Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
1367

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Далі надаємо Вашій увазі повний список усіх переходів:

Команди Прийшли (звідки) Пішли (куди)
Дивізіон 1
1 “Beerloga” Нємий Артур Гарбар Дмитро (“Максимум”)
2 “Епіцентр К-Forex Club”
3 “Феміда” Пелишок Олег (ФК “Городок-Юрія-Фарм”), Темнюк Микола, Люблінський Артем Баландюк Олександр (ФК “Городок-Юрія-Фарм”)
4 “Хмельницькі делікатеси”
5 “Helpix” Шуль Юрій (“Евеліна”), Рябець Богдан, Погорілий Владислав Кошелев Денис (“Crispus”), Бабак Сергій (“М’ясний маркет”), Гайдаш Артем
6 “Динамо-ГУНП”
7 “Agora”
8 “Сокіл-3-VETERAN’S” Мустафін Павло (“Фахівець”), Рудюк Володимир, Чайка Олег (обидва – “Сокіл-2”), Бондар Андрій Хмиз Олександр (“ПЛАТІК”)*
9 “Ротор” Орошкевич Михайло
10 “Конфермат” Ковальчук Сергій Чекирда Руслан (“ПЛАТІК”)*
11 “Прикордонник-Frisor” Сяньков Сергій (“М’ясний маркет”), Поха Антон Ільков Олександр (“Майстер М’яча”), Новіков Андрій (“М’ясний маркет”)
12 “Агробізнес” Партута Назар Загуровський Олександр (“Ракета”), Суєцький Олександр (“Червона Зірка”), Приян Андрій (“Моноліт-Облавтодор”)*
13 “Евеліна” Шуль Юрій (“Helpix”)
14 “Сокіл-2” Боднар Олексій, Гневанов Владислав Рудюк Володимир, Чайка Олег (обидва – “Сокіл-3-VETERAN’S”)
15 “Лада” Суховерко Сергій (“Ветеран” Нова Ушиця), Михайлов Олександр (“ККФА-Технолюкс”), Валіон Олессіо, Величко Валентин Басараб Юрій (“Атлетик-Ceresit PRO”), Антонюк Владислав (“Тепловик”), Харчук Назар (“Zooветпром-Ivet”)
16 “Новатор”
Дивізіон 2
1 ФК “Городок-Юрія-Фарм” Баландюк Олександр (“Феміда”), Овсяк Олександр (ФК “ЮАН”), Вовнянко Олексій, Чернецький Андрій Пелишок Олег (“Феміда”), Радюк Іван (“Лунтік”), Рудницький Дмитро, Смик Родіон
2 “Ракета” Загуровський Олександр (“Агробізнес”) Слободян Віталій (“Прогрес-В”)*
3 “ДБК” Божек Роман (“Booster”)
4 ФК “Бігуча Лань”
5 “Філтекс” Гаман Денис
6 “Фахівець” Мустафін Павло (“Сокіл-3-VETERAN’S”)
7 “Олімпік” Альохін Ярослав, Бабак Вадим, Шайкін Юрій Івановський Олексій, Чмелюк Євген, Ковальчук Дмитро
8 “Олімп” Івановський Віталій
9 “Максимум” Гарбар Дмитро (“Beerloga”), Ткачук Денис Євтушок Віталій, Овчинніков Олег
10 “Атлетик-Ceresit PRO” Басараб Юрій (“Лада”), Клімцов Денис (“ПЛАТІК”), Сас Павло (ФК “Ружичанка”), Гончарук Олександр, Гурняк Артем
11 “Ковчег” Гранатюк Іван (“Ковчег”)*
12 “Карат-Олешин” Красюк Василь (“Гладіатор”) Джунько Валерій (“Карат-Олешин-2”)
13 “Crispus” Кошелев Денис (“Helpix”), Осипчук Ярослав Гаращук Ярослав, Мазур Андрій
14 “Дантист” Гуторов Валерій (“Rexsoft”), Нікіфоров Павло (“Адвокат”)*, Савчук Вадим, Піцан Владислав Гуменюк Ярослав (“Менс), Мірошник Руслан (“Dark Horse”), Данчук Олег
15 “Червона Зірка” Суєцький Олександр (“Агробізнес”), Галкін Ігор (“Ауді”)
16 “Спарта” Алексєєв Микола, Головань Олександр, Баценко Іван, Козар Олександр (усі – “Ауді”), Тихонюк Андрій (“Адвокат”)*, Левченко Максим Муравський Віталій (“Фортуна”), Ломінський Кирило, Бондар Назар, Єрмаков Олексій, Михайленко Олександр
Дивізіон 3
1 “Сокіл” Балагур Олександр, Кучеревич Руслан Меліцян Карен, Ястремський Руслан
2 “ЕкоАльт”
3 “Аванті” Горбаченко Павло
4 “М’ясний маркет” Бабак Сергій (“Helpix”), Новіков Андрій (“Прикордонник-Frisor”), Гуменний Дмитро (“ККФА-Технолюкс”), Сіньковський Вадим (ФК “ЮАН”) Сяньков Сергій (“Прикордонник-Frisor”), Поліщук Антон, Сокол Сергій, Заяц Юрій
5 “Інтерпродсервіс” Данілов Павло, Хмела Юрій Шумський Владислав (“Zooветпром-Ivet”)
6 “ЖЖУК-ZALIV”
7 “Менс” Гуменюк Ярослав (“Дантист”), Добрицький Владислав
8 “ККФА-Технолюкс” Багрій Вадим, Буза Віталій, Токовенко Андрій, Ванаков Євген Михайлов Олександр (“Лада”), Гуменний Дмитро (“М’ясний маркет”), Лавренчук Максим, Гушир Артем
9 “Алмаз-Diamant”
10 “Brilliant”
11 “ЗА-ЗУЛ” Репецький Максим, Коржук Максим Зеленський Олексій
12 “Лунтік” Радюк Іван (ФК “Городок-Юрія-Фарм”), Бігун Михайло (“Dark Horse”), Бачинський Олександр, Мудрий Микола, Бедрак В’ячеслав Бохонок Дмитро (ФК “Бронівка”), Цимбалюк Валерій, Подвисоцький Сергій, Подвисоцький Владислав, Чекирда Павло (усі – “ПЛАТІК”)*
13 “Адвокат” Швед Максим (“ПЛАТІК”), Тихонюк Андрій (“Спарта”)*, Нікіфоров Павло (“Дантист”)*
14 “Моноліт-Облавтодор” Приян Андрій (“Агробізнес”)*, Стефанишин Валерій, Олійник Владислав Малий Руслан, Івахов Владислав, Заворотний Максим
15 “Ветеран” (Нова Ушиця) Суховерко Сергій (“Лада”), Гоцуляк Олександр (“Золотий Грифон”)*
16 “Ауді” Алексєєв Микола, Головань Олександр, Баценко Іван, Козар Олександр (усі – “Спарта”), Галкін Ігор (“Червона Зірка”), Ковбасюк Олексій (“МобіФренд”), Шатілов Денис (ФК “Жищинці”), Сердуніч Вадим (“Astrum”)
Дивізіон 4
1 “КАЗ” Балан Віталій, Худік Роман, Морозович Володимир Крижанівський Роман, Повторенко Юрій, Дузєв Сергій
2 “Rexsoft” Гуторов Валерій (“Дантист”)
3 “Тепловик” Антонюк Владислав (“Лада”), Бриндак Денис Зенін Артем
4 “ДЮСШ №1-Україна-Chado” Боднар Сергій, Григорук Максим
5 “Фортуна” Муравський Віталій (“Спарта”), Люховець Андрій Чуб Сергій, Чернобай Володимир
6 “Легіон” Маляренко Анатолій, Філіпишин Артем, Дробот Денис, Борисенко Сергій Жаріков Максим, Піхут Володимир, Гулько Ігор, Кулик Микола
7 “МобіФренд” Ковбасюк Олексій (“Ауді”), Гула Дмитро
8 “Zooветпром-Ivet” Харчук Назар (“Лада”), Шумський Владислав (“Інтерпродсервіс”)
9 “Lifecell”
10 “Товтри”
11 “Золотий Грифон” Гоцуляк Олександр (“Ветеран” Нова Ушиця), Куляк Олександр, Сокирко Андрій Лівчинський Олег, Козовик Володимир, Піндрак Олександр
12 ФК “ЛП-Інкогніто”
13 “Прикордонник-2” Кучерявий Юрій, Палчинський Владислав, Дубина Артем Лихачов Станіслав, Адоховський Денис, Красніков Вадим
14 ФК “ЮАН” Буравець Андрій Овсяк Олександр (ФК “Городок-Юрія-Фарм”), Сіньковський Вадим (“М’ясний маркет”)
15 “Думка”
16 ФК “Громада-Міць” Пасічник Богдан, Сизов Денис, Глухий Олександр, Кузьмак Максим Давидов Артем, Василишин Юрій, Корнілов Максим, Нараєвський Богдан
Дивізіон 5
1 ФК “Жищинці” Шатілов Денис (“Ауді”), Гулько Олександр (“Гладіатор”), Теклюк Сергій, Швець Сергій Хоптинець Олександр
2 “Меблі-Лідер” Брагарчук Вадим, Заболотний Микола Суєцький Олег, Кузьменко Олег (обидва – Наркевицька ОТГ)
3 “Фенікс-ДЮСШ №1”
4 АТ “Хмельницькобленерго” Полупан Сергій, Карловський Руслан, Максимчук Сергій Олещук Віктор, Данилків Вадим, Петренко Сергій
5 “Авіатор” Бойко Олександр
6 ФОСК “Спортлідер”
7 СК “Проскурів”
8 “Зоря”
9 “WOODMALL”
10 “Будівельник” Смішко Олександр, Чечера Ігор, Ковтонюк Віталій, Остапенко Олександр
11 “Vavilon” Дудар Сергій, Марко Юрій
12 “Престиж-Авто” Андрійчук Богдан, Хворостовський Іван
13 Наркевицька ОТГ Суєцький Олег, Кузьменко Олег (обидва – “Меблі-Лідер”), Чеберяк Євген Саїнов Артем, Виганяйло Сергій, Невінський Олександр
14 “Гладіатор” Походзей Павло, Дроздов Олександр, Смоляренко Артем Красюк Василь (“Карат-Олешин”), Гулько Олександр (ФК “Жищинці”), Мурзінов Іван, Білан Валентин
15 “Modesto” Тютюник Адім, Самолюк Вадим
16 “Astrum” Сердуніч Вадим (“Ауді”)
17 “Dark Horse” Мірошник Руслан (“Дантист”), Решітник Олексій, Гречаний Владислав Бігун Михайло (“Лунтік”), Бесараба Ярослав, Шевчук Микита
18 “Карат-Олешин-2” Джунько Валерій (“Карат-Олешин”), Ткач Дмитро Замрій Олександр, Шкабура Олександр
19 “ПЛАТІК” Швед Максим (“Адвокат”), Хмиз Олександр (“Сокіл-3-VETERAN’S”)*, Гранатюк Іван (“Ковчег”)*, Подвисоцький Сергій, Подвисоцький Владислав, Чекирда Павло (усі – “Лунтік”)*, Чекирда Руслан (“Конфермат”)* Клімцов Денис (“Атлетик-Ceresit PRO”), Миронюк Юрій, Сніцаренко Володимир, Слободенюк Андрій, Ngounou Kewala Macdowell
20 “Тайфун” Андрушкевич Олег
21 “Ветеран” (Хмельницький) Нанба Вячеслав
22 “AВТО STREET” Сендзюк Дмитро, Сосніцький Артем, Пастух Олександр Баранецький Вадим, Морозов Ростислав, Богонос Микола
23 ХФК “Давид”
24 “Електротранс” Решетник Тарас Мамонтов Олег (“Victory”)
25 “Поділля-АТО”
26 “Округ”
27 ФК “Гвардійськ”
28 ФК “Студениця”
29 ФК “Ружичанка” Кравчук Ігор, Тимощук Ростислав, Кучеренко Ілля Сас Павло (“Атлетик-Ceresit PRO”), Нестенюк Руслан, Левицький Анатолій
30 “Ковчег-2” Афанасьєв Олексій, Дідишин Павло
31 “Майстер М’яча” Ільков Олександр (“Прикордонник-Frisor”), Красніков Вадим (“Прикордонник-2”), Марценюк Максим, Назаренко Анатолій, Сович Андрій, Костюченко Богдан, Сидир Олександр
32 “Локомотив” Власюк Дмитро, Єдинак Максим, Прокопчук Вадим, Куліш Михайло Білоус Ярослав
33 “Нева”
34 ФК “Бронівка” Бохонок Дмитро (“Лунтік”), Андрієвський Олег, Готка Сергій
35 FC “Friends” Паламарчук Андрій Вараниця Михайло
36 “СТВ”
37 “Victory” Мамонтов Олег (“Електротранс”), Михальчук Іван
38 “Прогрес-В” Слободян Віталій (“Ракета”)*, Стаднік Сергій
39 “Booster” Божек Роман (“ДБК”)
40 ФК “Антонівці”

Примітка. * – означає, що гравець за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них.

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here