Преміум-ліга: Парад розгромних перемог у 4-ому Дивізіоні

0
433

«М’ясник» – FC «FNB» –4:6 (3:2)
Арбітри: Фертюк, Логвіненко
Голи: Кльоц (17), Шаховал (18, 21), Зембіцький (33) – Марчук (4), Заковоротний (11), Берест (32), Присяжний (36, 44, 44)
«М’ясник» : Повторенко, Когут, Антонець, Кльоц, Шаховал, Маляр, Лешкевич, Зембіцький, Васильцов, Сокол, Попенко, Басалай А.
FC «FNB»: Марчук, Присяжний, Заковоротний, Кушнір, Кушнір, Берест, Тимчук, Гонтар
Попередження: Лешкевич (23) – Присяжний (37)

Відкривав 6 тур у Дивізіон 4 матч, в якому очікувалась боротьба від першої до останньої секунди, поєдинок в якому зійшлися між собою команди, які прагнуть грати дійсно в цікавий, атакуючий футбол, навіть якщо епізодами це йде протиріч власному результату. Так трапилось і на цей раз. 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4 – так непередбачувано змінювався рахунок на табло і здавалось, що у підсумку зустріч завершиться справедливою з точки зору розвитку подій бойовою нічиєю, але вже вкотре у цьому сезоні «ФНБ», на останніх секундах, вирвав перемогу. За 15 секунд (!) до фінальної сирени Присяжний потужним ударом , після розіграшу стандарту, ввігнав м’яч в сітку воріт суперника. Останній гол через декілька секунд вже тільки «добив» деморалізованого суперника. 6:4 – вимучена перемога лідера, який перестав бути таким після цього туру, поступившись першою сходинкою «Соколу», який наразі має кращу різницю забитих-пропущених м’ячів.

«Раково-Сіті» – «Носорог» – 8:2 (3:2)
Арбітри: Данилюк, Логвіненко
Голи: Дашкевич (13, 30), Приян (18), Рубцов (22, 27, 40), Сікора (38), Романов (43) – Туменко (10, 16)
«Раково-сіті»: Ковальов, Сікора, Рогатюк, Сонник, Ніколайчук, Лісний, Макаров, Романов, Рубцов, Дашкевич, Приян, Левченко
«Носорог»: Балабанов, Туменко, Флерко К., Молодих, Бевза, Різник, Мельник
Попередження: Бевза (36)

Як і очікувалось, «Раково-сіті» впевнено здолав свого суперника, маючи деякі проблеми лише на старті поєдинку. Двічі пропустивши після дальніх пострілів Туменко «раківці» більш активно пішли в атаку і вже у першому таймі вийшли вперед – 3:2. У другому таймі «червоні» діяли більш розкуто раз по раз ловлячи суперників на контратаках і здобули розгромну перемогу, на які був багатий 6 тур – 8:2. Найбільш активними у складі переможців були Віталій Рубцов та Андрій Дашкевич, які забили 3-и та 2-а голи відповідно.

«ДБК» – «Ауді» – 12:4 (3:0)
Арбітри: Вєтров, Подворний
Голи: Савчук (6, 28, 33 , 38), Балабанов (21, 37, 44), Сергійчук (22, 31, 36), Заморока (35), Галкін (аг, 25) – Алексєєв (31, 37), Ковбасюк (39), Савчук (43)
«ДБК»: Сурков, Балабанов, Заморока, Гресь, Савчук, Сурник, Сергійчук
«Ауді»: Бондарчук, Студенець, Головань, Кирилюк, Савчук, Ковбасюк, Загребельний, Галкін, Войтович, Алексєєв
Попередження: Алексєєв (34)

Дещо з несподіваним рахунком завершився поєдинок між «ДБК» та «Ауді». «Будівельники» повністю переграли свого суперника, домінуючи по грі на протязі усього матчу, регулярно засипаючи опонента влучними пострілами та легко виграючи майже усю силову боротьбу. У складі переможців відзначимо Назара Савчука та Дмитра Балабанова, які провели дуже якісну по рівню продемонстрованої гри зустріч. Тим дивніше у неділю було бачити зовсім іншу гру «Ауді», які просто знищили у 3-му етапі кубку, лідера 3-го Дивізіону – «ККФА-Vivasan» – 8:3. Що це – нестабільність, властива командам, які знаходяться в стані перебудови чи банальна економія сил, розуміючи, що на два важливі поєдинки за два дні команди просто не вистачить? На разі «автомобілісти» знаходяться за межами бажаної 8-рки, але головні матчі ще попереду, а отже подібний ризик можна, напевно, вважати в якійсь мірі виправданим.

ФК «Громада-Міць» – «Думка» – 4:1 (2:0)
Арбітри: Сас А., Сас П.
Голи: Московчук Б. (2, 28, 38), Анцут (16) – Жеребний (39)
ФК «Громада-Міць»: Лянскорунський І., Дженджелей, Семенюк, Лянскорунський, Лянскорунський Я., Гіджеліцький, Василишин, Московчук Б., Московчук Я., Анцут.
«Думка»: Величко, Міровський, Побережний, Аврамчук, Максименко В., Максименко Д., Квасниця, Григорьєв, Демчук, Вівчарик, Щербаков
Попередження: Гіджеліцький (37) – Квасниця (12), Демчук (20), Щербаков (25), Курманський (34), Григорьєв (40)

Веселий, динамічний матч провели між собою «Міць» та «Думка». І хоча на протязі 44 хвилин колективам вдалося забити лише 5 м’ячів на двох, але якби гравці реалізували усі свої моменті, то рахунок міг бути набагато більшим. Три штанги, не влучання у порожні ворота, два нереалізованих пенальті (по одному від кожного клубу) – це лише мінімальний перечень набутків біля чужих воріт. У підсумку – 4:1 на користь фаворита зустрічі, але обидві команди сподобались продемонстрованою грою та бажанням проявити себе, незважаючи на результат.

 

«ЖЖУК-ZALIV» – «МобіФренд» – 4:4 (2:4)
Арбітри: Бойко, Гончарук
Голи: Шнира (8, 36), Демедес (15), Юдов (33) – Трембач (3, 7), Рукавець (19), Нігловський (22)
«ЖЖУК-ZALIV» : Буга, Крицький, Юзвишин, Шнира , Царук, Юдов, Железнов, Демедес
«МобіФренд»: Вакух, Герасимчук, Нігловський, Єременко, Мазур, Шаварський, Южанінов, Рукавець, Гулько
Попередження: Юдов (43) – Єременко (45)

Знову не добрав залікових балів «МобіФренд», який виграючи по ходу зустрічі 2:0, та 4:2 після першого тайму, «зумів» таки зіграти внічию з «ЖЖУК-ZALIV» . Ніхто не применшує заслуги «Заліва», вони молодці, які вже вкотре в сезоні продемонстрували характер та зуміли переломити хід здавалось би програного матчу, але на протязі всієї зустрічі склалось враження, що саме «МобіФренд» подарував два очки своєму суперникові, регулярно не забиваючи з вбійних позицій, натомість пропустивши усі 4-ри голи з рядових стандартів. У підсумку – бойова нічия, яка залишає обидва клуби, як то кажуть – «при своїх». А Павлу Сасу треба серйозно порозмислити – чи не потрібно на неділі зводити власну команду у церкву, адже лише у цей уік-енд «червоні» 7 разів (!) у 2 матчах влучали у каркас воріт, а скільки їх ще було у минулих матчах?

«Тепловик» – «Сокіл» – 2:11 (2:8)
Арбітри: Бойко, Гончарук
Голи: Мишко (2), Стеценко (3) – Лоборчук Б. (5, 6 , 16, 16, 17, 25, 30), Меліцян (17), Сметана Д. (14, 22 , 39)
«Тепловик» : Жиловський, Мишко, Гайдачук, Степко, Стеценко, Стець, Кисіль, Кондратенко
«Сокіл»: Степанюк, Вармінський, Сметана Д., Лоборчук, Вармінський, Меліцян, Бурковський
Попередження: Мишко (16) – Вармінський (30)

Що б ми могли сказали про цей матч, якби не знали його підсумковий результат, а могли тільки відштовхуватись від власних знать про ці команди? Те що Дмитро Сметана та Богдан Лоборчук забивають у кожному матчі багато та смачно, а «Тепловик» просто обожнює програвати поєдинки ведучи в рахунку по ходу зустрічі. Так все це тільки підтвердилось у звітній зустрічі – атакуючий дует «Сокола» забив на двох аж 10 раз, а «Тепловик» потужно почав, вже на 3-й хвилині вів 2:0. Але вже після першого тайму, який завершився з рахунком 8:2 на користь «жовтих», підсумок матчу став зрозумілим, і глядачам залишалось лише очікувати як завершиться матч. 11:2 – ефектна перемога «соколівки», яка завдяки їй вийшла на перше місце у турнірній таблиці!

«Престиж-Авто» – «Аваль» – 1:6 (0:4)
Арбітри: Бойко, Гончарук
Голи: Сабадаш К. (30) – Яковчук (2, 6), Мирошніченко (15, 41), Ходаковський (17), Кирик (40)
«Престиж-Авто»: Сабадаш М., Ящук Д., Ящук О., Коносюк, Чернятинський, Андрійчук, Данилюк, Вельський, Андрійчук, Лисий, Сабадаш К.
«Аваль»: Шляховий, Яковчук, Юнчик, Ходаковський, Гончарук, Сабадаш, Дудник, Кондратюк, Мавлютов, Мирошніченко, Андрій, Кирик, Стецюк
Попередження: Мирошніченко (37)

Ще один поєдинок, в якому ще перед початком був визначений явний фаворит. А саме «Аваль», який здобув впевнену перемогу і яка дала команді можливість піднятися на третю сходинку в дивізіоні номер 4. Щодо «Престиж-Авто», то хочеться особливо відмітити повернення Олександра Вінницького, який повернувся в ворота клубу після дуже серйозної травми. На жаль, його повернення не допомогло «білим» набрати перші очки в чемпіонаті, але в наступному турі їх очікує надважливий матч проти «Носорогу» і поява основного голкіпера в такий момент – цінне надбання.

У наступному турі у дивізіоні 4 між собою зустрінуться:

7 Думка – ЖЖУК-ZALIV 10.12 НАДПСУ 13.00
7 FK»FNB» – Спорттовари.сом-ДБК 10.12 НАДПСУ 14.00
7 Сокіл – ФК»Громада-Міць» 10.12 НАДПСУ 15.00
7 Аваль – Мясник 10.12 НАДПСУ 16.00
7 МобіФренд – Раково-сіті 10.12 НАДПСУ 17.00
7 Носорог – Престиж-Авто 10.12 НАДПСУ 18.00
7 Ауді -Тепловик 10.12 НАДПСУ 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here