Преміум-ліга: нічия у битві лідерів та несподіванка від «Дантиста». Огляд туру у дивізіоні 2

0
415

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 12-ого туру у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Центральним у 12-ому турі дивізіону 2 безперечно був поєдинок між «ДБК» та «Ракетою», які на той момент займали два перші місця у таблиці. Розпочалася гра з мінімальної ігрової переваги «ракетних», а рахунок в зустрічі було відкрито на 14-ій хвилині. «Ракеті» вдалася швидка контратака «3 в 1», у завершальній фазі якої Дикий після передачі Стрільця пробив низом без шансів для Суркова, але «ДБК» продемонструвало неймовірний характер, зумівши не лише відігратися, а й вийти вперед у рахунку. Відновив статус-кво Балабанов, який після атаки «сірих» других темпом у падінні переправив шкіряний снаряд в ціль після скидки Савчука, а перед самісінькою перервою Сурник, виявившись першим на добиванні після сейву Матусова з дабл-пенальті (пробивав Габатель), схилив шальки терезів вже на користь «ДБК» – 2:1. Відповідь «Ракети» не забарилася, і вже на перших секундах другого тайму Загуровський, класно пробивши у «дев’ятку» після підключення Матусова до атаки знову зробив рахунок рівним. Далі голів глядачі так і не побачили, хоча суперники мали рівні шанси вирвати перемогу. У «ДБК» відмічаємо Сурника, і після його удару Криськов головою виніс сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт, а ось «Ракеті» принести перемогу на останніх секундах міг Рибчинський. Але його потужний постріл під поперечину не без проблем парирував Сурков – бойова нічия 2:2, яка дозволила «ДБК» зберегти лідерство, а «Ракету» опустила з другого рядка в таблиці на третій. Обійшов Дикий-тім «Городок-Юрія-Фарм», який здолав «Фахівець». Розлючені прикрою поразкою від «Філтекса» в попередньому турі «фармацевти» на звітний матч налаштувалися рішуче, і всередині другого тайму вели 3:0 після дублю Гизлика та влучного удару Костецького. Розв’язка настала в кінцівці: дубль Хлопоніна впродовж хвилини при грі «фахівців» з 5-им польовим відродив інтригу, але на останніх секундах Гизлик та Костецький, вразивши по черзі вже порожні ворота суперника, остаточно зняли усі питання щодо переможця – 5:2 на користь команди з Городка, якій ця перемога достроково подарувала путівку у плей-офф.

На четвертий рядок в табелі про ранги піднявся «Олімп», який в 12-ому турі зустрів більш ніж достойний опір з боку «Спарти». «Білі» розпочали гру вкрай вдало, і вже на 6-ій хвилині повели 2:0, але далі дався взнаки більший клас деражнянців. Ще до перерви вони зуміли відігратися, а дотиснули свого суперника у заключному відрізку. Переломним став гол Падневича після класного сольного проходу з центра майданчика, а далі успіх «Олімпа» закріпили Гуліватий (як же він емоційно святкує!) та Колтуновський, кожен з яких в підсумку оформив дублі – непрості 6:3 на користь «Олімпа». Продовжує приємно дивувати «Філтекс», який вслід за перемогою над «Городком-Юрією-Фарм» тижнем раніше, в цьому турі здолав проблемну «Бігучу Лань», і вийшов на поточне п’яте місце. Ключовим моментом стала жахлива травма Мартиновича, який в одному з моментів, намагаючись зіграти на виході, зламав ногу (бажаємо кіперу «бігучих» найшвидшого одужання та повернення у стрій), після чого колектив з Кам’янця-Подільського зовсім залишився без замін та з польовим гравцем у воротах. Класний удар під поперечину від Чижова після розіграшу ауту вивів вперед «Філтекс», а після перерви перевагу «синіх» закріпили голами Свіщов та Якубовський. Гонтар подарував надію «бігучим», котрі активно діяли на той час з 5-им польовим, але влучні удари Чижова та Свіщова на останніх секундах остаточно зняли усі питання щодо переможця – впевнені 5:1 на користь «Філтекса», а колектив з Кам’янця-Подільського, зазнаючи вже третьої поразки поспіль, опускається на шосте місце в табелі про ранги.

Повернувся у зону плей-офф «Максимум», який у досить «тягучому» матчі здобув вкрай важливу перемогу над «Ковчегом». Саме останні першими повели у рахунку після класного голу Поворознюка, який вишукано перекинув кіпера, але далі характеру було більше у «максимальних». Відновив статус-кво Чеботарьов, який чітко пробив у кут після передачі Садовніка, а вирішальним став влучний удар Клімішіна після розіграшу кутового за 7 хвилин до фінальної сирени – вольові 2:1 на користь «Максимума», який тепер у хорошому настрої підходить до вирішальних ігор з прямими конкурентами за місце у топ-8. Найбільшу несподіванку ж підніс «Дантист», який видав кращий матч в сезоні, перегравши набравший непоганий хід «Олімпік». Останнім вкрай не вистачало дискваліфікованого Савлука, без якого захист «чорних» нагадував прохідний двір, а спіймавші кураж «дантисти» легко та граючи розгромили «Олімпік», більшість свої атак розігруючи «до вірного». Колектив з Старокостянтинова непогано відрізками виглядав у першому таймі, але далі Деговець-тім чекало справжнє фіаско. Феєрив Підручний, оформивши хет-трик, а показовими стали голи того ж Підручного та Розумана, які в другому таймі по черзі реалізували «буліти», втікаючи на побачення із кіпером зі своєї половини – 7:3 на користь «Дантиста», які дозволяють Тимофієв-тім дещо покращити власне становище у боротьбі за виживання, а «Олімпік» залишають у зоні плей-офф.

Став ближчим до топ-8 і «Карат-Олешин», який в 12-ому турі впевнено переграв «Crispus». Перевага Гуляк-тім була більш ніж відчутною, і якби не дива Осіпчука в «рамці», все могло б для команди з Дунаєвець завершитися куди сумніше. Ключовим став автогол Кучерявого, який вразив власну ціль після прострілу Котенкова, а усі питання щодо переможця зняв Століта, виявившись по перерві першим на добиванні після удару Лисого – дуже впевнені 2:0 на користь «Карату-Олешин». А ось дуже важливі бали втратив «Атлетик-Ceresit PRO», який поділив очки з «Червоною Зіркою». Останні завдяки неймовірному характеру зуміли відігратися з 0:2 в другому таймі, а ключовим став гол Суєцького з пенальті до фінальної сирени. Хоча виглядали цікавіше «бордові», але натхненна гра Януша в цей день дозволила «зірковим» перервати свою програшну серію – 2:2, після яких «Червоній Зірці» аби врятуватися від прямого вильоту треба не лише здобувати максимум очок, а й розраховувати на осічки прямих конкурентів.

Технічні дані матчів 12-ого туру у дивізіоні 2

«Карат-Олешин» – «Crispus» – 2:0 (1:0)

Голи: Кучерявий (16, аг.), С. Століта (42)

«Карат-Олешин»: Печуляк, Гринчук, Котенков, Лисий, Калюжняк, Пасічник, Славута, С. Століта, Красюк

«Crispus»: Осіпчук, Кучерявий, Горський, Валєєв, Кошелєв, Монастирський, Афіновський, Самородов, Пищаль, Лагодзінський

Попередження: С. Століта (29), Лисий (43) – Лагодзінський (25)

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – «Фахівець» – 5:2 (1:0)

Голи: Гизлик (4, 42, 50), Костецький (44), Ягозінський (50) – Хлопонін (48, 49)

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: Вовнянко, Марчук, А. Буцький, Ющенко, Гизлик, Ягозінський, Костецький, Шостак, М. Буцький, Костишен

«Фахівець»: Ващук, Федорович, С. Атласюк, О. Атласюк, Присяжнюк, Воловик, Хлопонін, В. Савчук, П. Савчук, Овчинніков, Гавага

Попередження: Присяжнюк (36)

«Дантист» – «Олімпік» – 7:3 (4:2)

Голи: Кубряк (5), Кравчук (9), Підручний (12, 24, 28), Розуман (30), Кукурудза (48) – Охремчук (7), Альохін (15), Муляр (32)

«Дантист»: Кукурудза, Покотило, Гуторов, Д. Мельник, Кубряк, Тимофієв, Кравчук, Підручний, Савчук, Улітін, Розуман, Попов

«Олімпік»: Марків, Деговець, Муляр, Сафронов, Альохін, Соломко, Левчук, Охремчук, О. Бабак, Кліщенко

Попередження: Д. Мельник (6)

ФК «Бігуча Лань» – «Філтекс» – 1:5 (0:1)

Голи: Гонтар (49) – Чижов (22, 50), Свіщов (28, 50), Якубовський (43)

ФК «Бігуча Лань»: Гонтар, Марчук, Мартинович, Ткачук, Лискун, Степанянц

«Філтекс»: Холодецький, Шуляк, Васільєв, Ярославський, Чижов, Хдейр, Подольський, Свіщов, Васильчук, Якубовський

Попередження: Чижов (40)

«Спарта» – «Олімп» – 3:6 (2:2)

Голи: Баценко (1, 31), Штурхацький (6) – Молнар (7), Колтуновський (12, 50), Гуліватий (32, 45), Падневич (42)

«Спарта»: Калініченко, Левченко, Штурхацький, Тихонюк, Баценко, Савінкін, Вичавка, Рубцов, Берлов, Літвяков, Сушарник, Козар

«Олімп»: Підпанюк, О. Біляк, Падневич, Гуліватий, Івановський, Ярош, Колтуновський, Молнар, Демидов

Попередження: Колтуновський (43)

«Ковчег» – «Максимум» – 1:2 (1:1)

Голи: Поворознюк (14) – Чеботарьов (24), Клімішен (43)

«Ковчег»: Вінницький, Куречко, Штолько, Поворознюк, Задерейко, Лисий, Оборонков, Шитенков

«Максимум»: Гарбар, Амелін, Клімішен, Садовнік, Рабченюк, Бібік, Логвінов, Чеботарьов, Шпичко, Білецький, Косяк, Чайковський

Попередження: Рабченюк (6)

«ДБК» – «Ракета» – 2:2 (2:1)

Голи: Балабанов (20), Сурник (25) – Дикий (14), Загуровський (26)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Савчук, Ільчук, Чорний, Габатель, Фурік, Сурник, Бачинський

«Ракета»: Дзюбак, Богдан, Криськов, Антончик, Рибчинський, Діброва, Стрілець, Загуровський, Дикий, Святий, Матусов, Нечипор

Попередження: Ільчук (24), Фурік (24) – Антончик (24), Стрілець (25), Матусов (41)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Червона Зірка» – 2:2 (2:0)

Голи: Степанюк (10), Умаров (18) – Кирик (36), Суєцький (49, пен.)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Умаров, Басараб, Степанюк, Ремушевський, Рудковський, Розізнаний, Яюс

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Агджоян, Віт. Кобзаренко, Суєцький, Галкін, Охоцький, Сироватко, Кирик, Д. Огороднічук, Влад. Кобзаренко, Никонюк

Попередження: Агджоян (22), Суєцький (47), Кирик (50)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області