Преміум-ліга: Огляд стартових матчів плей-офф та першого туру Кубку Виклику у дивізіоні 3

0
488

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Відкривали ігровий день у третьому дивізіоні ФК «Нова Ушиця» та ФК «Зеніт-Юрія Фарм». Перші були фаворитами у даному протистоянні, саме вони відкрили рахунок у матчі, вже на першій хвилині зустрічі, Каленюк Дмитро вразив ворота суперника. На 8 хвилині Гизлик Олександр зрівняв рахунок. За три хвилини Бондаренко Олександр знову виводить ФК «Нова Ушиця» уперед. На 14 хвилині Заворотний Руслан зрівнює рахунок, а ще за дві хвилини ФК «Зеніт-Юрія Фарм» вперше виходить уперед, у цьому поєдинку. По перерві, завдяки влучному пострілу Наталюка Назара, на 36 хвилині, ФК «Нова Ушиця» зрівняла рахунок. Вболівальники побачили напружену кінцівку та два голи на останній хвилині зустрічі, які і принесли бажану перемогу колективу ФК «Зеніт-Юрія Фарм».

У напруженій боротьби пройшов і наступний поєдинок, на майданчику зустрілися «Crispus» та «Дантист». Рахунок був відкритий на дев’ятій хвилині зустрічі, Ткач Іван влучним ударом вивів «Дантист» уперед. «Crispus» зрівняв рахунок за три хвилини. На 17 хвилині Ткач Іван вдруге пробив Севастьянова Анатолія, «Crispus» відіграється за дві хвилини до кінця першого тайму, саме за нічийного рахунку, команду пішли на відпочинок. Другий тайм розпочався влучним пострілом Горського Юрія. Мінімальна перевага «Crispus» протрималася до 43 хвилини, на якій Валєєв Володимир збільшив її до двох м’ячів. На останній хвилині «Дантист» відіграв один м’яч, але на більше не вистачило часу, 4:3 мінімальна перемога колективу «Crispus».

Наступними на майданчик вийшли «Інтерпродсервіс» та «Ракета». Номінальні господарі впевнено розпочали гру та вже на шостій хвилині мали перевагу у два м’ячі. «Ракета» відповіла майже одразу, Шуляк Ігор зменшив перевагу суперника, а ще за дві хвилини Діброва Роман зрівняв рахунок. На другий тайм команди вийшли за нічийного результату. На 27 хвилині Стрілець Володимир не стримав своїх емоцій та отримує червону картку, але дві хвилини, проведенні на майданчику у більшості, не принесли жодних дивідендів команді «Інтерпродсервіс». Вперше уперед, у цьому поєдинку, «Ракета» вийшла завдяки влучному пострілу Діброви Романа на 32 хвилині. За три хвилині до кінця матчу Шуляк Ігор збільшив перевагу своєї команди. Троян Максим на 43 хвилині робить різницю у рахунку мінімальною, але залишеного часу, підопічним Іщука Євгена, не вистачило, аби зрівняти рахунок у даному протистоянні.

Наступний поєдинок пройшов у боротьбі за кубок виклику, на майданчику зустрічались ФК «Литвина» та «Brilliant». У першому таймі вболівальники побачили лише один забитий м’яч, автором якого став Михайлов Олександр на 3 хвилині зустрічі. У другому таймі «Brilliant» впевнено переграв опонента, забив ще чотири м’ячі та лише один раз, Алексіїв Дмитро, був змушений доставати м’яч з сітки власних воріт.

Продовжили програму ігрового дня «Конфермат» та «ККФА-Vivasan». «Конфермат» вдало увійшов у гру та повів у рахунку, на першій хвилині зустрічі, а на 8 хвилині вже мав перевагу у три м’ячі, які стали єдиними у першому таймі. На другий тайм команди вийшли за рахунку 3:0 на користь команди «Конфермат». Вболівальники побачили лише один забитий м’яч, у другому таймі, автором якого став Кордас Костянтин, на останній хвилині зустрічі.

Найрезультативнішим, цього ігрового дня, виявилось протистояння команд «Лунтік» та «Starlife». Перший тайм пройшов у захопливій боротьбі. На чотири влучні постріли колективу «Starlife», «Лунтік» відповів трьома. У другому ж таймі, «Лунтік» домінував на майданчику та забив п’ять м’ячів у ворота суперника, а Заболотний Сергій зреагував на усі небезпечні постріли суперника, у другому таймі та не дозволив м’ячу попасти у сітку власних воріт.

Завершали програму ігрового дня «ЕкоАльт» та ФК «ЛП». «ЕкоАльт» виходив на майданчик у якості фаворита. Саме підопічні Рогульського Олега відкрили рахунок у матчі, автором першого результативного пострілу став Лис Віталій на 13 хвилині, ще за три хвилини «ЕкоАльт» мав перевагу у три м’ячі. ФК «ЛП» забили лише один м’яч до перерви, Ковальчук Сергій відзначився на 19 хвилині. У другому таймі «ЕкоАльт» продовжив домінувати на майданчику та закінчив цей поєдинок за переконливого рахунку на свою користь.

Технічні дані стартових матчів плей-офф та першого туру «Кубку Виклику» у дивізіоні 3.

ФК «Нова Ушиця» ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 3:5

ФК «Нова Ушиця»: Лозінський Олександр, Гоцуляк Олександр, Кошовський Володимир, Новіцкий Вадим, Наталюк Назар, Каленюк Дмитро, Бондаренко Олександр.

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Заворотний Руслан, Рудницький Дмитро, Зеленко Олексій, Генсіровський Максим, Токарський Дмитро, Гизлик Олександр, Олещук Олександр, Майстер Олег, Шостак Максим.

Голи: Каленюк Дмитро (1), Бондаренко Олександр (11), Наталюк Назар (36) – Гизлик Олександр (8, 16, 44), Заворотний Руслан (14), Рудницький Дмитро (44).

Попередження: Бондаренко Олександр (10).

«Crispus»«Дантист» – 4:3

«Crispus»: Севастьянов Анатолій, Морозов Ростислав, Горський Юрій, Монастирський Володимир, Ткачук Іван, Афіновський Олександр, Кучерявий Олег, Боднар Костянтин, Валєєв Володимир.

«Дантист»: Рибак Дмитро, Кукурудза Євген, Розуман Андрій, Терещенко Костянтин, Ярош Дмитро, Ткач Іван, Стефанишин Валерій, Тимофієв Сергій, Романюк Ігор, Бондар Тимур, Мельник Олександр.

Голи: Морозов Ростислав (12), Монастирський Володимир (20), Горський Юрій (23), Валєєв Володимир (43) – Ткач Іван (9, 17), Стефанишин Валерій (44).

Попередження: Боднар Костянтин (14) – Ткач Іван (17), Стефанишин Валерій (18), Розуман Андрій (26).

«Інтерпродсервіс»«Ракета» – 3:4

«Інтерпродсервіс»: Іщук Євген, Паштепа Віктор, Гарбар Максим, Панькевич Сергій, Троян Максим, Пєрвєєв Євген, Віхренко Ярослав, Стецюк Вадим, Самолига Олег, Побережний Євген.

«Ракета»: Дзюбак Сергій, Стрілець Володимир, Криськов Олександр, Діброва Роман, Шуляк Ігор, Дикий Олександр, Вербовий Віктор, Муравський Віталій, Антончик Вадим, Матусов Дмитро.

Голи: Гарбар Максим (4), Панькевич Сергій (6), Троян Максим (43) – Шуляк Ігор (8, 41), Діброва Роман (10, 32).

Попередження: Гарбар Максим (27) – Стрілець Володимир (27 Ч).

ФК «Литвина» «Brilliant» – 1:5

ФК «Литвина»: Слабіцький Юрій, Костишин Олександр, Буцький Анатолій, Смик Родіон, Буровець Андрій, Белінський Максим, Качур Вадим, Смик Юрій, Допіралов Сергій, Демкович Олександр.

«Brilliant»: Алексіїв Дмитро, Камінський Руслан, Потюк Віталій, Щіпановський Артур, Рибчинський Ростислав, Мокрота Олександр, Волощук Андрій, Луцюк Вадим, Булка Олександр, Михайлов Олександр.

Голи: Буровець Андрій (28) – Михайлов Олександр (3), Мокрота Олександр (36), Волощук Андрій (39, 43, 44).

Попередження: Качур Вадим (15), Буцький Анатолій (32) – Михайлов Олександр (24).

«Конфермат» – «ККФА-Vivasan» – 3:1

«Конфермат»: Сулима Богдан, Бріцький Владислав, Лановой Анатолій, Сергеєв Лев, Федоров Антон, Басістий Артем, Мазуров Микита, Сендель Олексій, Піцан Владислав, Галдасевич Дмитро, Лук’янов Сергій.

«ККФА-Vivasan»: Касапчук Олександр, Федорко Микола, Понятовський Олександр, Качур Ігор, Токовенко Андрій, Сушицький Максим, Забавський Андрій, Матковський Дмитро, Божеску Олександр , Величко Валентин, Феринський Ігор, Кордас Костянтин, Ковальчук Олександр, Ксьонзик Олександр.

Голи: Сендель Олексій (1), Федоров Антон (7), Мазуров Микита (8) – Кордас Костянтин (44).

Попередження: Понятовський Олександр (42).

«Лунтік»«Starlife» – 8:4

«Лунтік»: Заболотний Сергій, Кононенко Георгій, Радюк Іван, Пушкар Олексій, Ягринець Вадим, Сокирко Андрій, Рижук Олександр.

«Starlife»: Кашуба Леонід, Забавчук Ігор, Школяр Дмитро, Зозуля Микола, Никонюк Олександр, Чорний Максим, Зозуля Максим, Поворознюк Богдан, Козак Євген, Швед Максим, Нєвзоров Максим, Гончаров Аркадій, Буткевич Віктор.

Голи: Радюк Іван (3, 25), Пушкар Олексій (8, 43), Рижук Олександр (17, 29, 44), Кононенко Георгій (23) – Зозуля Максим (2, 15, 22), Забавчук Ігор (9).

«ЕкоАльт» ФК «ЛП» – 8:3

«ЕкоАльт»: Коник Ігор, Трофанюк Сергій, Годованюк Михайло, Музика Юрій, Матус Мар’ян, Миронюк Олександр, Лис Віталій, Франков Іван,

ФК «ЛП»: Палійчук Валентин, Ковальчук Сергій, Кривий Ігор, Пастернак Сергій, Цибрий Дмитро, Куліда Максим, Лудан Артур.

Голи: Лис Віталій (13, 41), Гончар Дмитро (14, 25), Матус Мар’ян (16, 37), Музика Юрій (30), Трофанюк Сергій (38) – Ковальчук Сергій (19), Куліда Максим (38), Палійчук Валентин (42).

Попередження: Коник Ігор (17), Франков Іван (33).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області