хід подій на свою користь «будівельникам» дозволила вдала гра з 5-им польовим: «вирівнюючий» гол записав на свій рахунок Логвиненко, зрізавши сферу у сітку власних воріт після націленого прострілу, а Гарієвський, вишукано обігравши на замасі захисника та класно пробивши впритирку із стійкою метрів з 7-ми, поставив масну крапку у грі – непроста перемога «Епіцентру К-Forex Club» з рахунком 2:1.

А ось лідер дивізіону 2, «Ракета», у 1/16 фіналу нічого не зуміла протиставити «Ладі», і попрощалася з шансами на продовження подальшої боротьби фактично ще за підсумками першого тайму, впродовж якого отримала три «сухі» голи у власні ворота. Окрилив «бордових»  швидкий гол Воловика, а далі на авансцену вийшов Мустафін, який записав на свій рахунок «асисти» на Умарова та Панасенкова. І гол Артема, забитий класним ударом зльоту під поперечину після навісної передачі з кутого, і став найбільш красивим у цьому матчі. Замогильний та Самсонов, двічі вразивши ворота свого суперника впродовж 31-ої хвилини остаточно зняли усі питання щодо переможця, а влучні удари Дикого та Антончика, які по черзі результативно завершили стрімкі розіграші «зайвого», дозволили «Ракеті» хіба що врятувати власний престиж, але не більше – 5:2 на користь «Лади». Її суперником у 1/8 фіналу стане деражнянський «Олімп», який розпочав кубкову боротьбу з «сухої» перемоги над «Інтерпродсервісом». Влучні удари Молнара та Романова в стартовій 10-ти хвилинці дозволили деражнянцям весь матч тримати свого суперника на безпечній для себе дистанції, а той ж таки Романов та Ярош, результативно використавши помилки «синіх» при розіграші «зайвого» на останніх секундах, дозволили «Олімпу» перемогти з розгромним рахунком – 4:0. «Всуху» перемогло і «Динамо-ГУНП», і путівка до 1/8 фіналу далася «динамівцям», мабуть, найлегше. «Ауді» виглядало відверто безпорадним на фоні збалансованого представника дивізіону 1, отримавши у власні ворота вісім без голів без відповіді. Чотири з них записав на свій рахунок Бабій, який і став кращим у стані переможців – 8:0 на користь «Динамо-ГУНП», наступний суперник якого у Кубку буде значно сильнішим. Ним стане «Сокіл-3-VETERAN’S» який у видовищній та неймовірно емоційній очній битві представників дивізіону 2 здолав «Agory». Краще розпочали гру останні, які вже до 9-ої хвилини завдяки влучним ударам Диняка та Рикуника володіли вагомою перевагою у два «м’ячі», але «соколята» вкотре довели, що безвихідних ситуацій для них не буває. Вже фірмові «стандарти» у них особливо «не йшли», а ось гра з 5-им польовим (точніше, «проти» 5-ого польового) стає серйозною головною біллю для більшості суперників підопічних Артема Гласа. Які неквапливо та методично і з величезною впевненістю у власних силах шукали слабкі місця у масованій обороні опонента, і ефективно використовували власні нагоди, і завдяки дублю Мартинюка та влучному удару Шумського незадовго за завершення перехилили шальки терезів на свою користь, але Семенчук влучним ударом в кут з-за меж воротарського за 19 (!) секунд до сирени дозволив «Agori» перевести подальшу боротьбу у серію післяматчевих 6-ти метрових ударів – емоційні 3:3 у «основні» 46 хвилини ігрового часу. У «лотореї» все вирішив сейв Алексейчука, який парирував удар з «точки» від Рикуника, а ось «соколята» свої спроби холоднокровно реалізували і здобули путівку до 1/8 фіналу.

Не без проблем подолав бар’єр 1/16 фіналу «Helpix», а самі «клітчаті» своїм прикладом наглядно продемонстрували до чого у кубкових матчах може призвести втрата концентрації. Жваво розпочавши матч, і до 17-ої хвилини зусиллями Скоп’яка та Бондаренка забивши два «сухі» голи у ворота Загребельного, підопічні Ігоря Глушка далі зупинилися, і ледве не були за це покарані. Ще до завершення першого тайму Яюс один м’яч відквитав, а гол Романова взагалі став показовим. Захисники, понадіявшись один на одного, просто «дивилися футбол», спостерігаючи як одинадцятий номер гостей головою з кількох метрів розстріляв сітку за спиною Петричука після довгого вводу від власного голкіпера. Далі «атлетики», яким прихід Вислободського додав надійності у обороні виглядали не гірше, але Коротун, більярдним ударом у кут увінчавши власний чудовий сольний прохід, здавалося, унеможливив можливу сенсацію. Але куди там! Вже майже відразу той ж таки Коротун отримавши два «гірчичники» протягом кількох секунд залишив свою команду у чисельній меншості фактично до самого завершення, однак «клітчатим» героїчно вдалося вистояти – 3:2 на користь «Helpixa», суперником якого у 1/8 фіналу стане «Моноліт». «Бордові» не звернули увагу на невдалий початок гри з «Соколом» із Соколівки, якому вже «горіли» 0:2, і зібравши усю волю в кулак та продемонструвавши усю свою зіграність, влаштували справжній розгром одному з лідерів дивізіону 4. Усього у його ворота далі влетіло 9 голів, по три з яких записали на свій рахунок Михайлов та Шутяк, і цей дует безперечно став кращим у переможців – 9:3 на користь «Моноліта». Також забив 9 голів і подолав етап 1/16 фіналу і інший представник дивізіону 4, «ЗА-ЗУЛ», який у грі за вихід у цю стадію виявився сильнішим за «Раково-сіті». Для останніх критичною стала відсутністю Прияна, який перейшов у «Кардіфф», а за відсутності Андрія у «жителів Раково» не було кому зв’язувати захисну ланку з атакуючою. Це і стало фатальним для представника дивізіону 3, який у гольовій перестрілці пропустив більше, ніж забив – 9:5 на користь «ЗА-ЗУЛа», кращим у складі якого став Якобчук, записавши на свій рахунок п’ять влучних ударів. Суперником команди з Красилівщини у боротьбі за путівку до чвертьфіналу стане «Ротор», який серію невдач у чемпіонаті перервав перемогою у Кубку над «Дантистом», але легкою її не назвеш. Характерні «дантисти» зуміли нав’язати боротьбу представнику еліти та створити йому проблеми, але більший досвід «салатових» зіграв ключову роль – 5:3 на користь «Ротора», найпомітнішим у складі якого став Туз, відзначившись дублем у звітній грі.

У 1/8 фіналу Кубку (базова дата матчів – 5 січня) зустрінуться наступні пари команд: «Сокіл-3-VETERANS» – «Динамо-ГУНП», «Прикордонник-Frisor» – «Евеліна», «Beerloga» – «Епіцентр К-Forex Club», «Моноліт» – «Helpix», «Лада» – «Олімп», «Новатор» – «ДЮСШ №1-Україна», «Хмельницькі делікатеси» – «Кардіфф» та «Ротор» – «ЗА-ЗУЛ».

Технічні дані матчів 1/16 фіналу Кубку

«Beerloga» – «Максимум» – 9:4 (5:2)

Голи: Плосконос (1), Гулевський (7, 10, 44), Майко (13, 35), Папірович (14), Підлісний (41), Стеценко (46) – Логвінов (21), Плоконос (22, аг.), Клубніцький (28, 45)

«Beerloga»: Восканян, К. Шляховий, Плосконос, Павліш, Антонов, Стеценко, Папірович, Мельник, Підлісний, Гулевський, Майко

«Максимум»: Ткачук, Резніченко, Садовнік, Логвінов, Рабченюк, Бібік, Чеботарьов, Клубніцький, Білецький

Попередження: Папірович (22) – Рабченюк (25)

«Прикордонник-Frisor» – FC «Diamant» – 7:3 (2:3)

Голи: Сологуб (10), Косінов (20), Собко (29, 42, пен.), Мельніков (38), Цуприк (38), Васильчишин (44, аг.) – Васильчишин (5), Моцний (9), Бантус (14)

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Іщук, Цуприк, Рефель, Сологуб, Собко, Лахмай, Журомський, Косінов, Кожевніков

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Галак, Бантус, Моцний, Журавський, Васильчишин

Попередження: Журомський (4), Кожевніков (43)

Вилучення: Журавський (42, позбавлення суперника явної гольової можливості)

«Сокіл-2» – «Евеліна» – 2:2 (1:1) пен. 3:4

Голи: Рудюк (16), Оліферчук (24) – Борис (7), Штокало (38)

«Сокіл-2»: Гринь, Р. Мельник, Луцюк, Оліферчук, Омарі, Сохорук, Боднар, Барабаш, Кіт, Зарванський, Рудюк, Гончар, Чайка, Місюра

«Евеліна»: Паславський, Піхотко, Ошовський, М. Мельник, Стожик, Бородій, Белінський, Борис, Белінський, Борис, Штокало

Попередження: Луцюк (28) – Штокало (30), Бородій (34)

Серія пенальті: Белінський – 0:1, Р. Мельник – 1:1, Штокало – 1:2, Омарі – 2:2, Ошовський – 2:3, Барабаш – 3:3, Бородій – 3:4, Рудюк – 3:4 (штанга)

«Ракета» – «Лада» – 2:5 (0:3)

Голи: Дикий (34), Антончик (35) – В. Воловик (4), Умаров (10), Арт. Панасенков (22), Замогильний (31), Самсонов (31)

«Ракета»: Дзюбак, Нечипор, Діброва, Дикий, Антончик, Криськов, Вербовий, Матусов, Святий, Оніщук

«Лада»: Умаров, Арт. Панасенков, Лісніченко, Тимощук, В. Воловик, О. Воловик, Шульган, Зощук, Замогильний, Самсонов, Мустафін

Попередження: Дикий (46) – Шульган (44)

«Феміда-Старлайф» – «Хмельницькі делікатеси» – 2:4 (0:1)

Голи: Люблінський (42), Бакалярик (44) – Наконечний (19, пен., 38), Рябоконь (31), Токарчук (42)

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Пасічник, Гончарук, Романюк, Баландюк, Люблінський, Бродзянський, Рибак, Маковійчук, Бакалярик, Куляк, Зубик, Олексюк

«Хмельницькі делікатеси»: Тимощук, Самчук, Сиворог, Токарчук, Ситнік, Сакович, Яровий, Кащук, Наконечний, Рябоконь, Морочківський, Мороз, Нік Акбар

Попередження: Зубик (15), Олексюк (37) – Морочківський (23), Наконечний (45)

Вилучення: Баландюк (19, позбавлення суперника явної можливості забити гол)

«Динамо-ГУНП» – «Ауді» – 8:0 (2:0)

Голи: Бабій (11, 26, 35, 45), Грицик (19), Кордас (30), Сохорук (34), Колесников (37)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Середюк, Грицик, Березовський, Сторожук, Федорко, Заєць, Щасливий, Кордас

«Ауді»: Савчук, Алексєєв, Гриньков, Альміз, Ковбасюк, Войтович, Боденчук, Козар, Чорногод

Попередження: Грицик (21)

«Дантист» – «Ротор» – 3:5 (0:1)

Голи: Кукурудза (29), Кузьмінчук (37), Ткач (43) – Шлапак (2), Туз (27, 46), Красножон (31), Кострицький (32)

«Дантист»: Кукурудза, Тимофієв, Білик, Мельник, Кузьмінчук, Ткач, Кубряк, Терещенко, Стефанишин

«Ротор»: Рудий, Чабан, Стасюк, Красножон, Кострицький, Грищук, Гаєвський, Туз, Шлапак, Бондар, Орошкевич, Камінський, Швед, Ліщук

Попередження: Стефанишин (36)

«Helpix» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 3:2 (2:1)

Голи: Скоп’як (11), Бондаренко (17), Коротун (44) – Яюс (18), Романов (30)

«Helpix»: Петричук, Каленюк, Скоп’як, Папроцький, Коротун, Бондаренко, Глуховатий, Галдасевич

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Бабак, Степанюк, Вислободський, Дашкевич, Басараб, Романов

Попередження: Скоп’як (34), Коротун (44) – Яюс (33), Бабак (44)

Вилучення: Коротун (44, друге попередження)

«Епіцентр К-Forex Club» – «Ротор-2» – 2:1 (0:0)

Голи: Логвиненко (40, аг.), Гарієвський (43) – Мартинюк (28)

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Слівінський, В. Вербовий, С. Вербовий, Олянчук, Самсонюк, Моночков, Безвещук, Успенський, Качур, Гарієвський, Ягодзінський

«Ротор-2»: Данилюк, Паляниця, Шпаков, Мудрий, Гайдашевський, Антонюк, Кватернюк, Мартинюк, Ветошко, Скороход, Логвиненко, Боднарчук, Низовець

Попередження: Логвиненко (22)

«Кардіфф» – «Zooветпром-Ivet» – 5:0 (1:0)

Голи: Миронюк (17, 34), Приян (29), Буряк (42), Ясніцький (46)

«Кардіфф»: Загуровський, Приян, Ясніцький, Миронюк, Козак, Буряк, Донець

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Басараба, Корольков, Моспан, Секліцький, Харчук

Попередження: Буряк (6), Ясніцький (27) – Босак (29), Басараба (30), Колісник (39)

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Agora» – 3:3 (0:2) пен. 3:2

Голи: Мартинюк (28, 45), Шумський (43) – Диняк (7), Рикуник (10), Семенчук (46)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Алексейчук, Болістовський, Глас, Розпаченюк, Ноль, Шумський, Монастирський, Розпаченюк, Мартинюк, Кузьмін, Ахмедов, Трочинський

«Agora»: Ковальчук, Дащук, Яремчук, Семенчук, Рикуник, Диняк, Ісхаков, Микитюк, Волошин, Тимощук, Коротинський, Сьомін

Попередження: Мартинюк (41), Розпаченюк (45), Глас (46) – Семенчук (38)

Серія пенальті: Розпаченюк – 1:0, Диняк – 1:1, Мартинюк – 2:1, Семенчук – 2:2, Глас – 3:2, Рикуник – 3:2 (воротар)

«Олімп» – «Інтерпродсервіс» – 4:0 (2:0)

Голи: Молнар (3), Романов (9, 46), Ярош (46)

«Олімп»: Гайновський, Блажко, Біляк, Молнар, Романов, Колтуновський, Скибінський, Ярош, Берлінський, Дмитришен

«Інтерпродсервіс»: Гуменюк, Первєєв, Панькевич, Гарбар, Віхренко, Стецюк, Марчук, Самолига, Побережний

Попередження: Романов (27)

«Конфермат» – «Новатор» – 1:2 (1:1)

Голи: Сендель (12) – Мельник (17), Лисий (44)

«Конфермат»: Сулима, Сендель, Сергеєв, Лановий, Осацький, Брицький, Басістий, Гнатюк, Федоров, Музичук, Ліповуз, Муляр, Миколайчук, Рижук

«Новатор»: Слобоженюк, Тринадцятко, Бедратий, Лисий, Вараниця, Музиченко, Мельничук, Ксьонзик, Новік, Мельник

Попередження: Муляр (26), Ліповуз (31), Гнатюк (41) – Бедратий (34)

«Моноліт» – «Сокіл» – 9:3 (7:2)

Голи: Михайлов (3, 21, 22), Божек (10), Шутяк (14, 28, 45), Дарченко (21), Слобода (23) – Сметана (2), Слобода (2, аг.), В. Лоборчук (31)

«Моноліт»: Печуляк, Величко, Слобода, Росінський, Дарченко, Божек, Михайлов, Котенков, Романенко, Шутяк

«Сокіл»: Степанюк, Б. Лоборчук, Меліцян, Сметана, Кучеревич, В. Лоборчук, В. Вармінський, М. Вармінський

Попередження: Б. Лоборчук (45), Сметана (45)

«ЗА-ЗУЛ» – «Раково-сіті» – 9:5 (4:2)

Голи: Закордонець (2, 30), Якобчук (9, 22, 27, 45, 46), Колесник (22), Михальчук (28) – Макаров (10, 39), Гурман (22), Ковальов (25), Сікора (26)

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Колесник, Закордонець, Якобчук, Ліщинський, Гук, Дашевський, Михальчук, Олінковський

«Раково-сіті»: Стратійчук, Рубцов, Ковальов, Макаров, Сікора, Ніколайчук, Сонник, Гурман, Лісний

Попередження: Стратійчук (34)

«ДЮСШ №1-Україна» – «Ковчег» – 2:2 (0:2) пен. 6:5

Голи: Мейко (32), Кравчук (45) – Шитенков (13, 17)

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Фасуляк, Підкамінський, Нігловський, Кравчук, Григорук, Олійник, Мейко, Нужда, Клімцов

«Ковчег»: Шитенков, Стець, Куречко, Ковальський, Нік Омар, Пробитий, Бороусов, Оборонков

Серія пенальті: Мейко – 1:0, Стець – 1:1, Фасуляк – 1:1 (воротар), Куречко – 1:1 (воротар), Григорук – 2:1, Шитенков – 2:2, Нужда – 3:2, Пробитий – 3:3, Підкамінський – 4:3, Ковальський – 4:4, Нігловський – 5:4, Нік Омар – 5:5, Олійник – 6:5, Бороусов – 6:5 (поперечина)