Преміум-ліга: непередбачуваний фініш «регулярки» та старт плей-офф у дивізіоні 3

0
546

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 3 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Регулярний чемпіонат. 11-ий тур

Як ми і анонсували, завершення регулярного чемпіонату у непередбачуваному результатами дивізіоні 3 видалося вогняним. Відразу чотири команди претендували на єдину путівку у плей-офф, і розв’язка цієї боротьби видалася досить несподіваною. Першим зіграв «Zooветпром-Ivet», який завдав першої поразки в сезоні далекому від оптимального складу «Золотого Грифона». Саме останні першими повели у рахунку після голу Дрижі, але «ветеринари», котрі таки на фініші «регулярки» таки знайшли свою гру, продемонстрували характер і завдяки точним ударам Королькова та Тимощука переламати хід подій на свою користь. А ось вилучення Микитюка в кінцівці позбавило «фіолетових» надій бодай на нічию – вольові та сенсаційні 2:1 на користь «Zooветпром-Ivet», котрий далі з нетерпінням прийнявся чекати ігор своїх прямих конкурентів. І ж треба щоб так сталося, аби вони усі синхронно програли в своїх матчах 11-ого туру. «Lifecell» у бойовому поєдинку із «МобіФрендом» був вкрай близьким як мінімум до нічиєї, але гол Олега Вакуха на останніх хвилинах приніс непросту перемогу з рахунком 3:2 Єременко-тім, котрій вдалося завдяки цьому успіху завершити регулярний чемпіонат на високому другому місці.

Також «відпав» від боротьби за плей-офф у останньому турі і «Фенікс-ДЮСШ №1». «Біло-зелені» у найбільш відповідальний момент були мали схожими на самих себе. А ось у знекровленого дискваліфікаціями «Foletti-Vavilon» характеру та бійцівських якостей видалося куди більше, і двічі в кожному з таймів вразивши ворота Дубового, Кирилюк та компанія зняли питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. А ось точний удар Карачуна в кінцівці став лише голом престижу для «Фенікс-ДЮСШ №1» – 4:1 на користь «Foletti-Vavilon», і цей результат до максимуму загострює інтригу перед продовження боротьби за виживання у Кубку Виклику. Де власне і завершать сезон обидві команди. Все у боротьбі за плей-офф залежало від «Інкогніто», але «невідомі», забивши вже на першій хвилині далі нічого не зуміли протиставити швидкій та креативній групі атаки «бірюзових». Найбільше «феєрили» Дашкевич та Авдєєв, кожен з яких оформив дублі – переконливі 8:3 на користь «Облавтодор», котрому ця перемога дозволяє завершити регулярний чемпіонат на високому як для дебютанта третьому місці. І також виводить у плей-офф «Zooветпром-Ivet».

«Ковчег» у результативному матчі забив вдвічі більше за «Адвокат», котрий зумів відігратися з «-2» після першого тайму, а далі, не реалізувавши низку перспективних нагод, провалив кінцівку – 4:2, і фінішував четвертим, а ось у номінально центральному матчі туру між FC «Diamantom» та «Ауді» розвиток подій також був дещо схожим, але одній з команд вдалося «закамбечити» до кінця. «Діамантові» провели блискучий другий тайм, і просто знищили підсівшого фізично суперника, відвантаживши п’ять «сухих» голів у ворота Ласлова, а найбільше проблем «Ауді» створило тріо Васильчишин-Бантус-Загоранський. В підсумку – вольові 6:2 на користь FC «Diamant», якому ця перемога дозволила обійти у підсумковій таблиці «регулярки» випередити саме «Ауді» та вийти у плей-офф з більш високого 5-ого місця.

Плей-офф. 1/4 фіналу, перші матчі

Результати перших поєдинків чвертьфінальних серій плей-офф натякають на те, що всі вони пройшли в запеклій боротьбі, але не скрізь це було так, як здається на перший погляд. Зокрема FC «Diamant» був значно сильнішим за «Ковчег», але дубль Бантуса так і став єдиним гольовим доробком Яровий-тім на старті вирішальної частини сезону. Від розгрому «біло-блакитних» врятувала лише низька реалізація створених шансів в атаці їх суперниками, а гол Пробитого на останніх секундах став лише слабкою втіхою для «Ковчега» – мінімальні 2:1 на користь FC «Diamant».

А ось «Ауді» не зовсім по грі переграв у першому матчі серії «Облавтодор». Фатальним для «бірюзових» стало те, що вони двічі в дебюті не втримали після «стандартів» Савчука (відмічаємо його класний удар під поперечку зі штрафного), а згодом Кучер і взагалі поставив «Облавтодор» на край прірви. Але ці «бірюзові» – команда з міцним характером, котра після перерви могла здійснити камбек. Голи Ковальова та Гука відродили інтригу, але «автомобілісти», котрі догравали матч «від захисту» таки не без проблем, але втримали переможний результат – 3:2 на користь «Ауді».

Став на крок ближчим до виходу у півфінал і «МобіФренд», котрий в першій грі серії дотиснув «Адвокат». Буткевич-тім вистачило знову на достойну першу половину, а ось після «юристи» не змогли стримати високий темп, заданий суперником. Три «сухі» голи у ворота Постернака та Романюка і вирішили долю матчу, а найбільш активним став Олег Вакух, відзначившись дублем. А розкішний удар Дмитра Вакуха у самісіньку «дев’ятку» й став істинною окрасою звітного протистояння – переконливі 4:1 на користь «МобіФренда».

«Золотий Грифон» та «Zooветпром-Ivet» волею календаря зіграли між собою два матчі за дві дні, і у першій грі чвертьфіналу плей-офф відбувся переконливий реванш переможця «регулярки» за поразку від «ветеринарів» в останньому турі. Вже до 30-ої хвилини у воротах Прудникова побувало чотири м’ячі без відповіді, а перевага «грифонів» як і в ігровому, так і в функціональному плані була більш ніж відчутною. Старання Тимощука в кінцівці дещо оживили інтригу, проте більшого своїм суперникам «Золотий Грифон» не дозволив, святкувавши комфортну перемогу з рахунком 4:2.

Технічні дані матчів 11-ого туру та перших ігор 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 3

«Золотий Грифон» – «Zooветпром-Ivet» – 1:2 (0:0)

Голи: Дрижа (28) – Корольков (31), Тимощук (37)

«Золотий Грифон»: Дубінін, Микитюк, Зозуля, Дрижа, Ваколюк, Дмитрук, Сокирко, Стародуб, Піндрак, Бондар, Басістий

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Ноль, Колісник, Корольков, Басараба, Охоцький, Тимощук, Секліцький, Харчук

Попередження: Микитюк (31) – Корольков (39), Тимощук (46)

Вилучення: Микитюк (49, друге попередження)

«Lifecell» – «МобіФренд» – 2:3 (1:1)

Голи: Драчевський (7), Кондратюк (42) – Нетеча (23), Ладунець (32), О. Вакух (47)

«Lifecell»: Глега, Богданович, Бондарук, Віт, Дронг, Іщук, Клапченко, Кондратюк, Янчук, Драчевський, Мельник

«МобіФренд»: О. Вакух, Д. Вакух, Герасимчук, Столяр, Ковбасюк, Трембач, Рукавець, Нетеча, Єременко, Ладунець, Деревенько

Попередження: Дронг (8) – Д. Вакух (37), Ладунець (47), Столяр (48)

«Фенікс-ДЮСШ №1» – «Foletti-Vavilon» – 1:4 (0:2)

Голи: Карачун (47) – Степанець (2, 25), Даньків (41), Гурський (44)

«Фенікс-ДЮСШ №1»: Р. Дубовий, І. Дубовий, Влад. Олексієнко, Карачун, Понятовський, Р. Гуринович, Мочульський, Жидков, Вікт. Олексієнко, Положай, Зарванський

«Foletti-Vavilon»: Поліщук, Балійчук, Диса, Кирилюк, Степанець, Даньків, Саніцький, Гурський, Гілевич

FC «Diamant» – «Ауді» – 6:2 (1:2)

Голи: Васильчишин (10, 40), Загоранський (26, 47), Бантус (36, 49) – В. Савчук (3, 24)

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Савчук, Васильчишин, Бойчук, Галак, Бантус, Кравцов, Онісьєв, Загоранський

«Ауді»: В. Савчук, Альошин, Боденчук, Галкін, Кучер, Петрук, Будченко, Голець, Ласлов, Легун

Попередження: В. Савчук (45)

«Інкогніто» – «Облавтодор» – 3:8 (1:5)

Голи: Градомський (1), С. Янчук (39), Ткачук (46) – Гурман (13), Дашкевич (18, 19), Авдєєв (21, 22), Ковальов (28), Гук (30), Романов (49)

«Інкогніто»: Сорока, Волков, Градомський, Зеленський, Бойчук, С. Янчук, Телюх, Тарахтій, Ткачук, Рудь

«Облавтодор»: Стратійчук, Лісний, Дубчак, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Авдєєв, Романов, Гук, Ніколайчук

Попередження: Дашкевич (29), Ковальов (37)

«Ковчег» – «Адвокат» – 4:2 (2:0)

Голи: Задерейко (5), Куречко (16), Штолько (39), Поворознюк (47) – Швед (32), Нетреба (33)

«Ковчег»: Оборонков, Пробитий, Куречко, Поворознюк, Задерейко, Штолько, Сироватко, Бойко, Нік Акбар

«Адвокат»: Романюк, Галюк, Голова, Нетреба, Буткевич, Нікіфоров, Швед, Школяр, Забавчук

«Ковчег» – FC «Diamant» – 1:2 (0:2)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Пробитий (50) – Бантус (10, 20)

«Ковчег»: Вінницький, Штолько, Сироватко, Задерейко, Пробитий, Поворознюк, Підгорний, Бойко, Нік Акбар

FC «Diamant»: Дідичук, Кушнір, Савчук, Бойчук, Бантус, Онісьєв, Кравцов, Моцний, Бєляк, Васильчишин

Попередження: Підгорний (24), Поворознюк (29) – Васильчишин (24)

«Облавтодор» – «Ауді» – 2:3 (0:3)

Голи: Ковальов (34), Гук (49) – В. Савчук (5, 10), Кучер (17)

«Облавтодор»: Стратійчук, Дубчак, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Авдєєв, Ковальчук, Романов, Гук, Лісний

«Ауді»: В. Савчук, Голець, Кучер, Печуляк, Петрук, Ласлов, Будченко, Галкін

Попередження: Авдєєв (31), Дашкевич (49) – Петрук (31)

«МобіФренд» – «Адвокат» – 4:1 (1:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: О. Вакух (3, 46), Д. Вакух (33), Трембач (39) – Голова (13)

«МобіФренд»: О. Вакух, Д. Вакух, Трембач, Герасимчук, Ковбасюк, Столяр, Южанінов, Ладунець, Деревенько

«Адвокат»: Постернак, Галюк, Голова, Забавчук, Школяр, Буткевич, Нетреба, Романюк, Швед

Попередження: Столяр (16), Ковбасюк (31) – Буткевич (33)

«Золотий Грифон» – «Zooветпром-Ivet» – 4:2 (3:0)

Голи: Савіцький (3), Сергійчук (21), Стародуб (25), Ягринець (29) – Тимощук (30, 40)

«Золотий Грифон»: Рудий, Приступа, Дмитрук, Бондар, Басістий, Сергійчук, Зозуля, Земок, Савіцький, Дрижа, Сокирко, Ягринець, Стародуб

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Драпак, Ноль, Мартинюк, Корольков, Басараба, Босак, Охоцький, Тимощук, Секліцький, Харчук

Попередження: Сергійчук (32)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області