Преміум-ліга: перша поразка «Lifecellа», продовження виграшної серії «FURY» та самоліквідація «БРАЗЕРа»

0
731

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 7-ого туру у дивізіоні 5

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Підгрупа «А»

Точно ніхто не очікував такого підсумкового результату у матчі між сусідами по турнірній таблиці, «Інкогніто» та ФК «Крупа», але звітний матч нагадував вулицю з одностороннім рухом. Рухалися нею «невідомі», які домінували на майданчику з першої і до останньої секунди, забивши у ворота свого суперника дев’ятнадцять (!) «сухих» м’ячів, ставши авторами найбільш розгромної перемоги у поточному розіграші. Описувати події цього матчу немає сенсу, так як перевага «Інкогніто» була справді тотальною. Справжнім «злим генієм» «Крупи» став Олександр Доценко, який вразив ворота Грисюка відразу шість разів, а найкрасивішим ж у матчі став гол Василя Бойчука, який блискучий сольний прохід у власному виконанні увінчав точним ударом у падінні. Отже – 19:0 на користь «Інкогніто», яке завдяки цьому успіху продовжує зберігати шанси на вихід у плей-офф.

Центральний ж матч не лише підгрупи «А», а й всього 7-ого туру у дивізіоні 5, в якому зустрічалися «ДБК-2» та «Lifecell», сповна виправдав свій статус. Розпочали команди гру на зустрічних курсах. Дещо впевненіше виглядали «зв’язківці», які не раз змушували вступати в гру Пилипчука, вдало застосовуючи удари з дальніх та середніх дистанції, «ДБК-2» ж запам’яталося двома ударами в каркас, який по черзі на міцність перевірили Бесіда і Габатель. До забитих голів справа вперше дійшла на 7-ій хвилині, коли Даценко після помилки захисника низом з лінії воротарського пробив без шансів для голкіпера, але радість «домобудівельників» була недовгою. Остафійчук, відгукнувшись на довгий ввід від Барабаша, зльоту пробив точнісінько у дальній кут, відновивши паритет у рахунку – 1:1. Міг невдовзі і «Lifecell» вийти вперед у грі, але каркас воріт зіграв вже за «ДБК-2», прийнявши на себе потужний постріл Віта після розіграшу ауту. Відоме футбольне правило спрацювало на 18-ій хвилині, коли дубль оформив Даценко, втіливши у гол чудову передачу врозріз у виконанні Бачинського – 2:1. «Зв’язківці» прагнули відігратися, але не склалося. Найближчим до того, аби знову зробити рахунок на табло був Люховець, який після націленої передачі від Кондратюка з кількох метрів пробив точнісінько у голкіпера. «ДБК-2» ж подібною марнотратністю не вирізнявся, і під завісу першого тайму завдяки голу Баштанюка довів свою перевагу у рахунку до двох забитих м’ячів – 3:1.

Після перерви на майданчику панували справжні «гойдалки», у яких фортуна посміхнулася більш настирнішим гравцям «ДБК-2». Усі питання про переможця зняв Бесіда, який після швидкого розіграшу ауту влучно пробив у «будиночок» голкіперу, а «вишенькою на торті» став розкішний удар Фурика в ліву «дев’ятку» з-за меж воротарського. Отже – перемога «ДБК-2» з рахунком 5:1, яке продовжує лідирувати у підгрупі «А», а ось «Lifecell», зазнаючи першої поразки в сезоні, опускається на третю сходинку.

На другу сходинку вийшов ж «Зооветпром-Поділля», який у очній битві переграв одного з лідерів – «Алмаз». Більш збалансовані «ветеринари» довгий час володіли впевненою перевагою у рахунку, однак наприкінці гри «Алмазу» вдалося скоротити відставання до мінімального – 4:3 на користь «Зооветпром-Поділля». Зберігає шанси на плей-офф і «Booster», який у емоційному та драматичному поєдинку переграв у 7-ому турі «Торнадо». Долю матчу, який плавно котився до нічийного завершення, вирішив гол Віталія Дячка на останніх секундах – мінімальна перемога «Boostera» з рахунком 5:4. Головний аутсайдер підгрупи «А», «ХЕМТ», зумів дати справжній бій «Аванті», але в підсумку все одно перемогли більш досвідченіші номінальні гості – 2:4. Відмічаємо також першу в сезоні перемогу «Новатора-2», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за FC «Diamant» – 5:4.

Підгрупа «В»

Сьомий ігровий день у мабуть найсильнішій за складом учасників підгрупі дивізіону 5 не подарував особливих несподіванок. В її центральному матчі, в якому зустрічалися СК «Новатор Арті-Спорт» та «КАЗ» особливої інтриги не вийшло. Все вирішилося ще в першому таймі, коли у ворота «артистів» влетіло чотири «сухі» м’ячі, три з яких на рахунку Павла Коротаєва, який завдяки цьому досягненню закріпився на чолі рейтингу бомбардирів дивізіону 5. Після перерви суперники ще одного разу обмінялися голами, а ось «ложкою дьогтю» стала доволі емоційна поведінка Вадима Побути, який на останніх секундах в серцях навмисно вдарив м’ячем у арбітра, і тепер вочевидь отримає тривалу дискваліфікацію. Отже – 5:1 на користь «КАЗа», який продовжуючи свою переможну ходу піднімається на другий щабель у підгрупі «В», а ось «Арті Спорт», зазнаючи другої поспіль поразки, все більше віддаляється від трійки лідерів.

Втратив очки і «Легіон», який перед 7-им туром лідирував у групі «В». «Військові» зустріли більш ніж достойний опір з боку оживаючого «Ковчега», і зуміли у результативному поєдинку врятуватися від поразки лише завдяки голу Савенка на останніх секундах – бойова нічия з рахунком 5:5. Цей результат був на руку «ДЮСШ №1-Україні», яка перегравши «Енергетик» з рахунком 6:2, вийшла у одноосібні лідери підгрупи. У переможців відзначаємо вдалі дії тандему Гуринович-Чемерис, кожен з якого у звітному матчі відзначився дублем. Переміг і «Моноліт», який без бою здолав «БРАЗЕР». Для «братніх» ця неявка стала вже другою у сезоні, і тепер на «БРАЗЕР» очікує зняття із розіграшу…

Продовжує погоню за трійкою кращих «Меблі-Лідер», який в 7-ому турі переграв «Стимул». Перший тайм завершився за мінімальної переваги «стимульних», але після перерви Ващук та компанія зуміли дотиснути свого суперника, який в цій грі діяв без замін, провівши у ворота Білика шість «сухих» м’ячів. Від зони плей-офф «меблевики» відстають на чотири залікові бали, але в останніх турах зіграють із прямими конкурентами – «ДЮСШ №1-Україною» та «Легіоном». В ще одній грі влаштували справжню гольову перестрілку «Smile» та «ДЮСШ №1-Фенікс». Влучнішими у ній виявилися «смайлики», які святкувавши перемогу з загальним рахунком 6:4, закріпили власні позиції у середині турнірної таблиці.

Підгрупа «С»

Як ми і передбачали у власному анонсі, непростим випробуванням для одного з лідерів підгрупи «С», «Rexsofta», став поєдинок із городоцьким ФК «ЮАН». Хоча перший тайм точно не обіцяв проблем «синім», які пішли на перерву із гандикапом у два забиті голи. Відкрив рахунок у грі Голець, який влучно пробив з розвороту після довгого вводу від Гуторова, а під завісу першої 20-ти хвилинки перевагу «Rexsofta» подвоїв Киданов, вишукано підсікши сферу у дальню «дев’ятку». Після перерви «ЮАН» кинувся відіграватися, але до певного часу команді з Городка вперто не щастило. Удар Вишневського прийняла на себе стійка, а невдовзі Вовнянко сильним та влучним пострілом з середньої дистанції подарував надію «ЮАНу» – 1:2. Після цього номінальні господарі перейшли на гру з 5-им польовим, а героєм заключного відрізку матчу став Бедриківський. Саме він, виявившись найспритнішим після розіграшу ауту, зробив рахунок на табло рівним, і саме він міг принести своїй команді перемогу у цьому емоційному матчі, але після його пострілу за 7 секунд до сирени «Rexsoft» врятувала поперечина. Отже – бойова нічия з рахунком 2:2.

Осічкою «Rexsofta» сповна скористався «Інтер», який розгромивши «Першу Приватну Броварню», піднявся на друге місце у підгрупі «С». Фатальним для «броварів» стало вилучення їх голкіпера, Бандирського, який отримав два попередження впродовж 5 хвилин у першому таймі. Чисельну більшість відразу гарматним ударом в дальню «дев’ятку» реалізував Вєтров, а під завісу першого тайму подвоїв перевагу «Інтера» Мірзаков. У другій половині матчу активні Вєтров та Мірзаков оформили дублі, а ось «броварів» вистачило лише на гол престижу, автором якого став Малюков. Отже – 4:1 на користь «Інтера».

Лідирувати ж як і раніше продовжує «FURY», який в грі «без захисту» здолав «Вуд-Молл». Саме останні значно цікавіше виглядали у грі проти досі непереможних «фурій», але постійно ведучи у рахунку припускалися неймовірних помилок в захисті, дозволяючи супернику «повернутися» в гру. Як не старався тандем Шпак-Шкодяк, кожен з якого по три рази залишив свій результативний «автограф» у воротах Кузнєцова, цього «Вуд-Моллу» виявилося замало бодай для нічиєї, а героєм гри став нападник «FURY», Ігор Тодоренко. «Вісімка» номінальних гостей відзначився у звітній грі п’ять разів, забивши до того ж на останніх секундах м’яч, який приніс його команді сьому перемогу поспіль – 8:7 на користь «FURY», яке наразі залишається єдиною командою у дивізіоні 5, яка ще не втрачала очок і не зазнавала гіркоти поразки.

Впритул до трійки лідерів наблизився «ЗА-ЗУЛ», який перервав двоматчеву програшну серію непростою перемогою над «Амадокою» – 5:3, і тепер відстає від другої сходинки лише на один заліковий бал. В битві середняків «Регбі-Evolution» переграв «Електротранс» – 5:2, а в ще одній грі ФК «Розсоша» розгромила «Стрілу-ХГПА» – 7:0.

У наступному, 8-ому турі (матчі 20-21 січня), зустрінуться наступні пари команд: «Lifecell» – «Інкогніто», FC «Diamant» – «ДБК-2», «Алмаз» – «Новатор-2», «ХЕМТ» – «Зооветпром-Поділля», «Booster» – «Аванті», ФК «Крупа» – «Торнадо», «КАЗ» – «Моноліт», «ДЮСШ №1-Фенікс» – СК «Новатор Арті-Спорт», «Стимул» – «Smile», «Легіон» – «Меблі-Лідер», «Енергетик» – «Ковчег», «FURY» – «Стріла-ХГПА», «Rexsoft» – «Вуд-Молл», «Електротранс» – ФК «ЮАН», «Амадока» – «Регбі-Evolution», «Перша Приватна Броварня» – «ЗА-ЗУЛ», ФК «Розсоша» – «Інтер».

ДИВІЗІОН 5. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 7-ОГО ТУРУ

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 7-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 5

«Моноліт» – «БРАЗЕР» – 5:0 (тех. перемога)

Арбітри: П. Сас, Муляр

«Моноліт»: Слобода, Романенко, Янов, Паламарчук, Щепанський, Ситар, Росінський

«Smile» – «ДЮСШ №1-Фенікс» – 6:4 (2:1)

Голи: Панчук (8), Оселедько (11), Тарасов (26, 29), Нарожний (35, 40) – Бойко (20, 23, 32),Терлецький (37)

«Smile»: А. Побута, Панчук, Ціпко, Оселедько, Квока, Тарасов, Дзюбрицький, Нарожний, Мамонтов

«ДЮСШ №1-Фенікс»: Терлецький, Жидков, Дяблов, Кучерук, Бойко, Бігос, Ковалюк, Р. Гуринович, Мочульський, Жилович

Попередження: Нарожний (32) – Бігос (27)

«Новатор Арті-Спорт» – «КАЗ» – 1:5 (0:4)

Арбітри: Фарина, Юдін

Голи: Малюта (30) – Коротаєв (3, 4, 20), Грохальський (7), Борщ (29)

«Новатор Арті-Спорт»: Ніньовський, Крохан, В. Побута, Ахмат, І. Кучерявий, Ільчишен, Малюта, Кучер, Дурда, Михайлов, О. Кучерявий, Лахмай

«КАЗ»: Крижанівський, Абельчук, Савчук, Коротаєв, Волчанський, Ковтонюк, Борщ, Константін, Петрук, Грохальський, Колесник

Попередження: В. Побута (37), І. Кучерявий (39) – Константін (14)

Вилучення: В. Побута (40, навмисний удар м’ячем в арбітра)

«Меблі-Лідер» – «Стимул» – 7:2 (1:2)

Голи: Вороністий (6, 25, 28), Ващук (31, 33, 39, 40) – Гуральник (16), Бойко (19)

«Меблі-Лідер»: Шилов, Бухер, Литвинюк, Козак, Антощук, Ліщук, Ващук, Кузьменко, Вороністий

«Стимул»: Гула, Гуральник, Р. Білик, Б. Білик, Бойко

Попередження: Антощук (35)

«ДЮСШ №1-Україна» – «Енергетик» – 6:2 (4:2)

Голи: О. Гуринович (1, 11), Лісніченко (11), Чемерис (18, 33), Плахотний (39) – Мальчик (15), Бойко (18)

«ДЮСШ №1-Україна»: Коцюбинський, Гуринович, Лісніченко, Фасуляк, Кравчук, Чемерис, Пачевський, Ляур, Плахотний, Положай, Олійник

«Енергетик»: Чуловський, Швець, Олійник, Бойко, Мальчик, Саковський, Леськов, Дембіцький, Цибулько, Дехтяр

Попередження: Положай (4), Ляур (12), Пачевський (25)

«Регбі-Evolution» – «Електротранс» – 5:2 (2:0)

Арбітри: Логвіненко, Муляр

Голи: Кошелюк (4), Камінський (6, 40), Кушнір (28, аг.), Мігунов (38) – Щербатюк (35, 38)

«Регбі-Evolution»: Мігунов, Трочинський, Вавренчук, Камінський, Білий, Гуцелюк, Кошелюк, Тарасенко, Панасюк, Медведчук, Височай

«Електротранс»: Черниш, Лантвойт, Щербатюк, Кушнір, Ярмощук, Вознюк, Королевський, Касперський

Попередження: Камінський (4), Гуцелюк (27), Кошелюк (30), Височай (39)

«Аванті» – «ХЕМТ» – 4:2 (2:0)

Голи: Артемчук (17), Родич (18, 27), Тріфонов (38) – Халаман (30), Пендичук (35)

«Аванті»: Степанюк, Луценко, Родич, Гах, А. Панчук, Артемчук, Тріфонов, Я. Панчук, М. Шабатура, Біда, Т. Шабатура

«ХЕМТ»: Корчевний, Пендичук, Халаман, Тимощук, Лозінський, Машал, Комар, Палчинський

Попередження: М. Шабатура (8), Луценко (13), Степанюк (29)

«Новатор-2» – FC «Diamant» – 5:4 (3:2)

Арбітри: Муляр, Логвіненко

Голи: Осадчук (3, 4, 34), Мальков (19), Вараниця (39) – Онісьєв (6, 9), Дідичук (14), Глега (26)

«Новатор-2»: Осадчук, Посполіта, Коздронь, Мальков, Вараниця, Денисюк

FC «Diamant»: Дідичук, Янов, Кравцов, Онісьєв, Рогожа, Журавський, Горбачов, Бабій, Терлецький, Глега, Гуменюк

Попередження: Кравцов (35), Журавський (39)

«ЗА-ЗУЛ» – «Амадока» – 5:3 (3:0)

Арбітри: Данилюк, Ратушний

Голи: Михальчук (7, 14, 31), Закордонець (15), Жовтан (26) – Дембіцький (27, 40), Костенко (39)

«ЗА-ЗУЛ»: Деревенько, Ліщинський, Ю. Денисюк, Гришпинюк, Горда, Жовтан, Закордонець, Михальчук, Козак, Семенюк, Степанюк, В. Денисюк, Костюк, Яковенко

«Амадока»: Марко, Кришталь, Дембіцький, Костенко, Бондар, Парховський, Синіцький, Главацький, Гілевич, Теліщак, Слободян

Попередження: Марко (37)

«Зооветпром-Поділля» – «Алмаз» – 4:3 (3:0)

Арбітри: Ратушний, Гончарук

Голи: Бачинський (9, аг.), Дудка (10, 39), Секліцький (20) – Андрушко (35), Ростківський (39, 40)

«Зооветпром-Поділля»: Прудников, Драпак, Кожан, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Секліцький, Харчук, Бабійчук

«Алмаз»: Хомишен, Гурняк, Мельник, Сомик, Шаповал, Бачинський, Росінський, Кацитадзе, Андрушко, Таранціца, Лазоренко, Онофріюк, Ростківський, Даниш

Попередження: Секліцький (34)

«Ковчег» – «Легіон» – 5:5 (1:3)

Голи: Пендичук (8), Шитенков (22), Стець (39), Жук (40), Пробитий (40) – Підручний (5, 6, 10), Попик (29), Савенко (40)

«Ковчег»: Оборонков, Шитенков, Жук, Пробитий, Стець, Бороусов, Пендичук, Крук, Маковей, Муртазін

«Легіон»: Мілаш, Маляренко, Савенко, Підручний, Голова, Бардієр, Козубець, Голеніщев, Попик

Попередження: Підручний (30)

«Торнадо» – «Booster» – 4:5 (2:2)

Арбітри: Гончарук, Ратушний

Голи: Дм. Власюк (6), Моцний (14), Матвієнко (38), Загорянський (39) – А. Дячок (3, 24, 34), Кравчук (16), В. Дячок (40)

«Торнадо»: Матвієнко, Бантус, Дм. Власюк, Загорянський, Бєляк, Моцний, Ердоган, Овчарук, Загородний

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Апанович, Крищук, Кравчук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк, Коропатва, Багрій

Попередження: Бєляк (29)

«Вуд-Молл» – «FURY» – 7:8 (5:5)

Арбітри: Жмурко, Щепанський

Голи: Шпак (9, 10, 17), І. Шкодяк (13, 15, 23), Константінов (22) – Гук (2), Тодоренко (4, 5, 19, 20, 39), Шутяк (23), Гайдук (32)

«Вуд-Молл»: Соловей, Шпак, Ягодзінський, Константінов, Хомяк, Козовик, Патоїшин, Д. Шкодяк, І. Шкодяк

«FURY»: Кузнецов, Тодоренко, Гайдук, Шутяк, Гук, Приходченко, Славінський, Божок, Подлюк

Попередження: Шпак (7) – Тодоренко (38)

«Стріла-ХГПА» – ФК «Розсоша» – 0:7 (0:4)

Арбітри: Щепанський, Жмурко

Голи: Бобрик (5, 6, 20), Мандрик (20), Басараба (25), Тимошенко (28)

«Стріла-ХГПА»: Зінчук, Підгорний, Пелехатий, Вовчинський, Юрнюк, Федик, Флік, Ковтун

ФК «Розсоша»: Дзядик, Тимошенко, Басараба, Смолій, Мандрик, Бобрик, Лисий, Горбатюк

«Інтер» – «Перша Приватна Броварня» – 4:1 (2:0)

Арбітри: Жмурко, Сохорук

Голи: Вєтров (12, 33), Мірзаков (13, 21) – Малюков (38)

«Інтер»: Волков, Борисюк, Деусов, Вєтров, Власов, Мартинюк, Мірзаков, Білий, Концевич, Суєцький, Мережко, Горенко, Бельський, Савченко

«Перша Приватна Броварня»: Бейбутов, Купчишин, Бандирський, Заяць, Малюков, Галак, Мисик, Мурзінов, Шевчук, Баталінський

Попередження: Бельський (19) – Бандирський (6)

Вилучення: Бандирський (11, друге попередження)

ФК «ЮАН» – «Rexsoft» – 2:2 (0:2)

Арбітри: Сохорук, Данилюк

Голи: Вовнянко (28), Бедриківський (37) – Голець (4), Киданов (19)

ФК «ЮАН»: Іванніков, Бедриківський, Мельник, Нетеча, Столяр, Небесний, Сіньковський, Вишневський, Вовнянко

«Rexsoft»: Гуторов, Петрук, Голець, Будченко, Сироватко, Косевич, Третьяков, Козак, Киданов, Легун

Попередження: Столяр (29) – Сироватко (3), Косевич (39)

«ДБК-2» – «Lifecell» – 5:1 (3:1)

Арбітри: Фертюк, Данилюк

Голи: Даценко (7, 18), Баштанюк (19), Бесіда (34), Фурик (34) – Остафійчук (9)

«ДБК-2»: Пилипчук, Фурик, Бесіда, Габатель, Даценко, Бачинський, Баштанюк, Яцков

«Lifecell»: Барабаш, Віт, Власов, Дронг, Іщук, Коваленко, Кондратюк, Люховець, Остафійчук, Павлік, Приймак, Пугачов, Янчук, Танасійчук

Попередження: Іщук (9)

«Інкогніто» – ФК «Крупа» – 19:0 (8:0)

Арбітри: Данилюк, Фертюк

Голи: Островський (3), О. Янчук (13, 25, 34), С. Янчук (14), Бойчук (16, 18), Олексійчук (19, 20, 27, 29), Доценко (20, 37, 38, 39, 39, 40), Вельц (39, 40)

«Інкогніто»: Сорока, Вельц, Бойчук, Доценко, Олексійчук, Островський, Зеленський, С. Янчук, О. Янчук

ФК «Крупа»: Грисюк, Сакала, Рогальський, Валідуда, Завальніцький, Дзьобан