Преміум-ліга: пари перехідних матчів плей-офф

0
1128

Вже позаду “бронзові” серії плей-офф та боротьба в Кубку Виклику і Кубку Поділля. І за підсумками цих матчів визначився склад учасників перехідних ігор плей-офф, за результатами яких і сформується остаточний склад дивізіонів на сезон наступний.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Як завжди у “стиках” одні колективи прагнутимуть зберегти своє “місце під сонцем”, а інші – підвищитись у класі. Згідно Регламенту це будуть серії з двох матчів, а переможець визначатиметься за кращими показниками у двоматчевому протистоянні ( різниця забитих та пропущених м’ячів). Якщо ж за підсумками двоматчевого протистояння загальний рахунок буде рівним, все вирішить серія післяматчевих 6-ти метрових ударів (по 3 кожна з команд).

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 1

“Прикордонник-Frisor” (Дивізіон 1, 12-е місце) – “Олімпік” (Дивізіон 2, 5-е місце)

“Ротор” (Дивізіон 1, 13-е місце) – ФК “Бігуча Лань” (Дивізіон 2, 4-е місце)

“Сокіл-2” (Дивізіон 1, 14-е місце) – “Олімп” (Дивізіон 2, 3-е місце)

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 2

“Атлетик-Ceresit PRO” (Дивізіон 2, 12-е місце) – “Інтерпродсервіс” (Дивізіон 3, 5-е місце)

“Ковчег” (Дивізіон 2, 13-е місце) – “Сокіл” (Дивізіон 3, 4-е місце)

“Дантист” (Дивізіон 2, 14-е місце) – “М’ясний маркет” (Дивізіон 3, 3-е місце)

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 3

“Brilliant” (Дивізіон 3, 12-е місце) – “Rexsoft” (Дивізіон 4, 5-е місце)

“Адвокат” (Дивізіон 3, 13-е місце) – “Тепловик” (Дивізіон 4, 4-е місце)

“ККФА-Технолюкс” (Дивізіон 3, 14-е місце) – “КАЗ” (Дивізіон 4, 3-е місце)

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 4

“Легіон” (Дивізіон 4, 12-е місце) – “Локомотив” (Дивізіон 5, 5-е місце)

“Думка” (Дивізіон 4, 13-е місце) – ХФК “Давид” (Дивізіон 5, 4-е місце)

ФК “Громада-Міць” (Дивізіон 4, 14-е місце) – ФК “Жищинці” (Дивізіон 5, 3-е місце)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here