Преміум-ліга: огляд туру, який визначив склад ТОП-8 у дивізіоні 2

0
328

Останніми учасниками плей-офф у другому за рангом дивізіоні Преміум-ліги стали «Фахівець» і «Прикордонник». Відзначимо також першу перемогу «Червоної Зірки» в чемпіонаті.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Як здобувалися останні путівки

Головними претендентами на вакантні путівки у топ-8 були «Фахівець» і «Прикордонник». Перші розпочинали тур і увесь перший тайм програвали «Товтрам». Провівши ударну п’ятихвилинку в другій половині, «Фахівець» забив тричі і повів в рахунку 3:1. Особливо слід відзначити черговий класний гол Семенюка, який отримавши передачу біля центральної лінії, розвернув захисника і потужним ударом поцілив у ближню дев’ятку. «Товтри», які ще мали надію на плей-офф, не хотіли поступатися і за свої старання були винагородженні двома голами після аутів. У підсумку нічия, яка відправила «Фахівець» в 1/4 фіналу.

Не менш напруженим був матч «Прикордонника» проти «Філтекса». У першому таймі команди обмінялися голами і усе найцікавіше відклали на останні хвилини. Військові примудрилися протягом 49-ої хвилини тричі (!!!) вразити ворота суперника. Спочатку Лахмай потужно пробив, а Вінницький добив після сейву голкіпера. Останній подав з кута і все той же Лахмай уже забив. Ну а потім Цуприк з другої спроби все ж пробив голкіпера – 4:1. Від такого нокдауну «Філтекс» відійти просто не мав часу і встиг відповісти голом Загуровського з 10-метрового.

Осічки лідерів

Головною сенсацією туру стала перемога «Червоної Зірки» над потужним «Менсом». На забитий Юрахом в першому таймі гол аутсайдер зміг відповісти двома. Й обидва на останніх хвилинах. Спочатку Альміз потужно пробив у ближній кут метрів з десяти, а потім Веселовський, відібравши м’яч на своїй половині, обігрався в стіночку з партнером і з кількох метрів відправив сферу в сітку. Ця перемога сталда першою для «Червоної Зірки» в чемпіонаті.

Програла і поточна друга команда чемпіонату «Атлетик-Ферозіт», яка в драматичному протистоянні була слабшою від «каратівців». У переможців солював Пасічник, який відкрив рахунок з пенальті а потім забив два важливі голи наприкінці. Ну а в «Атлетиків» в цей вечір було чимало моментів. Та забивав лише Яюс. Цього виявилося надто мало для успіху.

Розгром туру

«Десятка» – «Новатор» – протистояння нестабільної команди проти стабільної. І саме останні взяли верх. Розпочалося все із прикрого автоголу Дунця уже на першій хвилині, коли м’яч зрикошетив об його тулуб і влетів у ворота. Далі «Новатор» систематично» нарощував перевагу і забивав на будь-який смак. Всього у ворота Садикова залетіло дев’ять голів. В то й час, як його колега з іншої команди Остяк пропустив втричі менше. У підсумку «Десятка» поза плей-офф, а «Новатор», не програючи десять матчів, вийшов на четверте місце.

Аутсайдери дали бій лідерам

«Сокіл-2» і «Максимум» знову йдуть в трійці гірших команд дивізіону 2. У цьому турі вони знову програли. Та, хоч і грали проти лідерів, зробили це гідно і дали бій суперникам. «Соколята» з «Олімпіком» по черзі виходили вперед і все вирішила прикра помилка Чекирди, який в заключній частині матчі помилився і віддав м’яч Муляру. Кращий бомбардир старокостянтинівців свого шансу забити в пусті ворота не змарнував.

Дещо менше інтриги було в матчі «Патріота-Vігор» проти дружнього «Максимума». Останні відкрили рахунок і довго не давали розігратися супернику. Вирішальною тут стала не надто впевнена гра молодого кіпера «блакитних», який вимушено замінив дискваліфікованого Панасенкова.

Технічні дані матчів 12-ого туру у дивізіоні 2

Атлетик-Ферозіт – Карат-Velmet – 3:5 (2:1)

Атлетик-Ферозіт: Загребельний, Яюс, Розізнаний, Степанюк, Волошин, Рудковський, Босак, Басараб, Гончарук, Ремушевський, Місюра, Діхтяренко, Гулько

Карат-Velmet: Кащенко, Пасічник, Сінькевич. С. Століта, Доліба, Хребтатий, Гринчук, Калюжняк, О. Лисий, Нагорняк

Голи: Гинчук (9, автогол), Яюс (10, 47) – Пасічник (5, з пенальті, 40, 50), Доліба (37), Хребтатий (43)

Попередження: Степанюк (15), Розізнаний (15), Басараб (35), Яюс (50) – Калюжняк (25), О. Лисий (34), Пасічник (44)

Максимум – Патріот-Vігор – 3:5 (1:2)

Максимум: Амелін, Резніченко, Рабченюк, Білецький, Сліпачук, Логвінов, Королишин, Кравчук, Шпичко, Клубніцький, Казмірчук

Патріот-Vігор: Євтушок, Вольський, Атласюк, Палійчук, Марущак, Вислободський, Калошин, Гарібян, Пампурак, Гончар

Голи: Казмірчук (5), Сліпачук (41), Клубніцький (50) – Палійчук (9), Вислободський (19,39), Гончар (36), Гарібян (45)

Фахівець – Товтри – 3:3 (0:1)

Фахівець: Ващук, Семенюк, Хлопонін, Овчинніков, Гавага, Атласюк, Присяжнюк, Бобік, Бородій, Паляниця, Краєвський

Товтри: Пекнич, Рибчинський, Деркач, Крулік, Бойко, Садовнік, Гаєвський, Клапченко, Рудюк

Голи: Атласюк (27), Семенюк (30, 32) – Гаєвський (3), Бойко (39), Садовнік (47)

Попередження: Гавага (44)

Менс – Червона Зірка – 1:2 (1:0)

Менс: Павлюк, Лісоводський, Гілюк, Левчук, Дуда, Скальський, Юзвак, Юрах, Киданчук, Самонов, Онищук, Попов

Червона Зірка: Януш, Альміз, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський, Кобзаренко, Горбачов, Данилюк, Сироватко, Карпосюк, Шевчук, Пономарьов

Голи: Юрах (18) – Альміз (48), Веселовський (50)

Попередження: Юрах (20) – Карпосюк (29)

Вилучення: Карпосюк (29, за друге попередження)

Прикордонник – Філтекс – 4:2 (1:1)

Прикордонник: Мостовий, Маркович, Цуприк, Пацюк, Вінницький, Собко, Косінов, Жовтобрюк, Миколайчук, Мельник, Новіков, Лахмай, Тимощук

Філтекс: Біндас, Якубовський, Ярославський, Вакух, Загуровський, Посмітюха, Васильчук, Свіщов, Дацишин, Ковальчук, Чижов, Хдейр, Подольський

Голи: Пацюк (8), Цуприк (49), Вінницький (49), Лахмай (49) – Ковальчук (18), Загуровський (50)

Попередження: Маркович (48)

Десятка – Новатор – 3:9 (2:5)

Десятка: Садиков, Магаляс, Мазур, Григорук, Підкамінський, Стахов, Божик, Божек, Дунець, Лаба

Новатор: Остяк, Вараниця, Новік, Лисий, Бедратий, Музиченко, Горошко, Тринадцятко, Мандрик

Голи: Підкамінський (2), Лаба (21), Григорук (29) – Дунець (1, автогол), Лисий (17, 33, 36), Горошко (18), Тринадцятко (19, 41, 46), Вараниця (25)

Попередження: Григорук (36) – Бедратий (40), Вараниця (47)

Олімпік – Сокіл-2 – 4:3 (2:2)

Олімпік: Ковальчук, Кліщенко, Савлук, Муляр, Деговець, Воробей, Михайленко, Лукомський, Сулима, Соломко

Сокіл-2: Гринь, Сохорук, Омарі, Первєєв, Тихонець, Хмиз, Чекирда, Зарванський

Голи: Муляр (21, 43), Михайленко (24, 31) – Омарі (11), Перєєв (25), Гринь (39)

Попередження: Муляр (35), Савлук (39)