Преміум-ліга: підсумкова статистика розіграшу Кубку ТМ “Forex Club”

0
205

“Фахівець” (на фото) – володар Кубку ТМ “Forex Club” Преміум-ліги з футзалу сезону 2020/2021 років

Надаємо вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Кубку ТМ “Forex Club” Преміум-ліги з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 6
Семенюк Федір Фахівець 6
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 5
Ємаєв Євген Транс-Авто-Д 3
Готка Сергій Транс-Авто-Д 3
Матковський Дмитро Атлетик-Ceresit PRO 3
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 3
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 2
Бохонок Дмитро Фахівець 2
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 2
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 2
Журавльов Ігор Лунтік 2
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 2
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Шаткун Євген Золотий Грифон 2
Шуляк Ігор Філтекс 2
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 2
Басараба Денис Zoovetprom-Ivet 1
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 1
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 1
Васильчук Олександр Філтекс 1
Воловик Валентин Фахівець 1
Гуменний Дмитро М’ясний маркет 1
Доценко Олександр М’ясний маркет 1
Драпак Микола Zoovetprom-Ivet 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 1
Кіт Максим Прикордонник-2 1
Клапченко Роман Товтри 1
Коротун Олександр М’ясний маркет 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 1
Михалко Віктор Прикордонник-2 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Моцний Дмитро ФК “Жищинці” 1
Новіцький Вадим Лунтік 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 1
Стремецький Олександр Грузевиця-Агро 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 1
Умаров Іскандер Атлетик-Ceresit PRO 1

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Буряк Андрій Транс-Авто-Д 1 0 5
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 2 2
Семенюк Федір Фахівець 0 2 2
Бабак Сергій М’ясний маркет 0 1 1
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 0 1 1
Босак Максим Zoovetprom-Ivet 0 1 1
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 0 1 1
Готка Сергій Транс-Авто-Д 0 1 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 0 1 1
Журавльов Ігор Лунтік 0 1 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Подвисоцький Сергій Лунтік 0 1 1
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Скромінський Богдан ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Стремецький Олександр Грузевиця-Агро 0 1 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here