Преміум-ліга: огляд матчів-відповідей за місце у 3-му та 4-му дивізіоні

321

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Першою, за місце у третьому дивізіоні, змагалась пара ФК «Литвина» – «Раково-сіті». Хоча команди і розпочали потужно поєдинок, але перший тайм пройшов без забитих голів. Рахунок у матчі відкрив досвідчений Левченко Максим, на 27 хвилині зустрічі. Вже за хвилину, Душкін Денис подвоїв його, а на 34 хвилині, Романов Владислав своїм ударом, подарував команді перевагу у три м’ячі. На 40 хвилині, Баліцький Андрій відквитав один м’яч. Хоча «Раково-сіті» і встигло набрати шість фолів, але Белінський Максим не зміг реалізувати 10 метровий. А на останніх хвилинах ФК «Литвина» перейшла на гру з п’ятим польовим, що і призвело, до трьох припущенних м’ячів, на останніх хвилинах зустрічі.

Наступна зустріч, пройшла за місце у четвертому дивізіоні, на майданчик вийшли «Носорог» та «Моноліт». На 6 хвилині, Туменко Олександр технічно перекинув м’яч через суперника, розвернувся та потужним ударом, у ближній кут, відрив рахунок у зустрічі. На 8 хвилині, Куцак Максим влучає у стійку воріт. На 10 хвилині, Щепанський Едуард потужно пробив, у дальній кут воріт та Балабанов В’ячеслав зреагував на цей постріл. На 18 хвилині, голкіпер віддав чудову передачу на Щепанського Едуарда, який головою направив м’яч  під поперечину та зрівняв рахунок у матчі. На 17 хвилині, Куцак Максим потужно пробив, а м’яч, від голкіпера, влетів у сітку воріт. На 18 хвилині, Моноліт використовує вихід 3 в 2, Росінський Андрій не став віддавати пас на партнера, пробив з-під ноги суперника, чим і застав голкіпера зненацька. Другий тайм, розпочався швидким голом «Моноліт», автором якого став Слобода Сергій. На 26 хвилині, Щепанський Едуард забиває ударом у дальній кут, після розіграшу ауту. На 27 хвилині, Максим Куцак ледь не пробив голкіпера, але його підстрахував захисник. На 30 хвилині, контратака від «Моноліт» закінчилася дивовижним «сейвом» Балабанова В’ячеслава. На 36 хвилині, Максим Куцак мав чудову нагоду для взяття воріт та вдало в рамці зіграв голкіпер. На 40 хвилині, Янов Валерій віддав гостру передачу на Слободу Сергія, який першим дотиком пробив напроти хід голкіперу, Балабанов В’ячеслав проявив чудеса голкіперської майстерності і відбив цей підступний удар. На 42 хвилині, Щепанський Едуард скинув м’яч на Янова Валерія і той пробив точнісінько під стійку воріт, 2:5 на користь «Моноліт». За хвилину до кінця, «Носорог» перейшов на гру з п’ятим польовим, гравці команди завдали чимало ударів, після одного з яких, м’яч відлетів до суперника, «Моноліт» провів швидку атаку та вразив порожні ворота команди “Носорог”.

Продовжили програму туру «Престиж-Авто» та «Rexsoft». На 2 хвилині, «Престиж-Авто» вдало розігрує аут і Сабадаш Костянтин відкриває рахунок у матчі. На 5 хвилині, Голець Олександр відібрав м’яч на центральній лінії, пройшов до 10 метрової позначки і потужно пробив, голкіпер не встиг зреагувати на цей постріл та стійка врятувала «Престиж-Авто» від пропущеного голу. На 10 хвилині, Сабадаш Костянтин вирвався на побачення віч-на-віч з голкіпером та переграти його не зміг. На 18 хвилині, Киданов Олександр виборов м’яч у двох суперників, опинився на ударній позиції, але не вдало пробив по воротах. На 21 хвилині, Сабадаш Костянтин розхитавши суперника, завдавав удару під поперечину та Гуторов Валерій в черговий раз врятував свою команду. Другий тайм розпочався швидким голом Чернятинсько Віктора, який використав помилку голкіпера та покотив м’яч у порожні ворота. На 31 хвилині, Сабадаш Костянтин розвернувся на 10 метровій позначці та з лівої ноги, пробив у правий верхній кут воріт, 3:0 на користь «Престиж-Авто». За хвилину, Голець Олександр вийшов на побачення з голкіпером, перекатом змістився у сторону та покотив м’яч у ворота. На 36 хвилині, «Престиж-Авто» провів чудову атаку та завдати точного удару, по порожнім воротам, так і не вдалося. На 39 хвилині, чудовим пасом виводять Легун Костянтина на побачення з голкіпером та Віницький Олександр блискавично відіграв в рамці воріт. На 41 хвилині, Андрійчук Володимир віддав передачу на Сабадаш Костянтина, який повернув назад йому м’яч стопою і Андрійчук Володимир забив четвертий м’яч для «Престиж-Авто». На 43 хвилині, Чернятинський Віктор не потужно пробив по воротах суперника, але після прикрої помилки голкіпера, м’яч все ж так влетів у ворота «Rexsoft». На останній хвилині, Лисий Зореслав завдавав потужного удару, майже з центральної лінії, який вдало парирував Гуторов Валерій. Серія після матчевих пенальті розпочалась ударом Голець Олександр, який пробив точно у правий кут, Сабадаш Костянтин вразив лівий кут воріт. Своїм потужним пострілом, під поперечину, Киданов Олександр не залишив жодного шансу для голкіпера. Лисий Зореслав не став нічого вигадувати та пробив точнісінько по центру воріт, Легун Костянтин  мав такий самий помисел,але Віницький Олександр залишився стояти по центру воріт і відбив цей удар, Сабадаш Богдан взявся пробивати вирішальний удар, саме після його пострілу, м’яч від голкіпера йде у правий кут воріт.

Останніми свій матч зіграли «ДБК» та «Brilliant». «ДБК» одразу взялося за справу та вже на другій хвилині, Сергійчук Юрій відкрив рахунок і він же подвоїв його, на 13 хвилині. На 22 хвилині, Заморока Олександр відзначився з обох сторін, забив гол красень у ворота суперника та зрізав м’яч у свої. На 28 хвилині, Волощук Андрій робить різницю у рахунку мінімальною. Та вже за дві хвилини, Заморока Олександр відновлює перевагу у два м’ячі для «ДБК». На 35 хвилині, Мокрота Олександр потужно пробив по воротах, м’яч влетів у дев’ятку. На 38 хвилині, Савчук Назар отримав м’яч на центральній лінії, трішки пройшов уперед і пробив точнісінько у самісінький кут воріт. На 42 хвилині, «ДБК» отримало право на 10 метровий, Савчук Назар пробив потужно та м’яч від голкіпера потрапив у поперечину і вилетів з воріт. За хвилину, «ДБК» пробивало, ще один 10 метровий, Сурков Віталій не зміг переграти опонента. На 44 хвилині, Балабанов Дмитро забиває прямим ударом, після розіграшу ауту, 6:3 на користь «ДБК».

Технічні дані:

ФК «Литвина» – «Раково-сіті» – 1:6

ФК «Литвина»: Слабіцький Юрій, Буцький Анатолій, Новіков Андрій, Буровець Андрій, Белінський Максим, Качур Вадим, Баліцький Андрій, Допіралов Сергій, Смик Юрій, Григоренко Олександр.

«Раково-сіті»: Стратійчук Анатолій, Левченко Максим, Дашкевич Андрій, Романов Владислав, Ковальов Максим, Душкін Денис, Рогатюк Дмитро.

Голи: Баліцький Андрій (40) – Левченко Максим (27), Душкін Денис (28), Романов Владислав  (34), Дашкевич Андрій (43, 43, 44).

Попередження: Белінський Максим (26), Буцький Анатолій (35), Допіралов Сергій (43) – Романов Владислав  (42).

«Носорог» – «Моноліт» – 2:6

«Носорог»: Балабанов Вячеслав, Куцак Максим, Туменко Олександр, Васильков Олександр, Гурницький Андрій.

«Моноліт»: Слобода Сергій, Романенко Євген, Росінський Андрій, Щепанський Едуард, Паламарчук Андрій, Янов Валерій, Лущик Сергій, Пелишок Олег, Абзалов Костянтин.

Голи: Туменко Олександр (7), Куцак Максим (17) – Щепанський Едуард  (14, 26), Росінський Андрій  (18), Слобода Сергій (23), Янов Валерій (43), Лущик Сергій (44).

Попередження: Куцак Максим (18) – Щепанський Едуард (31).

«Престиж-Авто» – «Rexsoft» – 5:1 пен. 3:2

«Престиж-Авто»: Сабадаш Микола, Сабадаш Богдан, Сабадаш Костянтин, Данилюк Валентин, Налісніковський Вадим, Чернятинський Віктор, Андрійчук Володимир, Лисий Зореслав, Віницький Олександр.

«Rexsoft»: Гуторов Валерій, Легун Костянтин, Косевич Олександр, Козак Євген, Сироватко В’ячеслав, Голець Олександр, Киданов Олександр, Будченко Михайло, Кореганов Іван.

Голи: Сабадаш Костянтин (2, 31, 44+), Чернятинський Віктор (23, 43), Андрійчук Володимир (41), Лисий Зореслав (44+), Сабадаш Богдан (44+) – Голець Олександр (32, 44+), Киданов Олександр (44+).

Попередження: Голець Олександр (16).

«ДБК»«Brilliant» – 6:3

«ДБК»: Сурков Віталій, Савчук Назар, Гресь Владислав, Балабанов Дмитро, Ільчук Андрій, Сергійчук Юрій, Заморока Олександр.

«Brilliant»: Камінський Руслан, Рибчинський Ростислав, Мокрота Олександр, Волощук Андрій, Потюк Віталій, Тихонюк Артем, Булка Олександр, Луцюк Вадим.

Голи: Сергійчук Юрій (2, 13), Заморока Олександр (22 АГ, 22, 30), Савчук Назар (39), Балабанов Дмитро (44) – Волощук Андрій (28), Мокрота Олександр (35).

Попередження: Ільчук Андрій (32), Заморока Олександр (34) – Волощук Андрій (23), Булка Олександр (Ч 44).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області