Преміум-ліга: Ліповуз-шоу у центральному матчі, повернення «Феміди-Старлайф» на вершину та гарячі розбірки аутсайдерів

0
875

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 5-ого туру у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Неймовірно цікавим видався 5-ий тур у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги, матчі якого були зіграні минулого вік-енду. Непередбачуваний результат у центральному матчі, чергова зміна лідера та запеклі розбірки аутсайдерів – було все і навіть більше! Про це все далі у нашому огляді.

Відкривав програму 5-ого туру його центральний матч, в якому зустрічалися «Тетра-Конфермат» та «Динамо-ГУНП», і його підсумковий результат став повною несподіванкою для усіх. Та й «Динамо-ГУНП» першим вийшло вперед у рахунку після голу Бабія, який класним ударом в кут завершив чудовий пас врозріз від Колесникова, але швидкий пропущений м’яч не засмутив, а навпаки ще більше розізлив «сірих», в складі яких вперше у цьому сезоні зіграла четвірка гравців «Поділля». І саме її вдалі дії стали вирішальними. Проявивши характер, номінальні господарі вже досить швидко переламали хід подій на свою користь (Рижук замкнув дальню штангу після прострілу з флангу, а Ліповуз завершив голом показовий вихід «2 в 0»), після чого голи у ворота «Динамо-ГУНП» посипалися, наче з рогу достатку. У «Тетри-Конфермата» як і у матчі з «Олімпом» у ворота суперника «залітало» абсолютно усе, а неймовірні бомбардирські таланти Ліповуза, який сім (!) разів вдало завершив атаки своєї команди, відразу вирвавшись у кращі бомбардири змагань, та голи Сулими, Музичука та Муляра встановили непристойні 11:1 на користь підопічних Володимира Лазарчука! «Динамо-ГУНП» стабільно створювало моменти, але Лановий на останньому рубежі «сірих» діяв, наче у молоді роки, здійснивши добрих два десятки сейвів. Врятувати свій престиж підопічні Миколи Сохорука зуміли лише у кінцівці гри завдяки вдалій грі з 5-им польовим. Дубль Шляхового та влучний удар Соботюка встановили підсумковий рахунок у грі – поразка «Динамо-ГУНП» з рахунком 4:11, яка опускає команду Нацполіції з першого рядка на третій, а ось «Тетрі-Конфермат» ця перемога дозволяє «стрибнути» на четверте місце за підсумками 5-ого туру.

Також досить несподіваним видався і результат гри принципових суперників – «Helpixa» та «Хмельницьких делікатесів». З погляду на турнірну таблицю та демонстровану гру у стартових турах фаворитами виглядали «делікатесні», але «клітчаті», продемонструвавши неймовірний характер, знову, як і з «Ладою», перемогли у «матчі за 6 очок». Багато чого вирішив швидкий гол Морговського, а коли Черкезов наприкінці першого тайму ефектим перекатом обіграв Самчука та вразив вже порожні ворота, перевага «Helpixa» стала ще відчутнішою. У підопічних Дмитра Мартинюка в цей день на майданчику мало що виходило, а відродити тінь інтриги у зустрічі «делікатесні» зуміли завдяки грі з 5-им польовим на останніх хвилинах. Влучний удар Токарчука за хвилину до сирени дозволив номінальним господарям скоротити відставання у рахунку до мінімуму, але на більше їм вистачило ні часу, ні можливості – 2:1 на користь «Helpixa», який здобуваючи надважливу перемогу виходить на п’яте місце, а ось «Хмельницькі делікатеси», зазнаючи першої в сезоні поразки, опускаються на шостий рядок.

У заключному матчі суботи «Епіцентр К-Forex Club» переграв «Олімп», однак ця перемога далася непросто «будівельникам». Як мінімум у першому таймі команда з Деражні виглядала не гірше, і на влучний удар від Самсонюка зуміла відповісти голом Блажка. Все вирішив забитий «у роздягальню» м’яч Гарієвським, і після цього у «Олімпа», схоже, зникла впевненість у власних силах. Моночков після ефектної «стіночки» із Безвещуком зняв усі питання про переможця, а потім на куражі оформив хет-трик, а успіх «Епіцентр К-Forex Club» своїми голами закріпили Ягодзінський та Безвещук на останніх хвилинах. «Олімп» ж зумів підсолодити гіркоту власної поразки влучним ударом Морочківського – 7:2 на користь «Епіцентр К-Forex Club», який здобуваючи четверту перемогу поспіль піднімається на другий рядок, а ось «Олімп» після відносно вдалого старту програє вдруге поспіль, і вдруге поспіль з розгромним рахунком.

Осічкою «Динамо-ГУНП» сповна скористалася «Феміда-Старлайф», яка перегравши у 5-ому турі «Евеліну», повернулася на першу сходинку у табелі про ранги. Останнім часом «зелені» були досить незручним суперником для підопічних Едуарда Щепанського, але цього разу вони особливого спротиву з боку «Евеліни» не зустріли. «Зелені» не встигали за швидкими атаками «юристів», а Люблінський та Маковійчук, яким після класних прострілів з флангу залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, а також Ошовський, який зрізав сферу у сітку власних воріт, встановили впевнені 3:0 на користь чинного чемпіона всередині першого тайму. Класний гол Стожика подарував надію «Евеліні», але далі забивав лише її суперник. Голи Рибака та Гребенюка після перерви остаточно зняли усі питання щодо переможця – 5:1 на користь «Феміди-Старлайф», яка повертає собі лідерство у табелі про ранги, а ось команду з Ярмолинець ця поразка опускає на дванадцятий рядок.

Вслід за першими набраними очками, «Сокіл-2» порадував власних вболівальників і дебютною перемогою у сезоні, здолавши в 5-ому турі «Ладу». Найцікавіше команди приберегли на другий тайм, в дебюті якого Мельник, виявившись найспритнішим після розіграшу ауту, вивів вперед у рахунку «малинових». Невдовзі їх перевагу класним ударом від штанги після чудової гри на перехопленні подвоїв Барабаш, а «Лада» відразу перейшла на гру з 5-им польовим. Хльосткий удар Мустафіна в ліву «шістку» після затяжного розіграшу «зайвого» дозволив «бордовим» скоротити розрив до мінімуму, але наймолодша команда Ліги не зтушувалася, дуже своєчасно двічі вразивши ворота Панасенкова: Мельник оформив дубль, вразивши вже порожню ціль суперника, а Луцюк влучним ударом завершив швидкий вихід «2 в 1» після передачі Омарі. Гол Шульгана на останніх секундах дозволив «бордовим» лише підсолодити гіркоту своєї другої поразки поспіль – 4:2 на користь «Сокола-2», який ця перемога піднімає на 13-е місце. «Ладу» ж ця поразка опускає за межі топ-8, і наразі підопічні Ісмаїла Умарова йдуть дев’ятими у табелі про ранги.

А ось головні конкуренти «Лади» – «Прикордонник-Frisor» та «Beerloga» в очній битві зіграли внічию. У грі на зустрічних курсах Мельніков першим вивів вперед «прикордонників», але гол Павліша дозволив «пивним» відігратися. Після перерви вже «Прикордонник-Frisor» «наздоганяв» у рахунку свого суперника: Антонов класно пробив вдотик у праву «дев’ятку» після передачі з глибини, а ось Цуприк невдовзі знову відновив рівновагу. Після того як Гулевський дальнім ударом застав зненацька Журомського, здавалося, що чергова перемога від «Beerlogи» вже нікуди не дінеться, але підопічні Сергія Каштеляна зуміли продемонструвати характер, і врятуватися від поразки завдяки класній грі з 5-им польовим. Саме влучний удар Мельнікова вдотик у верхній кут після затяжного розіграшу «зайвого» і став вирішальним – бойова нічия 3:3, яка залишила обох суперників у групі лідерів.

Неймовірно запеклими видалися відразу два очні матчі представників нижньої частини таблиці. Що цікаво, усі два вилучення у 5-ому турі прийшлися якраз на два ці поєдинки, і вони у них стали вирішальним та переломним епізодом. «Ротор-2», залишившись у меншості після двох «гірчичників» Орошкевича пропустив від Миронюка на останніх секундах першого тайму (успішна реалізація «більшості» гравцями «Кардіффа»), а далі «помаранчеві» зняли усі питання завдяки вдалим діям Темнюка, який спочатку забив сам, а ще невдовзі вивів на порожні ворота Ясніцького. Гол Ліщука подарував промінець надії «Ротору-2», але Миронюк, оформивши дубль на останніх секундах, зняв усі питання щодо переможця – 4:1 на користь «Кардіффа», який здобуваючи першу в сезоні перемогу, залишає небезпечну зону вильоту.

Продовжилася і програшна серія «Ротора», який в 5-ому турі поступився у «матчі за 6 очок» «Новатору». Пропустивши в дебюті зустрічі від Бедратого, «Ротор» далі зумів не лише відігратися, а й вийти вперед завдяки вдалим діям Красножона, який спочатку забив «вирівнюючий» гол, а потім асистував Логвіненку. Ключовим став епізод на 45-ій хвилині, коли Рудий штовхнув у спину у власному карному майданчику Новіка, в додачу до пенальті у ворота «Ротора» отримавши ще й вилучення. «Вирок» холоднокровно реалізував Бедратий, оформивши дубль і зрівнявши рахунок, а «салатові» в надії вирвати перемогу перейшли на гру з 5-им польовим. Але не склалося: три помилки при розіграші «штучної більшості» на останній хвилині (!) втілилися у забиті голи у ворота «Ротора», а два з них записав на свій рахунок Слобоженюк, який через брак кадрів в цій грі змушений був зіграти не як голкіпер, а як польовий гравець! Отже – 5:2 на користь «Новатора», який ця перемога підняла на 11-е місце, а «Ротор» як і раніше продовжує замикати турнірну таблицю.

Технічні дані матчів 5-ого туру у дивізіоні 1

«Тетра-Конфермат» – «Динамо-ГУНП» – 11:4 (6:1)

Голи: Рижук (13), Ліповуз (14, 18, 20, 27, 31, 34, 39), Сулима (16), Музичук (38), Муляр (46) – Бабій (2), Шляховий (44, 48), Соботюк (54)

«Тетра-Конфермат»: Лановий, Сулима, Гнатюк, Осацький, Басістий, Брицький, Муляр, Ліповуз, Музичук, Миколайчук, Рижук

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Колесников, Соботюк, Бабій, Щасливий, Сторожук, Федорко, Березовський, Грицик, Подлюк, Наскальний, Шляховий, Середюк, Заєць

Попередження: Басістий (43) – Федорко (36)

«Хмельницькі делікатеси» – «Helpix» – 1:2 (0:2)

Голи: Токарчук (53) – Морговський (2), Черкезов (21)

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Самчук, Яровий, Токарчук, Кащук, Сиворог, Нємий, Ситник, Наконечний, Рябоконь, Мороз, Сакович, Нік Акбар

«Helpix»: Петричук, Шкрябець, Бабак, Каленюк, Скоп’як, Черкезов, Коротун, Морговський, Папроцький, Бондаренко

Попередження: Сиворог (36), Токарчук (36)

«Епіцентр К-Forex Club» – «Олімп» – 7:2 (2:1)

Голи: Самсонюк (13), Гарієвський (27), Моночков (34, 39, 40), Ягодзинський (52), Безвещук (54) – Блажко (18), Морочківський (41)

«Епіцентр К-Forex Club»: Остяк, Слівінський, С. Вербовий, В. Вербовий, Самсонюк, Успенський, Олянчук, Гарієвський, Моночков, Безвещук, Богославський, Ягодзинський, Качур, Сандулов

«Олімп»: Гайновський, Блажко, Падневич, Молнар, Біляк, Морочківський, Романов, Скибінський, Дмитришен, Берлінський, Підпанюк

Попередження: Качур (43), Успенський (44), С. Вербовий (53) – Романов (24), Біляк (49)

«Ротор-2» – «Кардіфф» – 1:4 (0:1)

Голи: Ліщук (48) – Миронюк (27, 54), Темнюк (32), Ясніцький (45)

«Ротор-2»: Данилюк, Ліщук, Орошкевич, Чепурний, Морозов, Гайдашевський, Гаєвський, Паляниця, Крутяков, Туз, Чабан, Вєтров

«Кардіфф»: Темнюк, Загуровський, Ковальчук, Ясніцький, Миронюк, Галдасевич, Козак, Антонюк

Попередження: Орошкевич (10)

Вилучення: Орошкевич (26, друге попередження)

«Феміда-Старлайф» – «Евеліна» – 5:1 (3:1)

Голи: Люблінський (16), Ошовський (18, аг.), Маковійчук (21), Рибак (49), Гребенюк (54) – Стожик (26)

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бродзянський, Гончарук, Люблінський, Романюк, Бойко, Гребенюк, Баландюк, Зубик, Маковійчук, Куляк, Рибак, Палійчук

«Евеліна»: Паславський, Бородій, Ошовський, Стожик, Белінський, Василів, Штокало, Борис, Піхотко

Попередження: Зубик (39)

«Ротор» – «Новатор» – 2:5 (1:1)

Голи: Красножон (17), Логвіненко (39) – Бедратий (14, 45, пен.), Слобоженюк (54, 54), Стаднік (54)

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Шпаков, Стасюк, Кострицький, Камінський, Красножон, Логвіненко, Слободян

«Новатор»: Стаднік, Вараниця, Новік, Бедратий, Музиченко, Ксьонзик, Слобоженюк, Савчук

Попередження: Шлапак (53) – Ксьонзик (10)

Вилучення: Рудий (45, позбавлення суперника гольової можливості)

«Лада» – «Сокіл-2» – 2:4 (0:0)

Голи: Мустафін (50), Шульган (54) – Мельник (29, 53), Барабаш (45), Луцюк (54)

«Лада»: Анд. Панасенков, Умаров, Шульган, В. Воловик, О. Воловик, Мустафін, Замогильний, Арт. Панасенков, Зощук, Магаляс, Самсонов

«Сокіл-2»: Мельник, Луцюк, Омарі, Барабаш, Сохорук, Оліферчук, Гринь, Гончар, Боднар, Місюра, Чайка

Попередження: В. Воловик (22), О. Воловик (54) – Омарі (37)

«Прикордонник-Frisor» – «Beerloga» – 3:3 (1:1)

Голи: Мельніков (5, 51), Цуприк (41) – Павліш (21), Антонов (28), Гулевський (42)

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Мельніков, Рефель, Малишевський, Цуприк, Іщук, Сологуб, Гурба, Собко, Косінов, Журомський

«Beerloga»: Восканян, Гулевський, Савчук, Майко, Плосконос, Папірович, Підлісний, Павліш, Антонов, Осика, Мельник

Попередження: Іщук (8), Журомський (43), Мельніков (47) – Мельник (27), Савчук (53)