Преміум-ліга: перша перемога «Beerlogи», камбек «Лади» та бойова нічия в центральному матчі туру

0
823

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 9-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги – дивізіоні 1.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Центральний поєдинок 9-ого туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Сокіл-3» та «Епіцентр К-Forex Club», сповна виправдав свій статус та очікування вболівальників. Команди подарували численним глядачам яскраве видовище, а інтрига в їхній зустрічі жила до самісінького фінального свистка. Розпочалося все як не можна краще для «соколят», які забили вже у першій атаці. Після стартового вводу м’яча від центрального кола на ударній позиції виявився Роговський, який низом метрів з 7-ми пробив без шансів для Стадніка – 1:0. Швидкий пропущений гол не засмутив «будівельників», які великими силами кинулися відіграватися, однак дива воротарського ремесла демонстрував Гончар. Юний кіпер «Сокола-3» спочатку вийшов переможцем у очній дуелі із Самсонюком, потім перевів у штангу «мертвий» м’яч після удару Безвещука, але і він виявився безсилим врятувати свою команду всередині другого тайму, коли Роговський зрізав сферу у сітку власних воріт після флангового прострілу у виконанні активного Самсонюка. Далі основні події розгорталися на половині «Сокола-3», але підопічні Віталія Розпаченюка оборонялися неймовірно надійно, і за свої старання отримали невдовзі приємну винагороду. Роговський, вдало зігравши у відборі, та влучно пробивши з розвороту в праву «шістку» оформив дубль та знову вивів вперед у рахунку «соколят», але втримати їм переможний рахунок не судилося. «Епіцентр К-Forex Club» останні хвилини проводив, граючи з 5-им польовим, влаштувавши справжній штурм воріт свого суперника. Відразу тричі (!) впродовж однієї хвилини м’яч влучав у каркас воріт «Сокола-3», а кульмінація настала за 30 секунд до фінальної сирени, коли Антонюк після затяжного розіграшу «зайвого» точно пробив низом без шансів для Гончара, таким чином встановивши остаточний рахунок на табло – бойова нічия з рахунком 2:2, яка залишає обох суперників у групі лідерів.

Продовжує приємно дивувати «Лада», яка в 9-ому турі переграла «Хмельницькі делікатеси». Перший тайм пройшов у досить напруженій боротьбі, і завершився мінімальною перевагою «делікатесних», які пішли на перерву у кращому настрої за суперника після голу Сиворога, якому вдався сильний та точний постріл у праву «шістку» з лінії воротарського. Однак «бордові» зуміли продемонструвати характер, і після перерви перевернути у матчі все з ніг на голову. Відновив статус-кво Наконечний, зрізавши шкіряний снаряд у власну ціль після силового прострілу від Шульгана, а справжнім героєм матчу став Баландюк, який ефектно після передачі Ярового зі штрафного у падінні відправив сферу у праву «шістку» воріт Дячука – 1:2. «Хмельницькі делікатеси» міг врятувати від поразки на останніх секундах той ж Сиворог, але з кількох метрів пробив точнісінько у руки Петричуку. Отже – вольова перемога «Лади» з рахунком 2:1, яка здобуваючи четверту вікторію поспіль «стрибає» з 7-ого відразу на 4-е місце, «делікатесних» ж ця поразка опускає за межі чільної трійки.

Осічкою «Хмельницьких делікатесів» сповна скористалося «Динамо-ГУНП», яке розгромивши «Ротор-2» піднялося на третій щабель у табелі про ранги. Інтрига в цій зустрічі жила хіба що в першому таймі, який завершився за мінімальної переваги чинного чемпіона. А ось після перерви все стало на свої місця – п’ять «сухих» голів у виконанні номінальних гостей задовго до фінального свистка зняли усі питання щодо переможця, а справжнім «злим генієм» «Ротора-2» став Володимир Соботюк, який в цій грі відзначився хет-триком. Довершити розгром «салатових» допомогли вдалі дії тандему Соколюк-Колесников, кожен з якого записав на свій рахунок по два забиті голи. «Ложкою дьогтю» ж для «Динамо-ГУНП» стали необов’язкові попередження Соботюка та Наскального, які тепер через перебір «гірчичників» пропустять перший матч 1/4 фіналу Кубку проти «Тетри».

«Тетра» ж в 9-ому турі зуміла дати більш ніж достойний опір «Helpixу», але клас «клітчатих» все одно перевищив заграничні бажання та самовіддачу «синіх». Гра йшла, що називається «до гола», і забити його пощастило під завісу першого тайму капітану «Helpixа», Івану Косяку. Далі підопічні Ігоря Глушка діяли «по рахунку», а ось «Тетра» вирішила спробувати врятувати поєдинок, в кінцівці перейшовши на гру з 5-им польовим. Ця тактика для них успіхом не увінчалася, а скоріше навпаки. Ліповуз, перехопивши поперечну передачу Кузьміна, а потім вразивши вже порожню ціль, встановив остаточний рахунок – 2:0 на користь «Helpixа», який за 4 тури до завершення «регулярки» зберігає за собою другу сходинку у табелі про ранги і достроково здобуває путівку до плей-офф.

Лідирує ж як і раніше «Феміда-Старлайф», яка в дев’ятий ігровий день розгромила «Кардіфф-Прикордонник», круте піке якого і не думає закінчуватися. На дев’ять пропущених голів у власні ворота підопічні Вадима Рефеля зуміли відповісти м’ячем престижу, який провів з пенальті Малишевський – надпереконлива перемога «юристів» з рахунком 9:1, які також вже точно зіграють у вирішальній частині турніри, чого не скажеш про «помаранчевих», перспективи яких у боротьбі за плей-офф з кожним туром стають все більш туманними.

Не вийшло інтриги у битві аутсайдерів, в якій оживаюча «Евеліна» каменя на камені не залишила від деражнянського «Олімпа». Спіймавши кураж та відчувши впевненість у власних силах «зелені» у впевненій манері забили у ворота свого суперника сім голів на будь-який смак вибагливої публіки, на які деражнянці зуміли відповісти лише двома влучними ударами – 7:2 на користь «Евеліни», яка завдяки цьому успіху піднімається на 9-е місце, наблизившись до зони плей-офф на відстань однієї перемоги.

Найбільшою несподіванкою туру під порядковим номером «9» у дивізіоні стала дебютна перемога «Beerlogи». Як тільки «пивних» розпочав тренувати Микола Сохорук, у них відразу з’явилося те, чого їм не вистачало так давно – дисципліна та грамотна організація гри, дебютну перемогу у сезоні «салатові» здобули над його чинним срібним призером, «Ротором». Хоча «роторці» першими повели у рахунку завдяки голу Кострицького, це їх не врятувало від подальшої розгромної поразки. Звітний матч став бенефісом Артура Нємого, який оформивши покер в другому таймі, фактично самотужки «поховав» суперника «Beerlogи», а його вдалий почин сповна підтримали й інші партнери по команді, колективними зусиллями ще чотири рази вразивши ворота «Ротора» – 8:2 на користь «пивних», які здобуваючи першу в сезоні перемогу таким чином залишають останню сходинку у табелі про ранги, опускаючи туди «Олімп», а цей результат натякає на те, що боротьба за вихід у плей-офф в останніх турах обіцяє бути неймовірно запеклою.

ДИВІЗІОН 1. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ МАТЧІВ 9-ОГО ТУРУ

У наступному, 10-ому турі (матчі – 20 січня), зустрінуться наступні пари команд: «Helpix» – «Лада», «Ротор» – «Хмельницькі делікатеси», «Олімп» – «Beerloga», «Епіцентр К-Forex Club» – «Евеліна», «Динамо-ГУНП» – «Сокіл-3», «Кардіфф-Прикордонник» – «Ротор-2», «Тетра» – «Феміда-Старлайф».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 9-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Ротор-2» – «Динамо-ГУНП» – 1:7 (1:2)

Арбітри: Божко, А. Сас

Голи: Логвіненко (23) – Соколюк (21, 43), Соботюк (25, 42, 53), Колесников (38, 54)

«Ротор-2»: Данилюк, Олексійчук, Логвіненко, Паляниця, Гайдашевський, Орошкевич, Камінський, Крутяков, Сова, Штолько, Дудар, Нік Омар, Лях

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Сохорук, Колесников, Соботюк, Соколюк, Березовський, Грицик, Наскальний, Сторожук, Заєць, Розгон, Бабій, Федорко

Попередження:  Логвіненко (32), Гайдашевський (44) – Наскальний (35), Соботюк (44)

«Феміда-Старлайф» – «Кардіфф-Прикордонник» – 9:1 (3:0)

Арбітри: А. Сас, Божко

Голи: Гончарук (11), Куляк (22), Люблінський (24, 46), Бакалярик (46), Рибак (48), Ткачук (49, 53), Романюк (49) – Малишевський (30, пен.)

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Гончарук, Бродзянський, Гребенюк, Люблінський, Бакалярик, Маковійчук, Рибак, Ткачук, Куляк

«Кардіфф-Прикордонник»: Козак, Райтаровський, Сологуб, Мельников, Малащук, Малишевський, Іщук, Миронюк, Рибчинський, Рефель

Попередження: Бойко (19), Караім (29), Люблінський (36) – Малащук (17)

«Евеліна» – «Олімп» – 7:2 (3:0)

Голи: Піхотко (4), Борис (20), Мельник (25), Ошовський (40), Бородій (47, 49), Штокало (50) – Скибінський (29), Гайновський (54)

«Евеліна»: Мердюк, Мельник, Ошовський, Піхотко, Стожик, Бородій, Штокало, Белінський, Борис, Мельничук, Приступа

«Олімп»: Бровчук, Біляк, Івановський, Скибінський, Дмитришен, Блажко, Чеберяк, Гайновський, Підпанюк

Попередження: Мердюк (41) – Бровчук (25), Дмитришен (34), Гайновський (44)

Вилучення: Бровчук (27, друге попередження)

«Тетра» – «Helpix» – 0:2 (0:1)

Голи: Косяк (22), Ліповуз (51)

«Тетра»: Шевченко, Скалій, Кузьмін, Смоляренко, Задерейко, Гнатюк, Нужда, Диняк, А. Шляховий, Алексейчук

«Helpix»: Восканян, Косяк, Олексюк, Шкрябець, Яремчук, Муляр, Ліповуз, Бриндак, Рижук, Слободянюк, Семенчук

Попередження: Шевченко (6), Кузьмін (35), А. Шляховий (50) – Муляр (9), Олексюк (39)

«Хмельницькі делікатеси» – «Лада» – 1:2 (1:0)

Арбітри: Подворний, Куцак

Голи: Сиворог (21) – Наконечний (29, аг.), Баландюк (39)

«Хмельницькі делікатеси»: Дячук, Сиворог, Ситник, Глаз, Кащук, Жаріков, Макс. Паюк, Наконечний, Морочківський, Мих. Паюк, Богдан, Акбар Нік, Черкезов, Леонов

«Лада»: Петричук, Яровий, Замогильний, В. Воловик, Баландюк, Умаров, Мустафін, А. Шульган, Зощук

Попередження: Макс. Паюк (39) – Замогильний (1), А. Шульган (46)

Вилучення: Глаз (7, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

«Сокіл-3» – «Епіцентр К-Forex Club» – 2:2 (1:0)

Арбітри: Куцак, Подворний

Голи: Роговський (1, 46) – Роговський (33, аг.), Антонюк (54)

«Сокіл-3»: Гончар, Чайка, Розпаченюк, Побережник, Роговський, Мельник, Ноль, Рудюк, Оліферчук, Кравчук

«Епіцентр К-Forex Club»: Стаднік, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Олянчук, Антонюк, Сяньков, Самсонюк, С. Вербовий, Успенський, Овчинніков, В. Вербовий, Сандулов, Слівінський

Попередження: Розпаченюк (23), Роговський (52), Побережник (54) – Антонюк (38), Олянчук (54)

«Beerloga» – «Ротор» – 8:2 (0:1)

Голи: Нємий (29, 39, 49, 54), Плосконос (32), Антонов (40), Солонинко (53), Гарбар (53) – Кострицький (9), Грищук (46)

«Beerloga»: Гарбар, Антонов, Солонинко, Нємий, Кучерук, К. Шляховий, Стеценко, Папірович, Плосконос, Левченко, Підручний

«Ротор»: Чабан, Шпаков, Красножон, Стасюк, Кострицький, Святий, Бондар, Рудий, Грищук, Слободян, Шлапак

Попередження: К. Шляховий (52)