Преміум-ліга: переможний мінімалізм «Vігор-Agorи» та перша в сезоні поразка «Максимума»

0
467

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 6-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Відкривав шостий тур у другому за рангом дивізіону його центральний матч, в якому зустрічалися «Ракета» та «Фахівець». Попри всі очікування, боротьби тут не вийшло: завдяки голам Стрільця та Криськова в першому таймі «ракетні» зробили більш ніж вагому заявку на успіх, а після перерви вділо діючи на контратаках, «Ракета» довела свою перевагу до ще більш відчутних 4:0. Дублі оформили активні Стрілець та Криськов, а голи Святого та Діброви остаточно зняли усі питання щодо переможця. Два голи Атласюка ж дозволили «фахівцям» лише підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Ракети», яка продовжує обіймати лідерську позицію у дивізіоні 2. На другому місці залишилася «Десятка-Ковчег», яка завдала першої в сезоні поразки міцному «Максимуму». Що цікаво, ще в середині другого останні вели у рахунку, але дубль Штолька на останніх хвилинах дозволив «ковчегівцям» вирвати вольову перемогу з рахунком 3:2. Замикає трійку лідерів «Сокіл-3-VETERAN’S», який в 6-ому турі на класі розібрався із «Червоною Зіркою». У ворота «зіркових» влетіло по три м’ячі у кожному з таймів, а кращим у складі переможців став Рибчинський, який записав на свій рахунок хет-трик – 6:3 на користь підопічних Артема Гласа. Продовжує додавати «Vігор-Agora», яка здобувши другу перемогу поспіль, піднялася на четверте місце. У її матчі з «Філтексом» все котилося у рідкісної як для футзалу нульової нічиєї, але влучний удар Рикуника на останніх секундах подарував «жовто-чорні» надважливі три очки – 1:0 на користь Яремчука та компанії.

Не відпускає далеко від себе лідируючу трійку «Crispus», який в 6-ому турі обіграв ФК «Зеніт-Юрію Фарм», яка розпочала трішки пригальмовувати після відносно вдалого старту. Все вирішили голи Валєєва та Баранова у першому таймі, а після перерви влучними ударами обмінялися Радюк та Морозова – 3:1 на користь представника Дунаєвеччини, якого ця перемога вивела на п’яте місце. Також поступився «Олімпік», який після трьох стартових перемог не може перемогти вже у трьох іграх поспіль. Команда з Старокостянтинова не зуміла зачепитися за очки із міцним «Конферматом-Ауді», який максимально ефективно покарав «олімпійців» за численні помилки у захисті. Кращими у переможців був дует Савчук-Загребельний, кожен з якого оформив дублі, а ось «Олімпік» стараннями Муляра зумів лише підсодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Конфермату-Ауді». Підібрався до топ-8 «Атлетик-Ceresit PRO», який здобув третю перемогу у сезоні, перегравши в 6-ому турі «Дантист». Гол Басараба у першому таймі довгий час залишався єдиним у матчі, а ось після перерви дався взнаки більш високий клас «атлетиків». Влучні удари Бабака та Розізнаного з інтервалом у трі хвилини остаточно зняли усі питання щодо переможця, а «Дантист» зумів відповісти на все це лише голом престижу від Терещенка – 3:1 на користь «Атлетика-Ceresit PRO». Також втретє у сезоні переміг і «Карат-Velmet», який у результативному поєдинку здолав «Менс». Що цікаво, саме останні після перерви були попереду у рахунку, однак дубль Лисого після перерви дозволив «каратівцям» не лише відігратися, а й вийти вперед. Як не старався Дуда, який також забив тричі, але вилучення Козубця на останніх секундах остаточно поховало шанси «Менса» на порятунок – вольова перемога «Карата-Velmet» з підсумковим рахунком 5:4.

Технічні дані матчів 6-ого туру у дивізіоні 2

«Ракета» – «Фахівець» – 6:2 (2:0)

Голи: Стрілець (2, 30), Криськов (24, 42), Святий (28), Діброва (48) – О. Атласюк (33, 47)

«Ракета»: Дзюбак, Матусов, Антончик, Святий, Богдан, Криськов, Оніщук, Гнатюк, Нечипор, Діброва, Дикий, Стрілець

«Фахівець»: Ващук, Овчинніков, О. Атласюк, С. Атласюк, Семенюк, Хлопонін, Присяжнюк, Бобік, Паляниця, Кирилюк

«Олімпік» – «Конфермат-Ауді» – 2:6 (0:2)

Голи: Муляр (24, 50) – Алексєєв (24), Загребельний (25, 34), Савчук (31, 47), Сафронов (45, аг.)

«Олімпік»: Кліщенко, Савлук, Муляр, Соломко, Лукомський, Воробйов, Сафронов, Охримчук

«Конфермат-Ауді»: Савчук, Алексєєв, Альміз, Галкін, Загребельний, Войтович, Чорногод

Попередження: Алексєєв (14)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – «Crispus» – 1:3 (0:2)

Голи: Радюк (43) – Валєєв (16), Баранов (25), Морозов (50)

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Бистрицький, Шостак, Гизлик, Радюк, Олещук, Ющенко, Мозолюк

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Валєєв, Морозов, Гор’єв, Монастирський, Баранов, Афіновський, Пищаль

Попередження: Пищаль (38), Валєєв (46)

«Десятка-Ковчег» – «Максимум» – 3:2 (1:0)

Голи: Леонов (19), Штолько (47, 49) – Косяк (26), Садовнік (37)

«Десятка-Ковчег»: Оборонков, Шитенков, Куречко, Поворознюк, Леонов, Пробитий, Стець, Штолько, Ковальський, Нік Омар, Цісар, Бороусов

«Максимум»: Амелін, Резніченко, Косяк, Кравецький, Садовнік, Логвінов, Клімішен, Білецький, Клубніцький, Рабченюк

Попередження: Штолько (11)

«Дантист» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 1:3 (0:1)

Голи: Терещенко (47) – Басараб (21), Бабак (40), Розізнаний (43)

«Дантист»: Лук’янов, Терещенко, Стефанишин, Ткач, Улітін, Кубряк, Кукурудза, Кузьмінчук, Мельник, Білик, Ярош, Приступа

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Барабаш, Степанюк, Бабак, Рудковський, Розізнаний, Басараб, Дашкевич, Романов, Ремушевський

Попередження: Улітін (12) – Дашкевич (38)

«Сокіл-3-VETERAN’S» – «Червона Зірка» – 6:3 (3:1)

Голи: Мартинюк (1), Розпаченюк (2, 31), Рибчинський (7, 37, 47) – Д. Огороднічук (17), Веселовський (40), Горбачов (50)

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Болістовський, Алексейчук, Шумський, Глас, Кузьмін, Розпаченюк, Ахмедов, Мартинюк, Ноль, Рибчинський, Монастирський

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Р. Огороднічук, Веселовський, Кобзаренко, Задерейко, Горбачов, Стець, Сироватко, Яцьков, Д. Огороднічук

Попередження: Веселовський (24)

«Vігор-Agora» – «Філтекс» – 1:0 (0:0)

Голи: Рикуник (50)

«Vігор-Agora»: Дащук, Ковальчук, Микитюк, Сьомін, Ісхаков, Диняк, Рикуник, Волошин, Коротинський, Семенчук, Яремчук, Тимощук

«Філтекс»: Біндас, Підлісний, Якубовський, Ярославський, Васильчук, Свіщов, Подольський, Вакух, Васильєв, Хдейр

Попередження: Свіщов (16), Васильєв (45)

«Карат-Velmet» – «Менс» – 5:4 (0:1)

Голи: Лисий (34, 43, 45), Левчук (41, аг.), С. Століта (50) – Дуда (8, 46, 50), Козубець (38)

«Карат-Velmet»: Нагорняк, Гуляк, Лисий, Гринчук, Доліба, С. Століта, Сінькевич

«Менс»: Попов, Лісоводський, Гілюк, Шперчук, Козубович, Левчук, Самонов, Дуда, Козубець, Юзвак

Попередження: Доліба (35) – Козубович (35), Козубець (37)

Вилучення: Козубець (50, друге попередження)