Преміум-ліга: огляд матчів другого попереднього етапу Кубку

0
866

На минулих вихідних пройшов другий попередній етап Кубку Преміум Ліги з футзалу. Не всі старші за рангом зуміли підтвердити своє реноме поступившись командам з нижчих дивізіонів. Були досить рівні пари, в яких доля путівки в наступний етап вирішувалась в післяматчевих пенальті; були й такі – в яких сили були зовсім не рівні. Два поєдинки не відбулось через неявки однієї з команд, їм зараховано технічні поразки. Отож до Вашої уваги звіти й статистика цих матчів…

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

«ЗА-ЗУЛ» – ФК «Литвина» – 4:3 (2:1)

Арбітри: Вислободський І., Сас П.

Голи: Ліщинський (14, 38), Козак (15), Колесник (37) – Новіков (6), Скотинянський (42), Качур (45).

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Колеснік, Козак, Жовтан, Яковенко, Ліщинський, Ю. Денисюк, Дашевський.

ФК «Литвина»: Слабіцький, Скотинянський, Качур, Допіралов, Новіков, Чернецький.

Попередження: Качур (8).

В одному з матчів другого попереднього етапу Кубка доля звела новачків сезону – команду 5-го дивізіону «За-Зул» та «бувалого» середняка 3-го дивізіону – ФК «Литвина». Хтось напереред міг подумати, що старші за рангом легенько пройдуть цей етап, та іншої думки були самі зозулинці, як називають новачків вболівальники. Після невеличкого стартового сумбуру, вже на 2-й хвилині Ліщинський вискакував на ударну позицію, та воротар суперника цей момент прочитав. У відповідь вже Качур опинився на хорошій позиції, побачивши що Деревенько вийшов, намагався перекинути його. В підсумку це йому вдалось, але перекинув він і ворота. Номінальні господарі ніяк не могли знайти свою гру, здавалось що їм не вистачає простору для розгону атаки. На 6-й хвилині Деревенько розіграв кутовий з Новіковим, і останній вивидить оранжевих вперед (0:1). Збільшити відрив згодом повинен був Скотинянський, який виходив сам-на сам з воротарем, та він не наважився пробити, чекав підтримки і в результаті нагоду було втрачено. Зазулинці провели контр випад, Ліщинський пробивав точно, воротар не зумів зафіксувати круглого, але й Колесніку добивання не вдалось. Наступальні дії господарів продовжувались, пробивав Колесник, його удар заблокували, на підборі опинився Козак – та пробив мимо воріт. ФК «Литвина» огризнулись у відповідь, Допіралов вивів Скотинянського на ударну позицію, останній розстрілював ворота – Деревенько був на місці. На 14-й хвилині Колеснік обікрав Скотинянського, пройшов по краю й прострілив на дальню стійку, Ліщинський зобов’язаний був замикати, але не дотягнувся…Та вже в наступній атаці виправився,  м’яч гарно ліг на ногу і у Слабіцького шансів не було (1:1). Ледь не привіз собі гола воротар зозулинців, вибиваючи попав в суперника, м’яч відкочив і попав у штангу. А на 16-й хвилині зіграла триходівка Денисюк-Ліщинський-Козак, і останній виводить жовтих вперед (2:1). Вирівняти становище могли ще в першому таймі Качур, Скотинянський, та їм бракувало вірного завершення.

Другий тайм почався неквапливо, ситуацію під контролем тримали господарі. Збільшити відрив мали можливість Колеснік (пробив повз ворота) та Денисюк, який тричі поспіль завершував атаки жовтих і все марно. В контратаці Новіков намагався пробити Деревенька, останній встиг зреагувати й перевести круглого на кутовий. На 33-й хвилині Денисюк буквально вицарапав в суперника м’яча, сильний удар Слабіцький парирував, але відбив кулю прямо перед собою, на підборі опинився Ліщинський – пробив повз стійку. Оранжеві організували свою атаку, яку завершував ударом Скотинянський, а дальню стійку повинен був замикати Новіков, та не встиг. Гості фізично було видно підсіли. І цим сповна скористались зозулинці. Спершу Колеснік з розвороту розстріляв ворота (3:1). А наступної хвилини Ліщинський по черзі розібрався з Качуром та Слабіцьким і доводить рахунок до розгромного (4:1). Тут мабуть жовті зарано заспокоїлись, за що невдовзі поплатились. Новіков із Скотинянським обігрались між собою й останній скорочує рахунок (4:2). Господарі заграли якось нервово ідо 33-ї хвилини нахапали шість фолів. Шанс на інтригу, 10-метровий взявся виконувати Качур…який пробив повз ворота. У жовтих Яковенко, пройшовши індивідуально, завдав потужного удару – воротар встиг зреагувати. Йшла передостання хвилина поєдинку, Качур забиває (4:3), реабілітувавшись за попередню невдачу й дає шанс на порятунок. З останніх сил оранжеві йдуть на штурм. За 17-ть секунд до фінальної сирени господарі привозять собі черговий фол. Пробивати 10-метровий береться Новіков – удар – мимо…не судилось йому стати героєм матчу. Отож далі крокує команда 5-го дивізіону – «За-Зул», яка ще не знала гіркоти поразок.

————————————————————————————

«Інтерпродсервіс» – ФК «Розсоша» – 17:2 (7:1)

Арбітри: Сас П., Вислободський І.

Голи: Віхренко (4, 28, 41, 43), Панькевич (7, 20, 24, 32, 34), Гарбар (11, 18, 26, 35, 46), Самолига (12), Первєєв (16, 33) – Смалій (9), Д. Басараба (26).

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Паштепа, Гарбар, Панькевич, Первєєв, Віхренко, Побережний, Самолига, Стецюк.

ФК «Розсоша»: Максим Смалій, Мандрик, Тимошенко, Д. Басараба, Н. Басараба, Михайло Смалій, Бобрик.

Попередження: Гарбар (25) – Бобрик (40).

І в цій парі зустрілись представники 3-го та 5-го дивізіонів. На відміну від попереднього матчу, сенсації тут не сталося. ФК «Розсоша» змогла протриматись до четвертої хвилини, а далі фіолетові забивали голи на будь-який смак. Панькевич, Віхренко і Гарбар просто розривали оборону суперника. На сім голів менші за рангом лише змогли раз відповісти, Денис Басараба й Михайло Смалій вийшли 2 в 1 й останній пробив прицільно. Це сталось за рахунку 2:0, і мабуть дуже розізлило номінальних господарів. До кінця першої половини матчу більше нагод таких вони не давали, й все на що спромоглись зелені в атаці – дальній удар від Тимошенка, який не становив загрози воротареві.

Другий тайм почався за сожим сценарієм. Зі старту Панькевич збільшив перевагу, але тут Денис Басараба мав необачність забити красивого гола у відповідь (8:2). Фіолетові ще з більшим завзяттям почали штурмувати суперника. Голи сипались один за одним. В підсумку на трьох лідери господарів набили 14 голів, на рахунку Панькевича і Гарбара  – по 5 мячів, Віхренко задовольнився покером.

————————————————————————————

«Дантист» – «МобіФренд» – 3:8 (1:4)

Арбітри: Подворний С., Куцак М.

Голи: Розуман (16), Кукурудза (33), Кубряк (45) – Вакух (4, 19, 27, 45), Шаварський (6), Нігловський (9), Герасимчук (36), Трембач (46).

«Дантист»: Стратійчук, Кукурудза, Розуман, Рудий, Терещенко, Стефанишин, Кубряк, Тимофіїв, Романюк, Мельник, Улітін, Вараниця, Данчук.

«МобіФренд»:  Хаврусь, Вакух, Герасимчук, Шаварський, Ладунець, Єременко, Трембач, Сюнме, Нігловський, Гулько.

Попередження: Кубряк (13), Терещенко (14), Розуман (27) – Герасимчук (16).

Команди без розвідки почали атакувати одна одну. Перший удар по воротах нанесли мобіфрендівці, девятка гостей Герасимчук з пира стрільнув – Стратійчук був на місці. Дантисти тут же організували атаку у відповідь, яку завершував також №9 Кубряк, але завершальний удар вийшов неакцентованим й загрози воротарю не становив. Наступної миті вже Вакух накрутив оборону господарів й мабуть вже бачив м’яча у воротах, але в останню мить удар заблокував Мельник, підстрахувавши свого кіпера. Знову відповідь – Розуман на замасі прибирає Герасимчука й пробиває прямо у воротаря. Гра без центру поля продовжилась, атаку червоних завершував Вакух – кіпер потягнув, але вже наступний удар Дмитра з гострого лівого кута був для Стратійчука неочікуваним (0:1). Поки дантисти приходили в себе, мобіфрендівці не зупинялись. Чергову атаку завершував Трембач, кіпер відбив, але на підборі опинився Шаварський й послав м’яча у сітку (0:2). Не зупиняючись на досягнутому червоні далі йшли вперед, в основному загрозу становили індивідуальні рейди Вакуха, двічі на ударну позицію вискакував Нігловський (спершу поцілив в штагу, потім не замкнув дальню стійку). А на 9-й хвилині той же Нігловський вийшов сам-на сам з кіпером і тут свій шанс вже не втратив (0:3). Дантисти зовсім розгубились, гра явно в них не клеїться, команда взяла тайм-аут для корегування своїх дій. Щось ніби й змінилось після цього, лише ціною жовтої та пенальті гості зривають небезпечну атаку. До точки підходить Розуман – 1:3. Та цей гол якось не дуже вплинув на червоних. Вакух накрутивши Рудого пробив повз стійку, Ладунець наважився на дальній постріл – мимо. Знову Вакух, прибрав вже Розумана, відпасував Ладунцю, той пробив – Стратійчук м’яча не зафіксував і Вакух на добиванні тут як тут – 1:4. Так перша половина гри й завершилась.

Особливих змін по перерві не відчулось. Дантисти намагались щось змінити, але то був не їх день. А червоним навпаки вдавалось все якось надто легко й невимушено. Дальній не то простріл, не то навіс від Герасимчука знайшов голову Вакуха й легенько перелетівши воротаря попав у сітку (1:5). Розуман і Кукурудза по черзі намагались прорватись через оборонні редути червоних, та все без гострого завершення. Вакух по черзі виводив на ударну позицію Трембача і Ладунця, обоє пробили не точно. На 33-йхвилині Кукурудза забив таки свій гол у грі, скоротивши розрив. Та ненадовго, шикарний навіс від Вакуха замкнув головою в девятку Герасемчук. А згодом Дмитро в контратаці просто прошиває ворота супротивника (2:7). На передостанній хвилині мобіфрендівці встигли назбирати шість фолів. Свою нагоду скоротити розрив з 10-метрового Стефанишин не використав. Та в наступну мить Кубряк таки зменшує відставання. Гості з цим були не згідні, буквально на останніх секундах вивірену передачу Герасимчука завершив Трембач й підвів підсумок – 3:8.

————————————————————————————

«Новатор» – «FURY» – 11:5 (7:4)

Арбітри:  Вислободський І., Сас П.

Голи: Погорілий (3, 17, 26), Грицаценко (10, 27, 33), Петриковець (17, 19), Горошко (19, 22), Лисий (40) – Шутяк (3, 21), Гайдус (5, 39), Тодаренко (12).

Новатор: Муляр, Лисий, Музиченко, Горошко, Мандрик, Петриковець, Тринадцятко, Погорілий, Савчук, Шамрай.

«FURY»: Гайдук, Подлюк, Славінський, Гук, Шутяк, Божок, Тодоренко, Духанін, Приходченко, Білецький.

Попередження: Лисий (40).

Вилучення: Муляр (21, позбавлення суперника явної можливості забити гол).

В цій парі зустрілись команди 2-го та 5-го дивізіонів. Хтось пророчив вищим за рангом легку прогулянку, хтось надіявся на недооцінку новачків. Розвиток подій у матчі був непередбачуваним. Вже на 3-й хвилині поєдинку Шутяк видряпав м’яча у Горошка й потужно пробив у ціль – 0:1. Не встигли фурії порадуватись як  перетасовка Петриковця і Погорілого завершилась чітким ударом останнього (1:1). За дві хвилини Гук віддав на Гайдука, той проскочив повз захисників й вийшов один-на-один з Муляром, перший удар прийшовся в кіпера, але повторний опинився в сітці (1:2). Гра пішла на зустрічних курсах. Захист червоних не розібрався між собою, чим скористався Грицаценко й встановив рівновагу. І знову не надовго, Тодоренко виводить вперед «Fury». А тимчасом новатори на колекціонували п’ять фолів і їх тренер – Віктор Власов, бере тайм-аут, щоб заспокоїти гру й перевести в потрібне русло. Це, судячи з подальших подій, було вчасно й принесло свої плоди. Погорілий, Петриковець – двічі й Горошко повністю змінюють ситуацію, й старші по рангу вже мають перевагу (6:3). А на 21-й хвилині стався епізод, що привів до вилучення. Рятуючи ситуацію, Муляр зіграв поза правилами й побачив перед собою червоне світло. Це, між іншим, був шостий фол. 10-метровий пробивав Духанін, воротар відбив, але на добиванні Шутяк головою зміг поцілити в сітку (6:4). Фактично зразу ж новатори відновили комфортну перевагу, Горошко пробив без шансів для кіпера гостей.

Друга половина матчу була не настільки цікава. В червоних гра розклеїлась, індивідуальні помилки гравців вже на початку привезли ще два гола (відначились Погорілий і Грицаценко). Гості намагались щось змінити, та удари Гука і Грицаценка пройшли повз ворота. «Новатор» діяв розкутіше, в пас, і в черговій комбінації Лисий вивів на завершення Грицаценка – той не схибив. Під кінець гри  Гайдук і Лисий ще обмінялись голами. Так гра і завершувалась… новатори нікуди не спішили, контролювали м’яч, а в фурій все розладналось. Тож 11:5 і далі крокують більш досвідчені.

————————————————————————————

«Стимул» – «Інтер» – 4:4 (2:1), пен. 6:5

Голи: Ліщук (4), Гуральчик (18), Гула (30), Горбачов (35) – Мірзаков (11, 26), Бельський (32), Горбачов (43 – а/г).

Стимул: Гуральник, Яцьков, Смульський, Ліщук, Гула, Білик, Горбачов, Білик.

 Інтер: Волков, Деусов, Концевич, Бельський, Горенко, Федоров, Гайдамашко, Мережко, Мірзаков.

————————————————————————————

ФК «Громада-Міць» – ФК «Нова Ушиця» 0:5                              (технічна поразка за неявку)

ФК “Нова Ушиця”: Лозінський Олександр; Гоцуляк Олександр; Кошовський Володимир; Цимбалюк Валерій; Каленюк Дмитро; Наталюк Назар; Глуховатий Вадим

————————————————————————————

«Crispus»«Носорог» – 15:4 (7:1)

Голи: Морозов (2, 3), Кучерявий (15, 23, 34, 43, 46), Боднар (17, 30), Монастирський (20, 22, 35, 39, 45), Морозов (36) – Коваль (7), Молодих (33, 40), Куцак (45).

«Crispus»: Кучерявий, Ткачук, Горський, Монастирський, Морозов, Боднар, Афіновський.

«Носорог»: Балабанов, Різник, Куцак, Гурницький, Коваль, Молодих.

Попередження: Горський (41), Афіновський (41) – Куцак (41).

————————————————————————————

«ЕкоАльт-Адрія» – «Престиж-Авто» – 7:4 (3:1)

Голи: Яворський (3), Миронюк (8, 33), Панасюк (15), Франков (24, 37), Музика (34) – Чернов (2, 35, 35), Коносюк (46).

«ЕкоАльт-Адрія»: В. Рогульський,Музика, Яворський, Лис, Панасюк, Франков, О. Рогульський, Миронюк.

«Престиж-Авто»: Андрійчук, Сабадаш, Вінницький, Ящук, Т. Чернятинський, В. Чернятинський, Андрійчук, Лисий, Коносюк, Чернов, Данилюк.

Попередження: Франков (21).

————————————————————————————

ФК «Крупа» – «Електротранс» – 3:1 (1:0)

Голи: Король (5), Коляновський (34), Валідуда (45) – Касперський (28).

ФК «Крупа»: Король, Коляновський, Грисюк, Сакала, Рогальський, Бех, Валідуда, Завальніцький, Дзьобан.

«Електротранс»: Черниш, Лантвойт, Ярмощук, Королевський, Касперський, Вознюк, Півовар, Кушнір, Галицький.

Попередження: Грисюк (12), Рогальський (15) – Королевський (40), Черниш (46).

————————————————————————————

«Ауді» – «Lifecell» – 4:1 (0:0)

Голи: Загребельний (33), Савчук (38, 42, 43) – Янчук (38).

«Ауді»: Савчук, Войтович, Загребельний, Галкін, Алексєєв, Шатілов, Ковбасюк, Примуш, Студенець, Бондарчук.

«Lifecell»: Барабаш, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Кондратюк, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Павлік, Приймак, Слободенюк, Янчук.

Попередження: Алексєєв (36).

————————————————————————————

«ДБК-2»«Тепловик» – 5:5 (2:3), пен. 8:7

Голи: Даценко (3, 34), Яцков (22), Баштанюк (29, 46) – Гайдачук (2, 16), Данілов (11), Стець (31, 32).

«ДБК-2»: Пилипчук,Фурік, Яцков, Бачинський, Бесіда, Даценко, Баштанюк.

«Тепловик»: Жиловський, Степко, Стець, Стеценко, Гайдачук, Мишко, Данілов , Кисіль.

Попередження: Пилипчук (10).

————————————————————————————

«КАЗ» – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – 2:10 (2:1)

Голи: Ковтонюк (6, 22) – Гизлик (23, 45), Генсіровський (26, 28), Майстер (30, 39, 41), Шостак (32, 36, 41) .

«КАЗ»: Крижанівський, Абельчук, Ксьонзик, Савчук, Коротаєв, Волчанський, Федорчук, Ковальський, Ковтонюк.

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Рудницький, Токарський, Майстер, Генсіровський, Шостак, Гизлик.

Попередження: Генсіровський (30).

————————————————————————————

«Ковчег»«М’ясник» – 1:12 (0:4)

Голи: Бороусов (45) – Долинний (12), Шаховал (15), Зембіцький (18, 29, 32), Лешкевич (19, 30), Когут (26, 39), Кльоц (28), Сокол (33), Попенко (34).

«Ковчег»: Скиба, Клімов, Бороусов, Цісар, Крук, Муртазін, Пендечук.

«М’ясник»: Маляр, Повторенко, Когут, Шаховал, Попенко, Кльоц Ігор; Лешкевич, Зембіцький, Сокол, Долинний.

Попередження: Клімов (31) – Лешкевич (2).

————————————————————————————

FC «FNB» – «Атлетік-Ферозіт» – 5:2 (3:1)

Голи: Тимчук (9, 15, 38), Берест (12), Марчук (40) – Степанюк (21), Сорока (45).

FC «FNB»: Гонтар, Марчук, Дронь, Берест, Образцов, Ільницький, Тимчук, Кушнір, Заковоротний.

«Атлетік-Ферозіт»: Загребельний, Сорока, Розізнаний, Волошин, Степанюк, Ремушевський, Дрозда, Басараб, Місюра, Діхтяренко, Гулько, Федчук.

Попередження: Гонтар (37).

————————————————————————————

«Раково-сіті» – «Сокіл-2» 7:3 (6:1)

Голи: Приян (4), Сікора (5), Ткачук (6), Романов (10, 19, 32), Сторожук (12 – а/г) – Тихонець (15, 28, 36).

«Раково-сіті»: Лісний, Гурман, Дашкевич, Романов, Ковальов, Рубцов, Макаров, Сікора, Приян, Ніколайчук, Ткачук.

«Сокіл-2»: Чайка, Зарванський, Корнєєв, Сохорук, Тихонець, Гаврилюк, Сторожук, Чорний, Гвоздецький, Заєць.

Попередження: Романов (9).

————————————————————————————

«Аванті»«Енергетик» 6:1 (3:0)

Голи: Рудоман (5, 16, 43), Артемчук (15), Панчук (40), Шабатура (44)  – Швець (34).

«Аванті»: Степанюк, Луценко, Гах, Горбатюк, Панчук, Артемчук, Рудоман, Тріфонов, Біда, Ковальчук, Шабатура Максим, Шабатура Тарас, Гусак.

«Енергетик»: Чуловський, Швець, Бойко, Мальчик, Саковський, Олійник, Цибулько, Малько, Рудий, Дехтяр.

Попередження: Рудоман (35) – Олійник (29).

————————————————————————————

«ДЮСШ-1 Україна» – «Олімпік» – 2:9 (1:5)

Голи: Лісніченко (13, 27) – Муляр (1, 43), Деговець (4, 11), Савлук (5, 30), Соломко (10), Михайленко (32), Бабак (35).

«ДЮСШ-1 Україна»: Боднар, Ліщинський, Гуринович, Лісніченко, Фасуляк, Кравчук, Чемерис, Пачевський, Положай, Плахотний, Ясніцький.

«Олімпік»: Кліщенко, Соломко, Михайленко, Деговець, Муляр, Савлук, Бабак, Воробйов.

Попередження: Чемерис (41), Положай (45) – Бабак (19), Савлук (36).

————————————————————————————

«Новатор-2» – «ХЕМТ» – 15:2 (7:0)

Голи: Гончар (30), Сич (36) – Осадчук (3, 13, 43), Зеленюк (5), Коздронь (6, 10, 23, 36, 39, 41), Вараниця (12, 27, 42), Одарич (35), Посполіта (43).

«Новатор-2»: Зеленюк, Осадчук, Посполіта, Одарич, Вараниця, Коздронь.

«ХЕМТ»: Гончар, Корчевний, Лозінський, Пендичук, Сич, Шмаль, Палчинський, Тимощук, Комар, Сєднєв, Герасімов.

————————————————————————————

«Зооветпром-Поділля» – «ККФА VIVASAN» – 5:6 (4:2)

Голи: Босак (1), Кубряков (10, 22, 37), Кордіяка (23) – Кордас (8), Федорко (16), Матковський (31), Волянський (39), Феринський (45), Качур (46).

«Зооветпром-Поділля»: Харчук, Драпак, Кожан, Скібінський, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Тимощук, Корольков, Косецький, Прудников, Бабійчук, Мартинюк.

«ККФА VIVASAN»: Токовенко, Федорко, Качур, Оборонков, Забавський, Матковський, Ростецький, Феринський, Щипановський, Кордас, Ковальчук, Ксьонзик, Волянський.

Попередження: Кубряков (9).

————————————————————————————

СК «Новатор Арті Спорт»«Екоальт» 5:5 (3:2), пен. 3:2

Голи: Крохан (11), Побута (12, 43), Лахмай (23, 39) – Мокрота (7, 46), Дідишен (14 – а/г), Булка (27), Рибчинський (28).

СК «Новатор Арті Спорт»: Дідишен, Лахмай, Крохан, Ортинський, Батурко, Ахмат, Коваленко, Побута, Кучерявий, Ніньовський.

«Екоальт»: Алексїїв, Камінський, Булка, Рибчинський, Мокрота, Щіпановський.

Попередження: Ортинський (31) – Булка (38).

————————————————————————————

«Моноліт»«Стріла ХГПА» 4:6 (0:2)

Голи: Котенков (29, 31), Миколайчук (32), Росінський (39) – Флік (20, 41), Михальчук (23), Слобода (26 –а/г), Закордонець (28), Підгорний (36).

«Моноліт»: Слобода Сергій; Романенко Євген; Росінський Андрій; Янов Валерій; Лущик Сергій; Дарченко Віктор; Котенков Ігор; Мировіцький Олексій; Печуляк Андрій; Паламарчук Андрій; Миколайчук Віталій; Закревський Томаш; Пелишок Олег

«Стріла ХГПА»: Андрійчук Андрій; Підгорний Владислав; Закордонець Василь; Михайлов Артем; Пелехатий Павло; Флік Олександр; Федик Вадим; Повзун Роман; Ковтун Максим; Бас Іван; Михальчук Євген

Попередження: Росінський (41) – Федик (34), Флік (43).

————————————————————————————

«Сокіл» – «UBS-Лунтік» – 7:5 (2:5)

Голи: Бурковський (3, 19), Лоборчук (33, 33, 46), Сметана (37), Вармінський (41) – Сокирко (9), Ягринець (14), Рижук (18), Ісхаков (18), Сокирко (23).

На 23 хв Сокирко не реалізував пенальті.

«Сокіл»: Вармінський, Лоборчук, Бурковський, Сметана, Абрамов, Гевал, Меліцян, Сметана.

«UBS-Лунтік»: Дубінін, Рижук, Заболотний, Пушкар, Петреченко, Дрижа, Сокирко, Ягринець, Ісхаков, Кононенко.

Попередження: Лоборчук (23) – Кононенко (22).

————————————————————————————

«Starlife» – «Алмаз» – 12:4 (5:1)

Голи: Чорний (9), Зозуля (10), Галюк (21, 23, 40), Школяр (22), Чорний (26), Швед (32), Поворознюк (35), Гурняк (36 –а/г), Буткевич (44, 46) – Ростківський (22, 25), Даниш (41), Андрушко (46).

«Starlife»: Кашуба, Чорний, Поворознюк, Швед, Зозуля, Буткевич, Галюк, Школяр, Гончаров, Нєвзоров, Рудик.

«Алмаз»: Хомишен, Гурняк, Таранціца, Онофріюк, Андрушко, Ростківський, Даниш, Задачін.

Попередження: Зозуля (12).

————————————————————————————

«Конфермат-Ротор-2»«Товтри» 4:4 (3:0), пен. 3:1

Голи: Сколяк (6), Мазуров (20, 22), Ращик (44) – Садовнік (36, 43), Крулік (41), Бойко (42).

«Конфермат-Ротор-2»: Сулима, Ращик, Басістий, Піцан, Федоров, Брицький, Мазуров, Скопяк, Галдасевич, Суєцький .

«Товтри»: Рудюк, Забродський, Деркач, Крулік, Бойко, Садовнік, Дудчак, Вільчинський, Сердуніч, Пекнич.

Попередження: Сколяк (16).

————————————————————————————

«Торнадо»«Червона Зірка» 1:4 (0:2)

Голи: Загорянський (32) – Шевчук (3), Огороднічук (23), Сироватко (25), Карпосюк (27).

«Торнадо»: Матвієнко, Бантус, Власюк Дмитро, Власюк Денис, Моцний, Загорянський, Бєляк, Овчарук, Бедриківський, Загородний, Ердоган.

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Альміз, Огороднічук, Веселовський, Сироватко, Огороднічук, Карпосюк, Шевчук, Кобзаренко, Пономарьов, Баталінський.

Попередження: Альміз (29), Шевчук (31).

————————————————————————————

«Ракета»«Менс» 1:2 (0:0)

Голи: Стрілець (36) – Дуда ((26, 35).

На 30 хвилині Нечипор не реалізував пенальті.

«Ракета»: Матусов, Дзюбак, Нечипор, Діброва, Дикий, Шуляк, Фурман, Антончик, Стрілець.

«Менс»: Павлюк, Лісоводський, Гілюк, Козубович, Левчук, Дуда, Скальський, Юзвак, Юрах, Попов.

Попередження: Стрілець (43) – Козубович (30).

————————————————————————————

«Booster» – «Десятка» – 3:5 (2:4)

Голи: Жуковський (15, 43), Дячок (23) – Дунець (2, 36), Підкамінський (11), Щиголь (12), Божик (16).

«Booster»: Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук Броніслав; Кравчук, Дячок Віталій, Дячок Андрій, Орехівський, Копицяк.

«Десятка»: Магаляс, Щиголь, Муравський, Підкамінський, Підлісний, Божик, Божек, Мазур, Стахов, Дунець.

Попередження: Копицяк (5), Крищук (42).

————————————————————————————

ФК «ЛП» – «Філтекс» – 4:5 (4:1)

Голи: Боженок (3), Ковальчук (8), Сербін (11, 12) – Посмітюха (18), Ярославський (27, 46), Вакух (28, 33).

ФК «ЛП»: Цибрій, Сербін, Боженок, Кривий, Палійчук, Ковальчук.

«Філтекс»: Підлісний, Свіщов, Посмітюха, Ярославський, Вакух Олег, Дацишин, Чижов, Якубовський.

Попередження:  Боженок (30), Кривий (33) – Дацишин (4).

————————————————————————————

«Думка» – «Фахівець» – 1:6 (0:4)

Голи: Жеребний (44) – Гавага (2), Хлопонін (11), Жеребний (12 –а/г), Семенюк (23), Бородій (33), Атласюк (39).

«Думка»: Дорошенко, Жеребний, Побережний, Аврамчук, Максименко, Максименко, Вівчарик, Демчук, Ковальчук, Щербаков.

«Фахівець»: Ващук, Гавага, Овчинніков, Кирилюк, Бобік, Хлопонін, Краєвський, Присяжнюк, Семенюк, Атласюк, Бородій, Адамів.

Попередження: Ковальчук (39).

————————————————————————————

«Прикордонник» – «ЖЖУК-Zaliv» – 1:1 (0:1), пен. 7:6

Голи: Маркович (30) – Гонтківський (12).

«Прикордонник»: Журомський Павло; Жовтобрюх Олександр; Решетник Олександр; Зайко Дмитро; Забара Андрій; Гурба Андрій; Скіцько Василь; Новіков Андрій.; Косінов Дмитро; Пацюк Денис; Лахмай Геннадій; Тимощук Ігор; Маркович Вадим; Мостовий Андрій

«ЖЖУК-Zaliv»: Буга Сергій; Демедес Андрій; Шеремета Андрій; Шнира Андрій; Царук Андрій; Железнов Максим; Гонтківський Дмитро

Попередження: Гурба (12), Маркович (15), Жовтобрюх (43) – Гонтківський (31).

Вилучення: Гонтківський (46).

————————————————————————————

«Спорттовари.сом-ДБК» – «Аваль» – 2:1 (1:1)

Голи: Кирик (22 –а/г), Савчук (33) – Яковчук (2).

«Спорттовари.сом-ДБК»: Савчук, Сурков, Гресь, Сергійчук, Сурник, Балабанов, Заморока.

«Аваль»: Шляховий, Яковчук, Ходаковський, Юнчик, Балянда, Кондратюк, Гончарук, Кирик.

 ————————————————————————————

«Регбі Evolution» – «Карат-VELMET» 0:5                       

(технічна поразка за неявку)


Віктор Зарванський, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here