Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
1474

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Ознайомитись із остаточними складами команд Ви можете у відповідних розділах за цим посиланням.

Команди Прийшли (звідки) Пішли (куди)
Дивізіон 1
1 “Епіцентр К-Forex Club” Кирилішин Олександр (Новатор)
2 “Феміда-Старлайф”
3 “Конфермат” Ціх Ростислав, Гвіанідзе Автанділ, Клекот Степан, Бадло Ігор
4 “Хмельницькі делікатеси” Морочківський Олександр (“Олімп”), Тимощук Богдан
5 “Beerloga”
6 “Динамо-ГУНП” Бойчук Ігор (“Золотий Грифон”)
7 “Helpix” Галдасевич Дмитро (“Кардіфф”), Дробний Олег, Антонюк Володимир, Бегашов Олександр Марущак Віталій (ФК “Нова Ушиця”)*, Черкезов Фархат
8 “Евеліна” Зенін Владислав (“Тепловик”)*
9 “Прикордонник-Frisor” Романченко Микола, Кожевніков Дмитро (обидва – “Прикордонник-2”) Косінов Дмитро (“Прикордонник-2”), Райтаровський Олександр (“Кардіфф”)
10 “Сокіл-2” Кіт Вадим, Рудюк Володимир Побережник Дмитро (“Сокіл-3-VETERAN’S”)
11 “Лада” Лісніченко Ігор (“ДЮСШ №1-Україна”), Тимощук Ігор (“Прикордонник-2”), Шульган Павло, Каверін Віталій Погорілий Владислав, Садиков Рустам, Финар Юрій
12 “Новатор” Кирилішин Олександр (“Епіцентр К-Forex Club”), Мельничук Андрій (“ДБК”), Шутяк Євген (“WOODMALL”)*, Юхимчук Андрій, Жовнір Богдан
13 “Олімп” Морочківський Олександр (“Хмельницькі делікатеси”)
14 “Кардіфф” Приян Андрій (“Раково-сіті”), Райтаровський Олександр (“Кардіфф”), Костишин Віталій (“Ротор-2”), Буряк Руслан, Соболевський Руслан, Альохін Вадим Бондарчук Владислав, Мартинюк Ігор, Ковальчук Сергій, Антонюк Владислав, Низовець Дмитро, Кутовий Антон (усі – “Ротор-2”), Галдасевич Дмитро (“Helpix”), Микитенко Володимир, Шаркань Роман, Темнюк Микола
15 “Ротор-2” Бондарчук Владислав, Мартинюк Ігор, Ковальчук Сергій, Антонюк Владислав, Низовець Дмитро, Кутовий Антон (усі – “Кардіфф”), Шпаков Олег, Логвіненко Іван (обидва – “Ротор”), Чистяков Олексій (“Лунтік”), Попадюк Олександр, Шаповал Владислав, Кватернюк Сергій, Ветошко Євген, Мудрий Микола, Скороход Валерій (“Алмаз”)* Чабан В’ячеслав, Крутяков Олександр, Швед Максим, Гаєвський Владислав, Ліщук Іван, Морозов Владислав, Туз Сергій, Орошкевич Михайло (усі – “Ротор”), Костишин Віталій (“Кардіфф”), Вєтров Олександр (ФК “Литвина”), Сова Євген, Дудар Сергій, Малимон Іван
16 “Ротор” Чабан В’ячеслав, Крутяков Олександр, Швед Максим, Гаєвський Владислав, Ліщук Іван, Морозов Владислав, Туз Сергій, Орошкевич Михайло (усі – “Ротор-2”), Бондар Сергій (“Ракета”), Когут Андрій Шпаков Олег, Логвіненко Іван (обидва – “Ротор”), Дикий Сергій
Дивізіон 2
1 “Ракета” Муравський Віталій (“Прогрес-В”)* Бондар Сергій (“Ротор”), Шуляк Ігор (“Філтекс”)
2 “Agora” Малюта Ігор (СК “Новатор”), Терлецький Денис (“ДЮСШ №1-Фенікс”)*
3 “Сокіл-3-VETERAN’S” Побережник Дмитро (“Сокіл-2”) Нужда Ярослав (“ДЮСШ №1-Україна”), Чемерис Владислав (“Атлетик-Ceresit PRO”/”ДЮСШ №1-Україна”)*
4 “Crispus” Пелих Олександр, Данилюк Володимир Трачук Олександр, Кучерявий Володимир
5 “Ковчег”
6 “Олімпік” Ковтун Василь, Полупан Олександр, Макарів Віталій, Орденат Дмитро Десятнюк Віктор, Нехаєнко Юлія, Бачинський Віталій, Франчук Вадим
7 “Максимум” Чеботарьов Дмитро (“Престиж-Авто”), Бібік Анатолій Кланца Павло, Доліба Віктор
8 “Фахівець” Лаба Олексій, Бармак Андрій, Глаз Вадим, Шевчук Роман Клімцов Денис (“ДЮСШ №1-Україна”), Паляниця Олег, Кирилюк Дмитро (обидва – “Хмель”)*
9 “Атлетик-Ceresit PRO” Вислободський Ігор (“Престиж-Авто”), Чемерис Владислав (“Сокіл-3-VETERAN’S” / “ДЮСШ №1-Україна”)*, Тюменцев Сергій Дашкевич Андрій, Романов Владислав (обидва – “Раково-сіті”)*
10 “Карат-Velmet” Кащенко Сергій (“Адвокат”)*, Калюжняк Денис (“Карат-Олешин”)
11 ФК “Юрія Фарм” Костишин Олександр (ФК “ЮАН”)*, Масловський Максим, Рудницький Дмитро Мозолюк Олександр, Ячмінь Дмитро
12 “Філтекс” Шуляк Ігор (“Ракета”)
13 “Дантист” Підручний Роман (“Легіон”)
14 “Ауді”
15 “Червона Зірка” Морозов Андрій, Голенко Михайло Карпосюк Андрій (“Brilliant”), Яцьков Сергій (“Нева”)*
16 “Менс” Деркач Віталій
Дивізіон 3
1 “ДБК” Мельничук Андрій (“Новатор”)
2 “Раково-сіті” Дашкевич Андрій, Романов Владислав (обидва – “Атлетик-Ceresit PRO”)* Приян Андрій (“Кардіфф”), Сікора Вадим (“ДЮСШ №1-Україна”), Левченко Максим
3 “Алмаз” Вітрук Євген (“Буревісник”)*, Скороход Валерій (“Ротор-2”)*
4 “ЖЖУК-ZALIV”
5 “Аваль” Мавлютов Вадим, Мирошніченко Андрій, Рудик Максим Дідушок Богдан, Болкун Анатолій, Федорчук Максим
6 “ККФА-GERCHIK & CO” Слободяновський Вадим (“Сапсан”)*
7 ФК “Бігуча Лань” Сабош Ілля, Нечай Сергій, Буртовий Сергій Кухар Сергій, Тимчук Андрій (обидва – ФК “Бігуча Лань”
8 “Інтерпродсервіс” Шадрін Євгеній (“Моноліт”)*, Гуменюк Олександр
9 “ЕкоАльт”
10 ФК “Нова Ушиця” Марущак Віталій (“Helpix”)*, Солодкий Олександр, Мороз Володимир, Копитко Василь Насідач Віктор, Петрик Назар, Вітковський Михайло
11 ФК “Громада-Міць” Лагодзінський Андрій, Камінський Сергій, Мандзюк Богдан, Добровольський В’ячеслав Галатир Віталій, Лисюк Сергій, Ягольніцький Олег, Гордань Володимир
12 “Лунтік” Люховець Андрій (“Lifecell”), Ткачук Антон (“Тепловик”), Чекирда Павло, Шевчук Віталій Шиманський Анатолій (FC “Friends”)*,Чистяков Олексій (“Ротор-2”), Підгорний Владислав, Бачинський Олександр
13 “Brilliant” Карпосюк Андрій (“Червона Зірка”), Рейман Олександр
14 “Адвокат” Кащенко Сергій (“Карат-Velmet”)*
15 ФК “Литвина” Бігун Михайло, Томчишин Богдан (обидва – “Dark Horse”), Вєтров Олександр (“Ротор-2”), Волос Олександр (“Перша Приватна Броварня”) Допералов Сергій (СК “Новатор”), Смик Юрій, Григоренко Олександр, Цвяк Віктор
16 ФК “ЛП” Гуменюк Юрій, Федорчук Володимир, Шелестюк Руслан Главацький Михайло, Федоченко Володимир (обидва – “Престиж-Авто”)*
Дивізіон 4
1 “Моноліт” Шадрін Євгеній (“Інтерпродсервіс”)*
2 “Сокіл”
3 “М’ясник” Слободянюк Микита Долиний Артем
4 “КАЗ” Мельник Максим, Кізюн Олександр, Костанов Олександр, Пилипюк Богдан Волчанський Ігор, Борбич Владислав, Хабуда Віктор
5 “Rexsoft”
6 “Zooветпром-Ivet” Моспан В’ячеслав
7 “МобіФренд”
8 “ДЮСШ №1-Україна” Нужда Ярослав (“Сокіл-3-VETERAN’S”), Сікора Вадим (“Раково-сіті”), Чемерис Владислав* (“Сокіл-3-VETERAN’S”/”Атлетик-Ceresit PRO” Лісніченко Ігор (“Лада”)
9 “Аванті” Кашуба Леонід, Ковтун Артур Панчук Ярослав, Ткач Дмитро
10 “Lifecell” Малаш Максим (“Revenge”)* Люховець Андрій (“Лунтік”)
11 “ЗА-ЗУЛ” Дашевський Роман, Олінковський Олександр, Никитюк Олександр, Зеленський Олексій Семенюк Михайло, Михайлов Артем, Маначин Олександр, Романчев Віталій
12 “Фортуна” Григорчук Павло, Шинкович Ростислав Лещук Олег
13 “Престиж-Авто” Главацький Михайло, Федоченко Володимир (обидва – ФК “ЛП”)*, Глушко Ігор (“Патріот”), Ващук Дмитро, Грохольський Михайло, Налісніковський Вадим, Чернятинський Тарас, Тадля Сергій Вислободський Ігор (“Атлетик-Ceresit PRO”), Чеботарьов Дмитро (“Максимум”), Калошин Максим, Андрійчук Борис, Ящук Дмитро, Пампурак Микола
14 “Легіон” Кухар Сергій, Тимчук Андрій (обидва – ФК “Бігуча Лань”), Прокопчук Андрій, Белей Андрій, Боднар Микола, Олійник Роман, Ратушняк Сергій, Фабіян Владислав, Маляренко Анатолій, Литвинюк Павло Підручний Роман (“Дантист”), Васильчишин Олександр (FC “Diamant”), Мусатов Олексій, Сидоренко Олександр, Дрель Денис, Демянишин Максим, Боднар Микола, Лисак Денис
15 “Тепловик” Зенін Артем, Куц Віталій Ткачук Антон (“Тепловик”), Градомський Андрій (“Інкогніто”), Зенін Владислав (“Евеліна”)*
16 “Думка”
Дивізіон 5
1 “Booster”
2 “WOODMALL” Шутяк Євген (“Новатор”)*
3 “Буревісник” Вітрук Євген (“Алмаз”)*, Лисиця Дмитро, Косінов Олексій, Медведчук Максим
4 “Меблі-Лідер” Литвинюк Сергій, Флерчук Вадим Тичинський Дмитро, Кулієв Олександр
5 “Гладіатор-Червона Зірка-2” Дмитрук Дмитро* (“Перша Приватна Броварня”), Жарук Богдан*, Осика Дмитро*, Хміль Ярослав Рогальський Андрій, Пипа Валентин, Пасічник Володимир, Никитюк Микола
6 “Хмель” Паляниця Олег, Кирилюк Дмитро (обидва – “Фахівець”)* Вараниця Михайло (FC “Friends”), Скотинянський Олександр (“ДЮСШ №1-Фенікс”)
7 “Дельта” Сенюк Геннадій, Зеленюк Андрій, Денисюк Володимир
8 “Патріот” Мержук Володимир, Лівчинський Ігор, Никитюк Дмитро, Романець Олег Савченко Ярослав (“Сапсан”)*, Глушко Ігор (“Престиж-Авто”)
9 “Сапсан” Савченко Ярослав (“Патріот”)*, Павлюк Вадим, Бондар Віталій, Лошатецький Ігор, Слободяновський Вадим (“ККФА-GERCHIK & CO”)*
10 “Перша Приватна Броварня” Красюк Василь, Шуляк Денис, Бокотюк Сергій Волос Олександр (ФК “Литвина”), Дмитрук Дмитро* (“Гладіатор-Червона Зірка-2″/”Dark Horse”), Бандирський Андрій, Данілов Андрій, Гаман Денис, Дроздов Олександр
11 ФК “ЮАН” Костишин Олександр (ФК “Юрія Фарм”)*
12 “Товтри”
13 “Foletti” Мустафа Алі Біловус Костянтин
14 “Прикордонник-2” Косінов Дмитро (“Прикордонник-Frisor”) Романченко Микола, Кожевніков Дмитро (обидва – “Прикордонник-Frisor”)
15 “Авіатор”
16 “Електротранс” Сніцаренко Володимир, Рауфі Раім Абдул, Ткачук Максим
17 FC “Friends” Вараниця Михайло (“Хмель”), Шиманський Анатолій (“Лунтік”)*, Кривий Ігор Купратий Євген, Кокаревич Артур, Стьопочкін Володимир
18 “Vavilon”
19 “Карат-Олешин” Калюжняк Денис (“Карат-Velmet”)
20 CК “Новатор” Малюта Ігор (“Agora”), Допералов Сергій (ФК “Литвина”), Левицький Сергій, Вінярський Артем, Чорнобай Володимир Крохан Вадим, Сітарук Руслан, Победа Олексій, Гуцалюк Іван
21 “Золотий Грифон” Бойчук Ігор (“Динамо-ГУНП”), Рудий Владислав, Сікорський Андрій, Кутузов Сергій, Євсеєв Ярослав, Дишльовський Ігор Павленко Олексій, Бондар Сергій, Яворський Антон, Лисяк Андрій
22 FC “Diamant” Васильчишин Олександр (“Легіон”) Янов Дем’ян
23 “Інкогніто” Градомський Андрій (“Тепловик”), Мартинюк Віталій
24 “Dark Horse” Дмитрук Дмитро* (“Перша Приватна Броварня”), Осика Дмитро*, Жарук Богдан*, Дрезналь Борис, Студенець Віктор, Бойко Вадим, Гнідий Сергій Бігун Михайло, Томчишин Богдан (обидва – ФК “Литвина”), Главацький Дмитро, Каськов Роман, Думанський Віталій, Савчук Михайло, Охрицький Назар
25 “Нева” Яцьков Сергій (“Червона Зірка”)*, Гранчак Павло, Шаравара Микола
26 АТ “Хмельницькобленерго” Залевський Віталій, Малько Володимир, Глухонець Андрій, Пришко Віктор Бойко Олег, Рибчук Василь, Козютинський Олег, Глабчастий Іван
27 “Прогрес-В” Крушельницький Андрій Черниш Олександр, Муравський Віталій (“Ракета”)*
28 “Фенікс-ДЮСШ №1” Терлецький Данило (“Agora”)*, Скотинянський Олександр (“Хмель”)
29 “Revenge” Малаш Максим (“Lifecell”)*
30 “Поділля-АТО”

Примітка. * – означає, що гравець за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here