Преміум-ліга: перемога «Ракети» у першій грі фіналу плей-офф та емоційна розв’язка Кубку Поділля у дивізіоні 2

0
379

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Фінал плей-офф. Перший матч

Перший матч «золотої» серії між «ДБК» та «Ракетою» видався маловидовищним. Суперники, розуміючи високу ціну помилки, подарували глядачам класичну «шахову партію», в якій вже перша осмислена атака увінчалася голом. Епічний автогол Суркова, який під пресингом Шмакова зрізав сферу у сітку власних воріт, вивів вперед «Ракету», і на куражі останні прагнули розвинути власну перевагу. Проте Загуровський із вигідної позиції пробив поруч із штангою, а згодом Сурков впорався із підступним пострілом Рибчинського в нижній кут після розіграшу ауту. Покарання за невикористані моменти настало для «Ракети» в дебюті другого тайму: Бесіда вдало зіграв на добиванні після удару Габателя, і відновив статус-кво, а згодом і міг оформлювати дубль. Але вдало спіймавши «відскок» від захисника з-за меж воротарського перевірив на міцність стійку воріт Матусова. Далі «Ракета» була ближче за суперника, аби вирвати перемогу в основний час, але завадив цьому Сурков, парирувавши непрості удари від Горбієвського та Загуровського в кінцівці. Отже – 1:1, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті, де суперники холоднокровно реалізували «обов’язкову програму», а у боротьбі «до не забитого» нерви виявилися міцнішими у «Ракети». Богдан блискуче переграв з «точки» Суркова, а через декілька секунд Матусов парирував удар Чорного, і таким чином вивів «Ракету» вперед у «золотій» серії дивізіону 2.

Серія за 3-є місце. Перший матч

А ось куди цікавішим видався перший матч за «бронзу» між «Олімпом» та «Бігучою Ланню». Автогол Гонтара, який зрізав сферу у власну ціль після удару в стійку від Яроша, вивів вперед деражнянців, які далі стали атакувати ще настирніше. І досягли свого на 18-ій хвилині, коли Падневич забивав вже у порожні ворота, але Гонтар, вразивши вже «чужі» класним ударом в праву «шістку» від штанги після передачі від Степанянца подарував надію команді з Кам’янця-Подільського. Але активний Ярош, після швидкого проходу по флангу вивівши на порожні ворота Янового, котрому не склало особливих зусиль завдати точного удару з кількох метрів повернув «+2» на користь «Олімпа», проте «Бігуча Лань» і не думала опускати руки. Демидов видав на гора декілька неймовірних сейвів, але і він виявився безсилим на 38-ій хвилині, коли Заковоротний з носка поцілив у самісіньку праву «шістку» – 3:2. На куражі кам’янчани і взагалі могли відігратися, проте Демедов перевів у штангу підступний удар від Тарасова зліва. Все вирішив гол Падневича за 18 секунд до сирени після швидкої контратаки дережнянців – Марчук зреагував, але врятувати свою команду не зумів – емоційні 4:2 на користь «Олімпа».

Кубок Поділля. 3-ий тур

Ех і ж емоційною видалася розв’язка Кубку Поділля у дивізіоні 2. Першими свій матч останнього туру зіграли «Олімпік» та «Городок-Юрія-Фарм». І розпочався він з атак «фармацевтів», проте Ягозінський в дебюті після передачі Баландюка не зумів влучити у порожні ворота з кількох метрів, а Гизлик, вийшовши віч-на-віч із Марківим, в завершальній фазі пробив поруч із штангою. Відоме футбольне правило спрацювало на 13-ій хвилині, коли Альохіну вдався точний удар з-за меж воротарського, а далі «Городок» став атакувати ще настирніше. Проте Марків вийшов спочатку переможцем у очній дуелі із Марчуком, а згодом парирував небезпечний удар в нижній кут від Зубика. А «сині» тим часом перевищили допустимий ліміт фолів, і Муляр з дабл-пенальті на останніх секундах першого тайму був точним. Далі відбувалося щось неймовірне: «Городок» створював момент за моментом, але Марків тягнув усе, а коли і він був безсилим, двічі за «Олімпік» зіграв каркас воріт, котрий прийняв на себе постріли Гизлика та Костишена. «Олімпіку» ж успіх принесла швидка контратака, яку точним ударом у верхній кут завершив Орденат, але гол Ющенка після розіграшу кутового відродив інтригу. Все вирішилося в останні хвилини, героєм яких став Муляр. Спочатку він п’ятою вразив вже порожні ворота суперника після його помилки при грі з 5-им, а далі ще раз реалізував дабл-пенальті – 5:1 на користь «Олімпіка», а далі обидва суперники з нетерпінням прийнялися очікувати результату гри між «Філтексом» та «Максимумом». Все вирішилося у другому таймі: Кравецький потужним ударом поцілив у штангу, а далі м’яч зрикошетивши від Ярославського, затріпотів у сітці воріт «Філтекса», після чого «блакитні» виглядали набагато впевненішими в собі. Особливо активним був Клімішен, який в одному з епізодів поцілив у поперечину, а згодом поставив крапку в матчі, вразивши вже порожню ціль суперника – 2:0 на користь «Максимума», і таким чином «Максимум», ФК «Городок-Юрія-Фарм» та «Олімпік» на фініші здобули однакову кількість очок між собою – по 6. Далі в хід пішли додаткові показники (різниця забитих та пропущених м’ячів в іграх між собою), і кращими вони виявилися у «Олімпіка», який окрім почесного трофею здобуває право зіграти у перехідних матчах за підвищення в класі на наступний сезон.

Кубок Виклику. 4-ий тур

Передостанній тур Кубку Виклику прояснив подальшу долю лише двох команд, а для інших чотирьх все визначиться у останній ігровий день. Зокрема, «Crispus» без замін та з польовим гравцем у воротах завдяки покеру Самородова обігравши «Фахівець» – 7:2, вже точно забезпечив собі прописку у дивізіоні 2 на наступний сезон. Зате у «стиках» точно зіграє «Дантист», який другий тур після вдалого початку не зумів втримати перемогу. На цей раз із «Каратом-Олешином», який вже другий тур поспіль творити камбеки. Програючи 0:2 вже на 6-ій хвилині, Гуляк-тім не лише відігралася, а й вирвала вкрай важливу перемогу, а вирішальним став точний удар Сінькевича за 10 хвилин до фінальної сирени – вольові 3:2 на користь «Карат-Олешина». А ось в нічию завершився поєдинок між «Ковчегом» та «Атлетиком-Ceresit PRO». «Біло-сині» двічі відігравалися по ходу першого тайму, а всередині другого і взагалі вийшли вперед після точного удаоу Задерейка. Проте втримати перемогу не зуміли, а Умаров, за дві хвилини до сирени втіливши у гол класний пас врозріз від Степанюка в підсумку врятував «Атлетик-Ceresit PRO» від поразки – бойова нічия 3:3, і все для обох команд вирішуватиметься у останньому турі.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 2

«Олімпік» – ФК «Городок-Юрія-Фарм» – 5:1 (2:0)

Голи: Альохін (13), Муляр (24, 50, 50), Орденат (34) – Ющенко (37)

«Олімпік»: Марків, Деговець, Савлук, Воробйов, Сафронов, Орденат, Ковтун, Муляр, Альохін, Соломко

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: А. Буцький, Гизлик, Ющенко, Олещук, Костишен, Шостак, Зубик, М. Буцький, Баландюк, Марчук, Ягозінський, Вовнянко, Чернецький, Генсіровський

Попередження: Сафронов (21) – Баландюк (50)

Вилучення: Соломко (23, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра)

«Філтекс» – «Максимум» – 0:2 (0:0)

Голи: Ярославський (48, аг.), Клімішен (50)

«Філтекс»: Ярославський, Свіщов, Хдейр, Дацишин, Васильчук, Гаман, Шуляк, Юрко, Чижов

«Максимум»: Амелін, Клімішен, Бібік, Рабченюк, Логвінов, Кравецький, Чеботарьов

«Олімп» – ФК «Бігуча Лань» – 4:2 (3:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Гонтар (9, аг.), Падневич (18, 50), Яновий (24) – Гонтар (20), Заковоротний (38)

«Олімп»: Демидов, Гуліватий, О. Біляк, Падневич, Ярош, П. Біляк, Скибінський, Яновий, Дуднік

ФК «Бігуча Лань»: Марчук, Гонтар, Заяць, Заковоротний, Лискун, Степанянц, Тарасов

Попередження: Тарасов (23), Заяць (32), Гонтар (48)

«ДБК» – «Ракета» – 1:1 (0:1) пен. 3:4

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Бесіда (28) – Сурков (11, аг.)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Ільчук, Чорний, Сергійчук, Фурік, Габатель, Баштанюк, Яцков, Бесіда, Бачинський, Божек, Заморока

«Ракета»: Дзюбак, Богдан, Криськов, Антончик, Рибчинський, Вербовий, Загуровський, Шмаков, Горбієвський, Дикий, Матусов

Попередження: Фурік (8) – Антончик (24), Шмаков (27)

Вилучення: Дикий (50, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра)

Серія пенальті: Загуровський – 0:1, Бесіда – 1:1, Шмаков – 1:2, Баштанюк – 2:2, Рибчинський – 2:3, Габатель – 3:3, Богдан – 3:4, Чорний – 3:4 (воротар)

«Ковчег» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 3:3 (2:2)

Голи: Поворознюк (2), Пробитий (16), Задерейко (44) – Степанюк (1), Яюс (5), Умаров (48)

«Ковчег»: Оборонков, Штолько, Задерейко, Поворознюк, Пробитий, Бойко, Леонов

«Атлетик-Ceresit PRO»: Федчук, Яюс, Розізнаний, Умаров, Степанюк, Рудковський, Ремушевський, Місюра, Чемерис

Попередження: Поворознюк (38)

«Дантист» – «Карат-Олешин» – 2:3 (2:1)

Голи: Савчук (1), Підручний (6) – Хребтатий (24), Котенков (30), Сінькевич (41)

«Дантист»: Підручний, Покотило, Гуторов, Улітін, Савчук, Розуман, Терещенко, Попов, Тимофієв

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Лисий, Гринчук, Славута, Котенков, Гуляк, Сінькевич, Хребтатий, С. Століта, Пасічник

Попередження: Підручний (27), Розуман (40)

Вилучення: Розуман (50, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Crispus» – «Фахівець» – 7:2 (2:0)

Голи: Кучерявий (16, 45), Самородов (18, 33, 46, 47), Горський (48) – Воловик (37), П. Савчук (46)

«Crispus»: Пищаль, Кучерявий, Горський, Валєєв, Самородов

«Фахівець»: Ващук, Хлопонін, Воловик, Гавага, Овчинніков, Присяжнюк, В. Савчук, П. Савчук

Попередження: Валєєв (38)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області