Преміум-ліга: перемінні успіхи лідерів та загострення інтриги у боротьбі за плей-офф

0
347

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 7-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Зміцнив свої позиції на чолі «турнірки» дивізіону 2 «Інтерпродсервіс», який в 7-ому турі каменя на камені не залишив від «ЕкоАльту». «Зелені» у оптимальному складі нічого не зуміли протиставити спіймавшому кураж та відчувшому смак перемог лідеру, і замість досить інтригуючого матчу на виході ми отримали «вулицю з одностороннім рухом». Рухалися нею «сині» які навіть без голкіпера (воротарську позицію вимушено зайняв Самолига – прим. автора) влаштували показовий розгром супернику, який ще в минулому сезоні мав серйозні шанси піднятися на призовий п’єдестал дивізіону 2, а швидка «група атаки» «Інтерпродсервіса» робила з віковим та повільним захистом суперника усе, що хотіла. Всього у ворота «ЕкоАльта» влетіло 9 голів на будь-який смак, на що підопічні Олега Рогульського зуміли відповісти лише одним влучним ударом, автором якого став Годованюк. У переможців відмічаємо вдалі дії Гарбара, який оформивши хет-трик, ще більше збільшив відрив від переслідувачів у бомбардирській гонці, а також дует Панькевич-Троян, кожен з якого залишив у воротах суперника по два своїх гольових «автографи». В підсумку – переконлива перемога «Інтерпродсервіса» з рахунком 9:1.

А ось «Ауді», яке до цього туру йшло другим, втратило свої позиції, зігравши внічию із «Атлетиком-Ферозіт». «Автомобілісти», пропустивши швидкий гол, автором якого став Умаров, не опустили руки, і продемонструвавши характер, вже досить швидко перевернули у матчі все на свою користь. Влучний удар Загребельного на 17-ій хвилині допоміг «Ауді» відновити статус-кво, а голи Алексєєва в кінцівці першого та початку другого таймів дозволили «чорним» заволодіти відчутним гандикапом. Але втримати його підопічні Олександра Войтовича не зуміли. Далі більш впевнено виглядали «сині», які продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості завдяки голам Ноля та Романова зуміли врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 3:3, яка стала найбільш закономірним підсумком матчу досить рівних за класом суперників.

Втративши очки, «Ауді» опустився на четверту сходинку, пропустивши «Фахівець» та «МобіФренд», які синхронно здобули вольові перемоги. У «фахівців» мало що виходило в першому таймі матчу із «Філтексом-Аваль», та ще й вилучення Ващука віщувало серйозні проблеми для «білих». У непростий момент повів за собою партнерів капітан «Фахівця», Андрій Хлопонін, покер якого дозволив його команді вийти вперед у рахунку, а «закріпив» успіх номінальних господарів матчу голом на останніх хвилинах Гавага – вольова перемога «фахівців» з рахунком 7:4.

Неймовірно емоційним та драматичним видався двобій «Лунтіка» та «МобіФренда». Матч двох атакуючих та «граючих» команд став справжнім подарунком для глядачів, а шальки терезів то на користь одного, то іншого суперника змінювалися, неначе на американських гірках. Програючи 1:2 після першого тайму «червоні» завдяки голам Трембача та Герасимчука незадовго до завершення ігрового часу зуміли вийти вперед у рахунку, але дуже своєчасний влучний удар Подвисоцького «повернув» у гру «Лунтік». Здавалося, що все завершиться нічиєю, а «салатові» нарешті перервуть свою серію невдач, але зовсім іншої думки стосовно цього був активний Герасимчук. Відгукнувшись на навісну передачу від Трембача та прицільно пробивши з розвороту за 2 секунди (оцініт ступінь драматизму!) до фінального свистка, він подарував «червоним» надважливі три очки – емоційна перемога «МобіФренда» з рахунком 4:3, який набираючи 16 очок після 7 турів йде третім. Стільки ж балів набрав і «Фахівець», але за рахунок перемоги у очній зустрічі він займає другу позицію, а дихає їм у спину «Ауді», яке наразі має 15 очок. Ці три колективи, а також «Інтерпродсервіс» вже встигли відчутно «відірватися» від своїх переслідувачів, і схоже, що саме вони в останніх турах визначать долю найвищих місць у дивізіоні 2 за підсумками «регулярки».

Два різні тайми та досить емоційну розв’язку подарували глядачам «Тетра-ДЮСШ №1» та «Lifecell». Перший тайм залишився за «зв’язківцями», які тричі покаравши свого суперника за помилки у захисті, зробили більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви «сині» в надії врятувати гру стали діяти з 5-им польовим, і надійна та організована до цього оборона «Lifecella» стала тріщати під натиском затяжних атак Лісніченка і компанії, а перевага номінальних гостей стала танути, наче сніг на весні. Вирішальним став автогол Янчука на останній хвилині, який зрізав сферу у власну ціль після прострілу з флангу і дозволив «Тетрі-ДЮСШ №1» врятуватися від поразки – результативна нічия з рахунком 5:5.

Досить напруженим видався і «матч за 6 очок» у нижній частині «турнірки» між «Червоною Зіркою» та «Brilliantom». Як ми і передбачали у нашому анонсі, ми побачили справжню «шахову партію» від суперників, кожен з яких не дуже хотів ризикувати. Гол Огороднічука під завісу першого тайму довгий час був єдиним у зустрічі, поки всередині другої 25-ти хвилинки на авансцену не вийшов Мокрота. Спочатку вразивши чужі ворота, він подарував надію «бріліантовим», а ще через хвилину зрізавши сферу у власну ціль після силового прострілу з флангу, знову вивів вперед «зіркових». Далі Мевша та компанія приклали максимум зусиль для збереження переможного результату, і своєї цілі таки досягли – 2:1 на користь «Червоної Зірки», яка здобуває надважливі з турнірної точки зору три очки і завдяки цьому успіху значно збільшує власні шанси на вихід у плей-офф.

Неймовірна щільність у «турнірці» нам обіцяє захоплюючу розв’язку регулярного чемпіонату. Наразі п’яте місце від останнього розділяє лише чотири очки, і, як бачимо, шанси потрапити у заповітну вісімку та зіграти за медалі, зберігають ще усі учасники. Хто ними скористається краще – побачимо вже досить скоро.

У 8-ому турі (базова дата матчів – 14-15 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Lifecell» – «Атлетик-Ферозіт», «МобіФренд» – «Ауді», «Інтерпродсервіс» – «Лунтік», «Brilliant» – «ЕкоАльт», «Філтекс-Аваль» – «Червона Зірка», «Тетра-ДЮСШ №1» – «Фахівець».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 7-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«ЕкоАльт» – «Інтерпродсервіс» – 1:9 (0:4)

Голи: Годованюк (49) – Панькевич (3, 32), Віхренко (5), Троян (16, 50), Гарбар (22, 28, 42), Первєєв (38)

«ЕкоАльт»: Віт. Рогульський, Музика, Трофанюк, Миронюк, Лис, Гончар, Карпенко, Годованюк, Матус, Шнира

«Інтерпродсервіс»: Рудюк, Троян, Панькевич, Гарбар, Первєєв, Віхренко, Стецюк, Самолига, Побережний, С. Малукалов

Попередження: Віт. Рогульський (9)

«Тетра-ДЮСШ №1» – «Lifecell» – 5:5 (0:3)

Голи: Лісніченко (30, 34, 36), Фасуляк (44), Янчук (50, аг.) – Люховець (14), Власов (16), Остафійчук (18, 46), Янчук (36)

«Тетра-ДЮСШ №1»: Кузьмін, Лісніченко, Штолько, Лисюк, Драйва, Нужда, Фасуляк, Гулега, Мевша

«Lifecell»: Баландюк, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Коваленко, Люховець, Мещеряков, Остафійчук, Янчук, Гулько, Ціпко

Попередження: Фасуляк (34), Штолько (46) – Люховець (21)

«Фахівець» – «Філтекс-Аваль» – 7:4 (1:2)

Голи: Шевчук (12), Воловик (38), Хлопонін (39, 44, 48, 48), Гавага (46) – Ковальчук (13, 36), Якубовський (24), Юнчик (33)

«Фахівець»: Ващук, Гавага, Хлопонін, Кирилюк, Краєвський, Присяжнюк, Шевчук, Воловик, Бородій, Овчинніков

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Ярославський, Васильчук, Посмітюха, Дацишин, Якубовський, Кирик, Гончарук, Юнчик, Ковальчук

Попередження: Гавага (47) – Якубовський (21)

Вилучення: Ващук (20, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч) – Посмітюха (16, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Червона Зірка» – «Brilliant» – 2:1 (1:0)

Голи: Р. Огороднічук (21), Мокрота (41, аг.) – Мокрота (40)

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Альміз, Р. Огороднічук, Стець, Д. Огороднічук, Сироватко, Карпосюк, Данилюк, Горбачов, Молодих

«Brilliant»: Пономарьов, Рибчинський, Дем’янюк, Дячук, Мокрота, Луцюк, Булка, Потюк

Попередження: Альміз (31), Стець (40)

«Лунтік» – «МобіФренд» – 3:4 (2:1)

Голи: Богданович (11), Рижук (19), Подвисоцький (48) – Д. Вакух (17), Трембач (26), Герасимчук (47, 50)

«Лунтік»: Мельник, Рудюк, Подвисоцький, Богданович, Рижук, Чекирда, Петреченко, Заболотний, Крулик, Дзюбак

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Д. Вакух, Шаварський, Янишин, Южанінов, Ладунець, Оніщук, Мазур

Попередження: Крулик (36) – Ладунець (31), Шаварський (37)

«Ауді» – «Атлетик-Ферозіт» – 3:3 (2:1)

Голи: О. Загребельний (17), Алексєєв (22, 28) – Умаров (4), Ноль (35), Романов (41)

«Ауді»: Савчук, Галкін, Ковбасюк, Алексєєв, О. Загребельний, Гриньков, Чепурний, Ошовський, Бондарчук, Головань, Баценко

«Атлетик-Ферозіт»: П. Загребельний, Яюс, Умаров, Дашкевич, Романов, Рудковський, Музиченко, Розізнаний, Басараб, Ноль, Діхтяренко, Пекнич, Тринадцятко

Попередження: Савчук (16), Баценко (24), Чепурний (40) – Тринадцятко (35), Яюс (50)