Преміум-ліга: огляд 13-ого туру у дивізіоні 4

297

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Одним  з най яскравіших у 13-му турі виявилося протистояння  «Ауді» та «Носорог». «Носорог» з перших хвилин розпочав наступ на ворота суперників. На 4 хвилині після серії стандартних положень, Бевза Микола прострілив на дальню стійку, а Молодих Сергій вдало замкнув передачу. «Ауді» відповіло на наступній хвилині, також після розіграшу ауту, Алексєєв Микола забив потужним пострілом під поперечину. На 8 хвилині м’яч просвистів над поперечиною воріт, після пострілу Загребельного Олександра. А вже у наступній атаці «Ауді» уперше виходить уперед у цій зустрічі. 11 хвилина Балабанов Вячеслав демонструє свою майстерність та рятує команду після небезпечного пострілу Боденчука Сергія. «Носорог» створив два небезпечних моменти, але Студенець Володимир став на перешкоді небезпечним пострілам Куцака та Кокошко Дениса. У наступній атаці Савчук Віктор, з шести метрової позначки, перевірив реакцію Балабанова Вячеслава і той не підвів свою команду. За три хвилини до кінця першого тайму, гравці «Ауді» вирвалися у контр випад, здобули право на кутовий, після швидкого розіграшу якого, Алексєєв Микола забив з шести метрової зони. На наступній хвилині Савчук Віктор опинившись на ударній позиції та потужним пострілом з 12 метрової відстані вколотив м’яч у сітку суперника. Перший тайм закінчився с рахунком 4:1 на користь «Ауді».

На 30 хвилині все той же Алексєєв Микола перехопив м’яч на половині суперника та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, елегантно обігравши його перекатом стопою. За хвилину «Носорог» створив свою нагоду та реалізував її Максим Куцак, після чудової передачі від партнера на дальню стійку. На 34 хвилині Савчук Віктор після розіграшу ауту, потужним пострілом у дальню шістку, вразив ворота Балабанова Вячеслава. Ще за хвилину партнери вивели Загребельного Олександра на пусті ворота і він не схибив. У наступній атаці «Ауді» знову святкували взяття воріт. На 37 хвилині Молодих Сергій мав чудову можливість для взяття воріт, пробив поміж ніг голкіперу, але м’яч пройшов в декількох сантиметрах від стійки воріт, а вже за хвилину він же відзначився влучним пострілом. За дві хвилини до кінця матчу, «Носорог» отримав право на 10 метровий, який парирував Студенець Володимир. «Ауді» відповіло результативним пострілом Ковбасюка Олексія, який  виявився першим на добиванні. На останній хвилині Максим Куцак відзначився негативною критикою у адрес арбітрів та результативною передачею на Молодих Сергія. За сім секунд до кінця Балабанов Вячеслав взявся пробивати 10 метровий, але голкіпер парирував його постріл у праву дев’ять. У підсумку 9:4 на користь команди «АУДІ».

Відкривали 13-ий тур у четвертому дивізіоні FC «FNB» та «Аваль». Номінальні гості явно переграли, лідера чемпіонату, у першому таймі. Забили п’ять сухих м’ячів та пішли на перерву за суттєвої переваги у рахунку. У другому таймі все перевернулося з ніг на голову. FC «FNB» почало грати активніше та відзначатися у воротах суперника. Але наздогнати «Аваль» їм так і не вдалося, завдяки двом забитим м’ячам «Аваля» у другому таймі, які і стали вирішальними у цій зустрічі, матч закінчився з рахунком 5:7 на користь «Аваль».

Наступними на майданчик вийшли «Думка» та «М’ясник». «Думка» перша вразила ворота суперника, влучним пострілом відзначився Максименко Денис на 2 хвилині зустрічі. «М’ясник» одразу ж поліз відіграватися, на 4 хвилині Кльоц Ігор реалізував шести метровий. Когут Павло вивів  «М’ясник» уперед на 14 хвилині. За три хвилині до кінця Юрчук Андрій зрівняв рахунок. А наприкінці першого тайму Зембіцький Сергій двічі засмутив голкіпера суперників, 2:4 на користь «М’ясник». У другому таймі картина гри не змінилася. «Думка» забила два м’ячі, але отримала аж п’ять у власні ворота, 4:9 на користь команди «М’ясник».

Продовжили програму туру ФК «Громада-Міць» та «ЖЖУК-ZALIV». Перші були більш умотивовані, так як у разі перемоги потрапляли до бажаної зони плей-офф, а «ЖЖУК-ZALIV» заздалегідь забезпечив собі місце у топ-8. І саме «ЖЖУК-ZALIV» відкрив рахунок у цьому матчі, Лянскорунський Ігор не зміг відбити удар Гонтківського Дмитра на 4 хвилині зустрічі. ФК «Громада-Міць» відігралася, на останній хвилині першого тайму. Другий тайм більш активніше провели номінальні господарі, вони і відзначилися 4 забитими м’ячами, що правда один з них забили у власні ворота, 4:2 на користь ФК «Громада-Міць».

Неймовірно напруженим виявився поєдинок між командами «Сокіл» та «МобіФренд». «Сокіл» набагато яскравіше виглядав у першому таймі, команда забила чотири м’ячі у ворота суперника. На що «МобіФренд» відповів лише одним влучним пострілом у першому таймі. Та «МобіФрендівцям» не вперше приходиться відігравати три м’ячі по перерві і в цьому матчі вони в черговий раз продемонстрували, що цей колектив має характер і у кожному поєдинку буде грати до фінального свистка. Колектив «МобіФренд» не лише зміг відіграти три м’ячі, але й забезпечити собі фору у два. Одним з героїв матчу став Вакух Дмитро, який відзначився двічі на останній хвилині зустрічі.

Продовжив програму ігрової неділі матч команд з різних полюсів турнірної таблиці «ДБК» та «Престиж-Авто». «Домобудівельникики» були явними фаворитами у цій грі, мотивації добавляв той факт, що в разі перемоги команда підніметься на першу сходинку турнірної таблиці. Вже вдруге «ДБК» виходить на гру лише однією четвіркою і вдруге добивається впевненої перемоги, номінальні господарі забили дев’ять сухих м’ячів у ворота суперника.

Наступними на паркеті зустрілися «Тепловик» та «Раково-сіті». «Раково-сіті» вийшло на цей поєдинок у ранзі фаворита, але без основного голкіпера, ворота довелось захищати, не досить підготовленому, до цього амплуа, Рогатюку Дмитру. «Раково-сіті» впевнено розпочало цей поєдинок і вже на 11 хвилині мало фору у три м’ячі. «Тепловик» відквитав їх ще у першому таймі, завдяки влучним пострілам Вітрука Євгена на 13 та 21 хвилині, а зрівняв рахунок Данілов Павло на 22 хвилині. На другий тайм команди вийшли за нічийного рахунку та вже за дві хвилини Сікора Вадим вивів свою команду уперед. На 33 хвилині після розіграшу кутового Данілов Павло знову зрівнює рахунок. На 35 хвилині Поворозний Богдан взяв неймовірно небезпечний постріл у дев’ять власних воріт. На 36 хвилині Романов Владислав не зміг перевести м’яч у порожні ворота. За три хвилини до кінця Дашкевич Андрій небезпечно пробив повз дальню стійку. А у наступній атаці Сікора Вадим забиває з десяти метрової відстані і ще за хвилину Душкін Денис робить рахунок більш комфортним для колективу «Раково-сіті».

Технічні дані 13-го туру у дивізіоні 4.

FC «FNB» «Аваль» – 5:7

FC «FNB»: Гонтар Артем, Марчук Данііл, Образцов Андрій, Ільницький Андрій, Присяжний Денис, Дронь Володимир, Берест Михайло.

«Аваль»: Незборецький Віталій, Шляховий Олександр, Яковчук Володимир, Юнчик Максим, Ходаковський Руслан, Балянда Дмитро, Дудник Сергій, Кондратюк Роман, Мирошніченко Андрій, Кирик Ігор.

Арбітри: Папирович, Данилюк.

Голи: Берест Михайло (23), Ільницький Андрій (32), Присяжний Денис (33, 39), Гонтар Артем (38) – Шляховий Олександр (5), Мирошніченко Андрій (10, 30), Балянда Дмитро (15, 20), Яковчук Володимир (17), Кондратюк Роман (27).

«Думка» «М’ясник» – 4:9

«Думка»: Дорошенко Олексій, Демчук Андрій, Аврамчук Володимир, Побережний Денис, Юрчук Андрій, Величко Андрій, Левковицький Олександр, Квасниця Максим, Максименко Денис, Максименко Віталій, Щербаков Ярослав.

«М’ясник»: Мельник Максим, Когут Павло, Попенко Олександр, Перцович Руслан, Кльоц Ігор, Зембіцький Сергій, Антонець Андрій, Лешкевич Дмитро, Басалай Андрій.

Арбітри: Юдін, Шведюк.

Голи: Максименко Денис (2, 27, 35), Юрчук Андрій (20) – Кльоц Ігор (4, 44), Когут Павло (14, 29, 33), Зембіцький Сергій (21, 22), Перцович Руслан (35), Лешкевич Дмитро (43).

ФК «Громада-Міць» – «ЖЖУК-ZALIV» – 4:2

ФК «Громада-Міць»: Лянскорунський Ігор, Войцехівський Сергій, Московчук Богдан, Московчук Ярослав, Гіджеліцький Ігор, Лянскорунський Ярослав, Дженджелей Андрій,  Юхимчук Андрій, Лянскорунський Сергій, Анцут Богдан.

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга Сергій, Демедес Андрій, Юдов Валерій, Гонтківський Дмитро, Шнира Андрій, Заморока Ігор, Железнов Максим, Підгорний Назар.

Голи: Юхимчук Андрій (22), Московчук Ярослав (25), Дженджелей Андрій (31), Московчук Богдан (36 АГ, 44) – Гонтківський Дмитро (4).

Попередження: Гіджеліцький Ігор (33), Юхимчук Андрій (37) – Гонтківський Дмитро (28).

«Сокіл» «МобіФренд» – 4:6

«Сокіл»: Степанюк Ярослав, Бурковський Вадим, Загродський Сергій, Меліцян Койрун, Сметана Дмитро, Вармінський Володимир, Абрамов Микола, Хомин Віктор, Вармінський Микола.

«МобіФренд»: Мазур Андрій, Герасимчук Вадим, Ладунець Роман, Шаварський Віталій, Южанінов Максим, Гулько Дмитро, Вакух Дмитро, Трембач Іван, Янишин Денис, Єременко Олександр.

Арбітри:

Голи: Бурковський Вадим (8), Сметана Дмитро (12, 16), Хомин Віктор (14) – Шаварський Віталій  (16), Герасимчук Вадим (33, 35), Вакух Дмитро (34, 44, 44).

Попередження: Бурковський Вадим (44), Сметана Дмитро (44) – Мазур Андрій (31), Трембач Іван (43).

«ДБК» «Престиж-Авто» – 9:0

«ДБК»: Сурков Віталій, Гресь Владислав, Балабанов Дмитро, Сергійчук Юрій, Чепурний Андрій.

«Престиж-Авто»: Сабадаш Микола, Чернятинський Віктор, Ящук Дмитро, Ящук Олександр, Пилипчук Андрій, Коносюк Олександр, Андрійчук Володимир, Віницький Олександр, Чернов Вадим, Андрійчук Борис.

Голи: Гресь Владислав (3, 22, 28), Сергійчук Юрій (9, 10, 20, 36), Чепурний Андрій (21), Балабанов Дмитро (42).

Попередження: Чернов Вадим (30), Чернятинський Віктор (34).

«Тепловик» «Раково-сіті» – 4:6

«Тепловик»: Стець Дмитро, Степко Валерій, Кисіль Михайло, Данілов Павло, Вітрук Євген, Поліщук Володимир,  Мишко Костянтин, Поворозний Богдан, Геут Костянтин.

«Раково-сіті»: Рогатюк Дмитро, Романов Владислав, Дашкевич Андрій, Душкін Денис, Ковальов Максим, Левченко Максим, Рубцов Віталій, Ломінський Кіріл, Приян Андрій, Сікора Вадим, Макаров Даниіл, Сонник Владислав.

Арбітри: Ветров , Сохорук.

Голи: Вітрук Євген (13, 21), Данілов Павло (22, 33) – Дашкевич Андрій (3), Приян Андрій (4), Романов Владислав (11), Сікора Вадим (21, 42), Душкін Денис (43).

«Ауді»«Носорог» – 9:4

«Ауді»: Савчук Віктор , Загребельний Олександр, Галкін Ігор, Ковбасюк Олексій, Войтович Олександр, Головань Олександр, Кирилюк Іван, Алексєєв Микола, Боденчук Сергій, Студенець Володимир, Бондарчук Іван.

«Носорог»: Балабанов Вячеслав, Кузюткін Олександр, Лещук Олег, Молодих Сергій, Бевза Микола, Куцак Максим, Кокошко Денис, Туменко Олександр, Кравчук Сергій.

Арбітри: Сохорук, Ветров.

Голи: Алексєєв Микола (5, 20, 30, 35), Ковбасюк Олексій (9, 43), Савчук Віктор  (21, 34), Войтович Олександр (36) – Молодих Сергій (4, 38, 44), Куцак Максим (32).

Попередження: Куцак Максим (44).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області