Преміум-ліга: огляд перших стикових матчів за місце у 3 та 4 дивізіоні

310

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Дуже напруженим виявився перший стиковий поєдинок поміж командами ФК «Литвина» та Раково-сіті. Команди активно розпочали гру і вже на другій хвилині обмінялися влучними пострілами, в складі ФК «Литвина» відзначився Новіков Андрій, а гол у відповідь забив Макаров Даниіл. Та саме цікаве команди припасли на кінцівку матчу. На 35 хвилині, Ягозінський Андрій вивів ФК «Литвина» уперед. За три хвилини, Дашкевич Андрій зрівняв рахунок, вдало пробивши 10 метровий. На 42 хвилині, Буровець Андрій знову виводить ФК «Литвина» уперед. 43 хвилина виявилась щасливою для «Раково-сіті», на протязі хвилини команда відзначилась двічі, зрівняла рахунок і вийшла уперед, завдяки голам Приян Андрія та Макарова Даниіла. На 44 хвилині, гравці ФК «Литвина» відзначились двічі, що правда один м’яч забили у власні ворота.

Продовжили програму туру «Brilliant» та «ДБК». Номінальні гості краще розпочали гру. Перших два м’ячі записав на свій рахунок Заморока Олександр. Під кінцівку тайму, третій м’яч у ворота «Brilliant», забив Сергійчук Юрій. Початок другого тайму пройшов за рівної боротьби. На 35 хвилині, Сурник Ігор скинув м’яч на Чепурного Андрія і той, з носка, вколотив м’яч у самісінький кут воріт. На наступній хвилині «Brilliant» отримав право на небезпечний штрафний, Сурков Віталій вдало відпрацював в рамці воріт. На 38 хвилині, «Brilliant» отримав право на 10 метровий, Мокрота Олександр пробив прямісінько у руки голкіперові. На 42 хвилині Сергійчук Юрій пройшов по бровці та забив ударом у дальній, нижній кут воріт. На останній хвилині, Волощук Андрій вийшов віч-на-віч з голкіпером, але пробив прямісінько у нього, в наступній атаці вже Алексіїв Дмитро врятував свою команду, після небезпечної атаки суперника. Далі «Brilliant» пробивав ще один 10 метровий, Сурков Віталій встиг виставити ногу і відбити удар. На останніх секундах «Brilliant» вибіг у контратаку Тихонюк Артем віддав на Луцюка Вадима, який переправив м’яч у порожні ворота.

Наступними на майданчик вийшла «Носорог» та «Моноліт». На 2 хвилині, Романенко Євген забив потужним ударом, після якого м’яч зачепивши стійку влетів у ворота. Ще за хвилину, Слобода Сергій забиває у схожій манері. На 4 хвилині, Миколайчук Віталій закинув м’яч на Майко Олександра, який завдав потужного удару, але пробити Балабанова В’ячеслава в цей раз не вдалося. На 14 хвилині, Майко Олександр обіграв суперника, потужно пробив у дальній кут, м’яч пройшов  трошечки правіше від воріт. На 18 хвилині, «Моноліт» провів чудову атаку та Балабанов Вячеслав врятував свою команду після пострілу Слободи Сергія. На 20 хвилині, Моноліт розіграв трьох-ходівку, після якої Янов Валерій забиває з дальньої стійки. На 21 хвилині, Абзалов Костянтин обіграв суперника с уходом в бровку, віддав на дальню, де Майко Олександр чекав на м’яч та переправив його у порожні ворота. На 22 хвилині, Флерко Костянтин перехопив м’яч на центральній лінії, пройшов вперед і забив, потужним ударом, у дальній кут воріт, 1:4 на користь «Моноліт». Другий тайм розпочався швидким голом Янова Валерія, Балабанов В’ячеслав зреагував на цей постріл, але м’яч все ж таки залетів у ворота, від його ноги. «Носорог» невдало розіграв аут та отримав контратаку у власні ворота, яку вдало закінчив Майко Олександр. На 30 хвилині, чергова контратака від «Моноліт», яку завершив Абзалов Костянтин, ударом у порожні ворота. На 32 хвилині, Кузюткін Олександр отримує червону картку, «Носорог» вдало від захищався у трьох. На 37 хвилині, Максим Куцак забив яскравий гол, потужно пробив, після розіграшу ауту, а м’яч від поперечини залетів у дальній кут воріт. На 39 хвилині, Миколайчук Віталій отримав м’яч у куті майданчику, змістився у центр і потужно пробив у дальній кут, 8:2 на користь «Моноліт». На 41 хвилині, Янов Валерій забиває ударом майже з центральної лінії, рикошет завадив Балабанову В’ячеславу зреагувати на цей постріл. 43 хвилина, дальній постріл від Слободи Сергія проходить під ногою Балабанова Вячеслава і влітає у сітку воріт. На останній хвилині, Щепанський Едуард забив два подібних м’яча, двічі замкнувши дальню стійку.

Продовжився ігровий вікенд поєдинком «Престиж-Авто» – «Rexsoft». «Rexsoft» активніше розпочав гру. Не зважаючи на велику кількість небезпечних моментів, забити на перших хвилинах не вдалося, основним чином, завдяки вдалій грі голкіперів, у рамці воріт. На 15 хвилині, Киданов Олександр відібрав м’яч на половині суперника, одразу пробив, Віницький Олександр не встиг скластися і м’яч пройшов під ним. На 20 хвилині, Косевич Олександр отримав чудову нагоду для взяття воріт, але перекинув голкіпера разом з воротами. На 21 хвилині, Віницький Олександр в черговий раз демонструє свою майстерність і рятує свою команду, після небезпечного пострілу Киданова Олександра. На 22 хвилині, Легун Костянтин потужно пробив, м’яч від поперечини влетів у ворота суперника. Другий тайм активніше розпочав «Престиж-Авто». В основному команди створювали небезпеку після розіграшів стандартних положень. На 32 хвилині, Легун Костянтин забив, використавши помилку у захисті суперника. На 35 хвилині, Коносюк Олександр забиває потужним ударом у дальній кут, після розіграшу ауту. За хвилину, Налісніковський Вадим завдавав небезпечного удару та м’яч пролетів трішечки вище поперечини. На 39 хвилині, Косевич Олександр отримав м’яч на межі шести метрової зони, розвернувся і пробив голкіперу поміж ніг, 1:4 на користь «Rexsoft». На 40 хвилині, Голець Олександр після розіграшу кутового, перекатом змістився у центр і з лівої ноги, вразив ближній кут воріт. На 43 хвилині, Налісніковський Вадим обіграв суперника, завдав потужного удару, який дивом Гуторов Валерій переправив у поперечину, яка і врятувала команду від пропущеного голу. На останній хвилині, Голець Олександр не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером.

Технічні дані:

ФК «Литвина» – «Раково-сіті» – 4:5

ФК «Литвина»: Слабіцький Юрій, Буцький Анатолій, Довгий Ярослав, Ягозінський Андрій, Новіков Андрій, Буровець Андрій, Допіралов Сергій, Качур Вадим, Смик Юрій, Григоренко Олександр, Демкович Олександр.

«Раково-сіті»: Стратійчук Анатолій, Дашкевич Андрій, Левченко Максим, Романов Владислав, Ковальов Максим, Приян Андрій, Макаров Даниіл, Сікора Вадим, Рогатюк Дмитро.

Голи: Новіков Андрій (2), Ягозінський Андрій (35, 44), Буровець Андрій (42), Допіралов Сергій (44 АГ) – Макаров Даниіл (2, 43), Дашкевич Андрій (38),  Приян Андрій (43).

«Brilliant» – «ДБК» – 1:5

«Brilliant»: Алексіїв Дмитро, Тихонюк Артем, Камінський Руслан, Рибчинський Ростислав, Потюк Віталій, Булка Олександр, Мокрота Олександр, Волощук Андрій, Луцюк Вадим.

«ДБК»: Сурков Віталій, Балабанов Дмитро, Гресь Владислав, Ільчук Андрій, Савчук Назар, Заморока Олександр, Сергійчук Юрій, Сурник Ігор, Чепурний Андрій.

Голи: Луцюк Вадим (44) – Заморока Олександр (9, 17), Сергійчук Юрій (21, 42), Чепурний Андрій (35).

Попередження: Луцюк Вадим (29) – Чепурний Андрій (36), Сурник Ігор (38, 44).

«Носорог» – «Моноліт» – 2:12

«Носорог»: Балабанов Вячеслав, Коваль Вадим, Кокошко Денис, Романов Михайло, Кузюткін Олександр, Бевза Микола, Флерко Костянтин, Куцак Максим, Лещук Олег.

«Моноліт»: Слобода Сергій, Росінський Андрій, Романенко Євген, Печуляк Андрій, Паламарчук Андрій, Янов Валерій,  Щепанський Едуард, Миколайчук Віталій, Абзалов Костянтин, Майко Олександр.

Голи: Флерко Костянтин (22), Куцак Максим (34) – Романенко Євген (2), Слобода Сергій (3, 43), Янов Валерій (21, 24, 41), Майко Олександр (21, 26), Абзалов Костянтин (30), Миколайчук Віталій (39), Щепанський Едуард (44, 44).

Попередження: Кузюткін Олександр (32).

«Престиж-Авто» – «Rexsoft» – 1:5

«Престиж-Авто»: Сабадаш Микола, Сабадаш Богдан, Пилипчук Андрій, Коносюк Олександр, Чернятинський Віктор, Андрійчук Володимир, Ящук Олександр, Данилюк Валентин, Налісніковський Вадим, Лисий Зореслав, Віницький Олександр.

Rexsoft»: Гуторов Валерій, Голець Олександр, Петрук Євген, Будченко Михайло, Сироватко В’ячеслав, Легун Костянтин, Козак Євген, Киданов Олександр, Косевич Олександр, Кореганов Іван.

Голи: Коносюк Олександр (35) – Киданов Олександр (15), Легун Костянтин (22, 32), Косевич Олександр (37), Голець Олександр (40).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області