Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
586

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Ознайомитись із остаточними складами команд Ви можете у відповідних розділах за цим посиланням.

Далі ж надаємо Вашій увазі повний список переходів:

Команда Прийшли (звідки) Пішли (куди)
ДИВІЗІОН 1
1 Динамо-ГУНП Кордас Костянтин
2 Вентс Атаманюк Віталій Оніщук Максим (Сокіл-3), Мустафін Павло (Beerloga)*
3 Хмельницькі делікатеси Черкезов Фархат (Agora)
4 Сокіл-3 Оніщук Максим (Вентс), Ахмедов Іван (Інкогніто), Мельник Вадим Федорович Владислав, Тихонець Олександр, Першин Данило, Рудюк Володимир
5 Forex Club
6 Ротор
7 Прикордонник
8 Beerloga Мустафін Павло (Вентс)* Солонинко Ярослав
9 ККФА-GERCHIK & CO
10 Менс
11 Патріот-Vігор Євтушок Віталій, Насідач Віктор, Рудий Владислав Гончар Владислав (TEAM Lawyer’s), Мавлютов Вадим, Восканян Манук
12 Ротор-2 Гаєвський Владислав (Лунтік), Морозов Владислав (Легіон), Кіртай Асад Штолько Максим (Тетра-ДЮСШ №1), Лановий Анатолій, Карпов Володимир, Никонюк Олександр
ДИВІЗІОН 2
1 Інтерпродсервіс Волошин Дмитро
2 Фахівець Клімцов Денис Гудзь Олег, Гончарук Артем
3 МобіФренд Рукавець Дмитро Гулько Дмитро (Lifecell)
4 Ауді
5 Атлетик-Ферозіт Пекнич Вадим, Ноль Артем Гурман Сергій (Раково-сіті), Тюменцев Сергій
6 Філтекс-Аваль Ярославський Андрій, Васільєв Іван, Загуровський Олександр Балянда Дмитро, Чижов Дмитро
7 Червона Зірка
8 Lifecell Гулько Дмитро (МобіФренд)
9 Лунтік Чекирда Павло, Подвисоцький Сергій, Генсіровський Максим, Рудюк Роман Гаєвський Владислав (Ротор-2), Шуляк Денис, Клапченко Роман, Мосіюк Микита
10 Brilliant Дем’янюк Віталій, Дячук Євген, Камінський Руслан, Пономарьов Віталій
11 ЕкоАльт
12 Тетра-ДЮСШ №1 Штолько Максим (Ротор-2), Жилович Тарас (ДЮСШ №1-Фенікс), Чемерис Владислав, Салабай Андрій*, Паюк Ігор, Лисюк Костянтин, Ящишин Олексій, Мевша Віктор, Слива Андрій, Драйва Дмитро Гнатюк Валентин (Моноліт), Нагорічний Анатолій, Мізюк Станіслав, Савіцький Віталій, Мазуров Микита, Пачевський Дмитро, Андрущенко Дмитро
ДИВІЗІОН 3
1 Максимум Клімішен Дмитро, Панасенков Андрій Андрушкевич Олег
2 Моноліт Котенков Ігор (Agora), Гнатюк Валентин (Тетра-ДЮСШ №1), Сух Чео Еверальдо Щепанський Едуард, Бродзянський Денис, Цилепа Максим
3 Rexsoft Салабай Андрій*
4 TEAM Lawyer’s Гончар Владислав (Патріот-Vігор), Зозуля Олександр, Шевченко Віктор, Басистий Дмитро Патоїшин Михайло, Савченко Ярослав, Цимбалюк Олександр
5 FURY Подлюк Олександр
6 Agora Черкезов Фархат (Хмельницькі делікатеси), Коротинський Сергій, Тимощук Ростислав, Ковальчук В’ячеслав, Малюта Ігор Котенков Ігор (Моноліт), Лахмай Валерій, Кучерявий Іван, Ахмат Різвон, Крохан Вадим
7 Вуд-Молл Розізнаний Тарас
8 Раково-сіті Гурман Сергій (Атлетик-Ферозіт), Ситников Владислав, Приян Андрій, Макаров Даниіл
9 Zooветпром-Ivet Корольков Владислав, Левчук Вадим
10 ФК “ЛП” Ларіоненко Олександр, Янковський Артем, Кіут Ерік, Куліш Михайло, Дмитришен Олександр, Маць Сергій, Маліванчук Вадим, Главацький Михайло
11 ДЮСШ №1-Фенікс Осика Дмитро, Сердунич Вадим, Олексієнко Владислав, Краснобокий Юрій, Єлтуховський Єгор, Бачок Максим, Шушвар Сергій, Гуринович Богдан Жилович Тарас (Тетра-ДЮСШ №1), Дубовий Іван, Мочульський Костянтин, Дяблов Олександр, Кучерук Сергій, Положай Валерій
12 Дантист
13 FC “Diamant”
14 Тепловик Антонюк Владислав, Гулевський Денис, Савчук Гліб, Скалій Олександр
15 Алмаз Даценко Максим, Остапущенко Ігор, Перчак Вадим, Лабуняк Олег Лисенко Микола, Задачін Олександр, Лазоренко Ігор
16 Легіон Піддубний Владислав, Сидоренко Олександр, Гришко Ярослав, Белей Олег Морозов Владислав (Ротор-2), Власюк Дмитро (Booster), Нечай Андрій, Яковчук Олег
17 Інкогніто Ахмедов Іван (Сокіл-3)
18 Адвокат Лисиця Дмитро
19 Аванті Кушнір Роман (Меблі-Лідер)*, Козак Микола, Камінський Артем, Лантвойт Максим Рудоман Іван, Погожевський Олександр
20 Booster Власюк Дмитро (Легіон), Божек Роман, Матвієнко Сергій
21 Меблі-Лідер Кушнір Роман (Аванті)*
22 Dark Horse Струбіцький Максим, Козак Віталій, Шаповал Андрій, Жучковський Віталій, Корабельников Артур, Вівсянко Руслан, Вівсянко Богдан, Пасічник Сергій, Панасюк Павло, Бігун Михайло, Дубовик Дмитро Дмитрук Дмитро, Бондар Віктор, Мірошник Руслан, Мисик Артур

Примітка. * – означає, що гравець за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here