Преміум-ліга: лідерська рокіровка у дивізіоні 2 – «Інтерпродсервіс» змінює на вершині «Фахівець»

0
328

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 5-ого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Відкривав програму 5-ого туру у дивізіоні 2 поєдинок між «Червоною Зіркою» та «МобіФрендом». Довгий час рівна справедливо знаходила своє відображення у рахунку на табло, а «Червона Зірка», вдало діючи на контратаках, двічі виходила вперед у рахунку, однак їх суперник майже миттєво відігравався. Завершували матч суперники, маючи у власному пасиві по 5 командних фолів, а свого апогею інтрига досягла на останніх секундах, коли не витримали нерви у Молодих, який порушивши правила майже у центрі майданчика в не дуже обов’язковій для цього ситуації «привіз» дабл-пенальті у бік воріт номіальних господарів. До «точки» підійшов Герасимчук, і холоднокровно пробивши низом приніс «МобіФренду» непросту перемогу з рахунком 3:2.

«Цвяхом програми» ігрової неділі став центральний матч туру, у якому зустрічалися «Фахівець» та «Інтерпродсервіс». На перших порах здавалося, що боротьби у цьому матчі не вийде. Ну вже дуже впевнено «фахівці» діяли на майданчику, оформивши комфортні 3:0 на свою користь ще до 12-ої хвилини завдяки голу Криськова та дублю Шевчука (особливо ефектним видався його перший м’яч, забитий класним ударом у ближню «дев’ятку» від штанги після розіграшу кутового – прим. автора). Але «Інтерпродсервіс» зумів зібратися силами, і продемонструвавши характер відновити паритет в середині другого тайму. «Фахівець» з занадто короткою лавою запасних поступово підсідав, але в потрібний момент зумів «повернутися» у голу завдяки влучному удару Гаваги головою не без «допомоги» Іщука, який в цьому епізоді невпевнено зіграв на виході. Здавалося, що цей гол стане серйозним психологічним ударом для «синіх», але у протилежній «рамці» Ващук «чудив» ще більше, спочатку пропустивши поміж ніг м’яч після удару Побережного зі штрафного ледве не від центральної лінії (!), а потім у стилі Каріуса (згадаємо перший гол у київському фіналі Ліги чемпіонів між «Реалом» та «Ліверпулем») «подарував» гол Гарбару. Після цього «Фахівець» остаточно втратив впевненість у своїх силах, а підопічні Сергія Малукалова ще двома ударами «милосердя» під завісу зустрічі закріпили власний успіх – вольова перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 7:4, який таким чином виходить у лідери дивізіону 2. У переможців відмічаємо тріо Побережний-Віхренко-Гарбар, кожен з якого оформив «дублі» у матчі. Двом останнім це досягнення дозволило зміцнити у бомбардирській гонці другого за рангом дивізіону Преміум-ліги.

А ось ця поразка опустила «Фахівець» відразу на третє місце, оскільки в наступній грі туру «Ауді» здобув непросту вікторію над «Лунтіком». Розпочався звітний матч під диктовку «салатових», але їх стартовий натиск успіхом не увінчався. Раз за разом рятували свою команду Бондарчук та захисники, та й в одному з епізодів «Ауді» допоміг каркас воріт. «Автомобілісти» більшу частину часу були вимушені приділяти обороні, «огризаючись» за рахунок контратак. Дві з них голами завершили Ошовський та Загребельний, і в обох випадках їм асистував Чепурний. Але «Лунтік» за «-2» не опустив руки, і продовжув гнути свою лінію. Шквал атак на ворота Бондарчука лише посилювався, і першу тріщину захист «Ауді» дав на 32-ій хвилині, коли Заболотний влучним ударом з кількох метрів завершив класну триходівку «салатових». Цей гол подарував надію «Лунтіку», який продовжував атакувати з ще більшим завзяттям, і на 48-ій хвилині Чекирда, обігравши на швидкості двох захисників і влучно пробивши з розвороту у кут метрів з 9-ти, здавалося, врятував номінальних господарів від поразки. Кінцівка залишилася за «Ауді», яке, що називається, «на зубах», зуміло вирвати перемогу у цьому емоційному матчі. Вирішальний гол на останніх секундах забив Алексєєв, влучно пробивши під поперечку після розіграшу кутового – 3:2 на користь «Ауді», яке залишається єдиною командою у дивізіоні 2, яка може похвалитися нулем у графі «поразки», і завдяки власній перемозі та осічці «Фахівця» виходить на другий щабель у табелі про ранги за підсумками 5-ти турів.

Порадував власних вболівальників і «Філтекс-Аваль», який у досить незвичному складі та лише з однією заміною переграв міцний «Lifecell», який до звітної зустрічі підходив із двоматчевою виграшною серією. «Філтексівці» діяли від оборони, чекаючи свого шансу на контратаках, одну з яких завершив взяттям воріт суперника Вакух на 18-ій хвилині. Відмінний шанс «повернути» у гру «Lifecell» мав Остафійчук, однак він не зумів реалізувати пенальті незадовго до перерви, пробивши з «точки» у штангу. Другий тайм «Філтекс-Аваль» проводив переважно у обороні, а фатальним для «Lifecella» стало вилучення Баландюка. Майже відразу Дацишин реалізував «більшість», а крапку у грі поставив Дацишин, вдало замкнувши дальню стійку після прострілу з флангу – «суха» перемога «Філтекса-Аваль» з рахунком 3:0, яка дозволяє Свіщову та компанії після не дуже вдалого старту піднятися на високе п’яте місце у табелі у турнірній таблиці.

Єдину нічию у 5-ому турі подарував матч між «ЕкоАльтом» та «Атлетиком-Ферозіт», у якому глядачі побачили безперечно два різні тайми. У першому впевненіше вигдядали «зелені», які закономірно вирушили на перерву із гандикапом у два забиті м’ячі. Здалося, що «ЕкоАльт» порахував завдання вже виконаним, а ось «Атлетик-Ферозіт» розслабленістю свого суперника скористався сповна. Класний і результативний удар Розізнаного від поперечини подарував надію «синім», які відразу перейшли на гру з 5-им польовим, і зуміли відігратися. Вирішальний гол на рахунку Басараба. Отже – нічия з рахунком 3:3, яку «сині» однозначно можуть записати собі у актив.

Головною подією туру стала перша перемога в сезоні «Тетри-ДЮСШ №1», яка переграла у «грі за 6 очок» «Brilliant». Лік забитим м’ячам у грі всередині першого тайму відкрив Фасуляк, потужно пробивши у нижній кут метрів з 10-ти після розіграшу кутового, а далі до перерви влучними ударами обмінялися Мокрота та Кузьмін. «Бріліантові» не опустили руки, і всього лише однієї хвилини всередині другого тайму їм вистачило, аби перевернути у грі все з ніг на голову. Спочатку відзначився Луцюк, а ще через декілька секунд Тихонюку вдався влучний удар зі штрафного, і вперше у грі «Brilliant» опинився у ролі лідера. Розвинути успіх номінальних гостей міг Волощук, але в цей день «приціл» у лідера атак «бріліантових» відверто «збився». Чого лише варті не реалізовані Андрієм три чисті виходи віч-на-віч із голкіпером! А ось «Тетра» зуміла врятувати гру, діючи з 5-им польовим. «Допоміг» «синім» зрівняти рахунок Фаєз, зрізавши сферу у сітку власних воріт після прострілу з флангу, а ще через декілька хвилин Фасуляк оформив дубль, результативно завершивши затяжний розіграш «зайвого», і ставши, як виявилося автором вирішального голу у грі – 4:3 на користь «Тетри-ДЮСШ №1», яка завдяки цьому успіху випереджає «Brilliant» і залишає останню сходинку у турнірній таблиці.

У 6-ому турі (матчі – 1 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Lifecell» – «Ауді», «Атлетик-Ферозіт» – «Лунтік», «МобіФренд» – «ЕкоАльт», «Інтерпродсервіс» – «Червона Зірка», «Brilliant» – «Фахівець», «Філтекс-Аваль» – «Тетра-ДЮСШ №1».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 5-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Червона Зірка» – «МобіФренд» – 2:3 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Фарина

Голи: Альміз (5), Мевша (22) – Шаварський (14, 36), Герасимчук (50)

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Альміз, Р. Огороднічук, Стець, Д. Огороднічук, Сироватко, Молодих, Данилюк

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Южанінов, Янишин, Єременко, Ладунець, Мазур, Оніщук

Попередження: Альміз (12), Молодих (25), Сироватко (47) – Герасимчук (36), Д. Вакух (38)

«Фахівець» – «Інтерпродсервіс» – 4:7 (3:1)

Арбітри: Фарина, Жмурко

Голи: Криськов (4), Шевчук (8, 12), Гавага (36) – Побережний (16, 41), Гарбар (29, 48), Віхренко (34, 44), Самолига (50)

«Фахівець»: Ващук, Бобік, Гавага, Присяжнюк, Шевчук, Криськов, Краєвський, Бородій, Стрілець

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Гарбар, Панькевич, Первєєв, Віхренко, Самолига, Бальжик, Побережний

«Лунтік» – «Ауді» – 2:3 (0:2)

Голи: Заболотний (32), Чекирда (48) – Ошовський (14), Загребельний (20), Алєксєєв (49)

«Лунтік»: Мельник, Подвисоцький, Рижук, Чекирда, Петреченко, Заболотний, Гизлик, Гаєвський, Глега

«Ауді»: Савчук, Галкін, Загребельний, Алєксєєв, Гриньков, Ошовський, Чепурний, Боденчук, Ковбасюк, Бондарчук, Балабанов, Студенець

Попередження: Алєксєєв (15), Бондарчук (24)

«Тетра-ДЮСШ №1» – «Brilliant» – 4:3 (2:1)

Арбітри: А. Сас, Божко

Голи: Фасуляк (13, 41), Кузьмін (25), Аль Халф Фаєз (39, аг.) – Мокрота (24), Луцюк (32), Тихонюк (33)

«Тетра-ДЮСШ №1»: Кузьмін, Задерейко, Нагорічний, Савіцький, Андрущенко, Вендера, Фасуляк, Гулега

«Brilliant»: Пономарьов, Геут, Луцюк, Тихонюк, Мокрота, Волощук, Булка, Аль Халф Фаєз

Попередження: Фасуляк (33), Нагорічний (38)

«Філтекс-Аваль» -«Lifecell» – 3:0 (1:0)

Арбітри: Божко, А. Сас

Голи: О. Вакух (18), Дацишин (37, 50)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Гончарук, Ходаковський, Юрко, Ковальчук, Свіщов, Дацишин, О. Вакух

«Lifecell»: Баландюк, Дронг, Іщук, Коваленко, Кондратюк, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Слободенюк, Танасійчук, Ціпко, Янчук

Попередження: О. Вакух (14) – Люховець (10)

Вилучення: Баландюк (37, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)