Преміум-ліга: підсумкова статистика розіграшу Кубку

0
255

Надаємо вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 12
Зубик Олег АВТО STREET 9
Морговський Ян Beerloga 9 (1)
Гришак Ростислав АВТО STREET 8
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 8
Зенін Владислав Тепловик 7
Муляр Андрій Beerloga 7
Олійник Владислав Локомотив 7
Ситнік Олег Хмельницькі делікатеси 7
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 7
Барицький Олег АВТО STREET 6
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Ліповуз Андрій Beerloga 6
Лебедін Олег АВТО STREET 6
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 6
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 5
Донець Андрій Агробізнес 5
Клапченко Роман Товтри 5
Левандівський Артем АВТО STREET 5
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 5
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 5
Шаравара Ігор СТВ 5
Козубець Андрій Легіон 5 (1)
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 4
Авдєєв Дмитро Моноліт-Облавтодор 4
Альохін Вадим Агробізнес 4
Бантус Сергій Алмаз-Diamant 4
Барицький Вадим АВТО STREET 4
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 4
Голова Сергій Адвокат 4
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 4
Деркач Дмитро Товтри 4
Калюжняк Денис Карат-Олешин 4
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 4
Кухар Сергій Локомотив 4
Миронюк Ярослав Агробізнес 4
Онищук Юрій Престиж-Авто 4
Підлісний Максим Аванті 4
Лисий Михайло Карат-Олешин 4 (1)
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 4 (1)
Ємаєв Євген Агробізнес 3
Іщук Артем АВТО STREET 3
Барчук В’ячеслав Astrum 3
Божик Олександр Аванті 3
Буртовий Сергій АВТО STREET 3
Васильчишин Олександр Алмаз-Diamant 3
Гайковий Володимир Агробізнес 3
Гладонько Олександр Будівельник 3
Голдасевич Дмитро Agora 3
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 3
Журавель Леонід Легіон 3
Зарванський Віталій Аванті 3
Зощук Андрій Beerloga 3
Когут Павло КАЗ 3
Котенков Ігор Карат-Олешин 3
Криськов Олександр Ракета 3
Миронюк Олександр ЕкоАльт 3
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 3
Музичук Олександр Феміда 3
Нащубський Олександр Прогрес-В 3
Олексюк Сергій Феміда 3
Орін Андрій СК “Проскурів-Дзюдо” 3
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Пляхимович Віталій Легіон 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 3
Ромасюков Артем Astrum 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 3
Савіцький Роман Золотий Грифон 3
Савчук Віктор Фахівець 3
Скоп’як Юрій Agora 3
Сметана Дмитро Сокіл 3
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 3
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 3
Тодоренко Ігор Аванті 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 3
Шаварський Віталій МобіФренд 3
Швед Максим Адвокат 3
Шмаков Євген Ракета 3
Щербатюк Андрій Електротранс 3
Ягринець Вадим Золотий Грифон 3
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 3
Ярославський Андрій Філтекс 3
Ящук Дмитро Престиж-Авто 3
Восканян Манук Beerloga 3 (1)
Семенюк Федір Helpix 3 (1)
Єременко Олександр МобіФренд 2
Агджоян Юрій Червона Зірка 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 2
Баськов Сергій Прогрес-В 2
Березніцький Сергій Victory 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Богдан Олександр Ракета 2
Борщ Олександр КАЗ 2
Вільчинський Андрій Товтри 2
Вербовий Віктор Ракета 2
Галак Олександр Алмаз-Diamant 2
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 2
Гончарук Володимир АВТО STREET 2
Горбачов Євген Нева 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Грохольський Григорій КАЗ 2
Гуральник Владислав Нева 2
Діброва Роман Ракета 2
Дідичук Максим Алмаз-Diamant 2
Дацишин Микола Філтекс 2
Дашкевич Андрій Моноліт-Облавтодор 2
Доліба Ярослав Agora 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 2
Клепко Андрій ФК “Гвардійськ” 2
Козак Іван АВТО STREET 2
Козубович Тарас Менс 2
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 2
Константін Юрій КАЗ 2
Королевський Олександр Електротранс 2
Король Іван Victory 2
Костецький Ян ФК “Городок-Юрія-Фарм” 2
Крулік Артур Товтри 2
Куляк Геннадій Феміда 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 2
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 2
Майко Олександр Beerloga 2
Матковський Дмитро ККФА-Технолюкс 2
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 2
Мельник Максим Beerloga 2
Мельничук Андрій Епіцентр К-Forex Club 2
Морозов Ростислав АВТО STREET 2
Московчук Ярослав ФК “Громада-Міць” 2
Муляр Володимир АВТО STREET 2
Муха Дмитро СТВ 2
Нємий Артур Beerloga 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Огороднічук Руслан Червона Зірка 2
Петрів Едуард М’ясний маркет 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Подольський Андрій Філтекс 2
Полторацький Владислав АВТО STREET 2
Попіль Олександр Адвокат 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Редько Дмитро СК “Проскурів-Дзюдо” 2
Рибчинський Юрій Ракета 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Романюк Андрій ПЛАТІК 2
Романюк Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 2
Сівак Родіон Наркевицька ОТГ 2
Самолига Олег Електротранс 2
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 2
Скіцько Василь Прикордонник-Frisor 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Смолко Максим ФК “Бронівка” 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Століта Михайло Карат-Олешин 2
Сурник Ігор ДБК 2
Сушицький Максим ККФА-Технолюкс 2
Талапчук Олександр Agora 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 2
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 2
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 2
Успенський Юрій Епіцентр К-Forex Club 2
Феринський Ігор ККФА-Технолюкс 2
Христофоров Євгеній Спарта 2
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 2
Чайковський Сергій Максимум 2
Шкодяк Данило WOODMALL 2
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 2
Шляховий Костянтин Хмельницькі делікатеси 2
Шуляк Ігор Філтекс 2
Шум Сергій Агробізнес 2
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 2
Якубовський Денис Філтекс 2
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Ігнатов Вадим Адвокат 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 1
Іщук Олександр Lifecell 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів-Дзюдо” 1
Антончик Вадим Ракета 1
Антонюк Владислав Тепловик 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бабчук Сергій М’ясний маркет 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 1
Баштанюк Сергій ДБК 1
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 1
Бись Богдан ХФК Давид 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Божеску Олександр ККФА-Технолюкс 1
Бойко Володимир Товтри 1
Бойчук Ігор Алмаз-Diamant 1
Бойчук Василь ФК ЛП-Інкогніто 1
Болотюх Іван Нева 1
Бондаренко Олександр Helpix 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 1
Бордієр Богдан Легіон 1
Борисюк Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Брицький Владислав Конфермат 1
Будніцький Михайло Локомотив 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Бурковський Вадим Сокіл 1
Буцький Анатолій ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Віт Віталій Lifecell 1
Ваколюк Василь Золотий Грифон 1
Вакух Олег МобіФренд 1
Васильєв Іван Філтекс 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вербовий Сергій Епіцентр К-Forex Club 1
Верещагін Денис ФК “Громада-Міць” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Вичавка Максим Спарта 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 1
Власюк Ярослав Нева 1
Вознюк Руслан Аванті 1
Волосянко Денис Зоря 1
Волошин Олександр Agora 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гайдук Василь Округ 1
Галюк Василь Адвокат 1
Гамолов Андрій Аванті 1
Гизлик Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Глушок Ігор М’ясний маркет 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Голець Олександр Rexsoft 1
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1
Горбієвський Максим Ракета 1
Гребенюк Олег Феміда 1
Грохола Василь Майстер М’яча 1
Гула Вадим Нева 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 1
Гуменний Дмитро ККФА-Технолюкс 1
Гуменюк Юрій Victory 1
Гуменюк Ярослав Дантист 1
Гусар Євген ФК “Антонівці” 1
Деговець Олег Олімпік 1
Джунько Валерій Карат-Олешин 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Диняк Тимофій Agora 1
Дрозда Руслан ФК “Громада-Міць” 1
Дудар Андрій FC “Friends” 1
Дудчак Юрій Гладіатор 1
Журавльов Ігор Поділля-АТО 1
Журавський Василь Алмаз-Diamant 1
Забавський Андрій ККФА-Технолюкс 1
Забавчук Ігор Адвокат 1
Задерейко Максим Ковчег 1
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 1
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 1
Касперський Олександр СТВ 1
Кацитадзе Нодар Лада 1
Киданов Олександр Rexsoft 1
Ковалевський Дмитро Округ 1
Ковальчук Олексій ХФК Давид 1
Ковальчук Олександр. ККФА-Технолюкс 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 1
Козак Дмитро Прогрес-В 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 1
Коздронь Віталій Новатор 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 1
Корольков Владислав Zooветпром-Ivet 1
Корчевний Олександр ПЛАТІК 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Костишин Олександр ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1
Кравчук Андрій Дантист 1
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 1
Кривак Михайло Astrum 1
Кривунець Максим Авіатор 1
Кричківський Андрій Адвокат 1
Круторогий Андрій Авіатор 1
Ксьонзик Олександр Новатор 1
Кубик Олег Агробізнес 1
Курманський Олексій Думка 1
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 1
Кучер Костянтин Зоря 1
Кушнір Мар’ян Алмаз-Diamant 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 1
Лис Віталій ЕкоАльт 1
Литвинюк Павло Локомотив 1
Логвиненко Іван Ротор 1
Лойченко Микола Фортуна 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Лянскорунський Сергій ФК “Громада-Міць” 1
Лянскорунський Ярослав ФК “Громада-Міць” 1
Мірошник Руслан Дантист 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 1
Маковійчук Олександр Феміда 1
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 1
Малукалов Іван Інтерпродсервіс 1
Мандрик Сергій Новатор 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 1
Мельник Антон ФК “Бронівка” 1
Миронюк Максим ПЛАТІК 1
Михайленко Роман Феміда 1
Михайлюк Іван Локомотив 1
Московчук Богдан ФК “Громада-Міць” 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 1
Никонюк Олександр Червона Зірка 1
Ноль Артем Zooветпром-Ivet 1
Остапюк Артем Авіатор 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Павлюк Євгеній Менс 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 1
Палійчук Богдан Феміда 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Пасічник Максим Карат-Олешин 1
Плосконос Микита Beerloga 1
Побережний Денис Думка 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Попов Максим Дантист 1
Походзей Петро Алмаз-Diamant 1
Приян Андрій Агробізнес 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 1
Рижук Степан Феміда 1
Романенко Євгеній Лада 1
Романченко Микола Прикордонник-Frisor 1
Романюк Артем Феміда 1
Рубцов Віталій Спарта 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 1
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Савлук Микола Олімпік 1
Савчук Гліб Beerloga 1
Савчук Олександр Новатор 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 1
Самородов Артем Crispus 1
Самсонов Андрій Beerloga 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сафронов Володимир Олімпік 1
Семенчук Віталій Agora 1
Сербіновський Дмитро СТВ 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 1
Скальський Олег Менс 1
Скибінський Дмитро Олімп 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Сосніцький Артем АВТО STREET 1
Стародуб Андрій Золотий Грифон 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча Лань” 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стецюк Вадим Beerloga 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Сторожук Дмитро Червона Зірка 1
Стрельченко Павло Victory 1
Сукач Сергій Прикордонник-2 1
Терлецький Данило Тепловик 1
Тимошенко Антон Поділля-АТО 1
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 1
Ткачук Антон Моноліт-Облавтодор 1
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 1
Учьотов Денис Прикордонник-Frisor 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна-Chado 1
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 1
Хомяк Богдан WOODMALL 1
Ціпко Костянтин Agora 1
Цісар Олександр Ковчег-2 1
Чемерис Владислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Черкезов Фархат Helpix 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Черновський Іван Менс 1
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 1
Чорний Максим ДБК 1
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 1
Шабатура Максим Аванті 1
Шевченко Віктор Лада 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Штолько Максим Ковчег 1
Шульган Андрій Beerloga 1
Щербаков Ярослав Думка 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 1
Якушевський Вадим Легіон 1
Янишин Денис ФК “ЮАН” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Янчук Олександр ФК ЛП-Інкогніто 1
Яремчук Андрій Agora 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Кондратюк Денис Олімп 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Рефель Вадим Прикордонник-Frisor 1 2 7
Шмаков Євген Ракета 1 1 6
Гнатюк Денис Конфермат 1 0 5
Дмитришен Богдан Адвокат 1 0 5
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 1 0 5
Камінський Олександр Ротор 1 0 5
Ковальчук Сергій Victory 1 0 5
Королевський Олександр Електротранс 1 0 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор 1 0 5
Присяжнюк Сергій Фахівець 1 0 5
Сонник Владислав Моноліт-Облавтодор 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Шкрябець Сергій Helpix 1 0 5
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 1 0 5
Антонов Олександр Beerloga 0 2 2
Богдан Олександр Ракета 0 2 2
Буртовий Сергій АВТО STREET 0 2 2
Дикий Олександр Ракета 0 2 2
Зенін Владислав Тепловик 0 2 2
Зубик Олег АВТО STREET 0 2 2
Михайлов Олександр ККФА-Технолюкс 0 2 2
Онісьєв Євген Алмаз-Diamant 0 2 2
Суховірський Сергій ККФА-Технолюкс 0 2 2
Яремчук Андрій Agora 0 2 2
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Іванніков Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Ігнатов Вадим Адвокат 0 1 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Іщук Артем АВТО STREET 0 1 1
Іщук Олександр Lifecell 0 1 1
Агджоян Юрій Червона Зірка 0 1 1
Альміз Олександр Ротор 0 1 1
Антонюк Володимир Helpix 0 1 1
Бобік Андрій Фахівець 0 1 1
Бондаренко Олександр Helpix 0 1 1
Бондарчук Мирослав КАЗ 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Вакух Олег МобіФренд 0 1 1
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Виноградов Андрій СК “Проскурів-Дзюдо” 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “Громада-Міць” 0 1 1
Галушко Валентин ХФК Давид 0 1 1
Генсіровський Максим ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гнатюк Валентин Інтерпродсервіс 0 1 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 0 1 1
Голдасевич Дмитро Agora 0 1 1
Голеніщев Ігор Локомотив 0 1 1
Гонтар Артем ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 0 1 1
Горбачов Євген Нева 0 1 1
Гоцалюк Іван Прогрес-В 0 1 1
Гуменюк Юрій Victory 0 1 1
Діброва Роман Ракета 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Дацишин Микола Філтекс 0 1 1
Демянишин Максим Легіон 0 1 1
Деркач Дмитро Товтри 0 1 1
Доліба Ярослав Agora 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Душкін Денис Феміда 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Загорецький Віталій СТВ 0 1 1
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Заяць Олександр ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Зощук Андрій Beerloga 0 1 1
Зубик Святослав ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Зьолко Михайло Майстер М’яча 0 1 1
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Калюжняк Денис Карат-Олешин 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Кацитадзе Нодар Лада 0 1 1
Качур Ігор Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук В’ячеслав Agora 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Когут Павло КАЗ 0 1 1
Козак Іван АВТО STREET 0 1 1
Козубець Андрій Легіон 0 1 1
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 0 1 1
Кондратюк Денис Олімп 0 1 1
Кореганов Іван Rexsoft 0 1 1
Корчевний Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Котенков Ігор Карат-Олешин 0 1 1
Кравчук Андрій Дантист 0 1 1
Кравчук Вадим Brilliant 0 1 1
Красножон Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Кубик Олег Агробізнес 0 1 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Кушнір Мар’ян Алмаз-Diamant 0 1 1
Ліповуз Андрій Beerloga 0 1 1
Лісоводський Андрій Менс 0 1 1
Ліщук Іван Ротор 0 1 1
Лабенський Ігор ФК “Бронівка” 0 1 1
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 0 1 1
Левандівський Артем АВТО STREET 0 1 1
Леонов Олександр Ковчег 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Михайло Карат-Олешин 0 1 1
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Люлько Микола Поділля-АТО 0 1 1
Міцак Роман Легіон 0 1 1
Міщук Вадим Конфермат 0 1 1
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Майстер Костянтин Округ 0 1 1
Малишевський Юрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Марущак Віталій Helpix 0 1 1
Марчук Олег ФК “Городок-Юрія-Фарм” 0 1 1
Матусов Дмитро Ракета 0 1 1
Машталір Андрій Меблі-Лідер 0 1 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 1 1
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Мостовий Андрій Прикордонник-Frisor 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Музичук Олександр Феміда 0 1 1
Муляр Андрій Beerloga 0 1 1
Мусатов Олексій Алмаз-Diamant 0 1 1
Ніколайчук Артем Моноліт-Облавтодор 0 1 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Нестенюк Руслан Максимум 0 1 1
Новік Олександр Новатор 0 1 1
Олійник Владислав Локомотив 0 1 1
Олексюк Сергій Феміда 0 1 1
Осацький Владислав Конфермат 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Пасічник Олексій Феміда 0 1 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 0 1 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Рибчинський Юрій Ракета 0 1 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 1 1
Савіцький Дмитро М’ясний маркет 0 1 1
Садовець Роман Прогрес-В 0 1 1
Самонов Ігор Менс 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Семенчук Віталій Agora 0 1 1
Семенюк Степан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Скалій Олександр Тепловик 0 1 1
Слободенюк Олександр СТВ 0 1 1
Слободян Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 1 1
Стець Дмитро Червона Зірка 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Талапчук Олександр Agora 0 1 1
Тимчук Андрій Локомотив 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Феринський Ігор ККФА-Технолюкс 0 1 1
Фют Дмитро ФК ЛП-Інкогніто 0 1 1
Чиж Сергій Агробізнес 0 1 1
Чижов Дмитро Філтекс 0 1 1
Шабатура Максим Аванті 0 1 1
Шкодяк Данило WOODMALL 0 1 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 1 1
Шперчук Дмитро Менс 0 1 1
Штолько Максим Ковчег 0 1 1
Шульган Андрій Beerloga 0 1 1
Шуляк Ігор Філтекс 0 1 1
Шум Сергій Агробізнес 0 1 1
Щербаков Ярослав Думка 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Пасічник Сергій (“Гладіатор”)

Королевський Олександр (“Електротранс”)

Ковальчук Сергій (“Victory”)

Духевич Андрій (ФК “Гвардійськ”)

Шкрябець Сергій (“Helpix”)

Атласюк Олександр (“Фахівець”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here