Преміум-ліга: «Олімпік» захопив лідерство у дивізіоні 2

0
438

Після другого туру на чолі турнірної таблиці дивізіону 2 було чотиривладдя. Серед квартету, лише команді зі Старокостянтинова вдалося виграти. «Фахівець» втратив перемогу над «Десяткою», а «Менс» і «Патріот-Vігор» взагалі програли.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Забігаючи наперед відзначимо, що практично у всіх матчах третього туру інтрига трималася до останніх хвилин. Виключенням стала лише гра «Сокола-2», який експериментальним складом без шансів програв «Атлетику-Ферозіт».

У першій грі туру на майданчик вийшов, як згодом виявилося, лідер дивізіону 2 і команда військових. Перший тайм пройшов у відносно рівній боротьбі і завершився відповідним рахунком – 2:2. Після відпочинку більш відповідально до реалізації своїх моментів поставилися старокостянтинівці. Остаточно інтригу вбив гол Михайленка лише на останній хвилині гри.

Прикордонник – Олімпік – 3:5 (2:2)

Арбітри: Фертюк, Данилюк

Прикордонник: Мостовий, Маркович, Мельник, Пацюк, Вінницький, Жовтобрюх, Решетник, Новіков, Скіцько, Зайко, Журомський, Забора, Гурба, Косінов

Олімпік: Ковальчук, Соломко, Деговець, Савлук, Муляр, Кліщенко, Бабак, Михайленко, Воробйов, Воробйов

Голи: Решетник (18), Мельник (19), Пацюк (45) – Муляр (5), Бабак (24, 37), Кліщенко (33), Михайленко (50)

Попередження: Маркович (30)

Перша сенсація туру була зафіксована в другій грі. Нестримний до цього «Фахівець» (20:5 – різниця після двох турів) не зміг перемогти «Десятку». Як ми й прогнозували в анонсі, матч вийшов досить цікавим. Екс-фемідівці, опинившись у різних командах, потішили глядачів якісною і видовищною грою. До останніх хвилин певною перевагою на майданчику і в рахунку володів «Фахівець». Усе змінили голи Підлісного і Щиголя на 47 і 50 хвилинах відповідно. У підсумку друга поспіль нічия з рахунком 3:3 для «Десятки» і перша втрата очок для «Фахівця».

Фахівець – Десятка – 3:3 (1:1)

Арбітри: Данилюк, Фертюк

Фахівець: Ващук, Овчиніков, Атласюк, Гавага, Семенюк, Адамів, Хлопонін, Бобік, Присяжнюк, Краєвський, Бородій

Десятка: Магаляс, Стахов, Гороховський, Муравський, Григорук, Підкамінський, Щиголь, Божек, Підлісний, Лаба

Голи: Хлопонін (24, 31), Атласюк (37) – Стахов (16), Підлісний (47), Щиголь (50)

У перших турах «Червона Зірка» і «Карат-Velmet» лише програвали. Кращу гру при цьому показували останні. Саме «каратівцям» ми віддавали певну перевагу в анонсі туру. І вони могли цілком виграти. Ціпко реалізував 10-метровий за 3 хвилини до фінального свистка і вивів команду вперед. «Червона Зірка не збиралася» здаватися. Альміз зрівняв уже в наступній атаці. То й же Ціпко міг принести перемогу «Карату- Velmet». Та друга його спроба з 10-метрового була невдалою. То ж по першому заліковому балу додалось в скарбнички обох команд.

Червона Зірка – Карат-Velmet – 2:2 (0:1)

Арбітри: Данилюк, Фертюк

Червона Зірка: Януш, Мевша, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Альміз, Сироватко, Карпосюк, Пономарьов, Веселовський, Баталінський, Кобзаренко,

Карат-Velmet: Нагорняк, С. Століта, Гуляк, Сінькевич, Ціпко, Доліба, Хребтатий, Колюжняк, Садовський

Голи: Р. Огороднічук (30), Альміз (48) – Сінкевич (16), Ціпко (47)

Попередження: Альміз (33), Сироватко (38)

Найменш результативним наступний матч туру. «Бамбук-Максимум» з перших хвилин заволодів ініціативою і регулярно створював моменти біля воріт Холодницького. Та пробити його так і не змогли. «Філтекс» грав на контратаках і одну з них реалізував, коли забив Якубовський. У підсумку мінімальна перемога і шосте місце для команди, яку багато впізнають за «777» на формі. Щодо їх суперника, то вперше не забив кращий бомбардир команди Артем Панасенков. Як і вся команда.

Бамбук-Максимум – Філтекс – 0:1 (0:1)

Арбітри: Жмурко, Фарина

Бамбук-Максимум: Ан. Панасенков, Ар. Панасенков, Резніченко, Кравецький, Білецький, Рабченюк, Нестенюк, Ткачук, Казмірчук, Степанець, Клубніцький, Королишин, Шпичко, Логвінов,

Філтекс: Холодницький, Підлісний, Посмітюха, Васильчук, Якубовський, Ярославський, Вакух, Свіщов, Чижов, Хдейр

Гол: Якубовський (21)

Попередження: Білецький (29)

Емоційну і багату на моменти гру видали «Новатор» і «Менс». Перші через дискваліфікацію не могли розраховувати на лідера атаки Лисого. Цю роль на себе взяв Новік. Він сам забив двічі і неодноразово грав ключову роль у розіграші атак своєї команди. Відзначимо, що ключовим в грі став період з 8 до 11 хвилини, коли «Новатор» буквально відправив в нокдаун «Менс», забивши тричі. До кінця відійти від цього і відігратися Дуда і компанія не змогли. У підсумку перша перемога для «Новатора» і перша поразка для «Менса».

Менс – Новатор – 4:6 (3:5)

Арбітри: Жмурко, Фарина

Менс: Левчук, Лісоводський, Гілюк, Козубович, Дуда, Скальський, Юзвак, Юрах, Попов, Киданчук, Головко

Новатор: Муляр, Новік, Горошко, Вараниця, Музиченко, Савчук, Тринадцятко, Мельник, Мандрик

Голи: Левчук (12), Горошко (16, автогол), Дуда (24, 29) – Музиченко (8), Вараниця (9), Мельник (11), Савчук (21), Новік (24, 50)

Ще одна результативна гра завершувала недільну програму. Фаворитом пари був «Патріот-Viгор». Свої претензії на перемогу команда Вислободського показала вже на початку. До голу Чайковського на 4-ій хвилині «Товтри» практично не торкалися м’яча через тотальний контроль «патріотів». Можливо, саме такий початок зіграв злий жарт із командою. Вона дещо збавила обороти і вже до перерви програвала 1:3. Найбільше в складі «Товтрів» виділявся швидкий і активний Садовнік. Після відпочинку «Патріот-Viгор» навіть вийшов вперед – 4:3. Перевернули все два ефектні голи Вільчинського – 4:5. Після третього в матчі точного удару Чайковського здавалося, що гра закінчиться внічию. Та на останній хвилині удар Гаєвсього з дальньої дистанції приніс першу перемогу в сезоні для «Товтрів».

Патріот-Viгор – Товтри – 5:6 (1:3)

Арбітри: Жмурко, Фарина

Патріот-Viгор: Євтушок, Слободянюк, Насідач, Атласюк, Палійчук, Чайковський, Марущак, Глушок, Вислободський, Гончар, Тимощук, Бондар

Товтри: Рудюк, Гриньков, Крулік, Садовнік, Гаєвський, Гуралечко, Сердуніч, Пекнич, Вільчинський, Дудчак

Голи: Чайковський (4, 28, 43), Тимощук (26), Палійчук (30) – Садовнік (15, 17), Вислободський (20, автогол), Вільчинський (33, 34), Гаєвський (50)

Попередження: Гаєвський (45), Вислободський (49)

Завершувався тур в понеділок матчем в спорткомплексі ГУНП. Очікуваної інтриги тут не вийшло, оскільки «Сокіл-2» виставив на гру експериментальний склад. Ігрову практику отримали чимало гравців із U-14. Вони лише в першому таймі змогли опиратися старшим і більшим від себе суперникам. Після перерви вікова різниця взяла своє. Найбільше вдалося забити Басарабу, який з п’ятьма голами поки є кращим бомбардиром «атлетиків.

Сокіл-2 – Атлетик-Ферозіт – 2:7 (2:1)

Арбітри: А. Сас, Щепанський

Сокіл-2: Чайка, Сохорук, Зарванський, Корнеєв, Стасішин, Гаврилюк, Гоменюк, Цінько, Заєць, Чорний, Сторожук

Атлетик-Ферозіт: Загребельний, Сорока, Розізнаний, Волошин, Басараб, Дрозда, Рутковський, Ремушевський, Місюра, Гулько, Федчук, Яюс, Степанюк, Діхтяренко

Голи: Чайка (2), Сохорук (38) – Сохорук (14, автогол), Басараб (15, 29, 37), Гончарук (16), Сорока (30), Степанюк (45)

Попередження: Сохорук (5), Гончарук (28)

В наступному турі зіграють:

  • Олімпік – Карат-Velmet
  • Товтри – Червона Зірка
  • Філтекс – Патріот-Vігор
  • Новатор – Бамбук-Максимум
  • Сокіл-2 – Менс
  • Десятка – Атлетик-Ферозіт
  • Прикордонник – Фахівець

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here