Преміум-ліга: огляд матчів вік-енду у дивізіоні 4

348

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Розпочався цей ігровий вікенд поєдинком «Раково-сіті» – «ЖЖУК-ZALIV». Перша ж атака «ЖЖУК-ZALIV» привела до небезпечного моменту. У відповідь Левченко Максим небезпечно пробив зі штрафного, але Буга Сергій зреагував на цей постріл. Рахунок відкрили на 4 хвилині, Шнира Андрій обікрав Рубцова Віталія, біля чужої шести метрової зони і пробив у дальній кут. Чергова атака «ЖЖУК-ZALIV» та Рогатюк Дмитро виручає свою команду, після небезпечного пострілу з шести метрової лінії. Після кутового, «ЖЖУК-ZALIV» ще двічі пробив по воротах суперника та голкіпер впорався с цими пострілами. На 11 хвилині «Раково-сіті» вперше, за останні дві хвилини, перейшли на чужу половину і тільки майстерність голкіпера не дала Приян Андрію забити м’яч. Наступний небезпечний момент створив Шнира Андрій та після його удару, м’яч пройшов в декількох сантиметрах від воріт. «Раково-сіті» відповіло ударом Дашкевич Андрія з десяти метрової лінії, м’яч просвистів біля дев’ятки. За три хвилини до кінця тайму, «ЖЖУК-ZALIV» вирвався у контр випад та після пострілу Железнов Максима, м’яч дивом не потрапив у верхній кут воріт. На останній хвилині першого тайму, обидві команди забули про захист і почалась гра на контр атаках, одна з таких атак принесла бажаний м’яч для «ЖЖУК-ZALIV», Шнира Андрій, ефектним фінтом, обіграв суперника та вразив дальній кут воріт. Вже на перших хвилинах другого тайму, «Раково-сіті» продемонструвала свої наміри відігратися. На 29 хвилині Романов Владислав вдало розіграв стійку з Рубцовим Віталієм та забив м’яч у порожні порота. Ще за хвилину, Романов Владислав забиває після розіграшу кутового та зрівнює рахунок. В наступні хвилини команди почали грати обережніше. На 36 хвилині Рубцов Віталій опинившись в позиції «стовпа», прийняв м’яч, розвернув суперника та пострілом у ліву шістку, забив третій м’яч для своєї команди. За хвилину «ЖЖУК-ZALIV» провів чудову атаку, шикарною передачею вивели Ваховського Олексія на побачення з голкіпером, Ваховський Олексій вирішив не бити та віддав передачу на порожні ворота, але після удару Шнира Андрія, м’яч від штанги вилетів за бокову лінію. На 38 хвилині, Сонник Владислав перехопив м’яч, обіграв суперника та вдало пробив у дальній кут, 4:2 на користь «Раково-сіті». Вже за хвилину Ваховський Олексій відає шикарну передачу на Підгорного Назара і той забиває потужним ударом з шести метрової лінії. На останній хвилині матчу, Шнира Андрій відбравши м’яч, на чужій половині поля, розігрує стійку з Підгорним Назаром та забиває у порожні ворота, 4:4 та після матчеві шести метрові удари. «ЖЖУК-ZALIV» отримав право бити першими, Шнира Андрій забиває, потужним ударом від стійки, у лівий кут.  Рубцов Віталій свою спробу не реалізував, Підгорний Назар пробив технічно у правий кут. Дашкевич Андрій вразив праву дев’ять. Останній шести метровий, для «ЖЖУК-ZALIV», визвався бити Буга Сергій, хоча постріл видався не надто вдалим, але результативним, 7:5 на користь «ЖЖУК-ZALIV».

Наступними на майданчик вийшли «Ауді» та «М’ясник». Вже на 2 хвилині, «М’ясник» відкриває рахунок, Кльоц Ігор віддає пас на Морозович Володимира, той п’ятою далі на Перцович Руслана, який реалізовує момент, ударом у дальній кут воріт. На 6 хвилині, Савчук Віктор зі штрафного, ударом майже з центральної лінії майданчику, влучає у стійку і вже в наступній атаці, після розіграшу ауту, Савчук Віктор забиває потужним ударом, з дальньої дистанції. На 11 хвилині, після розіграшу ауту, Савчук Віктор вколотив м’яч у дальній кут воріт суперника. Ще за хвилину, все той же Савчук Віктор, небезпечно пробиває по воротах суперника, на цей раз голкіпер вдало грає на лінії воріт. В наступні хвилини вже «М’ясник» диктував гру та завдяки грамотним діям у захисті, «Аудівці» не давали створювати небезпечні моменти у своїх воріт. «М’ясник» отримав право на штрафний, майже на шести метровій лінії, але вдало розіграти його так і не вдалося. За хвилину ще один небезпечний штрафний та після пострілу Кльоц Ігоря, м’яч утрапив у п’яту точку одного зі своїх. На останній хвилині першого тайму Ковбасюк Олексій обіграв суперника та забив майже неможливий м’яч.  «М’ясник» відповів одразу, чудову комбінацію закінчив Морозович Володимир, ударом у порожні ворота.  На 27 хвилині, «Ауді» отримує право на небезпечний штрафний, після розіграшу якого, Савчук Віктор  не вдало пробив , але вже за декілька хвилин виправився та вразив ворота суперника, ударом після розіграшу ауту. На 29 хвилині все той же Савчук відбирає м’яч на половині суперника та в цей раз кращому бомбардиру 4-го дивізіону не вистачило влучності, м’яч пройшов поряд зі стійкою. На передостанній хвилині Ковбасюк Олексій робить рахунок більш комфортним для «Ауді». А на останній хвилині, Антонець Андрій вразив ворота Бондарчук Іван та встановив остаточний рахунок у матчі, 5:3 на користь «Ауді».

Продовжили програму ігрового дня «FC FNB» та «Аваль». У першому таймі вболівальники побачили лише один забитий м’яч, влучним пострілом відзначився Ільницький Андрій на 17 хвилині зустрічі. У другому таймі «FC FNB» впевнено переграла свого суперника, забивши ще чотири м’ячі у ворота опонента та отримали лише один у власні.

У наступному поєдинку «ДБК» здобула впевнену перемогу над ФК «Громада-Міць». Вже у першому таймі «Домобудівельники» мали перевагу у три м’ячі. Також перший тайм запам’ятався, чотирьома гірчичниками, на 14 хвилині зустрічі. В другому таймі, ФК «Громада-Міць» все ж таки забила свій м’яч, на 34 хвилині, але пропустили ще тричі, 6:1 на користь «ДБК».

Наступного ігрового дня, першими на майданчик вийшли «ДБК» та «Ауді». Перший півфінальний поєдинок, цих команд, виявився доволі яскравим. Вже на третій хвилині, «Ауді» мало перевагу у два м’ячі та на 4 хвилині, Заморока Олександр зменшив її до одного м’яча. На 13 хвилині, Алексєєв Микола відновлює перевагу у два м’ячі, для своєї команди. А в кінцівці тайму, Гресь Владислав відзначився двічі, один м’яч забив з гри, а другий з десяти метрового, за начийного рахунку команди йдуть на відпочинок. Другий тайм знову вдаліше розпочала команда «Ауді», яка на 31 хвилині знову мала перевагу у два м’ячі. «ДБК» відповіло одним влучним пострілом, на 38 хвилині, Гресь Владислав забиває свій третій м’яч у цьому поєдинку та встановлює остаточний рахунок у матчі, 4:5 на користь «Ауді».

Наступними на майданчик вийшли «Раково-сіті» та «ЖЖУК-ZALIV». Третій матч в серії, за право зіграти в півфіналі, пройшов за переваги «Раково-сіті». Вже в першому таймі, підопічні Рубцова Віталія забили чотири сухі м’ячі у ворота суперника. У другому таймі, ще раз відзначилися у воротах Буга Сергія, змогли зберегти власні недоторканими та впевнено довели гру до перемоги.

Продовжили програма ігрового дня «Думка» та «Сокіл». На 9 хвилині, Квасниця Максим зрізав м’яч у власні ворота. На 13 хвилині, Щербаков Ярослав виправив помилку колеги по команді та зрівняв рахунок. Надто насиченою виявилася остання хвилина першого тайму, вболівальники побачили аж три забиті м’ячі, два для команди «Сокіл» і один для команди «Думка». За рахунку 2:3 команди йдуть на відпочинок. У другому таймі, «Думка» на 27 хвилині зрівняла рахунок, а ще за 4 хвилини, Юрчук Андрій вивів її уперед. Кінцівка матчу виявилась дуже напруженою, але «Думка» змогла втримати перемогу.

У наступному матчі на майданчику зустрілися «Престиж-Авто» та «Носорог». На 8 хвилині, Кравчук Сергій відкрив рахунок. Сабадаш Богдан зрівняв його, на 15 хвилині. Надалі відзначалися лише гравці команди «Носорог», які забили ще п’ять м’ячів у ворота суперника та здобули впевнену перемогу у цьому поєдинку.

Завершувало програму ігрового вікенду протистояння команд «МобіФренд» та «Тепловик». Команди продемонстрували видовищний матч. Южанінов Максим відкрив рахунок на третій хвилині. Далі прийшов час гравців команди «Тепловик», які тричі відзначилися до кінця першого тайму. Та пішли на перерву лише за мінімальної переваги, тому що, на 22 хвилині, Трембач Іван зменшив розрив у рахунку. У другому таймі, «Тепловик» виглядав краще, гравці цієї команди ще чотири рази відзначився у воротах суперника. «МобіФренд» відповів лише трьома влучними пострілами.

Технічні дані:

«Раково-сіті» – «ЖЖУК-ZALIV» – 4:4 пен. 1:3

«Раково-сіті»: Рогатюк Дмитро, Левченко Максим, Приян Андрій, Сонник Владислав, Ковальов Максим, Сікора Вадим, Рубцов Віталій,  Дашкевич Андрій, Романов Владислав.

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга Сергій, Залевський Василь, Шнира Андрій, Железнов Максим, Підгорний Назар, Ваховський Олексій, Заморока Ігор, Шеремета Андрій.

Голи: Романов Владислав (29, 30), Рубцов Віталій (36), Сонник Владислав (38), Дашкевич Андрій (44+) – Шнира Андрій (4, 22, 44, 44+), Підгорний Назар (39, 44+), Буга Сергій (44+).

«Ауді» – «М’ясник» – 5:3

«Ауді»: Савчук Віктор, Загребельний Олександр, Ковбасюк Олексій, Галкін Ігор, Войтович Олександр, Алексєєв Микола, Боденчук Сергій, Бондарчук Іван, Студенець Володимир.

«М’ясник»: Мельник Максим, Лешкевич Дмитро, Антонець Андрій, Перцович Руслан, Кльоц Ігор, Когут Павло, Морозович Володимир, Попенко Олександр.

Голи: Савчук Віктор (7, 11, 27), Ковбасюк Олексій (22, 43) – Перцович Руслан (2), Морозович Володимир (22), Антонець Андрій (44).

«FC FNB»«Аваль» – 5:1

«FC FNB»: Гонтар Артем, Марчук Данііл, Образцов Андрій, Ільницький Андрій, Дронь Володимир, Заковоротний Олександр.

«Аваль»: Незборецький Віталій, Шляховий Олександр, Яковчук Володимир, Ходаковський Руслан, Гончарук Андрій, Кондратюк Роман, Кирик Ігор, Стецюк Дмитро, Мавлютов Вадим.

Голи: Ільницький Андрій (17, 44), Заковоротний Олександр (29, 35), Марчук Данііл (30), Гонтар Артем (44 АГ).

«ДБК» – ФК «Громада-Міць» – 6:1

«ДБК»: Сурков Віталій, Гресь Владислав, Сурник Ігор, Заморока Олександр, Сергійчук Юрій, Чепурний Андрій , Ільчук Андрій.

ФК «Громада-Міць»: Лянскорунський Ігор, Лянскорунський Ярослав, Московчук Богдан, Московчук Ярослав, Войцехівський Сергій, Юхимчук Андрій, Дженджелей Андрій, Анцут Богдан, Василишин Юрій.

Голи: Сергійчук Юрій (1, 16), Сурник Ігор (21), Заморока Олександр (23, 39), Ільчук Андрій (26) – Московчук Богдан (34).

Попередження: Сурник Ігор (14), Ільчук Андрій (14) – Лянскорунський Ярослав (14), Василишин Юрій (14).

«ДБК» – «Ауді» – 4:5

«ДБК»: Сурков Віталій, Гресь Владислав, Сергійчук Юрій, Ільчук Андрій, Чепурний Андрій, Сурник Ігор, Заморока Олександр.

«Ауді»: Савчук Віктор, Загребельний Олександр,  Галкін Ігор, Ковбасюк Олексій, Войтович Олександр, Боденчук Сергій, Кирилюк Іван, Алексєєв Микола, Бондарчук Іван, Студенець Володимир.

Голи: Заморока Олександр  (4), Гресь Владислав (18, 19, 38) – Савчук Віктор (2), Загребельний Олександр (3), Алексєєв Микола  (13), Боденчук Сергій (29), Ковбасюк Олексій (31).

Попередження: Чепурний Андрій  (5), Гресь Владислав (44) – Савчук Віктор (31).

«Раково-сіті» – «ЖЖУК-ZALIV» – 5:0

«Раково-сіті»: Стратійчук Анатолій, Дашкевич Андрій, Романов Владислав, Рубцов Віталій, Сікора Вадим, Макаров Даниіл, Приян Андрій, Сонник Владислав, Ковальов Максим, Рогатюк Дмитро.

«ЖЖУК-ZALIV»: Буга Сергій, Демедес Андрій, Шнира Андрій, Залевський Василь, Ваховський Олексій, Железнов Максим, Підгорний Назар, Заморока Ігор.

Голи: Дашкевич Андрій (15, 30), Романов Владислав (17), Приян Андрій (20, 21) –

Попередження: Макаров Даниіл (34).

«Думка»«Сокіл» – 4:3

«Думка»: Величко Андрій, Дорошенко Олексій, Побережний Денис, Аврамчук Володимир, Ковальчук Олег, Щербаков Ярослав,  Юрчук Андрій, Демчук Андрій, Вівчарик Ігор, Квасниця Максим, Максименко Віталій.

«Сокіл»: Степанюк Ярослав, Меліцян Карен, Сметана Дмитро, Кучеревич Владислав, Вармінський Володимир, Хоптяр Павло, Хомин Віктор, Сметана Володимир, Вармінський Микола.

Голи: Квасниця Максим ( 9 АГ), Щербаков Ярослав (13, 22 АГ, 27), Юрчук Андрій (22, 31) – Хомин Віктор (22).

Попередження: Ковальчук Олег (20) – Меліцян Карен (32).

«Престиж-Авто» – «Носорог» – 1:6

«Престиж-Авто»: Ящук Дмитро, Андрійчук Борис, Ящук Олександр, Чернятинський Віктор, Віницький Олександр, Сабадаш Богдан, Коносюк Олександр, Пилипчук Андрій, Андрійчук Володимир, Сабадаш Микола.

«Носорог»: Балабанов Вячеслав, Романов Михайло, Флерко Костянтин, Коваль Вадим, Бевза Микола, Кокошко Денис, Туменко Олександр, Кравчук Сергій, Кузюткін Олександр.

Голи: Сабадаш Богдан (15) – Кравчук Сергій (8, 35), Коваль Вадим  (16, 44), Флерко Костянтин (39), Балабанов Вячеслав (44).

Попередження: Сабадаш Богдан (29), Андрійчук Борис (37).

«МобіФренд» – «Тепловик» – 5:7

«МобіФренд»: Мазур Андрій, Герасимчук Вадим, Шаварський Віталій, Ладунець Роман, Янишин Денис, Єременко Олександр, Гулько Дмитро, Трембач Іван, Южанінов Максим.

«Тепловик»: Забіяка Андрій, Мишко Костянтин, Степко Валерій, Стець Дмитро, Данілов Павло, Вітрук Євген.

Голи: Южанінов Максим (3, 33), Трембач Іван (22, 25), Шаварський Віталій (34) – Степко Валерій (5), Данілов Павло (9, 19), Вітрук Євген (24, 40, 44), Мишко Костянтин (35).

Попередження: Трембач Іван (22) – Стець Дмитро (34).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області