Преміум-ліга: перша осічка «Динамо-ГУНП», антирекорди «Ротора-2» та «пенальтійний» хет-трик Михайлова

0
386

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 7-ого туру у дивізіоні 1 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Відкривав 7-ий тур у дивізіоні 1 матч за участі «Патріота-Vігор» та «Forex Club». Швидкий гол Безвещука, безперечно, додав впевненості «помаранчевим», які з ще більшим завзяттям ринулися атакувати ворота свого опонента. В тому, що рахунок не став двозначним ще у першому таймі  (настільки тотальною була перевага «Forex Club» в тому відрізку) величезна заслуга Євтушка, який не раз рятував «патріотівців» від вірних голів. Але і він виявився безсилим проти класного удару Гарієвського у ліву «дев’ятку» на 14-ій хвилині. Після перерви номінальні господарі розпочали потроху «підсідати», а їх суперники спіймавши кураж, довели справу до розгрому, забивши у ворота «білих» ще 5 «сухих» м’ячів на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільше ж проблем «Патріоту» створив Овчинніков, який записав на свій рахунок у цій грі дубль. Номінальні господарі ж зуміли пробити у ствір воріт суперника лише один раз за матч (Шкрябець на 37-ій хвилині), але його удар у верхній кут в красивому стрибку перевів на кутовий Cлівінський, не залишивши «Патріоту-Vігор» жодних шансів на гол престижу. Отже – розгромна перемога «Forex Club» з «сухим» рахунком 7:0, яка дозволяє підопічним Віктора Власова піднятися на п’яте місце, а ось «Патріот-Vігор» продовжує йти передостаннім.

За схожим сценарієм пройшов і матч представників групи лідерів, в якому зустрічалися «Прикордонник» та «Хмельницькі делікатеси». Де-факто, все вирішилося ще у першому таймі, коли у ворота «прикордонників» влетіло шість «сухих» голів. Підопічні Вадима Рефеля дуже багато чого дозволяли своїм суперникам біля власних воріт, та й у «делікатесних», що називається, «залетіло» майже все. При цьому, пред’явити якісь претензії Райтаровському досить непросто – номінальні гості розстрілювали його ворота буквально з кількох метрів, або у справу йшли рикошети від захисників, або ж «делікатесні» били акурат у «дев’ятки» (класний удар з розвороту від Бармака – прим. автора). Дещо «підправити зачіску» «Прикордонник» зумів лише після перерви, граючи з 5-им польовим. Гра перейшла у формат «атака на атаку», що неабияк подобалося численним глядачам. «Вишенькою на торті» став гол Рефеля, який зльоту після навісу від Собко зняв павутину із правої «дев’ятки» (гол туру!), а фінальний свисток зафіксував підсумкові 9:4 на користь «Хмельницьких делікатесів», яким цей успіх дозволив закріпитися у чільній трійці. У складі переможців відмічаємо Олега Ситника, хет-трик якого зіграв важливу роль у здобутті його командою переможного результату.

Другу перемогу поспіль здобув «ККФА-GERCHIK & CO», який в 7-ому турі впевнено розібрався із головним аутсайдером турніру на даний момент – «Ротором-2». Цей матч однозначно увійде у історію, і нажаль, із знаком «мінус». Виною тому, гравці «Ротора-2», які встановили у цій грі відразу два антирекорди, які важко комусь буде найближчим повторити. По-перше, «молодші роторці» отримали у цій грі відразу три (!) вилучення (такого не вдавалося раніше нікому за усю історію Преміум-ліги – прим. автора), а по-друге, «заробили» відразу три (!) пенальті у власні ворота (такого теж раніше ніколи не було. Зате тепер є). В усіх трьох випадках до «точки» підходив Михайлов, і в усіх випадках був холоднокровним і точним, ставши автором першого «пенальтійного» хет-трику у історії Преміум-ліги. Підтримали його вдалий почин й інші партнери по команді, колективними зусиллями ще тричі змусивши капітулювати Данилюка, на що «Ротором-2» відповів лише голом престижу. Що цікаво, також… з пенальті, який реалізував Ліщук. Поява у складі «Ротора-2» німця з турецьким корінням Асата Кіртая додавала «родзинки» матчу, але «тридцятка» номінальних гостей не показав в цій грі жодним чином нічого. Зате, відкрились лінгвістичні таланти Антона Паляниці, який по-англійськи постійно щось емоційно підказував своєму новому партнеру з «бровки», отримавши немало схвальних відгуків від вболівальників. Але це не допомогло його команді зазнати вже шостої поразки у сезоні – 6:1 на користь «ККФА-GERCHIK & CO», який завдяки цьому успіху впритул наближається до заповітної вісімки, а «Ротор-2» як і раніше йде останнім, і поки виглядає головним претендентом на пониження у класі.

Програла і головна команда «Ротора», яка в 7-ому турі зустрічалася із «Соколом-3». Відкрив рахунок у грі Логвіненко, влучно пробивши у ліву «шістку» після розіграшу кутового, але вже досить швидко Барабаш, поціливши у нижній кут з-під захисника та заставши зненацька Рудого, відновив статус-кво. Завершення першого тайму пройшло у в’язкій позиційній боротьбі, у якій нерви виявилися міцнішими у більш молодших «соколят»: Роман Мельник, накрутивши Кострицького, з досить гострого кута поцілив у штангу, а першим на добиванні виявився Луцюк – 1:2. Друга половина матчу явила собою справжнє «гольове божевілля»: команди активно діяли на зустрічних курсах та обмінювалися голами. Така гра дуже і дуже подобається вболівальникам, а ось тренерам обох команд подарувала немало сивих волосин. Логвіненко, прийнявши м’яч на груди та влучно пробивши зльоту під поперечину робить рахунок нічийним, але вже через дві хвилини Луцюк точним ударом у нижній кут з лінії воротарського знову виводить вперед «Сокіл-3» – 2:3! «Гойдалки» продовжуються і далі: Кострицький з носка поцілив акурат під поперечку метрів з 9-ти без шансів для Гончара та подарував надію «Ротору», але вже у наступній атаці Сорока «замикає» дальню штангу після прострілу активного Луцюка – 3:4!!! Логвіненко класним ударом знімає «павутиння» із лівої «дев’ятки» після класного пасу від Кострицького, але атака у відповідь від «Сокола-3» виходить не менш яскравою, а у її завершальній фазі Оліферчук цілить у правий верхній кут без шансів для Рудого – 4:5!!! Все це дивилось на одному диханні, а невдовзі інтрига ожила з новою силою: Кострицький влучно пробив зі штрафного, і рахунок знову став нічийним – 5:5!!! Героєм зустрічі та ковалем перемоги «Сокола-3» став Гринь, який забив два м’ячі у найбільш відповідальний момент. У першому випадку Артур вдало підключився до атаки своєї команди і «замкнув» дальню стійку,в другому, парирувавши на удар впритул від Красножона, по красивій дузі вразив вже порожні ворота «Ротора», який вже діяв з 5-им польовим. Класний та результативний удар Шлапака зльоту під поперечку дозволив «салатовим» лише підсолодити гіркоту власної поразки – емоційна та результативна перемога «Сокола-3» з рахунком 7:6, яка дозволяє наймолодшій команді Ліги дихати в спину лідируючому тріо.

Центральний матч сьомого ігрового дня, у якому зустрічалися «Динамо-ГУНП» та «Вентс», сповна виправдав свій статус та очікування вболівальників. Вже перша осмислена атака у грі завершилася голом: Дикий класним пасом врозріз вивів на ударну позицію Монастирського, і той зусиль партнера не змарнував, влучно вдотик пробивши у протихід Попроцькому – 1:0. Дуже важко прийти в себе, коли пропускаєш вже на 20-ій секунді, але «динамівці» зуміли досить швидкого оговтатися від цього «холодного душу». Заєць «розвернув» на фланзі Монастирського, і виконав простріл на дальню стійку, де набігаючий Березовський з кількох метрів не залишив Алексейчуку жодних шансів – 1:1. Більше забитих м’ячів у першому таймі не побачили, і головна заслуга у цьому кіперів обох команд – Попроцький та Алексейчук парирували усе, що летіло у ствір їх воріт. Початок другого тайму розпочався з атак «динамівців». Вочевидь, вони робили ставку на «швидкий» гол, але Алексейчук впорався з непростими ударами від Бабія та Колесникова. Відоме футбольне правило спрацювало на 39-ій хвилині, коли Дикий вдало зіграв «на стовпа» після навісу з глибини, і з другої спроби невідпорно пробив під поперечину – 2:1. «Динамо-ГУНП» відразу перейшло на гру з 5-им, і за таких умов могло як і забити, як і пропустити: Алексейчук парирував «мертві» м’ячі після ударів Колесникова та Соколюка. «Динамо-ГУНП» ж рятували той же Колесников, який вдало проявив себе і в захисті, вибивши головою сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після удару Стеця, а також штанга, яку перевірив на міцність Монастирський. Вирішальним став епізод на 44-ій хвилині, коли Соколюк після досконалого розіграшу «зайвого» з близької відстані розстріляв ціль – 2:2. Обидві команди в час, який залишався активно прагнули вирвати перемогу, але їх спроби успіхом так і не увінчалися – бойова нічия з рахунком 2:2, яка залишає суперників на попередніх позиціях – «Динамо-ГУНП» зберігає першу сходинку, «Вентс», як і раніше йде другим, але впритул до нього наблизилися «Хмельницькі делікатеси» та «Сокіл-3».

Нарешті перервала серію невдач «Beerloga», яка в заключній грі сьомого туру переграла «Менс». «Червоних» вистачило лише на перші десять хвилин (мабуть, далася втома після кубкового матчу із «Ауді» – прим. автора), а далі лік відкритим забитим голам у зустрічі поклав Шульган, поціливши у ліву «шістку» метрів з 7-ми – 1:0. Цей гол додав впевненості «пивним», які ще до перерви двічі змусили капітулювати Остяка, у якого після класних ударів Нємого та Шляхового у верхні кути шансів врятувати свою команду фактично не було – 3:0. В дебюті другої половини влучними ударами обмінялися Козубович та Шульган, а далі Нємий, вишукано накрутивши двох захисників та прицільно пробивши у кут, фактично зняв усі питання щодо переможця – 5:1. Але команди не кинули грати: Плосконос та Вараниця обмінялися гарматними пострілами під поперечку, а «вишенькою на торті» став ефектний гол Дуди п’яткою після ювелірної передачі від настирного Вараниці. Масну крапку у грі поставив активний Нємий, і оформивши на останніх хвилинах хет-трик, встановив підсумкові 7:3 на користь «Beerlogи».

У 8-ому турі (базова дата матчів – 14-15 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Ротор-2» – «Forex Club», «Сокіл-3» – «Патріот-Vігор», «Хмельницькі делікатеси» – «Ротор», «Динамо-ГУНП» – «Прикордонник», «Менс» – «Вентс», «ККФА-GERCHIK & CO» – «Beerloga».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 7-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Ротор» – «Сокіл-3» – 6:7 (1:2)

Голи: Логвіненко (6, 27, 34), Кострицький (32, 43), Шлапак (46) – Барабаш (12), Луцюк (23, 30), Сорока (33), Оліферчук (40), Гринь (44, 45)

«Ротор»: Рудий, Шлапак, Красножон, Кострицький, Камінський, Логвіненко, Грищук, Чабан

«Сокіл-3»: Гончар, Р. Мельник, Луцюк, Барабаш, Сорока, Оліферчук, Сохорук, Зарванський, В. Мельник, Оніщук, Ахмедов, Гринь, Чайка, Місюра

Попередження: Шлапак (33), Грищук (41) – Сорока (34)

«Вентс» – «Динамо-ГУНП» – 2:2 (1:1)

Голи: Монастирський (1), О. Дикий (39) – Березовський (6), Соколюк (44)

«Вентс»: Алексейчук, Болістовський, Михайленко, Монастирський, Святий, Бондар, О. Дикий, Стець, Антончик, Атаманюк

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Бабій, Колесников, Соботюк, Соколюк, Березовський, Сторожук, Заєць, А. Федорко, Кордас, Бойчук, Сохорук

Попередження: Сторожук (14), Соботюк (30), Соколюк (50)

«Beerloga» – «Менс» – 7:3 (3:0)

Голи: Шульган (9, 38), Нємий (10, 33, 46), К. Шляховий (21), Плосконос (34) – Козубович (32), Вараниця (36), Дуда (40)

«Beerloga»: Гарбар, Левченко, Плосконос, Нємий, Шульган, Підручний, К. Шляховий, Кульбачний, Стеценко

«Менс»: Левчук, Дуда, Остяк, Вараниця, Юрах, Козубович, Юзвак

Попередження: Підручний (32), Левченко (47), Нємий (47) – Юрах (12)

Вилучення: Юрах (45, друге попередження)

«ККФА-GERCHIK & CO» – «Ротор-2» – 6:1 (2:0)

Голи: Михайлов (5, пен., 10, пен., 44, пен.), Матковський (18), Сендель (32), Сушицький (42) – Ліщук (35, пен.)

«ККФА-GERCHIK & CO»: Гамолов, М. Федорко, Шуляк, Качур, Сушицький, Забавський, Матковський, Михайлов, Сендель, Величко, Піцан, Басистий, Ковальчук, Понятовський

«Ротор-2»: Данилюк, С. Дикий, Олексійчук, Крутяков, Паляниця, Ліщук, Сова, Вєтров, Гаєвський, Кіртай, Морозов

Попередження: Михайлов (12), Понятовський (23), Качур (38), Басистий (39) – Гаєвський (5), С. Дикий (11)

Вилучення: С. Дикий (35, друге попередження), Гаєвський (39, друге попередження), Крутяков (44, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

«Прикордонник» – «Хмельницькі делікатеси» – 4:9 (0:6)

Голи: Собко (31), Мельников (45), Рефель (47), Малишевський (49) – Глаз (3), Рябоконь (9), Бармак (15), Акбар Нік (15, 34), Жаріков (21), Ситник (24, 30, 48)

«Прикордонник»: Мельников, Рефель, Іщук, Малишевський, Косінов, Гурба, Маркович, Собко, Райтаровський

«Хмельницькі делікатеси»: Глаз, Бармак, Самчук, Ситник, Рябоконь, Токарчук, Богдан, Акбар Нік, Романюк, Жаріков

Попередження: Рефель (21)

«Патріот-Vігор» – «Forex Club» – 0:7 (0:2)

Голи: Безвещук (2), Гарієвський (14), Шутяк (27), Моночков (38), Овчинніков (39, 42), Успенський (41)

«Патріот-Vігор»: Євтушок, Вислободський, Скоп’як, Атласюк, Калошин, Шкрябець, Шадрін, Чеботарьов, Пампурак, Бабак, Глушок

«Forex Club»: Слівінський, Моночков, Олянчук, Гарієвський, Шутяк, Успенський, С. Вербовий, Безвещук, Власов, Овчинніков

Попередження: Калошин (46)