Преміум-ліга: огляд 1-ого туру у дивізіоні 5

0
1036

Ось і стартував наймасовіший – 5-ий дивізіон Преміум-ліги з футзалу. Цього сезону в ньому бере участь рекордна кількість команд – 36, які розбиті рівномірно на три групи. Перший тур приніс нам багато цікавого. Було все: голи, попередження та вилучення, неявка, радість одних і розпач інших… А що ще буде, адже це лише початок. А поки що пропонуємо огляди окремих та статистику всіх матчів 5-го дивізіону Преміум-ліги з фут залу 2017/2018.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Група «А»

Відкривав сезон у п’ятому дивізіоні і в групі «А» зокрема, матч між колективами, які не так давно зустрічались між собою у літньому чемпіонаті – “Booster” та “Інкогніто”, тоді перемогли останні (3:5). Команди без розвідки кинулись на штурм чужих воріт, і  вже на 2-й хвилині Оленищук вивів номінальних гостей вперед. Господарі не знітились, буквально за дві хвилини зусиллями Жуковського на табло засвітилось 1:1. Далі гра трішки заспокоїлась, до поки Васильчук використав свій шанс і на 11-й хвилині вивів “Booster” вперед (2:1). Відповідь не забарилась, вже в наступній атаці Балічук знову робить рахунок рівним. Здавалось би, що перший тайм закінчиться мирно, але один з братів Дячуків – Віталій, був іншої думки, знову вивівши господарів вперед. Другий тайм проходив схожим сценарієм. Спершу Оленищук оформивши дубль зрівняв рахунок, зразу ж Крищук знову вивів господарів вперед. Далі команди трішки помінялись ролями, тепер інкогнітівці зусиллями Балічука  та Зеленського вийшли вперед (4:5). Вже було видно, що команди фізично підсіли, й здавалось що матч так і дійде до завершення. Та зібравшись із силами «бустерівці» завдяки голу на передостанній хвилині Васильчука зрівняли рахунок. На ейфорії буквально в останній атаці Віталій Дячок вийшов спритнішим від захисників пробивши влучно в ціль вириває першу перемогу в сезоні для “Booster”.

«Booster» – «Інкогніто» – 5:4 (3:2)

Арбітри: Фертюк Ю., Данилюк С.

Голи: Жуковський (4), Васильчук (11, 39), Віталій Дячок (17, 40), Крищук (25) – Оленищук (2, 24), Балічук (12, 28), Зеленський (29).

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Кравчук, Апанович, Коропатва, Крищук, А. Дячок, В. Дячок, Орехівський, Копицяк.

«Інкогніто»: Сорока, Вельц, Балічук, Зеленський, Циц, Кашуцький, Оленищук, Янчук.

————————————————————————————

«ХЕМТ» – ФК «Крупа» – 4:9 (1:5)

Арбітри:  Папірович Ю., Логвіненко І.

Голи: Сич (5), Даниленко (33), Гончар (36), Палчинський (39) – Коляновський (14, 28), Дзьобан (15), Король (17, 25), Валідуда (18, 26, 27), Рогальський (19).

«ХЕМТ»: Горчиця, Лозінський, Палчинський, Корчевний, Гончар, Шмаль, Сич, Комар, Даниленко, Малаш, Герасімов, Тимощук, Пендичук.

ФК «Крупа»: Коляновський, Валідуда, Король, Сакала, Рогальський, Дзьобан, Завальніцький, Бех.

Попередження: Шмаль (22), Сич (32).

Вилучення: Горчиця (27, позбавлення суперника явної можливості забити гол).

————————————————————————————

«Алмаз» – «Lifecell» – 3:3 (1:3)

Арбітри:  Папірович Ю., Логвіненко І.

Голи: Ростківський (19, 30, 33) – Люховець (4), Дронг (5), Віт (7).

«Алмаз»: Ростківський Хомишен, Росінський, Гурняк, Лазоренко, Андрушко, Дипит, Онофріюк, Бистрих, Таранціха, Кожуховський.

«Lifecell»: Коваленко, Віт, Власов, Дронг, Ковальчук, Кондратюк, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Приймак, Пугачов, Слободенюк, Удовіка, Янчук.

Попередження: Хомишен (18) – Слободенюк (33).

————————————————————————————

«Зооветпром-Поділля» – «Новатор-2» – 6:2 (3:2)

Арбітри:  Фарина М., Муляр В.

Голи: Дудка (10, 39), Скібінський (13, 24), Кордіяка (18), Секліцький (33)  – Вараниця (15), Посполіта (20).

«Зооветпром-Поділля»: Прудников, Харчук, Драпак, Скібінський, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Корольков, Моспан, Секліцький, Бабійчук.

«Новатор-2»: Осадчук, Зеленюк, Посполіта, Мальков, Вараниця, Одарич, Коздронь.

Попередження: Прудников (20), Секліцький (37), Бабійчук (38).

————————————————————————————

«Торнадо» – «Diamant» – 8:5 (4:3)

Арбітри:  Муляр В., Папірович Ю.

Голи: Дем’янюк (10), Загородний (16), Матвієнко (16, 23), Овчарук (19, 37), Бантус (26), Бєляк (39)  – Кравцов (8), Дідичук (13), Янов (15), Юзиков (23, 36).

«Торнадо»: Матвієнко, Дем’янюк, Моцний, Дмитро Власюк, Бантус, Денис Власюк, Бєляк, Овчарук, Ердоган, Загородний, Загорянський.

«Diamant»: Дідичук, Кравцов, Журавський, Чинс, Онісьєв, Стреловський, Горбачов, Юзиков, Кисіль, Янов, Рогожа, Терлецький.

————————————————————————————

«Аванті» – «ДБК-2» – 3:2 (0:1)

Арбітри:  Жмурко Ю., Сас А.

Голи: Артемчук (38, 40) – Даценко (15), Бесіда (24, 37).

«Аванті»: Степанюк, Біда, Артемчук, Луценко, Тріфонов, Гусак, А. Панчук, М. Шабатура, Т. Шабатура, Гах, Родич.

«ДБК-2»: Пилипчук, Фурік, Яцков, Бесіда, Даценко, Бачинський, Габатель.

Попередження: Степанюк (40) – Даценко (18), Яцков(40).

————————————————————————————

Група «В»

Другим поєдинком дня був стартовий матч для команд групи «В». Зустрічались в ньому добре знайомі між собою команди. З однієї сторони вихованці Сенделя Володимира Андрійовича, з іншої – колишня команда «Фенікс» розбавлена вихованцями Сенделя Олексія Володимировича. Господарі майданчика виглядали швидшими й мобільнішими. Перший небезпечний удар від Гуриновича-молодшого на 3-ій хвилині пройшовся біля штаги воріт Дубового. За мить «фенікси» отримали право на штрафний удар в центрі майданчика, Жилович наважився на прямий удар – не точно. Далі практично весь тайм домінували гравці «ДЮСШ №1 України». Спершу нагоду відкрити рахунок втратив Лісніченко, перший його постріл прийняла на себе штанга, на другий зреагував кіпер. Згодом Чемеріс після розиграшу з аута, мав забивати але «пробачив» суперника. Втратив свій шанс і Ліщинський, який пробив прямо у воротаря. І нарешті на 13-й хвилині, скориставшись неузгодженими діями захисників, Чемеріс вивів свою команду вперед (1:0). Вже за три хвилини збільшив рахунок Лісніченко, замкнувши дальню стійку після розиграшу з аута. Нагоду скоротити рахунок мав Жилович, та його удар прийшовся прямо в Коцюбинського. На останній хвилині матчу господарі тричі поспіль завершували атаку ударом. Після кутового замикав Чемеріс, воротар перевів знову на кутовий. Чергова подача, удар Гуриновича – вище. Не встигли гості ввести м’яч в гру, як тут же втратили його. Ліщинський швидко перевів на Кравчука, і капітан буквально заніс м’яча у ворота (3:0).

Друга половина гри почалась досить несподівано, індивідуально прошивши захист суперників, Бойко скорочує розрив (3:1). Господарі кинулись забивати у відповідь й за гру рукою отримали право на небезпечний удар з лінії воротарського майданчика. Виконувати взявся Фасуляк, та пробив мимо воріт. У відповідь молодь «феніксів» виходила три в один, але Бігус змарнував цей шанс. Далі гра якось перейшла в більш спокійне русло, без особливих загострень. Лише на 34-й хвилині знову активний Бігус двічі перевірив Коцюбинського, але воротар чітко все контролював. Гості в цей час розігрували чотири поспіль кутових, але зиску з них не отримали. А на 39-й хвилині підсумок у матчі підвів Кравчук. Він скористався тим, що Терлецький і Жидков між собою не порозумілись, вискочив і пробив повз Дубового (4:1).

«ДЮСШ №1 Україна» – «ДЮСШ №1 Фенікс» – 4:1 (3:0)

Арбітри: Данилюк С., Фертюк Ю.

Голи: Чемеріс (13), Пісніченко (16), Кравчук (20, 39) – Бойко (21).

«ДЮСШ №1 Україна»: Коцюбинський, О. Гуринович, Лісніченко, Кравчук, Фасуляк, Ліщинський, Чемеріс.

«ДЮСШ №1 Фенікс»: Дубовий, Хладков, Передистий, Сачков, Аліхіменко, Жилович, В. Мочульський, С. Мочульський, Р. Гуринович, Комар, Дяблов, Бойко, Садовий, Бігус, Камалюк

————————————————————————————

«Енергетик» – «Моноліт» – 2:8 (1:3)

Арбітри:  Фертюк Ю., Данилюк С.

Голи: Рудий (16), Мальчик (31) – Котенков (12, 20, 37), Янов (15), Мировіцький (22, 40), Слобода (23), Абзалов (38).

«Енергетик»: Чуловський, Швець, Бойко, Цибулько, Мальчик, Олійник, Рудий, Дембіцький, Дехтяр, Саковський.

«Моноліт»: Слобода, Росінський, Романенко, Лущик, Паламарчук, Закревський, Абзалов, Мировіцький, Ситар, Пелишок, Котенков, Янов.

————————————————————————————

«Стимул» – «КАЗ» – 4:4 (1:2)

Арбітри: Данилюк С., Фертюк Ю.

Голи: Гула (8), Смульський (22), Гуральник (31, 40) – Коротаєв (7), Ковтонюк (18), Крижанівький (36), Абельчук (40).

«Стимул»: Гуральник, Яцьков, Горбачов, Ліщук, Смульський, Степанишин, Гула, Васільєв, Р. Білик, Б. Білик.

«КАЗ»: Крижанівський, Савчук, Волчанський, Коротаєв, Абельчук, Романюк, Ковтонюк.

Попередження: Ліщук (13).

————————————————————————————

В порівнянні з попередніми, цей поєдинок розпочався обережно. Ніхто сильно вперед не рвався, швидкості були невисокі. За перших десять хвилин матчу можна виділити лише потенційно небезпечний розиграш вільного із лінії штрафної у виконанні «смайликів», але чогось путнього з нього не вийшло. А на десятій хвилині прокинулись меблевими і Ліщук відкрив рахунок у матчі. У відповідь Ципко пробив з лінії воротарського майданчика вище воріт, а Оселедько зарядив здалеку повз стійку. Під кінець тайму Вороністий взяв гру на себе, фінтом прибрав двох захисників й пробив повз Костюка (2:0).

Після перерви нічого кардинальних змін не віщували. Команди продовжували в тому ж дусі. У смайликів Ципко пробивав по воротах, Тарасов мав замикати дальню стійку, але прогавив момент. У середині тайму активізувались меблевики. Вороністей, Бухер і Кузьменко пробивали здалеку, але все в «молоко». На 34-й хвилині, Зюбрицький якось зненацька по центру пробив воротаря господарів (2:1). За три хвилини Ципко робить інтригу (2:2). Здавалось поєдинок так і завершиться, та на останніх секундах непорозумілись між собою воротар із захисником меблевиків, моментом скористався Нік – буквально вирвавши для смайликів першу перемогу (2:3).

«Меблі-Лідер» – «Smile» – 2:3 (2:0)

Арбітри: Секліцький О., Фертюк Ю.

Голи: Ліщук (10), Вороністий (18) – Зюбрицький (34), Ціпко (37), Нік (40).

«Меблі-Лідер»: Бухер, Вороністий, Шилов, Ліщук, Тичинський, Литвинюк, Антощук, Флерчук, Кузьменко.

«Smile»: Костюк, Тарасов, Ціпко, Квока, Зюбрицький, Андреев, Оселедько, Нарожний, Нік.

————————————————————————————

«Легіон» – «БРАЗЕР» – 5:0 (технічний результат, неявка суперника)

————————————————————————————

«Ковчег» – СК «Новатор Арті-Спорт» – 3:7 (2:3)

Арбітри:  Муляр В., Фарина М.

Голи: Цісар (10), Грох (14, 39) – Побута (1, 40), Ільчишин (4), Ніньовський (5), Коваленко (24), Ахмат (35), Лахмай (38).

«Ковчег»: Сницаренко, Клімов, Маковей, Грох, Крук, Снісар, Скиба, Цісар, Борсуков.

СК «Новатор Арті-Спорт»: Кучерявий, Лахмай, Малюта, Ортинський, Ніньовський, Батурко, Побута, Ахмат, Коваленко, Ільчишин.

Попередження: Ахмат (10), Ніньовський (19).

————————————————————————————

Група «С»

Боротьба в групі «С» розпочиналася матчем «Амадока» – ФК «Розсоша». З-поміж інших учасників команди вирізнялись яскравою формою. Номінальні господарі грали в полосатій оранжево чорній, а гості – синій. На старті поєдинку склалось враження, що «Розсоша» просто розірве суперника. Гості по складу були на порядок молодші та мобільніші в русі. Вже на 2-й хвилині Денис Басараба зарядив пушку в перекладину, за мить він знову вийшов на ударну позицію й розстрілював Кришталя, той зреагував. А на 6-й хвилині активний Денис Басараба обігрався з Тимошенком і виведений на удар Бобрик не схибив (0:1). Згодом Тимошенко вивів на удар Смалія, який просто зобов’язаний був подвоювати перевагу, та схибив. І тут несподівано Слободян розібравшись з двома гравцями віддав пас на Костенка, останній не схибив – 1:1. На певний час сині якось розгубились. Знову пробивав Костенко – Мандрик зреагував. А на 14-й хвилині зв’язка Слободян – Костенко спрацювала знову (2:1). Тут гості розлютились не на жарт. Смалій пробивав під перекладину, воротар зумів перевести на кутовий. Після розиграшу чергового ауту знову приклався смачно Смалій – і тут Кришталь був на місці. В заключній атаці «Розсоша» виходила 3 в 1, але без завершення.

Старт другої половини продовжився атаками синіх. Спершу Денис Басараба пробив повз, згодом стріляв Тимошенко – воротар зреагував – м’яч від перекладини відбився в поле. А на 25-й хвилині Басараба віддав Смалію і той з гострого кута пробив в самісіньку дев’ятку (2:2). За дві хвилини вдало завершив розиграш кутового Тимошенко (2:3), ще за дві нагодою скористався Смалій (2:4). Тут же нагадала про себе зв’язка Слободян-Костенко, й останній в черговий раз не схибив. Але молодь все-таки була мобільнішою, за свою активність був ви нагороджений Денис Басараба, який забив двічі поспіль й рахунок став 3:6. Здавалось матч завершено, та не хотіли з цим миритись Слободян і Костенко, які фактично тягнули на собі всю команду. Їм вдалось ще по разу  пробити Мандрика. Та на більше не було вже часу, 5:6 – не проста перемога ФК «Розсоша».

«Амадока» – ФК «Розсоша» – 5:6 (2:1)

Арбітри: Щепанський Е., Секліцький О.

Голи: Костенко (11, 14, 30, 39), Слободян (38) – Бобрик (6), Смалій (25, 29), Тимошенко (27), Д. Басараба (36, 38).

«Амадока»: В. Кришталь, Сало, Дембіцький, Слободян, Костенко, Бондар, Пономарьов, Данипюк, Марко, Порховський, Сокирник.

ФК «Розсоша»: Мандрик, Д. Басараба, Н. Басараба, Бобрик, Тимошенко, Смалій, Кузьменко, Смолін.

————————————————————————————

Не менш цікавим виявився і наступний матч групи «С». Броварі (грали в зелених футболках), приймали студентів  (в жовтій формі). З самого початку гра видалась досить грубою. Вже на 2-й хвилині, після розиграшу чергового штрафного, Закордонець сповна використав свій шанс і відкрив рахунок. До 6-ї хвилини броварі встигли нахапати п’ять фолів. Наступної миті вже з воріт жовтих хтось із захисників підстрахував кіпера і виніс м’яча з лінії воріт. А за мить пивовари отримали право на штрафний по центру, до воріт було далеченько, воротар не зорієнтувався хто виконуватиме удар, і прогавив постріл Граматчикова (1:1). На 12-й хвилині зелені заробили 6-й фол, пробивати визвався Закордонець, та пробити Мурзинова не зумів. В черговій атаці знову на вістрі опинився Закордонець, воротар парирував, а повторний удар Федика пройшовся мимо воріт. Пивовари знову привезли собі фол. Цього разу Закордонець чітко реалізував 1-ти метровий.

Другий тайм продовжився з атак студентів. Флік і Закордонець елегантно пройшли захист суперника, але реалізація бажала кращого. Гра стала спокійнішою, суперники вже не грали так грубо як в першій половині. На 29-й хвилині Михайлов вивів на удар Закордонця – 1:3. Жовті впевнено контролюють м’яч, броварі намагаються щось протиставити, але техніка і швидкість в суперника кращі. А на 33-й хвилині неочікувано залітає курйозний гол у ворота Андрійчука після прострілу з кута від Рудишина. Ха кілька хвилин взагалі Купчишину вдається зрівняти рахунок. Студенти зразу ж реагують і Закордонець оформлює покер. Зелені ще намагались щось створити, але явно фізичних сил вже не вистачало. І на останній хвилині, після триходівки Флік-Михальчук-Михайлов, останній робить рахунок 3:5.

«Перша Приватна Броварня» – «Стріла ХГПА» – 3:5 (1:2)

Арбітри: Сас А., Щепанський Е.

Голи: Граматчиков (8), Рудишин (33), Купчишин (37) – Закордонець (2, 15, 29, 37), Михайлов (40).

«Перша Приватна Броварня»: Мурзинов, Буряк, Купчишин, Геришин, Прудняк, Бандирський, Граматчиков, Крепчук, Бейбутов.

«Стріла ХГПА»: Андрійчук, Михальчук, Михайлов, Підгорний, Флік, Федик, Повзун, Закордонець, Пелихатий, Щебенюк, Басараба, Корженівський, Юрнюк, Бас.

Попередження: Крепчук (6), Бандирський (12), Купчишин (15) – Бас (40).

————————————————————————————

Враховуючи те, проти кого випало грати в своєму першому матчі городоцькій команді, то можна було очікувати, що новачки змагань будуть побоюватись мускулистих візаві. Однак, юанівці зовсім не збиралися бути статистами в грі, і вже в дебюті зустрічі Небесний тричі підряд намагався пробити в ціль. З першим ударом справився Торчинський і перевів м’яча на кутовий, наступні два вдало заблокували захисники. А на 3-ій хвилині, як виявилось пізніше, стався фактично ключовий  момент гри. В простій ситуації регбісти «придумали» собі гол. Захисник робив сильну поперечну передачу і попав у Вишневського, м’яч відскочив пямо у ворота, Торчинський був безсилий у цьому епізоді позаяк знаходився в стороні від воріт, зовсім не очікуючи такого повороту подій. Регбісти пішли відіграватись, але городоцькі футзалісти грали тактично грамотно й не давали супернику особливих шансів. По такій грі небезпеку становили потужні дальні удари, до яких вдавалась вся команда «Регбі-Evolution» окрім воротаря. Найнебезпечнішими були удари Мігунова, яким трішки забракло точності, а постріл Медведчука воротар перевів на кутовий. Юанівці теж не забували про контр випади, на 11-ій хвилині Бедриківський звільнився з-під опіки й пробив… у штангу. Чудову нагоду встановити рівновагу втратив на 16-ій хвилині  Камінський, який вийшов сам-на сам проти Казмірчука, та переграти кіпера не зумів. Кінцівка тайму була за гравцямиз Городка. Спершу показавши хорошу індивідуальну майстерність Печинюк не зумів точно пробити, а на завершення двічі пробивав Вишневський – повз штангу та у воротаря.

На другу половину гри регбісти вийшли заведені до максимуму. Вже на старті заробили небезпечний штрафний, який пробив Мігунов, суперники чітко зіграли в обороні і вийшли в стрімку контратаку, на вістрі опинився Вишневський, але завершальний удар бажав кращого. У матчі було дуже багато позиційної боротьби, одні хотіли відігратись, інші – намагались втримати перевагу, а при нагоді й збільшити її. Команди грали жорстко, але сказати що грубо – не можна, хоча до такої боротьби більш готові регбісти, гості теж виявились із «зубами».  В деяких епізодах в діях господарів не вистачало якоїсь родзинки. Звідси і проблеми в завершальній стадії. Основну загрозу воротам Казмірчука й надалі становили дальні удари. Вавринчук пробив поряд з ближньою стійкою, Медведчук маючи хорошу нагоду – не попав по мячу, Мігунов – біля хрестовини, Орін – вище, Камінський – перевірив на міцність штангу. На 35-ій хвилині регбістам вдалась хороша швидка атака, і Орін вже мабуть бачив м’яча у сітці, та в останню мить в нього встиг зняти круглого з ніг Нетеча. Захопившись атакувальними діями, господарі прогавили випад на 37-ій хвилині. Сіньковський вискочив сам-на сам з Торчинським і чітко пробив (0:2). По такій грі вже важко було очікувати на зміни. Все на що спромоглись господарі до кінця зустрічі – удар в штангу.

Підсумовуючи гру, можна сказати однозначно, дуже хороші команди, які б не загубились й вищих дивізіонах. Ну й регбістам потрібно трішки добавити в тактичному плані. А так є всі підстави вже по першій грі спрогнозувати, що обидві команди будуть на лідируючих позиціях в своїй групі.

«Регбі Evolution» – ФК «ЮАН» – 0:2 (0:1)

Арбітри: Сас П., Сас А.

Голи: Вишневський (3), Сіньковський (37).

«Регбі Evolution»: Трочинський, Вавринчук, Медведчук, Мігунов, Орін, Камінський, Тарасенко, Висоцький, Шуляк.

ФК «ЮАН»: Казмірчук, В. Столяр, Вишневський, Д. Небесний, Нетеча, Печинюк, Бедриківський, Сіньковський, Вовнянко.

————————————————————————————

«ЗА-ЗУЛ» – «Вуд Молл» – 7:3 (2:2)

Арбітри: Сас А., Сас П.

Голи: Колесник (10, 29), Козак (31), Дашевський (32), Денисюк (36), Якимчук (40) – Хом’як (15), Соловей (19, 31).

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Колеснік, Козак, Яковенко, Якимчук, Семенюк, Ліщинський, В. Денисюк, Якобчук, Гришпинюк, Дашевський, Ю. Денисюк, Костюк.

«Вуд Молл»: Андрій Шкодяк, Козовик, Шупер, Ягодзінський, Константинов, Хом’як, Шевчук, Антон Шкодяк, Соловей, Вальковий.

Попередження: Константинов (18).

Вилучення: Константинов (23, друге попередження).

————————————————————————————

«Інтер» – «Rexsoft» – 3:5 (3:4)

Арбітри:  Сас П., Логвіненко І.

Голи: Деусов (12), Мерзаков (14), Волошин (16) – Голець (3, 11, 13), Косевич (18, 36).

«Інтер»: Волков, Деусов, Горенко, Власов, Мерзаков, Волошин, Анатолій Бельський, Мережко, Рендяк, Гайдамашко, Антон Бельський.

«Rexsoft»: Гуторов, Петрук, Будченко, Легун, Голець, Косевич, Сироватко, Козак.

————————————————————————————

«Електротранс» – «FURY» – 4:7 (3:3)

Арбітри:  Логвіненко І., Сас П.

Голи: Щербатюк (6, 20, 20), Королевський (36) – Гайдук (12, 13, 32), Тидорннко (18, 35), Шутяк (32), Духинік (40).

«Електротранс»: Черниш, Ярмощук, Галицький, Півовар, Лантвойт, Щербатюк, Королевський, Касперський, Вознюк, Комарівський, Воронюк, Кармаліта, Шелист.

«FURY»: Шутяк, Гайдук, Славінський, Подлюк, Божок, Приходченко, Гук, Духинік, Тидоренко, Білецький, Кузнецов.

Попередження: Півовар (20) – Славінський (27).

Віктор Зарванський, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here