Преміум-ліга: результати 11-ого туру, перших ігор 1/4 фіналу Кубку та матчів 1/2 фіналу Малого Кубку

0
911

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

11 Хмельницькі делікатеси – Прикордонник-Frisor 12.01 ГУНП 12.30 6:3
11 Сокіл-2 – Евеліна 12.01 ГУНП 13.45 10:2
11 Helpix – Олімп 12.01 ГУНП 15.00 11:3
11 Лада – Ротор-2 12.01 ГУНП 16.15 7:4
11 Ротор – Кардіфф 12.01 ГУНП 17.45 4:8
11 Епіцентр К-Forex Club – Beerloga 12.01 ГУНП 19.00 4:1
11 Новатор – Динамо-ГУНП 12.01 ГУНП 20.15 1:5
11 Феміда-Старлайф – Конфермат 13.01 ГУНП 13.15 5:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

11 Ракета – Олімпік 13.01 ХНУ 11.00 4:2
11 Фахівець – Дантист 13.01 ХНУ 12.00 3:1
11 Crispus – Карат-Velmet 13.01 ХНУ 13.00 3:4
11 Юрія-Фарм – Ковчег 13.01 ХНУ 14.00 6:5
11 Червона Зірка – Agora 13.01 ХНУ 15.00 2:8
11 Філтекс – Сокіл-3-VETERAN’S 13.01 ХНУ 16.00 0:2
11 Максимум – Менс 13.01 ХНУ 17.00 7:1
11 Ауді – Атлетик-Ceresit PRO 13.01 ХНУ 18.00 4:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

11 ФК «Бігуча Лань» – Аваль 13.01 Конфермат 12.00 8:4
11 ФК «Литвина» – ФК «Громада-Міць» 13.01 Конфермат 13.00 9:3
11 ДБК – Раково-сіті 13.01 Конфермат 14.00 8:2
11 ККФА-GERCHIK & CO – ФК «Нова Ушиця» 13.01 Конфермат 15.00 3:4
11 Адвокат – Лунтік 13.01 Конфермат 16.00 3:7
11 ФК «ЛП» – ЖЖУК-ZALIV 13.01 Конфермат 17.00 1:10
11 Інтерпродсервіс- Brilliant 13.01 Конфермат 18.00 5:3
11 ЕкоАльт – Алмаз 13.01 Конфермат 19.00 2:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

11 Моноліт – Аванті 12.01 НАДПСУ 19.00 3:7
11 ЗА-ЗУЛ – М’ясник 13.01 НАДПСУ 13.00 2:8
11 Сокіл – Zooветпром-Ivet 13.01 НАДПСУ 14.00 4:3
11 Легіон – КАЗ 13.01 НАДПСУ 15.00 3:4
11 Тепловик – ДЮСШ №1-Україна 13.01 НАДПСУ 16.00 0:6
11 Престиж-Авто – МобіФренд 13.01 НАДПСУ 17.00 2:4
11 Фортуна – Lifecell 13.01 НАДПСУ 18.00 7:5
11 Думка – Rexsoft 13.01 НАДПСУ 19.00 3:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

8 Буревісник – Перша Приватна Броварня 12.01 Конфермат 14.00 5:4
8 Гладіатор-Червона Зірка-2-Меблі-Лідер 12.01 Конфермат 15.00 0:3
8 Авіатор – Прикордонник-2 12.01 Конфермат 16.00 2:9
8 Дельта – Патріот 12.01 Конфермат 17.00 0:7
8 WOODMALL – Хмель 12.01 Конфермат 18.00 6:4
8 Інкогніто – FC Diamant 12.01 Конфермат 19.00 4:6
8 Карат-Олешин – Vavilon 12.01 НАДПСУ 14.00 2:1
8 Нева – Золотий Грифон 12.01 НАДПСУ 15.00 2:4
8 Прогрес-В – Поділля-АТО 12.01 НАДПСУ 16.00 4:3
8 FC Friends – Товтри 12.01 НАДПСУ 17.00 0:8
8 Електротранс – СК «Новатор» 12.01 НАДПСУ 18.00 3:3
8 ФК «ЮАН» – Foletti 13.01 НАДПСУ 12.00 3:4
8 АТ «Хмельницькобленерго»- Revenge 13.01 ДЮСШ 15.00 7:1
8 Фенікс-ДЮСШ №1 – Dark Horse 13.01 ДЮСШ 16.00 4:2
8 Сапсан – Booster 13.01 ДЮСШ 17.00 4:6

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ 1\4 ФІНАЛУ. 1 МАТЧ

1\4 Beerloga – Моноліт 13.01 ГУНП 10.45 4:3
1\4 Лада – Новатор 13.01 ГУНП 12.00 3:2
1\4 Хмельницькі делікатеси – Ротор 13.01 ГУНП 14.30 17:1
1\4 Динамо-ГУНП – Евеліна 13.01 ГУНП 15.45 4:2

МАЛИЙ КУБОК 1\2 ФІНАЛУ

1\2 ДБК – Crispus 12.01 Конфермат 12.00 8:3
1\2 ФК «Нова Ушиця» – Brilliant 12.01 Конфермат 13.00 6:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here