Преміум-ліга: про 81 гол й інше у другому турі дивізіону 3

0
464

2-ий тур третього за рангом дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу видався ще більш результативним, ніж перший – 81 проти 70 голів. Поки шість команд йдуть без втрат. Щоправда, серед них “Rexsoft” поки зіграв лише один матч.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Група А

У групі “А” – двовладдя. Лідерство між собою ділять “Team Lawyer’s” і “Моноліт”. Перші здобули перемогу над “Вуд-Моллом” і далася вона Дрижі та компанії нелегко. Після першого тайму “вудмольні” вигравали завдяки голу Константинова. Після перерви вони почали великий акцент робити на індивідуальних проходах і за це були покарані суперником, який зробив акцент на командній грі.

“Моноліт” досить швидко довів свою перевагу в класі над “FURY” до рахунку 3:0 і на цьому чомусь зупинився. Далі на майданчику точилася відносно рівна гра й команди обмінялися голами. Відзначимо пару Янов-Люблінський у складі переможців, які забивають другий матч поспіль.

Дещо несподівано розгромно програв “Максимум”. Від протистояння із “Раково-сіті” очікувалося чимало боротьби й навряд чи хтось очікував такої переваги в рахунку на користь якоїсь із команд. Та все ж Кравецькому і компанії не вдалося засмутити надійного в цей день Лісного і програли матч в “суху”.

Вдало стартував в сезоні “Rexsoft”, який перший тур пропускав через непарну кількість команд. Більш досвідчені Голець і компанія зробили акцент на командній грі і прагматизмі й цілком закономірно перемогли. Натомість “ветеринари”, після непоганого матчу проти потужної “Agora”, зіграли не дуже вдало.

А от “жовто-чорні”, напевно, розізлившись за технічну поразку від “ветеринарів”, добряче відігралися на “ДЮСШ№1-Фенікс”. Лише у першому таймі “Agora” відчувала спротив суперника, про що свідчить мінімальна перевага в рахунку. Після перерви активність Яремчука на кожному клаптику поля і реалізація від Волошина довела перевагу в рахунку до +6.

Технічні дані матчів у групі “А”:

Вуд-Молл – Team Lawyer`s – 1:5 (1:0)

Вуд-Молл: Кузь, Хом’як, Шкодяк І., Соловей, Шевчук, Майко, Константинов

Team Lawyer`s: Лук’янов, Сокирко, Гоцуляк, Гоцуляк, Бондар, Приступа, Сергійчук, Дрижа, Куляк, Ягринець, Дубінін, Кошовський

Голи: Константинов (24) – Гоцуляк (26, 41), Дрижа (27, 36), Ягринець (50)

Попередження: Шкодяк І. (29)

 

FURY – Моноліт – 1:4 (1:3)

FURY: Кузнецов, Гук, Божок, Приходченко, Тодоренко, Кожан, Новацький

Моноліт: Печуляк, Слобода, Росінський, Янов, Люблінський, Гребенюк, Бойко, Бродзянський, Орошкевич, Дарченко, Романенко

Голи: Гук (23) – Росінський (7), Янов (10), Люблінський (21, 32)

Попередження: Орошкевич (42)

 

Максимум – Раково-сіті – 0:5 (0:3)

Максимум: Ткачук, Резніченко, Білецький, Доліба, Садовнік, Нестенюк, Логвінов, Кравчук, Кравецький, Андрушкевич, Клубніцький, Шпичко, Королишин, Казва

Раково-сіті: Стратійчук, Левченко, Рубцов, Сікора, Лісний, Ніколайчук, Ковальов, Ковальов, Ялтуховський

Голи: Левченко (7), Ковальов (20), Ніколайчук (25, 44), Ялтуховський (40)

Попередження: Кравецький (35)

 

Rexsoft – Zoovetprom-Ivet – 5:1 (2:0)

Rexsoft: Гуторов, Петрук, Косевич, Голець, Сироватко, Киданов, Будченко, Третьяков, Легун

Zoovetprom-Ivet: Прудников, Мартинюк, Дудка, Кубряков, Тимощук, Басараба, Кордіяка, Секліцький, Бабійчук

Голи: Петрук (24), Голець (25, 40, 47), Сироватко (42) – Басараба (29)

Попередження: Кордіяка (24)

 

ДЮСШ №1-Фенікс – Agora – 3:9 (2:3)

ДЮСШ №1-Фенікс: Положій, Бігос, Бойко, Лебідь, Понятовський, Ковалюк, Жидков, Жилович, Олексієнко, Мочульський, Гуринович

Agora: Дащук, Ісхаков, Микитюк, Ільчишин, Яремчук, Кучер, Семенчук, Побута, Кучерявий, Волошин, Ремушевський

Голи: Положай (5), Семенчук (22, автогол), Лебідь (45) – Волошин (10, 13, 21, 39), Понятовський (26, автогол), Микитюк (30), Яремчук (34), Кучер (41), Побута (48)

Група В

В групі “В” після матчів 2-ого туру тривладдя. На вершині завдяки кращій різниці м’ячів перебуває “Адвокат”. Підопічні Буткевича досить легко, чого не очікувалося, здолали міцний “Booster”. При цьому усе вирішилося уже в першому таймі, коли рахунок став 7:0. Після відпочинку брати Дячки з партнерами почали діяти з п’ятим й дещо вирівняли гру. Та відігратися шансів вони не мали.

Ще один погром було зафіксовано в матчі “Алмаз” – “Dark Horse”. Дебютант Преміум-ліги досить довго діяв на рівних і до останньої десятихвилинки рахунок був рівним – 2:2. Далі “алмазні” ніби катком пройшлися по супернику й забили сім голів й при цьому не пропустили.

Багатим на події був матч “Меблі-Лідер” – “Легіон”. Глядачі побачили 12 голів, 5 попереджень і 2 вилучення. Більше моментів створили “меблевики”. Та їх дещо підводила реалізація або ж голкіпер суперника творив дива. Натомість “Легіон” краще підійшов до реалізації. Окремо відзначимо один із голів Ващука, який було забито ударом в падінні “ножницями”.

Не зміг з перемоги розпочати сезон “Тепловик”. Команда володіла територіальною перевагою в грі з “діамантними”. Й моментів Данілов і компанія створили чимало. Та помітні проблеми з реалізацією. Менше їх було у суперника, який здобув першу перемогу в чемпіонаті.

Результат протистояння “Дантиста” з “Інкогніто” вирішив більший досвід перших. Хоча вони й поступалися по ходу гри в рахунку, підсумкова перемога стала закономірною. Чи не найбільше для її здобуття зробив Рибчинський, який записав на свій рахунок хет-трик.

Технічні дані матчів у групі “В”:

Адвокат – Booster – 10:2 (7:0)

Адвокат: Кащенко, Буткевич, Галюк, Кричківський, Дунець, Школяр, Поворознюк, Невзоров, Мировіцький, Горчиця, Гончаров, Забавчук, Крафт, Козак

Booster: Дячок О., Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук, Дячок В., Дячок А., Орехівський, Копицяк

Голи: Мировіцький (3, 4), Горчиця (8), Гончаров (14, 44), Галюк (17, 28), Поворознюк (16), Галюк (17, 28) – Дячок В. (30), Дячок А. (50)

Попередження: Дячок А. (31)

 

Алмаз – Dark Horse – 9:2 (0:1)

Алмаз: Росінський, Хомишин, Андрушко, Ростківський, Кацитадзе, Остапущенко, Королевський, Кожуховський, Даниш, Таранціца, Пушкар

Dark Horse: Бистрих, Бондар, Мороз, Гуцал, Мірошник, Паращій, Мисик, Катенко, Циц, Дмитрук

Голи: Ростківський (28, 40), Хомишен (35), Остапущенко (42), Кацитадзе (43, 47), Андрушко (44, 50), Даниш (50) – Мисик (22), Кацитадзе (35, автогол)

 

Меблі-Лідер – Легіон – 5:7 (2:4)

Меблі-Лідер: Бухер, Машталер, Вороністий, Ващук, Ліщук, Кравець, Ананін, Кушнір

Легіон: Голеніщев, Сторожук, Підручний, Кравчук, Попик, Миронов, Козубець, Власюк

Голи: Кравець (3, 15, 34), Машталер (45, 50) – Ліщук (6, автогол), Козубець (7, 25), Кравчук (25), Попик (36), Морозов (40), Підручний (43)

Попередження: Ващук (7), Кравець (28), Вороністий (44) – Підручний (7), Козубець (50)

Вилучення: Ващук (39, за друге попередження в матчі) – Підручний (46, за друге попередження в матчі)

 

Тепловик – FC “Diamant” – 2:4 (0:2)

Тепловик: Забіяка, Мишко, Данілов, Кондратенко, Замогильний, Вітрук, Степко В., Степко О., Поліщук, Ткачук, Радзвіл, Кисіль, Гненний

FC “Diamant”: Орєхов, Янов, Онісьєв, Кравцов, Загоранський, Банчук, Гуменюк, Матвеєв, Юзиков, Камінський

Голи: Данілов (35), Замогильний (48) – Янов (17), Юзиков (22, 38), Матвеєв (28)

Попередження: Степко В. (48) – Гуменюк (14), Камінський (21), Юзиков (43)

Вилучення: Гуменюк (40, за друге попередження в матчі)

 

Інкогніто – Дантист – 1:5 (1:3)

Інкогніто: Вельц, Сорока, Бойчук, Телюх, Олексійчук, Даценко, Ахмедов, Залевський, Тарахтій

Дантист: Мельник, Кукурудза, Романюк, Розуман, Терещенко, Стефанишин, Вараниця, Рибчинський, Ярош, Кубряк, Бондар, Кузьмінчук

Голи: Розуман (2, автогол) – Рибчинський (8, 13, 31), Ярош (23), Романюк (27)

Попередження: Тарахтій (47) – Кузьмінчук (32)

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here