Преміум-ліга: одноосібне лідерство «Фахівця» та несподіванки від «Lifecella» та «Червоної Зірки»

0
365

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 4-ого туру у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Відкривав програму 4-ого туру у дивізіоні 2 цікавий поєдинок за участі «Ауді» та «ЕкоАльта». Двобій класних команд тримав у напрузі до останніх секунд, однак головні події відбулися у першій 25-ти хвилинці. Відкрив рахунок у грі Алексєєв, влучно пробивши у нижній кут метрів з 7-ми після передачі з глибини, однак вже невдовзі «ЕкоАльт» зумів відігратися зусиллями Яворського, який у падінні переправив сферу у праву «шістку» після передачі з кутового. Після перерви суперники з усіх сил прагнули вирвати перемогу, однак обопільні численні спроби успіхом так і не увінчалися – бойова нічия з рахунком 1:1, яка стала найбільш закономірним підсумком цього напруженого поєдинку двох рівних команд.

А ось у другому матчі суботи «Lifecell» досить сенсаційно, однак абсолютно закономірно переграв одного з лідерів – «Лунтік». Не вибив з колії «зв’язківців» і швидкий пропущений гол, автором якого став Подвисоцький, а ось далі «лунтіки» не знали як протистояти класному високому пресингу супернику, який майстерно діяв на контратаках. Сім забитих голів у ворота Глеги допомогли підопічним Олексія Янчука переламати хід подій на свою користь, а ось найбільш активним у стадії завершення атак «Lifecella» став дует Остафійчук-Кондратюк, кожен з якого оформив дублі у цій грі. Саме другий гол Кондратюка, забитий точний ударом акурат у праву «дев’ятку» після чергової блискавичної «контри» його команди і став найбільш красивим у матчі. Спантеличені таким розвитком подій «салатові» зуміли дещо врятувати свій престиж завдяки голам Заболотного і Гаєвського у кінцівці, однак на більше у «Лунтіка» вже не було ні часу, ні можливості – 7:3 на користь «Lifecella», який здобуваючи другу перемогу поспіль, піднімається вже на 6-ий щабель у табелі про ранги.

Багато боротьби та два різні тайми побачили глядачі у стартовому матчі неділі, в якому зустрічалися «Brilliant» та «Філтекс-Аваль». Перший з них залишився за «бріліантовими», які вирушили на перерву ведучи у рахунку після голу Волощука, який точним ударом в кут увінчав сольний прохід майже від центральної лінії, а ось у другій 25-ти хвилинці цікавіше виглядав вже «Філтекс-Аваль», який завдяки дублю Посмітюхи зумів перевернути у матчі все з ніг на голову. Міг «Brilliant» цілком врятуватися від поразки, однак Луцюк з десятиметрового на останніх хвилинах пробив вище воріт. В підсумку – напружена перемога «Філтекс-Аваль» з рахунком 2:1, яка стає для Якубовського та компанії першою у сезоні і дозволяє впритул наблизитися до зони плей-офф.

У одноосібні лідери дивізіону 2 вирвався «Фахівець», який в центральній грі 4-ого туру переграв «МобіФренд». «Фахівці» виглядали краще у в’язкій позиційній боротьбі впродовж першої 25-ти хвилинки, і саме вони зуміли забити єдиний м’яч перед перервою. Його автором став Краєвський, який продершись скрізь двох захисників влучно пробив з носка метрів з 7-ми. Вже в дебюті другої половини Хлопонін, завдавши точного удару з розвороту у праву «дев’ять» довів перевагу «білих» до досить вагомих «+2», однак досить швидко Вакух завершивши голом класний сольний прохід у власному виконанні відродив інтригу. Але жила воно недовго. Хлопонін записав спочатку на свій рахунок «асист», знайшовши пасом з кутового на ближній стійці Шевчука, а далі впродовж кількох хвилин ще двічі відзначився сам. Гол Герасимчука та влучний удар активного Вакуха залишали «у грі» «МобіФренд» та дарували йому примарний шанс на порятунок, однак усі питання щодо переможця на останніх секундаж остаточно зняв Бородій, замкнувши дальню стійку після класного індивідуального рейду та послідуючого флангового прострілу від Криськова – 6:3 на користь «Фахівця», який із 10 набраними очками у 4 турах стає одноосібним лідером дивізіоні 2.

Цей результат найбільше був на руку «Інтерпродсервісу», який розгромивши «Тетру-ДЮСШ №1» вийшов на високе проміжне друге місце. «Тетра» знову зібралася на гру без замін, і навіть досить бадьоро розпочала матч, у якому відкрила рахунок завдяки голу Кузьміна, який ефектно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером. Але далі у ворота «синіх» влетіло дев’ять «сухих» голів ще у першому таймі, і інтрига в цій грі згасла. Після перерви «Тетра-ДЮСШ №1» вдосталь експерементувала із розіграшем 5-ого польового, а суперники, вразивши ворота один одного по 4 рази, поставили крапку у найбільш результативномі матчі туру – 13:5 на користь «Інтерпродсервіса», в складі якого кращим на майданчику був Гарбар, який до 5 забитих м’ячів додав ще декілька гольових передач на партнерів. В наступному турі на підопічних Сергія Малукалова очікує зустріч із «Фахівцем».

Несподіванку подарував останній матч туру, в якому «Червона Зірка» святкувала першу в сезоні перемогу, перегравши «Атлетик-Ферозіт». Гол Данилюка, який виявився найспритнішим після розіграшу ауту, так і залишився у першому таймі, а ось «атлетики» з маси створених гольових можливостей не зуміли реалізувати жодної. У другому таймі «сині» під акомпанемент рясного дощу діяли занадто авантюрно, раз за разом отримуючи болючі удари у вигляді швидких контратах суперника. Впевнено граючи другим номером, «Червона Зірка» до 34-ої хвилини встановила 7:0 на табло, а активні Альміз та Веселовський оформили дублі. Решту часу «Атлетик-Ферозіт» провів, граючи з 5-им польовим, однак забити зумів лише двічі, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 7:2 на користь «Червоної Зірки», яка здобуває довгоочікувану першу в сезоні перемогу, переграючи досить непростого суперника.

У 5-ому турі (базова дата матчів – 23-24 червня) зустрінуться наступні пари команд: «Філтекс-Аваль» – «Lifecell», «Тетра-ДЮСШ №1» – «Brilliant», «Фахівець» – «Інтерпродсервіс», «Червона Зірка» – «МобіФренд», «ЕкоАльт» – «Атлетик-Ферозіт», «Лунтік» – «Ауді».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 4-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Ауді» – «ЕкоАльт» – 1:1 (1:1)

Арбітри: Юдін, А. Сас

Голи: Алексєєв (9) – Яворський (18)

«Ауді»: Савчук, Галкін, Загребельний, Ковбасюк, Боденчук, Головань, Алєксєєв, Гриньков, Бондарчук, Балабанов, Чепурний

«ЕкоАльт»: Коник, Музика, Годованюк, Трофанюк, Лис, Шнира, Миронюк, Карпенко, Матус, Яворський, Рогульський

Попередження: Галкін (38), Алєксєєв (38) – Коник (41)

«Lifecell» – «Лунтік» – 7:3 (3:1)

Арбітри: А. Сас, Юдін

Голи: Мещеряков (11), Ціпко (13), Люховець (17), Остафійчук (27, 30), Кондратюк (37, 50) – Подвисоцький (2), Заболотний (38), Гаєвський (49)

«Lifecell»: Янчук, Віт, Власов, Дронг, Кондратюк, Лошатецький, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Приймак, Слободенюк, Ціпко

«Лунтік»: Глега, Рижук, Заболотний, Гизлик, Подвисоцький, Гаєвський, Крулік, Чекирда, Бачинський, Дзюбак, Клапченко, Богданович

Попередження: Остафійчук (19), Ціпко (48)

«Brilliant» – «Філтекс-Аваль» – 1:2 (1:0)

Арбітри: Жмурко, Вєтров

Голи: Волощук (23) – Посмітюха (29, 30)

«Brilliant»: Пономарьов, Волощук, Геут, Луцюк, Мокрота, Аль Хлаф Фаєз, Булка

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Ходаковський, Юрко, Ковальчук, Хдейр, Посмітюха, Свіщов, О. Вакух, Гончарук, Дацишин

Попередження: Пономарьов (29), Геут (31) – Юрко (44)

«МобіФренд» – «Фахівець» – 3:6 (0:1)

Голи: Д. Вакух (31, 39), Герасимчук (47) – Краєвський (14), Хлопонін (26, 39, 41), Шевчук (35), Бородій (50)

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Єременко, Ладунець, Южанінов, Мазур, Оніщук

«Фахівець»: Ващук, Шевчук, Хлопонін, Криськов, Бородій, Бобік, Присяжнюк, Краєвський

Попередження: Ладунець (33) – Хлопонін (31), Бобік (47)

«Інтерпродсервіс» – «Тетра-ДЮСШ №1» – 13:5 (9:1)

Арбітри: Жмурко, Сохорук

Голи: Гарбар (3, 18, 22, 23, 38), Самолига (13, 25), Панькевич (19, 25), Побережний (23), Віхренко (3, 34), Первєєв (48) – Кузьмін (2), Гуринович (33, 41), Фасуляк (45), Нужда (46)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Паштепа, Гарбар, Троян, Первєєв, Панькевич, Самолига, Побережний, Стецюк, Віхренко

«Тетра-ДЮСШ №1»: Нужда, Кузьмін, Андрущенко, Гуринович, Фасуляк

Попередження: Троян (49) – Гуринович (13)

«Атлетик-Ферозіт» – «Червона Зірка» – 2:7 (0:1)

Голи: Мевша (37, аг.), Басараб (39) – Данилюк (6), Веселовський (26, 31), Молодих (28), Альміз (32, 36), Сироватко (34)

«Атлетик-Ферозіт»: Музиченко, Яюс, Умаров, Романов, Дашкевич, Розізнаний, Басараб, Діхтяренко, Гурман

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Альміз, Данилюк, Р. Огороднічук, Д.Огороднічук, Молодих, Стець, Веселовський, Кобзаренко, Сироватко

Попередження: Яюс (46) – Стець (18), Молодих (46)