Преміум-ліга: «Новатор» і FC «FNB» посперечаються за Малий Кубок

0
383

Команди із дивізіону 2 і дивізіону 4 зустрінуться у вирішальному матчі турніру. Вони здобули путівку в непростих іграх.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Новатор – М’ясник – 2:1 (2:0)

Новатор: Остяк, Вараниця, Бедратий, Лисий, Тринадцятко, Мандрик, Мельник, Горошко, Новік

М’ясник: Мельник, Повторенко, Когут, Шаховал, Зембіцький, Кльоц, Морозович, Перцович, Городовий, Попенко, Басалай, Антонець

Голи: Лисий (6, 23) – Когут (26, з пенальті)

Попередження: Мельник (25)

У першому півфіналі боротьба на майданчику точилася з першої до останньої хвилини. Жодна команда не хотіла поступатися і втрачати можливість виграти трофей.  Більше м’ячем володіли «новаторці», які більш вільно відчували себе на паркеті спорткомлексу ГУНП. Вони й частіше атакували. Відкрив рахунок Лисий, який буквально прошив стінку сильним ударом зі штрафного з семи метрів. Він же став автором другого голу, коли разом із сиреною головою відправив мяч у сітку після вкидання від Остяка – 2:0.

В другому таймі «М`ясник» заграв більш агресивно і це швидко принесло результат. Когута збили у штрафному майданчику коли той збирався прострілювати з флангу. Постраждалий сам підійшов до позначки і чітко реалізував пенальті. Та на більше команди з Красилова не вистачило. Свої моменти вона втратила через не надто впевнену гру на завершенні атак. Та й надійно у воротах грав Остяк. То ж 2:1 і «Новатор» стає першим фіналістом Малого Кубку.

ККФА-Vivasan – FC FNB – 1:3 (0:1)

ККФА-Vivasan: Касапчук, Гамолов, Понятовський, Качур, Токовенко, Сушицький, Забавський, Матковський, Божеску, Величко, Феринський, Кордас, Король, Ковальчук

FC FNB: Гонтар, Образцов, Ільницький, Заковоротний, Берест, Дронь, Присяжний, Матковський

Голи: Сушицький (42) – Гонтар (17), Присяжний (36), Матковський (41)

Попередження: Сушицький (25), Качур (46)

«Новаторці» після гри вмостилися на трибуни і вивчали гру можливого суперника по фіналу. На відмінну від першого матчу, ініціативу тут захопив представник нижчого дивізіону (ККФА-Vivasan – дивізіон 3, FC FNB – дивізіон 4). Вони розігрували непогані комбінації і пробивали при першій же нагоді. Саме удар із дальньої дистанції від Гонтара застав у напівпозиції Касапчука і голкіпер не зміг парирувати не самий сильний удар. «Вівасанівці» грали у звичний для себе силовий футзал і теж мали чимало нагод забити. Найкращу втратив Матковський, який не реалізував вихівд на побачення з голкіпером.

У другому таймі гра пішла за схожим сценарієм. І команда з Кам’янця втілила свою перевагу ще у два голи. Спочатку Присяжний замкнув простріл на дальній штанзі, а потім Матковський забив після пострілу з середньої дистанції. «Вівасанівці» відразу почали грати із п’ятим польовим. Та спромоглися лише на гол Сушицького, який скористався обрізкою захисників і реалізував вихід віч-на-віч. Тож кам’янчани зіграють із «Новатором» у фіналі Малого Кубку.