Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
891

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Ознайомитись із остаточними складами команд на вирішальну частину сезону Ви можете у відповідних розділах за цим посиланням.

Далі ж надаємо Вашій увазі повний список переходів:

Команди Прийшли (звідки) Пішли (куди)
Дивізіон 1
1 “Хмельницькі делікатеси” Гресь Владислав (“Лунтік”) Шляховий Костянтин (“Аванті”)
2 “Beerloga” Cтепанюк Костянтин (“Атлетик-Ceresit PRO”), Мельник Тарас Стецюк Вадим, Антонов Олександр
3 “Динамо-ГУНП” Чекирда Руслан Кордас Костянтин
4 “Лунтік” Хмиз Олександр Гресь Владислав (“Хмельницькі делікатеси”)
5 “Forex Club”
6 “Toshiba”
7 “Алмаз” Волошин Олександр (“Атлетик-Ceresit PRO”) Янов Валерій
8 “Ротор” Матусов Дмитро
9 “Прикордонник-Frisor” Нагорняк Володимир (“Прогрес-В”), Бабак Сергій Собко Ростислав, Халавчук Олег
10 “Інтерпродсервіс” Дуда Володимир (“Менс”), Басістий Артем, Бородій Дмитро Гончар Владислав (“Феміда”), Мулик Костянтин
11 “Максимум” Денисов Віктор, Панасюк Олександр, Гуменчук Віталій, Богославський Андрій Білецький Сергій, Нестенюк Руслан, Клубніцький Дмитро
12 “Фахівець” Кіт Вадим Коваленко Михайло (“Атлетик-Ceresit PRO”), Бобік Андрій, Атласюк Сергій, Стрілець Володимир
Дивізіон 2
1 “Феміда” Гончар Владислав (“Інтерпродсервіс”), Глега Микола (“Dark Horse”) Фетько Олексій, Диняк Тимофій (“Vігор”)*
2 “Сокіл-2” Обруч Роман (“ДЮСШ №1-Спарта”), Грушкевич Юрій, Куян Ігор, Бігос Ростислав Лавринтюк Максим, Бугай Богдан
3 “Аванті” Шляховий Костянтин (“Хмельницькі делікатеси”), Фролов Дмитро, Дияк Олександр, Фурман Максим, Рудоман Іван, Погорілий Владислав Регелюк Олег, Закордонець Василь, Колеснік Василь, Вознюк Руслан, Шульган Андрій, Михальчук Євген
4 “WOODMALL”
5 “Vігор” Диняк Тимофій (“Феміда”)*, Нагорічний Анатолій Мороз Віталій, Шатілов Денис
6 “Менс” Добротвор Валентин, Семенов Павло Дуда Володимир (“Інтерпродсервіс”), Павлюк Віктор
7 “ЕкоАльт” Панасенков Андрій, Бачинський Богдан Вілінчук Ігор
8 “Філтекс-Аваль” Сіньковський Вадим (“Foletti-Vavilon”), Доценко Олександр, Хдейр Васім Шляховий Олександр, Посмітюха Дмитро, Штокало Григорій
9 “Дантист” Сурник Ігор, Морозов Владислав
10 “Атлетик-Ceresit PRO” Коваленко Михайло (“Фахівець”), Гоцалюк Іван (“Brilliant”), Умаров Іскандер Волошин Олександр (“Алмаз”), Степанюк Костянтин (“Beerloga”), Плігузов Данило, Місюра Ростислав, Гурняк Артем, Підвисоцький Сергій, Федоров Антон
11 “Brilliant” Гоцалюк Іван (“Атлетик-Ceresit PRO”), Романов Владислав (“Облавтодор”)
12 “ККФА-ММ” Штанько Денис, Михальський Роман, Дмитришин Віталій, Деспот Артем, Заверюха Олександр, Колесник Андрій, Калиновський Дмитро, Паляруш Владислав, Мандзій Олександр, Довгалюк Іван, Левчук Андрій Ксьонзик Владислав (“ДЮСШ №1-Спарта”), Мазур Владислав (“Округ”), Пахомов Станіслав, Сендзюк Олег, Кушнір Ярослав, Ільков Олександр, Кожевніков Дмитро, Михайлов Євгеній, Степанюк Дмитро, Жуков Андрій, Красніков Вадим, Грохола Василь, Балик Едуард, Костюченко Богдан, Пех Іван, Сидир Олександр, Романченко Олександр
Дивізіон 3
1 “Золотий Грифон” Дмитрук Віталй, Басистий Дмитро Гоцуляк Олександр, Пелишок Михайло
2 “Ауді” Печуляк Андрій Гуцал Віталій
3 “Ковчег” Гордійчук Сергій, Веремчук Максим, Підгорний Владислав Лисий Зореслав
4 “МобіФренд”
5 FC “Diamant”
6 “Адвокат” Романюк Микола Ігнатов Вадим
7 “Облавтодор” Романов Владислав (“Brilliant”), Ясніцький Ярослав Ткачук Антон (“Аталанта”), Сікора Вадим, Шанчук Віталій
8 “Інкогніто” Гулеватий Андрій (“Аталанта”)
9 “Zooветпром-Ivet” Охоцький Назарій
10 “Фенікс-ДЮСШ №1”
11 “Foletti-Vavilon” Сіньковський Вадим (“Філтекс-Аваль”)
12 “Lifecell” Глега Артем, Слободенюк Олександр, Мельник Микола, Драчевський Денис Приймак Артур, Андрущенко Дмитро
Дивізіон 4
1 “Меблі-Лідер” Суховірський Сергій, Молодих Сергій Онищук Вадим, Флерчук Вадим
2 “Ветеран” (Нова Ушиця) Остап’юк Артем, Мартиненко Іван, Вольський Сергій Кошовський Володимир, Козак Вячеслав, Цимбалюк Олександр
3 “Карат-mebli remtion”
4 “Олімп” Ковальчук Микола, Борусевич Костянтин Бурковський Вадим, Балагур Олександр
5 “Booster” Левандовський Віталій
6 “Нева” Паламарчук Андрій (FC “Friends”)*, Хвиць Вадим Нашілов Денис, Петльований Віталій
7 “Тайфун” Мандрик Сергій
8 Наркевицька ОТГ Мельничук Тарас, Невінський Олександр, Сівак Родіон
9 “Округ” Мазур Владислав (“ККФА-ММ”) Мушинський Валерій
10 “Astrum” Сердуніч Вадим
11 “Прогрес-В” Вербовий Віктор, Ляліхов Вадим Нагорняк Володимир (“Прикордонник-Frisor”)
12 “Ковчег-2”
13 СК “Проскурів” Малюта Ігор, Марчук Ярослав
14 “ZALIV 10” Душа Артур Хаванський Владислав
15 “Легіон” Бондарук Валерій, Решетник Тарас Куровський Владислав, Якушевський Вадим
16 “Тепловик”
17 “ДЮСШ №1-Спарта” Ксьонзик Владислав (“ККФА-ММ”), Веселовський Вадим, Матус Олексій Обруч Роман (“Сокіл-2”), Тихонюк Андрій (“Аталанта”), Оверчук Роман, Матвійчук Ілля, Шулик Сергій
18 “Ехо-Ветеран”
19 “ДЮСШ №1-Україна-Chado”
20 УПП Хмельницький
21 “Аталанта” Ткачук Антон (“Облавтодор”), Тихонюк Андрій (“ДЮСШ №1-Спарта”), Шматлай Віталій, Буза Віталій, Михайленко Олександр Гулеватий Андрій (“Інкогніто”), Тележинський Олександр, Лаба Максим, Суєцький Олександр, Бедриківський Руслан
22 “Думка”
23 “Dark Horse” Михальчук Тарас (FC “Friends”), Ягольніцький Андрій, Шевчук Андрій, Феськов Володимир, Косогоров Ярослав, Кобзаренко Віталій, Мевша Володимир, Константінов Сергій, Пипа Валентин Глега Микола (“Феміда”), Синицький Олександр, Флік Олександр, Гнідий Сергій, Лисенко Вадим, Басараба Ярослав, Йолтуховський Єгор, Снігур Андрій, Снігур Віталій
24 FC “Friends” Алексіїв Дмитро, Білик Денис, Ткачук Андрій, Вівсянко Руслан, Васильков Сергій, Кропоткін Олександр, Дмитришин Олександр Михальчук Тарас (“Dark Horse”), Паламарчук Андрій (“Нева”)*, Кожан Сергій, Кузнєцов Павло, Хоменко Дмитро, Маць Сергій, Філіпов Віталій, Рибак Роман

Примітка. * – означає, що гравець за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них.

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here