Преміум-ліга: огляд заключного ігрового вік-енду у дивізіоні 3

0
225

Розпочинався завершальний вікенд, у третьому дивізіоні, матчем «Лунтік» – «Brilliant». Вже на першій хвилині було відкрито рахунок, завдяки влучному пострілу Рижук Олександр та вже на п’ятій хвилині, «Brilliant» мав мінімальну перевагу у рахунку, а ще за хвилину Пушкар Олексій зрівняв його. На 8 хвилині, Мокрота Олександр знову виводить «Brilliant» уперед. Мінімальна перевага протрималася до 10 хвилини, коли Радюк Іван відновив рівновагу у матчі. На останніх хвилинах першого тайму, команди обмінялися голами, у складі «Brilliant» відзначився Волощук Андрій, а «Лунтік» святкував взяття воріт, після удару Рижук Олександр. Другий тайм виявився не менш видовищним, але пройшов за переваги команди «Лунтік», яка хоч и пропустила три м’ячі у другому таймі, але змогла забити аж вісім у ворота суперника, 12:7 на користь колективу «Лунтік».

Продовжили програму заключного вікенду ФК «Литвина» та «ЕкоАльт». Номінальні гості краще розпочали гру, Лис Віталій відкрив рахунок на 11 хвилині, а за три хвилини, Миронюк Олександр подвоїв його. Лише на останній хвилині м’яч влетів у ворота Рогульського Віталія, автором голу став Буцький Анатолій. Другий тайм розпочався переломним моментом, спочатку Новіков Андрій зрівняв рахунок, а згодом Смик Юрій вивів ФК «Литвина» уперед. На 36 хвилині, «ЕкоАльт» зрівняв рахунок, завдяки влучному пострілу Миронюк Олександр та вже за дві хвилини Буцький Анатолій відновив мінімальну перевагу ФК «Литвина», яка протрималася до фінального свистка.

Наступними на майданчик вийшли «Starlife» та ФК «ЛП». Сербін Дмитро відкрив рахунок на 5 хвилині зустрічі. Наступні два м’ячі провели виконавці

«Starlife», влучними пострілами відзначився Поворознюк Богдан на 9 хвилині та Школяр Дмитро на 16 хвилині. Під завісу тайму, вболівальники побачили ще два забиті м’ячі, по одному для кожної з команд. Другий тайм розпочався швидким взяттям воріт, Забавчук Ігор збільшує відрив «Starlife». На 26 хвилині Зозуля Максим, доводить перевагу своєї команди до трьох м’ячів. ФК «ЛП» не збиралося здаватися, до 35 хвилини, вони змогли відновити рівновагу, а перемогу команді подарували влучні постріли Цибрий Дмитра на 38 хвилині та Кривого Ігоря на 44 хвилині.

Далі на вболівальників чекав третій поєдинок у серії за золоті нагороди, у фіналі зустрічалися «Crispus» та «Ракета». Команди спокійно розпочали поєдинок, ніхто не хтів оголювати тили. Рахунок був відкритий лише на 32 хвилині, влучним пострілом відзначився Вербовий Віктор. Морозов Ростислав відновив рівновагу на 38 хвилині. А на останній хвилині зустрічі, команди забили ще по одному м’ячу, у складі команди «Ракета» відзначився Матусов Дмитро, а у складі «Crispus» вдруге відзначився Морозов Ростислав. У серії після матчевих пенальті кращими були гравці команди «Ракета», які здобули золоті нагороди третього дивізіону.

Продовжили програму ігрового дня ФК «Нова Ушиця» та «Інтерпродсервіс». ФК «Нова Ушиця» вдало ввійшла в гру і вже на 2 хвилині, Гарнець Андрій відкрив рахунок. Мінімальна перевага протрималась до 18 хвилини, на якій Гоцуляк Олександр збільшив перевагу номінальних господарів. Панькевич Сергій пробив Лозінський Олександр на 20 хвилині. Перший тайм закінчився за мінімальної переваги ФК «Нова Ушиця». Другий тайм активніше розпочали гравці ФК «Нова Ушиця», на 26 хвилині Цимбалюк Олександр подвоїв перевагу команди, а на 30 хвилині, Новіцкий Вадим покращив рахунок для власної команди. В кінцівці матчу «Інтерпродсервіс» продемонстрував характер, зміг не тільки відігратися, але й здобути мінімальну перевагу, завдяки влучному пострілу Побережного Євгена на 44 хвилині.

Завершали програму ігрового дня «ККФА-Vivasan» та «Дантист». «Дантист» краще розпочав гру і вже на 13 хвилині мав перевагу у два м’ячі. Сушицький Максим зменшив перевагу суперника, завдяки своєму влучному пострілу на 20 хвилині. На 24 хвилині, Бондар Тимур забиває перший м’яч у другому таймі. За три хвилини, Ксьонзик Олександр зменшує перевагу суперника до одного м’яча. А на 32 хвилині Сушицький Максим відновив рівновагу у матчі. Ще за дві хвилини команди обмінялися влучними пострілами. Останні хвилині виявили, що саме «Дантист» має святкувати перемогу у цьому поєдинку, під завісу матчу відзначилися Кукурудза Євген та Ткач Іван.

Технічні дані:

«Лунтік» – «Brilliant» – 12:7

«Лунтік»: Заболотний Сергій, Богданович Назар, Рижук Олександр, Пушкар Олексій, Петреченко Микола, Радюк Іван, Кононенко Георгій.

«Brilliant»: Алексіїв Дмитро, Камінський Руслан, Рибчинський Ростислав, Мокрота Олександр, Волощук Андрій, Тихонюк Артем, Потюк Віталій.

Арбітри: Щепанський, Фертюк.

Голи: Рижук Олександр (1, 22, 34), Пушкар Олексій (6, 43, 44, 44), Радюк Іван (10, 30), Петреченко Микола (32, 34) – Волощук Андрій (3, 5, 20, 33, 40), Мокрота Олександр (8), Тихонюк Артем (26 АГ, 37).

Попередження: Богданович Назар  (41) – Мокрота Олександр (7), Тихонюк Артем (27).

ФК «Литвина» «ЕкоАльт» – 4:3

ФК «Литвина»: Слабіцький Юрій, Буцький Анатолій, Новіков Андрій, Буровець Андрій, Качур Вадим, Смик Юрій, Допіралов Сергій, Григоренко Олександр, Демкович Олександр.

«ЕкоАльт»: Рогульський Віталій, Миронюк Олександр, Лис Віталій, Гончар Дмитро, Годованюк Михайло, Коник Ігор, Матус Мар’ян.

Арбітри: Фертюк, Щепанський.

Голи: Буцький Анатолій (22, 38), Новіков Андрій (24), Смик Юрій (26) – Лис Віталій (11), Миронюк Олександр (14, 36).

Попередження: Годованюк Михайло (10), Лис Віталій (34).

«Starlife» ФК «ЛП» – 5:7

«Starlife»: Крафт Сергій, Зозуля Максим, Поворознюк Богдан, Школяр Дмитро, Швед Максим, Забавчук Ігор, Зозуля Микола, Нєвзоров Максим, Горчиця Сергій.

ФК «ЛП»: Палійчук Валентин, Ковальчук Сергій, Цибрий Дмитро, Кривий Ігор, Сербін Дмитро, Пучков Ігор.

Голи: Поворознюк Богдан (9), Школяр Дмитро (16), Нєвзоров Максим (21), Забавчук Ігор (23), Зозуля Максим (26) – Сербін Дмитро (5, 29), Ковальчук Сергій (20), Палійчук Валентин (28, 35), Цибрий Дмитро (38), Кривий Ігор (44).

«Crispus» – «Ракета» – 2:2 пен. 2:3

«Crispus»: Трачук Олександр, Баранов Олександр, Кучерявий Олег, Валєєв Володимир, Морозов Ростислав, Боднар Костянтин, Афіновський Олександр, Горський Юрій.

«Ракета»: Дзюбак Сергій, Дикий Олександр, Діброва Роман, Криськов Олександр, Антончик Вадим, Стрілець Володимир, Вербовий Віктор, Нечипор Олександр, Матусов Дмитро, Муравський Віталій, Шуляк Ігор, Баськов Сергій.

Голи: Морозов Ростислав  (38, 44), Валєєв Володимир (44+), Кучерявий Олег (44+) – Вербовий Віктор  (32, 44+), Матусов Дмитро  (44), Дикий Олександр (44+), Криськов Олександр (44+),

Попередження: Вербовий Віктор  (8), Дикий Олександр (36), Діброва Роман (44), Антончик Вадим (44), Стрілець Володимир (44).

ФК «Нова Ушиця» – «Інтерпродсервіс» – 4:5

ФК «Нова Ушиця»: Лозінський Олександр, Гоцуляк Олександр, Гарнець Андрій, Кошовський Володимир, Новіцкий Вадим, Цимбалюк Олександр.

«Інтерпродсервіс»: Іщук Євген, Панькевич Сергій, Гарбар Максим, Пєрвєєв Євген, Стецюк Вадим, Самолига Олег, Побережний Євген.

Арбітри: Герега, Попік.

Голи: Гарнець Андрій (2), Гоцуляк Олександр (18), Цимбалюк Олександр (26), Новіцкий Вадим (30) – Панькевич Сергій (20), Стецюк Вадим (37), Гарбар Максим (39, 39), Побережний Євген (44).

Попередження: Цимбалюк Олександр (44) – Побережний Євген (41).

«ККФА-Vivasan»«Дантист» – 4:6

«ККФА-Vivasan»:  Касапчук Олександр, Гамолов Андрій, Понятовський Олександр, Токовенко Андрій, Сушицький Максим, Забавський Андрій, Матковський Дмитро, Божеску Олександр, Величко Валентин, Феринський Ігор, Кордас Костянтин, Ковальчук Олександр, Ксьонзик Олександр.

«Дантист»: Данчук Олег, Кукурудза Євген, Розуман Андрій, Терещенко Костянтин, Бондар Тимур, Мельник Олександр, Ткач Іван, Ярош Дмитро, Романюк Ігор.

Арбітри: Подворний, Ветров.

Голи: Сушицький Максим (20, 32), Ксьонзик Олександр (27), Матковський Дмитро (34) – Бондар Тимур (6, 24), Терещенко Костянтин (13, 34), Кукурудза Євген (39), Ткач Іван  (41).

Попередження: Понятовський Олександр (22), Сушицький Максим (39).

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області