Преміум-ліга: несподіванка від «Менса» та неймовірний камбек «Філтекса»

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 5-ого туру у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Програму 5-ого туру у дивізіоні 2 відкривав один з його ключових поєдинків, в якому зустрічалися «Максимум» та «Олімпік». Довгий час команда з Старокостянтинова вела у рахунку після голу Савлука в дебюті зустрічі, але «максимальні» зуміли врятуватися від поразки завдяки влучному удару Рабченюка на останніх хвилинах – бойова нічия 1:1, яка стала закономірним підсумком дуелі двох рівних суперників. Чергові три очки здобув «Фахівець», який в 5-ому турі переграв ФК «Зеніт-Юрію Фарм», але це якраз той випадок, «коли гра забувається, а результат на табло залишається». Дубль Семенюка на стартових хвилинах, завдяки якому нападник «Фахівця», до речі, вирвався у одноосібні лідери гонки бомбардирів, забезпечив вагому перевагу його команді, але далі «білі» прийнялися дружно транжирити стовідсоткові нагоди. І якби Овчинніков, Семенюк, Хлопонін та компанія були б трішки влучнішими, на табло цілком міг встановитися двозначний рахунок на їх користь. Гол Радюка всередині другого тайму пордарував надію «фармацевтам», але на більше команди з Городка не вистачило – 2:1 на користь «Фахівця», який ця перемога виводить на четверте місце у табелі про ранги.

«Ракета», здолавши «Конфермат-Ауді», збільшила відрив від переслідувачів у боротьбі за першу сходинку вже до 3-ох очок, але ця перемога далася лідеру досить непросто. «Автомобілісти» зуміли прийти в себе після провального першого тайму, і відігратися з «-3» (який ж класний гол забив Алєксєєв у «дев’ятку» від штанги після розіграшу ауту!), але далі на майданчику всіціло домінувала «Ракета». Активний Богдан оформив хет-трик у заключні хвилини, а усі питання щодо переможця зняв Святий – 6:3 на користь «Ракети», яка зміцнює своє лідерство у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги. А ось «Філтекс» у своєму матчі з «Crispusom» довів, що навіть «-4» – це не вирок. Саме за такої переваги у рахунку представника Дунаєвеччини завершився перший тайм, але «Філтекс» і не думав опускати руки. Гол Ярославського подарував надію «помаранчевим», і став переломним – далі зупинити спіймавших кураж номінальних гостей було вже неможливо. Вже досить швидко вони скоротили відставання до мінімального, а вилучення Горського та вдала гра з 5-им (автогол Кучерявого на останніх секундах після силового прострілу з флангу) дозволили Якубовському та компанії відігратися. Але і це ще було не все! І якби не неймовірний сейв Севастьянова після вбивчого удару того ж Якубовського у «дев’ятку» з сиреною, «Філтекс» б цілком переміг, але бойову нічию 4:4 однозначно може записати собі також у актив.

Найбільшу несподіванку підніс «Менс», який нарешті перервав свою програшну серію, відібравши очки у одного з лідерів – «Сокола-3-VETERAN’S». Усі основні події відбулися наприкінці першого тайму: Ноль класним ударом зльоту у кут після розіграшу кутового вивів вперед «соколів», але «Менс» своєчасно відповів швидкою контратакою, яку влучним ударом з кількох метрів завершив лідер атак «синіх», Дуда. Після перерви цікавіше виглядали гравці «Сокола-3-VETERAN’S», але Попов в цей день був на висоті, та й каркас воріт декілька разів допоміг «синім» – нічия 1:1, яка дозволяє «Менсу» залишити останню сходинку, і однозначно додасть Гілюку та компанії впевненості у своїх силах, а ось «Сокіл-3-VETERAN’S» вона опускає з другого рядка на третій. На друге місце піднялася ж «Десятка-Ковчег», яка в заключній грі суботи переграла «Червону Зірку». Що цікаво, саме останні вийшли першими вперед у рахунку, але далі забивали лише їх суперники, які завдяки дублям Пробитого та Стеця, а також влучному удару Шитенкова зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – 5:1 на користь «Десятки-Ковчега».

З аналогічним рахунком «Атлетик-Ceresit PRO» переграв «Карат-Velmet», і в цьому випадку можна сказати, «що рахунок не зовсім по грі». У матчі, який проходив на зустрічних курсах, «каратівці» завдяки голу Доліби виграли перший тайм, але після перерви «атлетики», продемонструвавши ідеальну реалізацію створених моментів, провели п’ять м’ячів без відповіді у ворота Нагорняка та святкували свою другу перемогу у сезоні – 5:1 на користь «Атлетик-Ceresit PRO». Нарешті перервала свою безвиграшну серію і «Vігор-Agora», яка в 5-ому турі розгромила «Дантист», який після цієї поразки опустився на останнє місце. Підопічні Ігоря Малюти сповна реабілітувалися за попередні невдачі, у яскравому стилі провівши у ворота «дантистів» п’ять «сухих» голів, а найбільш активним у стадії завершення атак «жовто-чорних» став Рикуник, який відзначився дублем. В підсумку – 5:0 на користь «Vігор-Agora», яку ця перемога повертає у зону плей-офф.

Технічні дані матчів 5-ого туру у дивізіоні 2

«Максимум» – «Олімпік» – 1:1 (0:1)

Голи: Рабченюк (45) – Савлук (6)

«Максимум»: Амелін, Резніченко, Косяк, Садовнік, Кравецький, Рабченюк, Клімішен

«Олімпік»: Кліщенко, Соломко, Крижанівський, Савлук, Муляр, Сафронов, Лукомський, Воробйов, Левчук

Попередження: Кравецький (38) – Муляр (38)

«Фахівець» – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 2:1 (2:0)

Голи: Семенюк (3, 5) – Радюк (32)

«Фахівець»: Ващук, Овчинніков, С. Атласюк, О. Атласюк, Сокирко, Семенюк, Присяжнюк, Хлопонін

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Бистрицький, Шостак, Гизлик, Олещук, Радюк, Ющенко, Жучковський

Попередження: Присяжнюк (45) – Олещук (33)

«Конфермат-Ауді» – «Ракета» – 3:6 (0:3)

Голи: Савчук (29), Антончик (31, аг.), Алексєєв (39) – Богдан (14, 41, 49), Стрілець (24), Оніщук (25), Святий (47)

«Конфермат-Ауді»: Савчук, Алексєєв, Загребельний, Гриньков, Войтович, Тиж, Альміз, Чорногод, Галкін, Боденчук

«Ракета»: Дзюбак, Матусов, Діброва, Антончик, Дикий, Богдан, Криськов, Святий, Гнатюк, Стрілець, Оніщук, Вербовий

Попередження: Альміз (14) – Стрілець (6)

«Crispus» – «Філтекс» – 4:4 (4:0)

Голи: Афіновський (15), Валєєв (19, 24), Горський (25) – Ярославський (34), Якубовський (40), Васильчук (48), Кучерявий (50, аг.)

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Валєєв, Горський, Морозов, Афіновський, Боднар, Гор’єв

«Філтекс»: Біндас, Юрко, Якубовський, Хдейр, Вакух, Васильчук, Чижов, Дацишин, Подольський, Підлісний, Ярославський

Попередження: Горський (31)

Вилучення: Горський (49, друге попередження)

«Менс» – «Сокіл-3-VETERAN’S» – 1:1 (1:1)

Голи: Дуда (24) – Ноль (23)

«Менс»: Попов, Головко, Лісоводський, Гілюк, Шперчук, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Дуда, Козубець, Юзвак

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Болістовський, Ахмедов, Монастирський, Глас, Ноль, Алексейчук, Кузьмин, Рибчинський, Шумський

Попередження: Козубець (8), Дуда (50)

«Червона Зірка» – «Десятка-Ковчег» – 1:5 (1:2)

Голи: Д. Стець (7) – Пробитий (8, 47), А. Стець (24, 45), Шитенков (40)

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Р. Огороднічук, Веселовський, Кобзаренко, Задерейко, Д. Стець, Д. Огороднічук, Сироватко, Яцьков, Карпосюк, Горбачов

«Десятка-Ковчег»: Шитенков, Леонов, Поворознюк, Гуралечко, Оборонков, Жук, Гуралечко, Штолько, Пробитий, Нік Омар, А. Стець, Бороусов, Цісар

Попередження: Д. Стець (48)

«Дантист» – «Vігор-Agora» – 0:5 (0:2)

Голи: Рикуник (7, 14), Семенчук (26), Коротинський (32), Ісхаков (44)

«Дантист»: Мельник, Кукурудза, Стефанишин, Терещенко, Ткач, Тимофієв, Білик, Кузьмінчук, Рудий, Ярош

«Vігор-Agora»: Дащук, Диняк, Яремчук, Рикуник, Семенчук, Коротинський, Ісхаков, Микитюк, Волошин, Терлецький

Попередження: Стефанишин (46)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Карат-Velmet» – 5:1 (0:1)

Голи: Басараб (28), Барабаш (30), Дашкевич (42), Степанюк (48), Рудковський (50) – Доліба (22)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Розізнаний, Барабаш, Басараб, Степанюк, Рудковський, Ремушевський, Дашкевич, Романов

«Карат-Velmet»: Нагорняк, Гринчук, Лисий, Хребтатий, Доліба, Сінькевич, Гуляк, Кащенко

Попередження: Дашкевич (12) – Лисий (4), Доліба (50)