Преміум-ліга: перша поразка «Максимума» та камбек «ДБК». Огляд туру у дивізіоні 2

0
530

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 4-ого туру у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Четвертий тур у другому за рангом дивізіоні ще більше загострив інтригу на усіх полюсах «турнірки», а за його підсумками визначилося ім’я одноосібного лідера. Про все це і не тільки – далі у нашому огляді.

Відкривав ігрову суботу поєдинок між «Фахівцем» та «Crispusom». Після вкрай ударного початку від «фахівців», котрі вели вже 3:0 всередині першого тайму, далі на майданчику розпочався справжній трилер. «Чорні» до перерви ще героїчно відіграли два голи, а після перерви у грі на зустрічних курсах «Фахівцю» не вистачило «фізики», а «Crispusy» – реалізації. Відмічаємо Воловика та Лагодзінського, кожен з яких оформив дублі, а фінальний свисток зафіксував бойову нічию 5:5, котра закріпила обидва колективи в групі лідерів. Наступний матч подарував сенсацію – досі непереможний «Максимум» вперше у сезоні програв, і у фіаско в грі з «Олімпіком» Клімішен-тім має винити тільки себе. «Максимальні» в цей день не були схожими на самих себе, а відсутність повноцінного голкіпера стала ключовим фактором. З п’яти пропущених голів як мінімум у чотирьох є вина Бібіка, а ось «олімпійці» в цій грі забили майже все, що створили. Найбільше «феєрили» Бабак-Деговець, які на двох записали хет-трик і дубль відповідно, і не в останню чергу їх старання подарували «Олімпіку» перемогу з загальним рахунком 5:2, котра стає другою в сезоні для колективу із Старокостянтинова.

Цей результат вивів у одноосібні лідери «Городок-Юрію-Фарм», котрий в 4-ому турі розгромив «Атлетик-Ceresit PRO». «Бордовим» в цей день явно не вистачило кадрового ресурсу, а влучний удар Степанюка ж став лише голом престижу для «атлетиків». Натомість, у ворота Загребельного влетіло відразу шість голів у відповідь, а найбільш активним в стані «фармацевтів» став Ющенко, котрий окрім дублю записав на свій рахунок ще й декілька гольових передач – 6:1 на користь «Городка-Юрії-Фарм». Головною окрасою туру став поєдинок між «ДБК» та «Олімпом». Деражнянці, які в минулому сезоні ще виступали у еліті, постійно були на крок попереду в рахунку, та й моментів створювали значно більше. Але Сурков не втомлювався рятувати, і апогеєм його старань став парируваний дабл-пенальті від Блажка за три хвилини до сирени. Майже відразу Чорний своїм голом нагадав про відоме футбольне правило, а крапку в грі поставив Габатель, влучно пробивши у ціль після розіграшу штрафного на останніх секундах та схиливши шальки терезів на користь Курятник-тім – вольова та дуже важлива перемога «ДБК» з рахунком 5:4, котра дозволяє закріпитися минулорічному чемпіону дивізіону 3 у п’ятірці кращих на новому для себе рівні.

Важливі три очки здобув і «Дантист», який у класичному протистоянні «молодості проти досвіду» перестріляв «Спарту». Підопічні Сергія Тимофієва виглядали куди збалансованіше за свого суперника, а три очки їм забезпечили вдалі дії дуету Мірошник-Гуменюк, кожен з якого оформив дублі – 6:3 на користь «дантистів», котрим ця вікторія наразі дозволяє закріпитися у топ-8. Покращуються справи і в «Бігучої Лані», яка після не досить виразного старту перемогла в другому матчі поспіль. Команда з Кам’янця-Подільського вкрай успішно використала тактику стартового бліцкригу, і повела в матчі з «Ковчегом» з перевагою у два м’ячі ще до середини першого тайму: Сахнюк втілив у гол довгий ввід від Мартиновича, а невдовзі Дронь виявився найспритнішим після розіграшу ауту. У досить в’язкій грі «біло-синім» ледве не принесли успіх дії з 5-им польовим: Шитенков після одного з затяжних розіграшів «зайвого» на останній хвилині один м’яч відквитав, а супершанс врятувати «Ковчег» змарнував Леонов, з сиреною не зумівши з близької відстані влучити у порожній кут – непрості 2:1 на користь «Бігучої Лані», котрі виводять Гонтар-тім на сьоме місце у табелі про ранги.

Знову перемогла «Ракета», яка в 4-ому турі дуже намучилася з далеким від оптимального складу «Каратом-Олешином». Гуляк та компанія дуже достойно провели перший тайм, але після перерви у «білих» сили закінчилися. Три голи у ворота Нагорняка за три хвилини всередині другої 25-ти хвилинки і вирішили долю матчу, проте перемоги над аутсайдерами наразі «Ракеті» даються дуже натужно. Цього разу «ракетні» перемогли з рахунком 4:2, і закріпилися в чільній трійці, а часу на те, аби покращити власну гру в Дикого і компанії ще предостатньо. В останньому матчі туру «Філтекс» переграв «Червону Зірку». І сюжет тут був схожим: все вирішили два голи «помаранчевих» всередині другого тайму (який же класний удар у «дев’ятку» вдався Юрку), але холоднокровно реалізований пенальті Мевшою подарував надію «зірковим». Але більше забитих голів вболівальники так і не побачили, а «Філтекс», святкувавши дуже непросту перемогу з мінімальним рахунком 3:2, виходить на поточне друге місце у табелі про ранги.

Технічні дані матчів 4-ого туру у дивізіоні 2

«Фахівець» – «Crispus» – 5:5 (3:2)

Голи: В. Савчук (13), Кучерявий (16, аг.), Воловик (15, 29), Мустафін (43) – Лагодзінський (21, 30), Горський (23), Монастирський (34), Самородов (46)

«Фахівець»: Ващук, В. Савчук, П. Савчук, Воловик, О. Атласюк, П. Овчинніков, Кирилюк, Мустафін, Присяжнюк, Федорович

«Crispus»: Севастьянов, Самородов, Баранов, Гор’єв, Лагодзінський, Афіновський, Монастирський, Кучерявий, Горський, Пищаль

«Олімпік» – «Максимум» – 5:2 (1:0)

Голи: Деговець (25, 29), Бабак (39, 45, 45) – Логвінов (36), Бібік (49)

«Олімпік»: Марків, Деговець, Савлук, Левчук, Соломко, Бабак, Воробйов, Охремчук, Кліщенко

«Максимум»: Бібік, О. Овчинніков, Кравецький, Косяк, Чайковський, Клімішен, Вислободський, Рабченюк, Логвінов, Чеботарьов, Шпичко, Садовнік

Попередження: Деговець (5), Савлук (6), Кліщенко (27) – О. Овчинніков (25), Клімішен (44)

«ДБК» – «Олімп» – 5:4 (2:2)

Голи: Н. Савчук (10), Чорний (18, 48), Габатель (43, 49) – Колтуновський (7, 44), Скибінський (13), Гуліватий (44)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Н. Савчук, Чорний, Баштанюк, Габатель, Бесіда, Заморока, Фурік, Сергійчук, Кореганов, Папірович

«Олімп»: Гайновський, Гуліватий, Блажко, О. Біляк, Романов, Кондратюк, Скибінський, Берлінський, Колтуновський, Ярош, Підпанюк, Бровчук

Попередження: Папірович (12), Баштанюк (41) – О. Біляк (21), Гуліватий (42), Романов (49)

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 6:1 (3:1)

Голи: Ющенко (12, 36), Олещук (21), Зубик (25, 38), Генсіровський (30) – Степанюк (22)

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: Пелишок, Марчук, Костецький, Ющенко, Гизлик, Зубик, М. Буцький, Шостак, Генсіровський, Олещук, Костишин, А. Буцький

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Умаров, Розізнаний, Степанюк, Ремушевський, Плігузов, Рудковський, Місюра

Попередження: Шостак (35)

«Дантист» – «Спарта» – 6:3 (5:3)

Голи: Кравчук (1), Мірошник (4, 17), Гуменюк (12, 25), Кукурудза (40) – Бондар (3, 11), Рубцов (25)

«Дантист»: Покотило, О. Мельник, Мірошник, Моспан, Гуменюк, Д. Мельник, Розуман, Кубряк, Кукурудза, Улітін, Підручний, Кравчук, Тимофієв

«Спарта»: Матус, Рубцов, Бондар, Штурхацький, Вичавка, Христофоров, Савінкін, Літвяков

Попередження: Кравчук (38)

ФК «Бігуча Лань» – «Ковчег» – 2:1 (2:0)

Голи: Сахнюк (9), Дронь (13) – Шитенков (50)

ФК «Бігуча Лань»: Гонтар, Мартинович, Дронь, Присяжний, Ткачук, Сахнюк, Степанянц, Лискун

«Ковчег»: Вінницький, Оборонков, Штолько, Леонов, Шитенков, А. Стець, Пробитий, Задерейко, Дарченко, Лисий, Ковальський, Бойко

Попередження: Штолько (42)

«Ракета» – «Карат-Олешин» – 4:2 (1:1)

Голи: Дикий (14), Горбієвський (32), Стрілець (33), Діброва (36) – Лисий (9), Калюжняк (47)

«Ракета»: Дзюбак, Дикий, Криськов, Богдан, Діброва, Стрілець, Горбієвський, Матусов, Рибчинський, Вербовий

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Лисий, Калюжняк, М. Століта, Славута, Гуляк

Попередження: Рибчинський (3), Дикий (30)

«Філтекс» – «Червона Зірка» – 3:2 (1:0)

Голи: Шуляк (25), Юрко (37), Васильєв (38) – Якубовський (32, аг.), Мевша (46, пен.)

«Філтекс»: Холодецький, Якубовський, Шуляк, Юрко, Ярославський, Дацишин, Васильєв, Подольський

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Агджоян, Р. Огороднічук, Віт. Кобзаренко, Підгорний, Кирик, Д. Стець, Д. Огороднічук, Сироватко, Влад. Кобзаренко, Сторожук

Попередження: Васильєв (27) – Д. Стець (5)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області