Преміум-ліга: неймовірні розв’язки, несподіванки і перший учасник плей-офф

0
366

Черговий тур чемпіонату в дивізіоні 3 був результативним, багатим на несподівані результати і визначив першого учасника плей-офф. Першим від усіх команд Преміум-ліги це зробив “Дантист”.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група “А”

Вуд-Молл – ДЮСШ №1-Фенікс – 13:3 (7:1)

Голи: Константінов (2,5,30), Майко (3,12,13,30,39), О. Соловей (17, 42),  Хом’як (20), Р. Соловей (31), І. Шкодяк (31) – Понятовський (10, 38), Краснобокий (48)

Вуд-Молл: Кузь, О. Соловей, Р. Соловей, Константінов, Майко, Хом’як, Душкевич, І. Шкодяк

ДЮСШ №1-Фенікс: Ковалюк, Понятовський, Лебідь, В. Мочульський, Жилович, Б. Гуринович, Р. Гуринович, Краснобокий, Р. Дубовий

Попередження: Краснобокий (45)

Вилучення: Лебідь (5)

Хороший хід набрала команда “Вуд-Молл”. Після перемоги в минулому турі і в кубку, молодий колектив продовжив свою серію виграшем у аутсайдера. Для “ДЮСШ №1-Фенікс” з самого початку все пішло не кращим чином, коли уже на 5-ій хвилині вилучення заробив Лебідь. Переналаштуватися і зупинити Майка, який забив пьять голів, та його партнерів команда Руслана Дубового так і не змогла.

ФК «ЛП» – Моноліт – 0:5 (0:2)

Голи: Бойко (20), Люблінський (21, 32, 50), Янов (40)

ФК «ЛП»: Пастернак, Скальський, Палійчук, Ковальчук, Лудан, Сербін, Зінченко

Моноліт: Печуляк, Слобода, Росінський, Шутяк, Романенко, Паламарчук, Люблінський, Бойко, Дарченко, Янов, Пасічник

Попередження: Скальський (48)

Непогано розпочали матч проти грізного суперника “любителі пива”. “Моноліт” лише наприкінці першого тайму зумів переграти захист опонента, гра якого з кожним туром стає все більш організованою. Та все ж закономірно переміг фаворит і закріпився серед лідерів, а “ЛП” ніяк не може розжитися очками після перемоги над “Раково-сіті”. У складі переможців знову виділявся Люблінський, який записав на свій рахунок хет-трик.

Максимум – Zooветпром-Ivet – 1:1 (0:0)

Голи: Резніченко (38) – Дудка (30)

Максимум: Амелін, Резніченко, Клубніцкий, Рабченюк, Садовнік, Логвінов, Сліпачук, Королишин, Шпичко, Кравецький, Білецький

Zooветпром-Ivet: Харчук, Дудка, Драпак, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Тимощук, Басараба, Секліцький, Бабійчук, Прудніков

Попередження: Сліпачук (49) – Драпак (29), Прудніков (49)

Після двох перемог над потужними командами “Моноліт” і “Agora”, продовження серії очікувалося від “Максимума”. Хоч суперник у колективу був непростий, але й “ветеринари” переживають не кращі часи. Та саме вони відкрили рахунок в небагатому на голи матчі. На гол Дудки відповідь знайшлася у капітана суперників Резніченка. У підсумку нічия, якою навряд чи дуже задоволені обидві команди в плані боротьби за краще місце у плей-офф.

Раково-сіті – TEAM Lawyer”s – 6:5 (1:3)

Голи: Сонник (16,26), Ковальов (36,48), Лапенюк (38), Рубцов (50) – Ягринець (11), Сергійчук (12,34,43), Гоцуляк (16)

Раково-сіті: Лісний, Рубцов, Лапенюк, Ковальов, Гурман, Ніколайчук, Гуменюк, Сонник

TEAM Lawyer”s: Дубінін, Гоцуляк, Ягринець, Дрижа, Козовик, Бондар, Сергійчук, Куляк, Шупер

Попередження: Лапенюк (36), Ніколайчук (39) – Ягринець (19)

Зважаючи на форму команд, турнірне становище і дискваліфікацію одного з ключових гравців для “Раково-сіті” Левченка, фаворитом пари виглядали “юристи”. Вони це довели на ділі, вигравши перший тайм. Та як не старався Сергійчук, який забив тричі, з партнерами, перемогу в цей день святкувала команда східного мікрорайону міста. Вирішальний гол Рубцов забив на останній хвилині матчу.

Rexsoft – FURY – 1:0 (0:0)

Гол: Косевич (50)

Rexsoft: Гуторов, Голець, Петрук, Будченко, Сироватко, Легун, Косевич, Киданок, Кононенко, Ласлов

FURY: Гайдук, Кузнецов, Тодоренко, Гук, Божок, Кожан

Попередження: Гук (37)

Матч, який завершував програму туру в групі “А”, вважався одним із центральних. І по грі та боротьбі, яка точилася на майданчику до останніх секунд, команди виправдали очікування. Не вистачило матчу лише забитих голів. Такий був всього один. До останньої хвилини команди відповідали атакою на атаку. Та переграти Гуторова і Кузнецова, які часом творили чудеса, ніхто не міг. Зробив це Косевич за 16 секунд до завершення матчу, коли скористався помилкою захисника і невідпорно пробив метрів з семи. До честі “FURY” зазначимо, що команда провела матч усього з однією заміною.

Група “В”

Аванті – Меблі-Лідер – 7:3 (2:1)

Голи: Артемчук (13,36,36,49), М. Шабатура (15), Тріфонов (27), Гусак (43)

Аванті: Степанюк, Вознюк, Гах, Підлісний, Артемчук, Тріфонов, Кашуба, М. Шабатура, Гусак, Біда, Т. Шабатура

Меблі-Лідер: Кравець, О. Суєцький, Шилов, Українець, І. Суєцький, Литвинюк, Ліщук

Попередження: Гусак (45), Біда (47) – Ливтинюк (45), Кравець (47)

Очікуваного рівного протистояння представників нижньої частини турнірної таблиці не вийшло. “Меблі-Лідер” через кадрові проблеми і відсутність багатьох ключових гравців лише у першому таймі змогло гідно протистояти “Аванті”. Останні ж добряче прибавили у другій половині і непритаманно впевнено для себе довело справу до перемоги. Із семи командних голів, чотири на свій рахунок записав Артемчук, два з яких забив протягом хвилини.

Інкогніто – Адвокат – 3:1 (2:1)

Голи: Бойчук (2,20), Стровський (37) – Гончаров (3)

Інкогніто: Вальц, С. Янчук, О. Янчук, Бойчук, Зеленський, Рудь, Ахмедов, Даценко, Островський

Адвокат: Буткевич, Козак, Поворознюк, Крафт, Галюк, Школяр, Мировіцький, Гончаров, Забавчук

Головною несподіванкою туру стала поразка “Адвоката” від “Інкогніто”. На такий результат вплинуло чимало чинників. Перший – зарядженість номінальних господарів на перемогу. Інші – кадрові проблеми “Адвоката”. Місце у воротах вимушено зайняв Буткевич, а частина гравців прийшла лише на другий тайм. Та змінити рахунок на свою користь “сині” так і не змогли й втратили шанс вийти на третє місце. А от “Інкогніто” піднявся на прохідне восьме місце.

Дантист – Тепловик – 7:3 (2:2)

Голи: Кузьмінчук (12), Бондар (14), Ю. Рибчинський (26,39), Терещенко (41), Улітін (42,50) – Данілов (16,23,29)

Дантист: Сурков, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Кубряк, Ю. Рибчинський, Н. Рибчинський, Габатель, Тимофієв, Улітін, Ярош, Кузьмінчук, Мельник, Бондар

Тепловик: Забіяка, Мишко, Замогильний, Ткачук, Вітрук, Данілов, О. Степко, Поліщук, Гненний

Попередження: Кукурудза (21)

Центральним в групі “В” стало протистояння поточно лідера проти “Тепловика”, який набрав хороший хід. До заключної десятихвилинки боротьба на майданчику була рівною і це закономірно відображалося в рахунку – 3:3. Але далі сил протистояти “Дантисту” “тепловикам” просто не вистачило. Героями своєї команди у складі переможців стали Юрій Рибчинський і Улітін, які відзначилися дублями. А от в складі “Тепловика” найбільш готовим до матчу проти лідера був Данілов, хет-трик якого довгий час давав команді надію на позитивний результат.

FС «Diamant» – Dark Horse – 8:6 (2:2)

Голи: Янов (8,11,28,38), Дідичук (13,48), Матвієв 32), Кравцов (39) – Бистрих (16), Парацій (17,47), Мороз (26), Штокало (33), Дмитрук (40)

FС «Diamant»: Дідичук, Кравцов, Журавський, Орєхов, Янов, Медведчук, Бантус, Матвієв, Онісьєв, Гуменюк, Камінський

Попередження: Бантус (41) – Мороз (46)

Гідно протистояти одному із лідерів групи вдалося аутсайдеру “Dark Horse”. “Діамантні” до останніх хвилин не були впевнені у своїй перемозі, хоч дуже вдало розпочали матч. Можливо, на команду вплинули швидкі голи і певна недооцінка суперника. І Янов, який відзначився покером, з партнерами мало за це не поплатилися. А от “темні конячки”, вчергове показавши непогану гру, залишилися ні з чим і погіршили шанси на вихід у плей-офф.

Легіон – Алмаз – 3:3 (1:1)

Голи: В. Пляхимович (6, 30, 49) – Остапущенко (21), Андрушко (40), Пушкар (49)

Легіон: Попик, Оборонков, Кравчук, Підручний, Морозов, В. Пляхимович, Якушевський

Алмаз: Ростківський, Даценко, Пушкар, Андрушко, Хомишен, Пилип’юк, Кожуховський, Остапущенко, Таранціца, Гурняк

Попередження: Підручний (34) – Кожуховський (49)

Цікавою з турнірної точку була зустріч, яка закривала програму туру. “Легіон” і “Алмаз” посідають місця у верхній частині турнірної таблиці. Певним фаворитом виглядали останні, але втілити це в результат команда не змогла. Одна з причин – чудова гра Пляхимовича, який практично самотужки зробив усю справу в атаці й забив усі три командні голи. У підсумку нічия, яка ще більше заплутала ситуацію в турнірній таблиці групи “В”.