Преміум-ліга: прев’ю 1-ого туру у дивізіоні 3

0
439

Ось і дочекалися багаточисленні учасники та вболівальники футзалу не тільки міста Хмельницького, але й усієї області старту найпрестижнішого та наймасовішого турніру на теренах нашої області – Преміум – ліги Відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу. Дивізіон 3 традиційно для себе буде приймати учасників у залі «Конфермат». А тепер декілька слів про самих учасників. Дивізіон 3 було започатковано у другому сезоні Преміум-ліги, а саме у 2014/2015 роках, і з моменту заснування Дивізіону, ось уже четвертий рік поспіль, у його складі виступають та являються його головними ветеранами чотири колективи: городоцький ФК «Литвина», «ЕкоАльт-Адрія», «ЕкоАльт» та ФК «ЛП» також до вищевказаного квартету варто було б віднести і новостворену об’єднану  команду «Ротор-2-Конфермат» (у минулому «Ветеран»), але про достовірність цього факту говорити ще зарано; у сезоні 2015/2016 років до учасників Дивізіону приєдналися «ККФА-Vivasan» та «Дантист», які піднялися із Дивізіону 4; у позаминулому році на Дивізіон рангом вище зробила крок і «Ракета» ; і насамкінець за підсумком минулорічних баталій склад Дивізіону поповнився ще шістьма учасниками, серед яких тільки доволі цікава команда «Starlife» (яка кожного року змінює свою назву спочатку «Родові помістя» далі «Родові помістя-Адвокат» далі «Адвокат-Starlife» і тепер уже сучасна назва) понизилась у класі з Дивізіону 2, а усі інші – дунаєвецький «Crispus», «UBC-Лунтік», городоцький «Зеніт-Юрія Фарм», ФК «Нова Ушиця» (у минулому «Агробізнес») та «Інтерпродсервіс» навпаки підвищились на ранг вище, серед цієї п’ятірки варто виділити три останніх команди, які за два сезони із двох зуміли піднятись із самих низів, тобто з 5 Дивізіону уже до третього. Звісно перший тур буде більш ознайомлюючий, як для учасників так і для вболівальників, тому вести якусь мову про фаворитів чи аутсайдерів змагань наразі відверто зарано, так як поки не відомий кадровий потенціал кожної із команд.

13:00   «Дантист» – «Starlife».

Відкриватиме не тільки ігровий день, але й усі змагання центральний матч туру, де між собою зустрінуться минулорічний переможець регулярного чемпіонату – «Дантист», який не зумів піднятись до Дивізіону 2, спочатку у піф-фінальних матчах поступившись «Фахівцю», а згодом і у перехідних матчах поступившись «Новатору»  та команда яка понизилась напряму із вищевказаного Дивізіону 2, зайнявши там останнє чотирнадцяте місце. До анонсованої зустрічі команди між собою зустрічались тільки одного разу, ще у сезоні 2015/16 р., і та гра доволі несподівано закінчилась перемогою дантистів із розгромним рахунком 8:2, що безумовно стимулюватиме їхніх опонентів до взяття реваншу.

Історія протистоянь:  1 гра: 1-0-0 м’ячі 8-2, на користь «Дантиста».

Сезон 2015/2016 р.р., Груповий етап:  «Дантист» 8:2 тоді ще «Родові помістя-Адвокат».

14:00          ФК «Литвина» – ФК «ЛП».

Наступними на паркеті з’ясовуватимуть свої стосунки, команди які кожного року з моменту заснування Дивізіону зустрічаються між собою, і які являються одними із небагатьох, які як не піднімаються вище так і в кінцевому результаті не опускаються нище. Стосовно минулорічних виступів обох колективів то номінальні господарі груповий етап завершили у самій серединці, тобто на сьомому місці, і в стикових іграх за право участі у плей-офф поступилися «Ветерану» після чого і завершили свої виступи у турнірі не приймавши участі у боротьбі за Кубок Виклику, їхні суперники були відвертими аутсайдерами турніру зумівши у тринадцяти матчах здобути лише одну перемогу та відразу вісім матчів закінчивши розгромними поразками.

Історія протистоянь: 4  гри: 2-1-1 м’ячі 12-8, на користь ФК «Литвина».

Сезон 2014/2015 р.р., Груповий етап:  ФК «Литвина» 6:3 ФК «ЛП».

Сезон 2015/2016 р.р., Груповий етап:  ФК «Литвина» 0:0 ФК «ЛП».

Кубок Виклику (9-12 місця): ФК «Литвина» -:+ (неявка на гру) ФК «ЛП»

Сезон 2016/2017 р.р., Груповий етап:  ФК «Литвина» 6:5 ФК «ЛП».

15:00          ФК «Нова Ушиця» (в минулому «Агробізнес») – ФК «Зеніт Юрія Фарм».

Продовжить ігровий день ще одне дуже цікаве протистояння в якому між собою зустрінуться команди, які поруч крокують Дивізіонами Преміум-ліги семимильними кроками. Обидві команди одночасно взяли старт у Преміум-лізі у сезоні 2015/2016 років та розпочали свої виступи із 5 Дивізіону, де розігрували золоті медалі, які в кінцевому результаті дісталися номінальним господарям даної гри, минулий сезон обидва колективи також провели на одному диханні, але вже у Дивізіоні 4, і якщо Новоушицькі футзалісти зуміли здобути срібні медалі, то городоцькі уже залишились без нагород і лише через сито стикових ігор зуміли таки досягнути поставлених цілей. Гра між суперниками буде нести доволі принциповий характер адже історія їхніх протистоянь доволі цікава та непередбачувана.

Історія протистоянь: 4 гри 2-0-2 м’ячі 14-13 на користь «Нової Ушиці».

Сезон 2015/2016 р. Груповий етап: «Агробізнес» 5:4 ФК «Зеніт Юрія-Фарм».

Фінал 1 гра «Агробізнес» 1:5 ФК «Зеніт Юрія-Фарм».

Фінал 2 гра «Агробізнес» 5:0 ФК «Зеніт Юрія-Фарм».

Сезон 2016/2017 р. Груповий етап: «Агробізнес» 3:4 ФК «Зеніт Юрія-Фарм».

16:00  «Ротор-2-Конфермат» – «Інтерпродсервіс».

Наступними на ігровому майданчику будуть виступати команди дебютанти 3 Дивізіону. Команда господарів майданчика фактично виникла минулого року і відразу взяли старт своїх виступів у Дивізіоні 2, щоправда самі виступи не назвеш вдалими так як у доволі рівному та конкурентному Дивізіоні провівши найбільше нічийних ігор (5), посіла тільки передостаннє тринадцяте місце та напряму понизилась у класі. Їхні опоненти навпаки здійснили крок угору а не вниз здобувши бронзові нагороди Дивізіону 4 та перемігши «Ауді» у стикових іграх. Скоріш за все дана гра буде протистоянням одних з найбільш вікових команд Дивізіону, тому командам важко буде при піднести несподіванки одна одній і результат даного матчу яким би він не був не буде несподіваним.

Історія протистоянь: раніше не зустрічались.

17:00          «ККФА-Vivasan» – «Ракета».

Продовжить змагальний марафон зустріч доволі цікавих колективів зі своїми традиціями та принципами гри та вболівання. Обидві команди взяли старт у Преміум-лізі у її другому сезоні у на той час найнищому Дивізіоні, а саме у четвертому, і якщо за підсумками результатів того турніру «вівасанівці» підвищились у класі, то їхнім опонентам ще на рік довелось залишитись на тому ж самому рівні, щоб уже через рік підвищитись далі. Минулорічний сезон команди можуть занести собі у актив, так як вони зуміли пробитися до стадії плей-офф, щоправда далі чвертьфінальних ігор пробитися не вдалося, як і згодом не вдалося зачіпитися за Кубок Поділля (5-8 місця), тому із надією на нові звитяги колективи розпочнуть боротьбу за підвищення у класі, так як вони являються одними із фаворитів змагань.

Історія протистоянь: 2  гри: 1-1-0 м’ячі 11-9, на користь «ККФА-Vivasan».

Сезон 2016/2017 р.р., Груповий етап:  «ККФА-Vivasan» 5:3 «Ракета»

Кубок Поділля (5-8 місця): «ККФА-Vivasan» 6:6 «Ракета».

18:00          «ЕкоАльт» – «ЕкоАльт-Адрія».

Продовжить програму ігрового дня – «еко-дербі». Як зазначалося вище колективи постійні учасники Дивізіону 3 і вони ще жодного разу не перебували ні вище ні нище цього рівня. Найкращим виступом господарів було підсумкове п’яте місце у сезоні 2015-2016 років, у гостей відповідно восьме місце у минулому чемпіонаті. Обидва колективи вважаються міцними середняками, та вирізняються роками зіграним складом та непоступливістю у кожному матчі. Минулий сезон «Адрія» може беззаперечно занести собі до активу адже команда вперше зуміла пробитись до чвертьфіналу. А от номінальних господарів від перехідних матчів за збереження прописки у лізі врятувало лише зняття «Ветерана» з турніру. У очному протистояннях, перевага у гостей, крім того вони ще жодного разу не поступалися номінальним господарям, що буде неабияким стимулом для «ЕкоАльту» змінити останній нуль у їхньому протиборстві.

Історія протистоянь: 3  гри: 0-1-2 м’ячі 5-9, на користь «ЕкоАльт-Адрії».

Сезон 2014/2015 р.р., Груповий етап:  «ЕкоАльт» 1:2 «ЕкоАльт-Адрія».

Сезон 2015/2016 р.р., Груповий етап:  «ЕкоАльт» 1:1 «ЕкоАльт-Адрія».

Сезон 2016/2017 р.р., Груповий етап:  «ЕкоАльт» 3:6 «ЕкоАльт-Адрія».

19:00          «Crispus» – «UBC-Лунтік».

В заключному матчі туру на паркеті зустрінуться дебютанти 3 Дивізіону, які разом поповнили його піднявшись із четвертого.  Дунаєвецькі футзалісти тріумфально дебютували минулого року у Преміум-лізі здобувши несподівано для всіх золоті нагороди четвертого Дивізіону, а свій дебютний та переможний шлях розпочинали якраз із гри проти свого теперішнього опонента, яка завершилась перемогою 3:1. Номінальні гості протистояння команда любитель об’єднань, у минулому році об’єднавшись із тоді ще бронзовим призером Дивізіону 5 «Тролейбусником» і поглинувши його, а цього року знову провели аналогічну процедуру також з представником Дивізіону 5 «Лунтіком», також варто відмітити, що через зняття зі змагань у елітному Дивізіоні «Газовика», номінальним господарям підфартило у потраплянні до третього Дивізіону і тепер їм залишиться довести усім про не випадковість такої події.

Історія протистоянь:  1 гра: 1-0-0 м’ячі 3-1, на користь «Crispus».

Сезон 2016/2017 р.р., Груповий етап:  «Crispus» 3:1 «UBC».

Володимир Кучерявий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here