Преміум-ліга: перемога «М’ясника» у центральному матчі та переконливий «Rexsoft»

0
490

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 9-ого туру у дивізіоні 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Найбільшу увага вболівальників у 9-ому турі дивізіоні 4 привертав поєдинок «Моноліта» та «М’ясника», і цей поєдинок сповна виправдав статус центрального. Перший гол у таких матчах вирішує якщо не все, то багато чого, і забити його пощастило «м’ясним»: Кльоц холоднокровно реалізував дабл-пенальті під завісу першого тайму. Далі «Моноліт» цілком міг відігратися, але Слободянюк, який підсилив «М’ясник» у дозаявковий період, тягнув усе, що летіло у ствір його воріт, а ось випади колективу з Красилова були куди гострішими. Але Кльоц не реалізував дабл-пенальті (повз ворота) та пенальті (його постріл з «точки» парирував Печуляк), а Худік на останніх секундах реалізувавши «більшість» після вилучення Слободи, остаточно зняв усі питання про переможця – 2:0 на користь «М’ясника», який завдаючи першої у сезоні поразки «бордовим» виходить на друге місце, відстаючи тепер від лідируючого «Моноліта» нині лише на два очки. Допомогти вийти на другу сходинку підопічним Ігоря Глушка дозволила і поразка «Сокола», який без дискваліфікованого Богдана Лоборчука нічого не зумів протиставити міцному «Rexsoftу». Голець та компанія у яскравому стилі спочатку провели у ворота Степанюка по два голи у кожному з таймів (Голець записав на свій рахунок дубль), а потім і «допомогли» своєму супернику провести гол престижу («самостріл» на рахунку того ж Гольця). Хоча б для команди з Соколівки все могло скластися куди оптимістичніше, реалізуй вона б відразу два десятиметрових у першому таймі, але підсумкова перемога підопічних Євгена Петрука стала більш ніж закономірним підсумком цієї дуелі – 4:1 на користь «Rexsofta», який продовжує йти п’ятим. А ось «Сокіл» опустився відразу на четвертий щабель, оскільки переміг у своєму матчі «КАЗ». І переміг він «Престиж-Авто» у вже своєму фірмовому стилі, дотиснувши свого суперника у кінцівці поєдинку. Оновлені «престижні» достойно виглядали на фоні одного з лідерів, але на останніх 5 хвилин, впродовж яких у ворота Вінницького влетіло три «сухі» голи їх відверто не вистачило – 7:4 на користь «КАЗа», котрий ця перемога піднімає на третій рядок у таблиці, а у переможців відмічаємо дует Борщ-Грохольський, кожен з якого записав на свій рахунок по два забиті м’ячі. Також закріпився у лідируючій групі і «Zooветпром-Ivet», але йому перемога над «Легіоном» далася ой як непросто. «Ветеринари» дещо розслабилися після вдало проведеного першого тайму, і після перерви ледве не змарнували вагому перевагу у два забиті м’ячі. Але в підсумку підопічні Юрія Кордіяки відбулися «легким переляком», святкувавши результивну перемогу з рахунком 5:4, а кращим у їх складі став Тимощук, відзначившись у звітній грі хет-триком.

Відмічаємо крупні перемоги «ЗА-ЗУЛа» та «МобіФренда». «Думка» зуміла на рівних протистояти «за-зульним» лише у першому таймі та на початку другого, але далі події на майданчику нагадували «вулицю з одностороннім рухом». І «рухалися» нею лише підопічні Олексія Колесникова, які провівши у ворота Величка вісім «сухих» голів у ворота Величка у заключному відрізку матчу, довели рахунок на табло двозначного, а найбільше проблем «Думці» створив Закордонець, відзначившись покером – 12:3 на користь «ЗА-ЗУЛа», якому ця перемога дозволяє продовжувати претендувати на вихід у плей-офф. «МобіФренд», вдало розпочавши матч із «Lifecellom», ворота якого двічі вразив вже на першій хвилині, далі порадував власних фанів яскравою та результативною грою, забиваючи голи у ворота суперника на будь-який смак. Всього їх «назбиралося» 10, а найбільший вклад у розгром «зв’язківців» зробив Вакух, записавши на свій рахунок хет-трик. «Lifecell» ж зумів дещо врятувати власний престиж лише за рахунок вдалих розіграшів «стандартів», три з яких завершував влучними ударами Кондратюк – 10:4 на користь «МобіФренда», якому ця перемога дозволяє закріпитися у зоні плей-офф. Також у топ-8 за підсумками 9-ого туру піднялося і «Аванті», яке на класі переграло «Тепловик». Останні нічого не змогли протиставити більш зіграним «левам», і як не старася Мишко, інколи видаючи на гора неймовірні сейви, його партнери у трьох з чотирьох епізодів із пропущеними голами просто «дивилися футбол», дозволяючи суперникам вдало зіграти на добиванні – 4:2 на користь «Аванті». Єдину нічию було зафіксовано у дуелі «Фортуни» та «ДЮСШ №1-України», а всі ключові події у цій грі відбулися після перерви. Вже на перших секундах другого тайму Сікора вивів вперед «Україну», але далі «щасливі» завдяки голам Анікіна та Осадчука не лише відігралися, а й вийшли вперед у рахунку. Але втримати таку необхідну для себе перемогу «Фортуна» не зуміла, а влучний удар Божика за 14 секунд до сирени дозволив минулорічному чемпіону дивізіону 5 врятуватися від поразки – «мирова» з рахунком 2:2, яка опускає таким чином «ДЮСШ №1-Україну» за межі топ-8, а «Фортуні» дозволяє впритул наблизитися до «Lifecella».

Технічні дані матчів 9-ого туру у дивізіоні 4

«Думка» – «ЗА-ЗУЛ» – 3:12 (2:4)

Голи: Щербаков (3), Жеребний (13), В. Максименко (23) – Якобчук (2, 20, пен., 27), Ліщинський (21), Закордонець (22, 29, 38, 38), Фурманов (24), Семенюк (32, 41), Колеснік (43)

«Думка»: Величко, Міровський, Д. Максименко, В. Максименко, Жеребний, Демчук, Квасниця, Шевчук, Щербаков, Курманський, Побережний, Білий

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Фурманов, Колеснік, Гук, Семенюк, Закордонець, Якобчук, Ліщинський, Михальчук

Попередження: В. Максименко (36) – Фурманов (14)

«Престиж-Авто» – «КАЗ» – 4:7 (1:2)

Голи: Налісніковський (22), Д. Ящук (24), М. Сабадаш (36), К. Сабадаш (44) – Борщ (7, 39), Константін (14), Ковтанюк (30), Коротаєв (33), Грохольський (42, 44)

«Престиж-Авто»: Вінницький, М. Сабадаш, К. Сабадаш, Б. Сабадаш, Коносюк, Пилипчук, Андрійчук, Чернятинський, Д. Ящук, Налісніковський, Заблодський, О. Ящук, Главацький

«КАЗ»: Коротаєв, Борщ, Ковтонюк, Константін, Грохольський, Балан, Радзівон, Бродський, Ковальчук, Мельник, Констанов, Пилип’юк

«Lifecell» – «МобіФренд» – 4:10 (2:6)

Голи: Кондратюк (9, 18, 26), Лошатецький (31) – Шаварський (1), Герасимчук (1, 24), Трембач (10, 37), Вакух (16, 22, 28), Южанінов (21), Рукавець (28)

«Lifecell»: Янчук, Віт, Іщук, Кондратюк, Лабець, Лошатецький, Приймак, Малаш

«МобіФренд»: Шаварський, Трембач, Вакух, Герасимчук, Ладунець, Рукавець, Єременко, Мазур, Хаврусь, Южанінов

«Сокіл» – «Rexsoft» – 1:4 (0:2)

Голи: Голець (32, аг.) – Голець (12, 25), Третьяков (21), Киданов (30)

«Сокіл»: Степанюк, Сметана, Кучеревич, Меліцян, В. Лоборчук, Хомин, В. Вармінський, Балагур

«Rexsoft»: Гуторов, Будченко, Голець, Петрук, Сироватко, Легун, Киданов, Бойчук, Косевич, Третьяков, Кореганов, Козак

Попередження: Голець (15), Кореганов (18)

«Моноліт» – «М’ясник» – 0:2 (0:1)

Голи: Кльоц (21), Худік (44)

«Моноліт»: Печуляк, Величко, Слобода, Росінський, Дарченко, Лисий, Шутяк, Михайлов, Котенков, Тодоренко, Романенко, Лущик

«М’ясник»: Повторенко, Слободянюк, Кльоц, Когут, Морозович, Худік, Заяц, Глушок, Зембіцький

Попередження: Михайлов (13), Лисий (21)

Вилучення: Слобода (44, позбавлення суперника явної можливості забити гол)

«Легіон» – «Zooветпром-Ivet» – 4:5 (0:2)

Голи: Олійник (29, 35), Кухар (31), Голеніщев (44) – Тимощук (12, 35, 40), Кордіяка (13), Колісник (41)

«Легіон»: Мілаш, Голеніщев, Будніцький, Кухар, Білявський, Олійник, Маляренко, Прокопчук, Литвинюк, О. Белей, А. Белей, Фабіян

«Zooветпром-Ivet»: Прудников, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Тимощук, Басараба

Попередження: Олійник (22)

«Фортуна» – «ДЮСШ №1-Україна» – 2:2 (0:0)

Голи: Анікін (37), Осадчук (44) – Сікора (23), Божик (44)

«Фортуна»: Куцак, Шинкович, Кузюткін, С. Кравчук, Осадчук, Бевза, Туменко, Флерко, Анікін

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Фасуляк, Підкамінський, Нігловський, Р. Кравчук, Григорук, Положай, Олійник, Нужда, Сікора, Божик, Клімцов

Попередження: Туменко (44) – Фасуляк (44)